Sayfa 13 / 25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 746 sonuç

Konu: Turksportal Galatasaray - Bordeaux Maçı (Turksportallı Aslanlar)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

kapalı alt da oturanlara maçda süpriz var ama ne olduğunu söyleyemem gizli bilgi "SÜPRİZ"
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Sanırım bende gelemiyorum.Bazı pürüzler çıktı.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    istanbuldan. Karizma Derecesi:Üst Düzey

Ben gelmek istesem nereye geliyim yada gelebilirmiyim
    Veron,Crespo,Nesta,Stam,Vieri,Lopez,Fiore,Inzaghi, Peruzzi,Mihajlovic,Nedved,Almeyda...Lazio EFSANEDİR

gel kardeşim ayıp ettin doğu kapalı alttan bilet al sen haberleşiriz ...

cihan msne gel bakem

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

arkadaşlar maalesef kapalu üst

Buda Resimleri ( Kombineyi Aldım )

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

bordo 1995 de inter toto kupasını almış

psv Uefa Cup (1977-78 ) ve eurepean champions clup's (1987 - 88)

liverpool 3 tane uefa cup - 3 tane süper cup - geçensene kazandığı şampiyonlarligi kupası - 4 tane eurepean champions clup's

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Arkadaşlar maça gelecek olanlar yol olayını sorun etmesin.

Gidiş ve dönüş için zaten istanbulun dört bi yanından otobüs seferleri olacak merkezi yerlerden merkezi yerlere... Dönüşte kimse kimseyi ortada bırakmaz merak etmeyin.

Gelecek olanlar KAPALI ALT bileti yada kombinesi alsın koltuk numarası veya sırası önemli değil.

yanında halat getir aşağa sallandırıp in

Nesil
    2005
    Yer

tamam burakçıım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by hurmet
    gel kardeşim ayıp ettin doğu kapalı alttan bilet al sen haberleşiriz ...

cihan msne gel bakem
    bi dk geliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

oo herkes çekmiş biletleri bea biz kayserideyiz maalesef alamıyoz nese artık bizde kayseri uefaya gidecez

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bak hala benim pankartın esamesi bile okunmuyo..hakkaten vefa sadece bozacı olmuş bee..
    bakın bi daha yazıyorum..DeDe'mize sevilerimizle..Turksportallı torunların
    yahu işmi bee..bensiz gdilirmi yahu o maça..neyse bi dahikne inşallah hepberaber oluruz

yaw erkut abi bıraktık pankart olayını boşver
    tarık ve taşkın bu geceye damganızı vurdunuz abi.. biri üstten biri gelmiyor bu nasıl iş neyse taşkın seni aşağıya indirecez başka çare yok

19-19.30 gibi ua gelcek onlarla kaynatcaz taşkını araya

yaw işte bizim otobüs m.köyden 18:00 gibi çıkıyor.. anca herkesi toplayarak 19:00 gibi orada olacağız.. erkenden staddayız uA ile birlikte burağın dediği gibi taşkını aradan kaynatırsak süper olur olmadı üst kısmı kalemle alt yaparız

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

burak olum pizza yaptırcam...taksiyle gelcem stada kola da alırım 2.5 litre...yere çöker yeriz ok?

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by comandante
    burak olum pizza yaptırcam...taksiyle gelcem stada kola da alırım 2.5 litre...yere çöker yeriz ok?
    olan maçamı gidiyonuz pikniğemi,

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by sherryy
    olan maçamı gidiyonuz pikniğemi,
    aşkın adamlar aç gelcek abi ağırlamak lazım=)tükürük köfte mi yedircez adamlara=)esenler de yeriz dedi ama yok dedim beraber yiycez=)en olmadı anneme börek yaptırırım ehehe

valla 6 gibi gelirsin stada yayılırız bayıra nasıl olsa dağ başı stadı

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

oke 6 da elimde piknik sepeti ordayım abi.burak sen mangalı getir hızlıoğlu sende kömür çıra getir abi=)

şaka bi yane ben ciddi yiycek bişiler getircem dürüm falan...

sefer tası elimizdeee,biletler cebimizdeeee,biz gideriz stada hep stadaaa=)

Quote Originally Posted by comandante
    oke 6 da elimde piknik sepeti ordayım abi.burak sen mangalı getir hızlıoğlu sende kömür çıra getir abi=)

şaka bi yane ben ciddi yiycek bişiler getircem dürüm falan...

sefet tası elimizdeee,biletler cebimizdeeee,biz gideriz stada hep stadaaa=)
    ok getiririm ben mangal kömürü

mangal kömürü getireceğine sen biletini al

Quote Originally Posted by hurmet
    mangal kömürü getireceğine sen biletini al
    tamam bugün alıcam belki de ababam almıştır ondadır bilet onu arayıp sormak lazım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Stadın orda sanayi var ordan yersiniz.Stad ilk açıldığı zaman maçlarda oraya gidiyorduk biz yemek için.

ben bi arkadaşımı daha getircem izmirden ama daha kesin değil

getirin yaw.. arkadaşlar, eş, dost, akraba, yiğen, kuzen, amca oğlu, teyzenin kuzenin amcasının torunun oğlu herkesi getirinde kalabalık olalım

Nesil
    2005
    Yer

Ya ben üstteyim moralim bozuk.Zıplayacam tutarsınız artık beni. Aydında bizi çeker Star TV ye

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

burak o nası imza len=)

beyler şaka maka ben o çevrede yemek yeri bilmiyorum.dürüm getiririm heralde yeriz paşa paşa...neyse yapcaz artık bişi...

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut
    Ya ben üstteyim moralim bozuk.Zıplayacam tutarsınız artık beni. Aydında bizi çeker Star TV ye
    biz tutarız seni sen merak etme

Nesil
    2005
    Yer

işte mutlu haber benim ve herkez için:

Atatürk Olimpiyat Stadı Şampiyonlar Ligi'ne Hazır

Şampiyonlar Ligi maçlarımızın oynayacağımız Atatürk Olimpiyat Stadı'nın ve çevresinin son durumunu yerinde görmek ve ayrıntılı tanıtımı amacıyla düzenlenen tura 60 basın mensubu katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı Rafet Bozdağan'ın katıldığı organizasyonda medya mensuplarına bir sunum yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı Rafet Bozdağan " Atatürk Olimpiyat Stadı'nın 80 milyon YTL harcamayla ulaşım sorunlarının çözüldüğünü ve stadın var olan bir erişim noktası sayısının 5'e çıkartıldığını belirtti. Bozdoğan, TEM yolu üzerinde gişelerden önce Atatürk Olimpiyat Stadı'na yeni bir çıkış yolu yapıldığını ve IETT'nin Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçlarında birçok farklı noktadan stada ulaşım hizmeti vereceğini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı Rafet Bozdağan, Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Bağcılar, Yenibosna ve Bakırköy'den maç günü saat 16:00'dan itibaren IETT'nin ring seferler düzenleyeceğini ve karşılaşma bitiminde stad çevresinde taraftarların ulaşımı için 300 otobüsün hazır bekletileceğini belirtti. Bozdoğan, Atatürk Olimpiyat Stadı'nın 20 bin kapasiteye sahip bir otoparkının bulunduğunu ve stadın maç bitiminden 45 dakika sonra boşalmasının planlandığını belirtti. Rafet Bozdoğan'ın rehberliğinde Galatasaray Otobüsü ile Atatürk Olimpiyat Stadı'nın 5 bağlantı yolunu gezen medya mensupları, stadın ulaşım planları hakkında detaylı bilgi aldılar.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş yaptığı açıklamada, Atatürk Olimpiyat Stadı'nın eksik kalan tüm yatırımlarını tamamladıklarını ifade etti ve gurur veren bir eser yarattık dedi. Topbaş, Atatürk Olimpiyat Stadı'na 40 ay sonra metronun da bağlanacağını belirtti.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın yaptığı açıklamada taraftarlarımızın stada ulaşımda hiçbir sorun yaşamayacağını dile getirdi ve biz Atatürk Olimpiyat Stadı'nda maçlarımı oynarken staddan tek ana arterden, tek çıkış noktası varken yapılan yatırımlar sonrasında 3 ana arterden 5 çıkış noktasına ulaşıldığını belirtti ve hizmetlerinden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye'sine teşekkür etti.

Sayfa 13 / 25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Mesaj Yetkileri