Sayfa 3 / 25 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 746 sonuç

Konu: Turksportal Galatasaray - Bordeaux Maçı (Turksportallı Aslanlar)

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

beyler ben pankar işini babmla bi görüşeyim.malumunuz tekstilci bi aileyiz daha doğrusu sülale=)gerçi hep kot üzerine ama tanıdık vardır muhakkak.ben bi konuşurum akşam.

ohh ohh iyi y epey kalabalık olcaz desenize...benim de bi arkadaşım gelcek bu sitye üye ama aktif değil pek.maça da gelmişti görkem bilir...

bi de millet bana paintten falan nerden yaparsanız yapın da pankart için numune gönderin...kesin demiyorum ama bi araştırırım çevreyi.

nasıl numune derseniz de aşağıda basit bişey yaptım bu tarz kendi yaptıınız pankartları yollayın seçelim en güzelini...

oo Yücel ayarlarsan süper olur.. Baban eğer bulabilirse bize yer bulsun gider orada yaptırırız.. Numuneye gelince bir kaç örnek bence çizip yolliyim.. Üstünde düşünelim..

Buyrun şöyle bir şey,

şuan 5 kişi var.. ama artacağından şüphem yok.. isimleri yazdırsakta listeyi belirlesek

şuan için 3 konumuz var.

1) Nerede buluşuyoruz? Herkes direk stada geliyor, telefonlarla haberleşiyormuyuz?

2) Pankart olayında herkes ortak oluyor. Pankart için ne yapacağız?

3) Biletleri biletixden mi? Yoksa ASY'den mi alacağız? Bu iş için kimler görevenlendirilecek..

1) direk stad ama biri beni alsın
    2) pankart için daha konuşuruz
    3) biletix toplu alım olur herkes parasını getirir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

starın reklamını nie yapıyonuz yaw

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by FenerBahceLi
    starın reklamını nie yapıyonuz yaw
    bizi çeksinler diye

Tamam Biletixden ayarlarız.. Sonra İstanbuldakiler ile gidip bana göre en yakın yer Cevahir size göre yada ortaklaşa bir yerden alırız.. Şehir dışındakiler içinde ortaklaşa alırız..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

walla güzel düşünmüşünüz ha

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Star'a ne oluyor acaba ? O Eray'ın pankartında Star'ın reklamını yapan yere www.turksportal.net yazılsa daha iyi olur. Küçücük kalmış Turksportal aşağıda. Şaka maka Star'ı da ekleyecekseniz; Tarık Abi'nin de dediği gibi ŞAMPİYONLAR STAR'DA İZLENİR diyin..

EDİT: Eray, valla süper düşünmüşsünüz. Tamam tamam kalsın. Hatta kocaman yazın.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

ben galiba direkt olarak stada geleceğim.başka herşey ters oluyo bana=)

pankart olayını bu akşam babamla konuşcam haber vercem size

bilet işi galiba herkes kendi temin edecek gibi duruyo...

Şampiyonlar Star'da izlenir
    Turksportallı Aslanlar www.turksportal.net

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

ve birde açığa gidersek pankartı nereye açcaz?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

abi şampiyonlar starda izlenir yazalım altınada turksportallı aslanlar yazarız tamamdır bu iş bizimde tanıdık var ucuza kapatabiliriz arkadaşlar pankart işini...bende bu akşam konuşurum isterseniz...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

görkemcim o zaman pankart işi sende galiba...ne tutarsa paylaşırız aramızda...

ben erayın hazırladığı pankartı benimsedim valla...maç starda izlenir yerine şampiyonlar starda izlenir yaptırırz...kral olur valla...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

oraya şampiyonlar ligi starda izlenir yazacağınıza aydına söyleyin adam starda çalışıyor
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Pankartı yaparız.. Bilete gelince.. Hep birlikte almalıyız.. Herkes ayrı ayrı olursa yan yana olmaz

Quote Originally Posted by comandante
    ve birde açığa gidersek pankartı nereye açcaz?
    görevli ile konuşacağız.. eğer olursa erkenden içeri girip en üst tarafa veya biraz alta pankartı açacağız.. eğer olmazsa gollerden sonra veya maç öncesi, maç sonu hepimizi kaldırır açarız

Gitme olayıda kesinleşti.. Herkes stada gidecek daha sonra birbirini arayıp yerlerini öğrenip buluşacak.. Pankart olayı belli oldu onuda yaptırdık mı bilete kalıyor iş..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

tamam o zaman ben akşam konuşurum yazarım buraya durumu...boyutu ne kadar olsun bide herkes erayın yaptığını beğendiyse direk onu yapalım?ama yazıları biraz büyütebiliriz...

yada pankarta vericeğimiz parayı aydınla kameramana verelim bütün maç bizi çeksin

Quote Originally Posted by gorkemyilmazkarasu
    tamam o zaman ben akşam konuşurum yazarım buraya durumu...boyutu ne kadar olsun bide herkes erayın yaptığını beğendiyse direk onu yapalım?ama yazıları biraz büyütebiliriz...

yada pankarta vericeğimiz parayı aydınla kameramana verelim bütün maç bizi çeksin
    bak bu daha mantıklı

pankart boyutlarını hiç bilmem.. yani eğer ufak bir şey değilde böyle uzunlamasına biraz büyük olsun.. yazıları fln büyütür düzenler akşama yeniden yollarım size..

bencede aydınla konuşalım sadece Turksportallı Aslanlar yazalım yeterli olur maçlar starda izleniri karıştımayalım hiç

buyrun en iyisi böyle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

evet bencede bu daha ii olmuş.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

pankart işini gösterme biraz sakat olabilir çünkü ben canlı yayın arabasında değil, maçı artık kim anlatırsa onun yanında olurum. yani pankartı göstermek biraz zor. bana bağlı değil. ama siz yine de maçtan önce beni bulun.

Beyler Tarığın bir arkadaşı pankart işiyle ilgilenbiliyor onu ayarlayacağız haber vereceğim..

Öncelikle şu bilet işini konuşalım.. İstanbul'da olanlarla bir yerde buluşup Biletix'den almalıyız.. Ortak bir yer neresi olabilir?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

aman abi pankart yaptırıyorsunuzda acarken rüzgara kapılıp uçmayın malum rüzgar cok fazla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Taksim Meydanında Herkes yakasına kırmızı karanfil taksın

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Quote Originally Posted by FenerBahceLi
    Taksim Meydanında Herkes yakasına kırmızı karanfil taksın
    ben on dakkada bi bağırırım türksportal diye hem reklam olur hem de duyanlar gelir...

hahahaha valla benim bileti biriniz alsın gerisi beni bağlamaz aydın tamam biz seninle irtibata geçeriz mustafa veya tolga da numaran vardır herhalde ama sen yinede istersen banada at numaranı

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

burak senin biletini ben alırım...ya çekilmese de olur kamera tarafından sonuçta 80.000 kişi boru değil 50 tanesi görür de bi bakar siteye en azından.ayıca da yıl boyu daha gideriz maçlara açarız herseferinde...pankartı bozmayalım starda izlenir diye.lig maçında napcaz?

pankartın altına söyle yazalım:

EDIT:arada lig tvde de izlenir

evet.. biletleri herkes kendi temin ederse çok iyi olur.. bir arkadaşla birlikte burak'a da bilet alırsak o da hal olur.. Kapalı fiyatları ucuz olacakmışş en pahalı 30 olur dediler.. Pankart olayına gelince onu hemen halletmeyelim Tarık ile yarın fiyat alacağız daha ne konuşuruz.. Pankartı orada astırmamıza karşı ua yardımcı olacak.. olay şimdilik bundan ibaret..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by comandante
    burak senin biletini ben alırım...ya çekilmese de olur kamera tarafından sonuçta 80.000 kişi boru değil 50 tanesi görür de bi bakar siteye en azından.ayıca da yıl boyu daha gideriz maçlara açarız herseferinde...pankartı bozmayalım starda izlenir diye.lig maçında napcaz?

pankartın altına söyle yazalım:

EDIT:arada lig tvde de izlenir
    heralde bir kere gittikten sonra devamlı gitmek isteyeceğiz.. pankart bozulmaz.. zaten star veya lig tv eklemeyeceğiz.. biraz büyük olacak pankart.. görünür şekilde olursa daha hoş durur..

Sayfa 3 / 25 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri