Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: Alın Size Saçma Bir Cevap Daha(Gene RTE)

Yaptığı düpedüz terbiyesizlik

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    Yaptığı düpedüz terbiyesizlik
    bence terbiyesizlik kelimesi az gelir bu lafa...

Nesil
    2006
    Yer
    Juventus Arena-Turin

biz atalarımızdan watanımız için ölmeyi öğrendik..tayyip in onun bunu sözüne bakmadan ölürüz hemde..bizim gibi düşünenler şehid olsunki,onun gibi düşünenler wicdanlarını avutsunlar,hiç önemli deil

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu pazartesi önemli bir iş dolayısıyla büyüdüğüm 13-14 senemin, çocukluğumun geçtiği köye gittik, Uşak'a.

Orada kimlerle sohbet ettiysem yokluktan yakındı. Köy yerinde tarımla uğraşıyorlar ve biz bir tarım ülkesiyiz. Ama bu hükümet bu tarıma bitirmek istiyor diyorlar.

Tütün yetiştiriyorlar; bundan 10 sene önce kilosu 15-20 YTL arasında değişirken geçen sene en iyi tütüne 5 YTL değer biçilmiş. Normal bir ailede 1 ton tütün yaptığını düşünürsek önceden senede 10-15 milyar kazanan köylü şu anda 5 milyarı zor kazanıyor. Eğer biraz işi sıkarsan 2-2,5 ton tütün yaptığında yeni traktör veya araba alacak para toplayabiliyordun.

Muhtarla konuşurken son 6-7 yıldır yeni traktör alan çıkmadı diyor. Önceden en az 2 kişi sıfır ve birçok da kullanılmış traktör alırmış. Şimdi geçin sıfırı kullanılmış bile alamıyorlar.

Alsa da kullanamıyoruz diyor. Çiftçi traktör kullanamazsa ne yapacak? Ama haklı mazotun litresi 2,5 milyona yaklaştı kullanmaya korkuyor. Arpa orada en çok gelir getiren 2. ürün ama onunda bir ölçeğiyle 3 litre mazot alabiliyorsun. Bu bir ölçek için harcadığın mazot kaç 3 litre belli değil. Hükümet başa geldiğinde mazot 1,5 milyon bile değildi diyor başka bir çiftçi.

Ve köyde son yıllarda görülmemiş bir okuma isteği var. Sen neredeyse 10 ay tütünle uğraşıyorsun fakat karşılığında aldığın para masraflarını bile karşılamıyor. Sen 800 kilo tütün yapsan alacağın parayla 1 sene geçinmen lazım masraflarını çıkardığında ne kalıyor sana? İnan Başbakanın 1 ayda aldığı paradan daha azdır ona 1 sene için kalan para. Bunu gören çocuk napıyor okumaktan başka seçeneğim yok okuyacağım mutlaka diyor. Ama demekle de olmuyor, köy yerinde ne ortaokul, ne lise ne üniversite var. Dışarıya okumaya giden çocukların da masrafı ekleninde çiftçiye yiyecek para kelmıyor daha borçlanıyor...

Bu köy bir örnek ve eminim ki her köyde bunlar yaşanıyor. Akp ve Başbakana büyük bir tepki var. Bir daha bizden oy beklemesin diyor. Ben 4 gün kaldım ve onların yaşam şartlarını gördüm. Ve çıkardığım sonuç ATA'mın "Köylü Milletin Efendisidir" sözünün sadece basit bir söz olarak günümüze geldiği oldu.

Senin köylün bitmiş haberin yok Başbakanım. Bir git 2 gün kal bakalım ne yapıyolar, nasıl yaşıyorlar? Ama yine iyi insanlar Allaha şükür diyorlar, misafiri geri çevirmiyorlar, bizden ötürü işe gitmiyorlar, fazla masraf yapıyorlar. Ve biraz önce yazdığım gibi EFENDİ olmayı hakediyorlar. Ama onları efendi yerine koyan yok....

çiftçi hiç memnun değil, durum giderek kötüye gidiyor. Sadece çiftçi değil çoğu kesim memnun değil, ben orada 4 günde gördüklerim, duyduklarımı aktarmaya çalıştım. Ve önümüzdeki seçimlerde de inşallah Başbakan'ın değişeceğini umuyorum, hükümetin meclisin değişmesini umuyorum....(Ummakla olmuyor biliyorum ama ne demişler umut fakirin ekmeği)....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

serkancım çok güzel bi noktaya değinmişsin.herşey güllük gülistanlık kimilerine göre.ama gerçeği bilenler yeterli sayıda değil.

tarımı bitirmeye çalışmlarının başlıca sebeplerinden biri de ab ye girmek.çünkü ab,üyesi olan devletlere yaptıkları tarımla orantılı olarak belli bir para ödüyor.türkiyenin yüzde 30u tarımla geçiniyordu geçtiğimiz yıllarda yapılan araştırmaya göre.nüfusumuz kaç milyona ulaştı.ve hesaplandığı zaman ab nin tarım için tüm üyelerine verdiği paranın toplamı,sadece bize vereciği paranın iki katı bile etmiyor...yapılan baskılar sonucu tarım bu hale getirildi...diye düşünüyorum ben...

Biz ne kadar burada dil döksek de hepsi yersiz. RTE'ye oy atmadan önce düşünecekti bazı kişiler!!! Her ne kadar birçok kişi RTE'den şikayetçi olsa da, seçim zamanı yine RTE tek başına iktidar olacak, hatta cumhurbaşkanı olacak. Biz burada dil dökeceğimize, sandıkta elimizi yorsak daha iyi olmaz mı?

RTE çok fazla bir oy aldı, tüm AKP Lübnan'a asker gönderilmesini onayladı, muhalefet reddetti. Ey halkım, ey şehit anneleri, seçimden önce nerdeydiniz? RTE'ye oy verdiniz, şimdi evlatlarınız için "yan gelip yatıyor" diyor bu adam! Bu tepkiniz lütfen sandıkta belirtin, boş oy atın, oy atmayın, başka partiye atın, yeter ki RTE'ye atmayın da cezasını verin.

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by crespo009
    Dostum Sen ne diosun yaaa Şuna Amerikan Köpeği desek ! ( Site Yöneticileri Biliyorum ceza vereceksiniz Ama Kusura bakmayın Bir Anda Sinirlendim işte )
    Ağzını topla bu sitede herkes senin gibi düşünmüyor.saygı ve ahlak kuralları cercevesinden ayrılma.bende sana sinirlendim ama yazacaklarımı buraya yazmıyorum.

Nesil
    2005
    Yer

Quote Originally Posted by şampiyon
    Ağzını topla bu sitede herkes senin gibi düşünmüyor.saygı ve ahlak kuralları cercevesinden ayrılma.bende sana sinirlendim ama yazacaklarımı buraya yazmıyorum.
    ya peki yalan mı şampiyon ya böyle bir cümle kuran bir adamı nasıl savunuyorsun hala aklım almıyor!!!

Tamam arkadaşlar tartışmaya gerek yok saygı çerçevesi içinde görüşlerimizi belli etme hakkına sahibiz bana göre şöyledir sana göre böyledir ama açıkçası bu başbakan artık çok olmaya başladı ve suyu ısındı gibi geliyor bana

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bölüm mod'u olmadığım için olaya müdehale edemiyorum..
    Bu ülkenin başbakanına, Amerikancı diyebilirsiniz, başarısız diyebilirsiniz ama KÖPEK diyemezsiniz..dedirtmem..nefret dahi etsem kanunlar öncelikle buna izin vermez ve onun lideri olduğu kişilere saygısızlık etmek istemem..
    lütfen uslubunuzu düzeltin..
    Not:kimse bana bu adamı savunma demesin..Neler yazdığımı 1/2 sayfa öncesine gidip bakabilirsiniz..T.C. başbakanına saygısızlık eden,hakaret eden devlete etmiştir..

herkes sevmediği kişiler hakkında ARGO,Küçük düşürücü, hakaret edici kelimeler kullanırsa forumun hali ne olur. Site yöneticileri bizlere Tartışın ama kimseyi rencide etmeyin kimseye hakaret etmeyin diyor. Tartışmaya evet ama HAKARETE HAYIR..!

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by DeDe
    öncelikle mademki Asker ocağı yatma yeri değilse önce kendi çocuklarını İzmir Poligon'da askerlik yaptıracaklarına Doğuya göndersinler bizim gibi onlarda yatmasın..
    ben -35 derecede aslkerlik yaparken,benim aslan gibi vatan evlatraım lübnan'a israil pisliğini temizlemeye giderken,benim koç gibi yiğitlerim lanet bir terör davasına şahadet şurubunu içerken kendi çocuklarını izmirde, izciliğin bile daha zor olduğu yerlerde asskerlik yaptırmasını biliyorlar..O zaman asker ocağı yatmalık yer oluyor nasıl oluyorsa..yada başkalarının evlatlarını ateşe atması daha kolay geliyor bazılarına..şu adamı hiç sevmiyordum.ama kırıntı kadar bir saygım vardı onu da terkediyorum..
    TAYYİP EFENDİ..bu ülkenin her evladı asker doğar..vatan için ölmek benim atalarımın kanında sicim sicim işlenmiş olduğu gibi benimde kanıma işlidir..askerliğin ölümün bir adım gerisi olduğunu senin amerikada okuyan evlatlarından..bakanlarının Türkiyenin tatil yerlerinde askerlik yapan çocuklarından da daha iyi biliriz..
    Bu vatanı için ölünmesi gerekirse sen hiç üzülme senin evlatlarına sıra bırakmayız..bizde ana kuzusuyuz..Şehit düşenlerde ana kuzsuysu..aynen sizinkiler gibi..
    daha çok şey sölerdim ama..onun seviyesine inmem lazım..
    ey bu vatan için şehid olan kardeşlerim..Ey dünyadaki en güzel şerbeti içen kardeşlerim..bu terbiyesizin adına hepinizden özür diliyorum..
    rahat uyuyun sizin gibi bu vatana canını vermeye hazır olanlar bitmedi daha..
    HEPİNİZİN RUHU ŞÂD OLSUN...
    Özür dilerim; özür dilerim..bin kere özür dilerim

Abi herşeyi çok güzel belirtmişsinn eline sağlık...

Bu arada dün Erdoğan protesto yedi ve orda bir pankart çok dikkatimi çekti 'Başbakanlık yan Gelip Satma Yeri Değildir' Aslında herşeyi çok açık anlatan birşeydi...Bu arada sherrynin kkoyduğu resimde çok güzel

Nesil
    2005
    Yer

Quote Originally Posted by crespo009
    Abi herşeyi çok güzel belirtmişsinn eline sağlık...

Bu arada dün Erdoğan protesto yedi ve orda bir pankart çok dikkatimi çekti 'Başbakanlık yan Gelip Satma Yeri Değildir' Aslında herşeyi çok açık anlatan birşeydi...Bu arada sherrynin kkoyduğu resimde çok güzel
    o pankart benim elimden çıktı bursa ülkü ocakları açtı o pankartı çokta güzel bir pankart...

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by gezenti
    o pankart benim elimden çıktı bursa ülkü ocakları açtı o pankartı çokta güzel bir pankart...
    ancak senden çıkar zaten öyle bir pankart.
    Meyve veren ağaç taşlanırmış.şu an ülkenin durumuna bakıyorum da 28 şubat dönemi aklıma geliyor,tam ülkede bişeyler yoluna girerken maşa olarak kullanılan insanlar,provakatörler,fadime şahinler.kısacası derin devletin yazdığı senaryoyu farkında bile olmadan çok güzel oynayanlar.
    yine aynı senaryo ve yine aynı olaylar,İsmailağa cemaati hedef alınarak,camide öldürülen bir hoca.başrolde medya,yönetmen derin devlet ve esas oğlan olarak kullanılan maalesef MHP.daha düne kadar eli kanlı katiller yaftasını kendisine yakıştıran zihniyetin farkında bile olmadan maşası olmak ileride MHP'ye çok ağır bedel ödetecek.bugün tayyip güçlü ve sağ kesimi temsil ediyor,onun ipi çekiliyor,sırada MHP var,onun ipi çekilecek.yönetenler aynı,figüranlar farklı kısaca.
    kendinizi avutmayın boşuna..

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Meyve veren ağaç taşlanırmış.şu an ülkenin durumuna bakıyorum da 28 şubat dönemi aklıma geliyor,tam ülkede bişeyler yoluna girerken maşa olarak kullanılan insanlar,provakatörler,fadime şahinler.kısacası derin devletin yazdığı senaryoyu farkında bile olmadan çok güzel oynayanlar.
    yine aynı senaryo ve yine aynı olaylar,İsmailağa cemaati hedef alınarak,camide öldürülen bir hoca.başrolde medya,yönetmen derin devlet ve esas oğlan olarak kullanılan maalesef MHP.daha düne kadar eli kanlı katiller yaftasını kendisine yakıştıran zihniyetin farkında bile olmadan maşası olmak ileride MHP'ye çok ağır bedel ödetecek.bugün tayyip güçlü ve sağ kesimi temsil ediyor,onun ipi çekiliyor,sırada MHP var,onun ipi çekilecek.yönetenler aynı,figüranlar farklı kısaca.
    Abi sen ne yapmaya çalışıyorsun ya...
    Belki yaşım senin kadar olmasa da bizde gerçekleri görüyor ve biliyoruz.Şimdi neden bu parti tartışması...
    Ayıp ya.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

S-B-Z Misafir

ne demek ne yapmaya çalışıyorsun?açarmısın biraz?
    beni yaşın ilgilendirmiyor,gerçekleri görüp görmemende ilgilendirmiyor?
    ama son satırda yazdığın ayıp ya lafı ilgilendiriyor.sözlerine dikkat et.
    ayıbın ne olduğunu senden öğrenecek değilim.seviyeli bir şekilde tartışacaksan yaz,yoksa uzatma istersen

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Abicim lütfen(!) MHP ye laf etme.(ismini bilmiorum ondan abi dedim)AKP ne meyvesi verdi...hazır meyveleride çürüttü...Ülkeyi satmak peşinde böle giderse akp...TÜPRAŞ ı bile özelleştirdi..bunlar senin aklında soru işareti yaratmıomu....
    AKP nin bize çok iyi die verdiği meyveler nedense hep çürüktü...En azından MHP başta olsaydı ülkenin kaynakları satılmazdı...Tayyip Erdopan yakında TBMM yi bile satıcak...Resmen Avrupa'nın yalakası durumuna geldik RTE ile.
    Ayrıca sen konuyu nerden nereye getirdin abi....ne yapmak istiyosun anlaşlır deil....

ne demek ne yapmaya çalışıyorsun?açarmısın biraz?
    beni yaşın ilgilendirmiyor,gerçekleri görüp görmemende ilgilendirmiyor?
    ama son satırda yazdığın ayıp ya lafı ilgilendiriyor.sözlerine dikkat et.
    ayıbın ne olduğunu senden öğrenecek değilim.seviyeli bir şekilde tartışacaksan yaz,yoksa uzatma istersen
    abi hiziloglu haklı neden partileri karıştırıyosun ki?

Quote Originally Posted by leave_992
    Abicim lütfen(!) MHP ye laf etme.(ismini bilmiorum ondan abi dedim)AKP ne meyvesi verdi...hazır meyveleride çürüttü...Ülkeyi satmak peşinde böle giderse akp...TÜPRAŞ ı bile özelleştirdi..bunlar senin aklında soru işareti yaratmıomu....
    AKP nin bize çok iyi die verdiği meyveler nedense hep çürüktü...En azından MHP başta olsaydı ülkenin kaynakları satılmazdı...Tayyip Erdopan yakında TBMM yi bile satıcak...Resmen Avrupa'nın yalakası durumuna geldik RTE ile.
    Ayrıca sen konuyu nerden nereye getirdin abi....ne yapmak istiyosun anlaşlır deil....

arkadaş sen kişleri karıştırdın galiba ben bu konuya bişey yazmadım.

konuya gelirsek yazmışsın ki "Abicim lütfen(!) MHP ye laf etme" yok ya. burada millet gelecek AKP nin genel başkanına KÖPEK bile diyecek ondan sonra sen gelip MHP ye laf etme diyeceksin. Ömer abi nin de bir ayıbını görmedim bu konuda. Ama başbakana yapılan HAKARET leri gördüm...

S-B-Z Misafir

gökhanın samimiyetine inanmadığım ve sürekli AKP'yi kötülemek amacıyla bu tip konular açtığının amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğunu bildiğim için böyle yazıyorum.Ayrıca orada MHP'yi eleştirmedim dikkat edersen kulllanılmak istendiğini ve şu günlrde özellikle kışkırtılarak tabanı birbirine yakın iki partinin birbirine düşürülmek istendiğini anlatmaya çalıştım.anlamadıysan bunu sorabilirdin.ayrıca herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil,sevdiğin lidere laf edilmesini istemiyorsan,sevdiğin partiye laf edilmesini istemiyorsan,aynı şeyleri başkalarınında istemeyeceğini bilmelisin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

gökhanın samimiyetine inanmadığım ve sürekli AKP'yi kötülemek amacıyla bu tip konular açtığının amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğunu bildiğim için böyle yazıyorum.Ayrıca orada MHP'yi eleştirmedim dikkat edersen kulllanılmak istendiğini ve şu günlrde özellikle kışkırtılarak tabanı birbirine yakın iki partinin birbirine düşürülmek istendiğini anlatmaya çalıştım.anlamadıysan bunu sorabilirdin.ayrıca herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil,sevdiğin lidere laf edilmesini istemiyorsan,sevdiğin partiye laf edilmesini istemiyorsan,aynı şeyleri başkalarınında istemeyeceğini bilmelisin.
    ben ne zaman laf ettim ya akp ye.....ayrıca gökhan abi de etmedi,neden akp yi kötülemek için konu açsin ki??.Yarası olan gocunur...sadece gerçekleri yazmış....

ben ne zaman laf ettim ya akp ye.....ayrıca gökhan abi de etmedi...sadece gerçekleri yazmış
    sne etmediysen Başbakana köpek diyen kişilere neden tepki göstermedin En az sende onun kadar suçlusun o zaman. Başkalarına HAKARET oldu mu sesin çıkmayacak Ama Mhp ye bişey denince ( ki bu konuda mhp ye en ufak bir terbiyesizlik yok) veryansın edeceksin. Yok öyle kardeş

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hizlioglu
    sne etmediysen Başbakana köpek diyen kişilere neden tepki göstermedin En az sende onun kadar suçlusun o zaman. Başkalarına HAKARET oldu mu sesin çıkmayacak Ama Mhp ye bişey denince ( ki bu konuda mhp ye en ufak bir terbiyesizlik yok) veryansın edeceksin. Yok öyle kardeş
    köpek kim dedi link yollasana....Ben Akp ye felan laf atmadım ömer abi beni suçluyo....ayrıca AKP yi savunanlar varda ben neden MHP yi sabunmayayım......arkadaşım biliosun böle giderse zaten İrandan farkımız kalmıcak devlet işlerine bile din karışıcak biliosunur umarım....
    ömer abi demişki meyve veren ağaç taşlanır....akp ne meyvesi verdi diorum bende var olanlarıda çürüttü

crespo009 nickli şahıs "Şuna Amerikan Köpeği desek !" şunu dediğinde nerdeydi tepkin diyorum. şu an mesajı silmişler sanırım...

S-B-Z Misafir

senin daha ne yazdığından bile haberin yokki?
    ayrıca daha önce başka bir konuda verilen meyveleri ben belgelerle yazdım.açıp okuyabilirsin.ayrıca sana açıklama mecburiyetim yok.saygı sınırlarından ayrımasa kimse bizde kimseye laf etmeyiz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

senin daha ne yazdığından bile haberin yokki?
    asıl senin ne yazdığından haberin yok...konuyu başka taradflara çekiosun....konuya uygun mesaj yaz önce sonra bana söle ne yazdığıdnan haberin yok die....
    ---------------------------------------------------------------------

hiziloğlu o crespo nun terbşyesizliği yapaacak bişi yok...napim gidip adamı dövimmi

köpek kim dedi link yollasana....Ben Akp ye felan laf atmadım ömer abi beni suçluyo....ayrıca AKP yi savunanlar varda ben neden MHP yi sabunmayayım......arkadaşım biliosun böle giderse zaten İrandan farkımız kalmıcak devlet işlerine bile din karışıcak biliosunur umarım....
    ömer abi demişki meyve veren ağaç taşlanır....akp ne meyvesi verdi diorum bende var olanlarıda çürüttü
    ok sana "akp nin ne meyvesi verdiği" konusunda cevabı ömer abi ye bıraıyorum. bende sana bir soru soruyorum. MHP bugüne kadar ne meyvesi verdi? Ülkü Ocakları çatısı altında gençleri topladı. Ben Balıkesir/Susurluktayım. bizim burada Ülkü Ocağının yaptığı faaliyetler ne biliyo musun? anlatayım. Ne kadar İşe yaramaz,Ayyaş,Serseri varsa bizim burada ülkü ocağında toplanıyorlar. (aralarında ADAM GİBİ ADAM olanlarıda var ama çoğunluğu ADAM GİBİ ADAM Değil) Ardından bu serserilerden biri gidiyor Alalemin Karısına Bacısına sarkıntılık ediyor laf atıyor. sonra da bir güzel DAYAK yiyiyor. sonrasında da o ÜLKÜ OCAĞI çatısı altında toplandığı serseri arkadaşlarını toplayıp 10,15 kişi HAKLI olan adamı dövüyorlar. Adam her türlü terbiyesizliği yapıyor biri tepki gösterince cevabı " BEN ÜLKÜCÜYÜM BİŞEY YAPAMASSIN" oluyor. İşte bizim burada ÜLKÜ ocaklarının hali bu. Bizim burada Ülkü ocakları GENÇLİĞİ BİTİRDİ..! DELİKANLILIĞI bitirdi. En ufak bir siyasi görüşü olmayan kişi bile ülkü ocağına üye oluyor. MHP nin de çürüttüğü GENÇLİK MEYVALARIDIR bunlar.

S-B-Z Misafir

bak yukarıda alıntıda yaptım,Akp ye laf etmedim diyorsun ben sana ispat ediyorum lafı başka yere çekiyorsun.konuyu başka tarafa cekmek ne demek?RTE Akp genel başkanı ve bu ülkenin Başbakanıdır.sen kabul etsende etmesende.haliyle bir partinin başkanına yapılan bir hakaret o partiyi ve sevenlerini ilgilendirir.ayrıca benim konuyu amacından saptırdığımı senin söylemen bişey ifade etmez.modlar var burada uygun değilse silerler mesajı,yani seni endişelendirecek ve ilgilendirecek birşey yok burada.sen yazacaklarını yaz,kaygılanma.

Quote Originally Posted by hizlioglu
    ok sana "akp nin ne meyvesi verdiği" konusunda cevabı ömer abi ye bıraıyorum. bende sana bir soru soruyorum. MHP bugüne kadar ne meyvesi verdi? Ülkü Ocakları çatısı altında gençleri topladı. Ben Balıkesir/Susurluktayım. bizim burada Ülkü Ocağının yaptığı faaliyetler ne biliyo musun? anlatayım. Ne kadar İşe yaramaz,Ayyaş,Serseri varsa bizim burada ülkü ocağında toplanıyorlar. (aralarında ADAM GİBİ ADAM olanlarıda var ama çoğunluğu ADAM GİBİ ADAM Değil) Ardından bu serserilerden biri gidiyor Alalemin Karısına Bacısına sarkıntılık ediyor laf atıyor. sonra da bir güzel DAYAK yiyiyor. sonrasında da o ÜLKÜ OCAĞI çatısı altında toplandığı serseri arkadaşlarını toplayıp 10,15 kişi HAKLI olan adamı dövüyorlar. Adam her türlü terbiyesizliği yapıyor biri tepki gösterince cevabı " BEN ÜLKÜCÜYÜM BİŞEY YAPAMASSIN" oluyor. İşte bizim burada ÜLKÜ ocaklarının hali bu. Bizim burada Ülkü ocakları GENÇLİĞİ BİTİRDİ..! DELİKANLILIĞI bitirdi. En ufak bir siyasi görüşü olmayan kişi bile ülkü ocağına üye oluyor. MHP nin de çürüttüğü GENÇLİK MEYVALARIDIR bunlar.
    sana katılıyorum,konyada tam bu şekilde diyemem ama buna yakın bir durum var.

Sinirler Yatışana Kadar Konu Kapanmıştır..!

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri