Sayfa 2 / 25 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 746 sonuç

Konu: Turksportal Galatasaray - Bordeaux Maçı (Turksportallı Aslanlar)

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

eraycım ben sizleyim.yaw bizim ev 5 dakka stada düzgün bi yerde buluşalım ben uzaklaştırmayın=)

burak bak tekrarlıyorum gece gece esenlere gitmek uzun iş...maç çıkışı herkes evine gider sen de bize gelirsin.sabah erkenden de esenlere gideriz...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by comandante
    areycım ben sizleyim.yaw bizim ev 5 dakka stada düzgün bi yerde buluşalım ben uzaklaştırmayın=)

burak bak tekrarlıyorum gece gece esenlere gitmek uzun iş...maç çıkışı herkes evine gider sen de bize gelirsin.sabah erkenden de esenlere gideriz...

burak bu fırsatı kaçırma bence o saatten sonra otogara gitmen zor olur gerçekten...

başka şansım yok emir büyük yerden dönmem lazım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

alsaraydan ikittelli otobüsün binip. öle gideriz

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

orda oynadığımız dönemdeki gibi bir çok yerden iett otobüs seferi koyar yine..aksaray,bakırköy vb. yerlerden...aksaraydan binebiliriz bencede...

aksaray çok ters yaw ben esenlere incem orta nokta bulalım arkadaşlar eray mecidiyeköyde oturuyor aksaray acayip ters

Quote Originally Posted by SefaReis66
    beyler yalnız o günlerde bi sorun çıkabilir şimdiden kesin demeyelim
    ben halı saha maçına kesin diyodum bizim manita ailenle tanışcam diye tutturunca o gün iptal olmuştu
    ama gelicez inşallah 3-4 gün kala belli olur yine de kesin bişey demiyim
    Sefa şimdilik yazmiyim sonra ensantene fln oluyoruz sen tam belli olunca haber ver listeye yazarım.. çünkü listedekiler şuan kesin geliyor.. biletixden bilet alınacak gidince elimizde patlamasın

eraycım ben sizleyim.yaw bizim ev 5 dakka stada düzgün bi yerde buluşalım ben uzaklaştırmayın=)

Samiyenin önünde buluşup gideriz diyodum ama neyse kararlaşıtırız

beyler ben büyük ihtimalle saat 16.30 gibi istanbulda olcam nilüfer turizmle gece 2 de de otobüse binip döncem

Nesil
    2005
    Yer

vallaha bende işten çıkıp aksaraydan giderimdie düşünmüştüm.Eminönündeyim . başka türlü ters gelir bana

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by ermoon
    Samiyenin önünde buluşup gideriz diyodum ama neyse kararlaşıtırız

eray vur beni daha iyi=)burak kim alcak seni esenlerden veya buluşcağımız yere kendin mi gelcen?ona göre bi saat belirleyelim...benim odamın penceresinden biraz uzanıp boynumu biraz değişik bi şekle sokunca stadın bi direği gözüküyo o kadar yakın yani beyler...isterseniz siz buluşup gelirsiniz ben de stata buluşurum sizle...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

aslında stadın orda buluşsak daha iyi olucak sanırım çünkü herkes birbirine ters oturuyor...stadta bi yer belirleyelim buluşulacak orda buluşalım bence....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

beyler ben halkalıda size şöyle güzel bi karşılama töreni yapim ne dersiniz

herkes stadın orada buluşsun iyi güzel çünkü bende etilerdeyim benim biraz uzun sürecek gibi.. burağı birisi alırsa iyi olur bana uzak çünkü.. bir düzen yapalım şurada..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

burak nirdesin?bi uğra konuşak hele...

valla esenlerden eğer otobüs varsa gelirim yoksa biri beni alsın

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Valla bende gelmek istiyorum.Biriniz bana msnden şartları anlatırsa ben burdan bir otobüs seferlerine bakayım,ama söz veremem.Benide aklınızda bulundurun.Maç çıkışı atlar otobüse dönerim.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

esenlerden stada direk otobüs yok maalesef...ancak otogardan metroyla aksaraya gelirsin ordan otobüse binip stada gidersin...

Nesil
    2005
    Yer

arkadaşlar bence buluşma yeri stada giriş yeri varya sokak tarafı otobüs durağı bilen varmı orayı? Olimpiayat Köyü tabelası var hani.Orası iyi

burak olmazsa sen gel aksaraya ben seni alayım?

valla beyler aksaray maksaray anlamam ben 4.30da benle buluşabilecek otogar veya başka bir yer 4.30 ila 5.00 arası müsait olan haber versin

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

ben yakınım otogara ben gelebilirim aslında tabii o saate bi işim çıkmazsa..maça kesin geliyorum o ayrı o saate işim çıkmazsa otogarada gelebilirim konuşuruz maç günü yaklaşınca...

ayrıca iki bomba transferle vieri ve tolgakaproluda kattık ama daha kesin değil prensipte anlaştık

3 bomba transfer içinde uğraşlarımız sürüyor

hmm bu iyi oldu kalabalık gitmek iyidir her zaman

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

beyler pankart olayını konuşalım bi isterseniz...

beyler pankart olayını konuşalım bi isterseniz...
    Haklısın Yücel.. Pankart olayını ne kadara yaparlar şimdi? Ben fiyatları bilmiyorum ama sallıyorum 50-60 milyon olsa herkese 10 milyon düşüyor.. Parası önemli değilde şimdi pankartı nerede yaptıracağız?

Yazacağımız yazı heralde,

Turksportal'lı Aslanlar
    www.turksportal.net

olabilir.. ? fikirleriniz?

araya maçlar starda izlenir yazalım yoksam çekmezler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

galiba biletix satmio macin biletlerini

http://www.biletix.com/live/maind.ph...ategory=-1&p=0

Satması lazım.. Bekleyelim biraz daha..

daha fiyatlar açıklanmadı biletleri kesin satar biletix

evet arkadaşlar herkes şuan %80'lerde.. eğer olursa 10-12 kişi gitme imkanımız var.. Maçtan 5-6 gün önce İstanbul'da olanlar toplanıp pankart yaptırırız..

valla Mustafa ve Tolga transferlerinin ardından Jesus_FB ( Tarık ) ta gelicek büyük ihtimalle bu arada kimse tepki vermesin o fenerli nasıl maça gider sağolsun beni kırmadı gizlediğimiz 3 isim daha var

Sayfa 2 / 25 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri