1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Skin Sorunu

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default Skin Sorunu

arkadaşlar ben fazla skin indirdiğim için oyunun kendi skinlerını sildim ama daha oyuna giremiyorum rica etsem biri bana oyunda skinlerı upload edebilirmi ilginize tşkler

Quote Originally Posted by avniaker
    arkadaşlar ben fazla skin indirdiğim için oyunun kendi skinlerını sildim ama daha oyuna giremiyorum rica etsem biri bana oyunda skinlerı upload edebilirmi ilginize tşkler
    arkadaşım bende de böyle bir sorun oluştu.Bazı skinleri silmiştim.ondan sonra oyuna giremiyorum artık.sen çözebildinmi sorunu.bana yardımcı olabilir misin.

En iyisi oyunu kaldır tekrar kur.

Quote Originally Posted by B52Rock_Lobster
    En iyisi oyunu kaldır tekrar kur.

başka bi çözüm buldum.Sistemi geri yükledim.sildiğim skin dosyaları geri geldi.böylece sorun ortadan kalktı.

oyunu kaldırsan daha iyidi be

Quote Originally Posted by y_layta
    oyunu kaldırsan daha iyidi be
    haklısın galiba dostum.oyunu oynayabiliyorum ama skini değiştiremiyorum şimdide.değiştirmek istediğimde "yeni temalar yükleniyor.lütfen bekleyin.." diyor.beklememe rağmen değişmiyor.

skin indirmen hatalıdır mesela ben indirdim skin dosyasına koydum ama ayrlar skinde gözükmüyo

Öyle Hatali Skinler Piyasada Cok .. Yazi Stillerinden Filan, Eksik Görünümlerden Filan Oyunun Bazi Bölümlerini Göstermiyorlar ..

ama mesela tam olan bi skinden dosyaları eksik skine at 1oyunda 2farklı skinle birlikte oynarsın

Quote Originally Posted by y_layta
    ama mesela tam olan bi skinden dosyaları eksik skine at 1oyunda 2farklı skinle birlikte oynarsın
    valla ben bjk skin 06 'yı defalarca indirip oyuna yükledim ama hala bu skini kullanamıyorum.çünkü oyunu açtığımda gözükmüyor.bjk skin 06 da eksik dosyalar mı var acaba.bunun tam olanı yok mu?

bu siteden mi indirdin

hayır.soccercenter 'dan indirdim.

Nesil
    2006
    Yer
    cimbomistan

fghfgjj uıuuı

bende 2006 nın skinleri var fm 05 te çalışıyor 2006 da çalışmıyo işe bak

Mesaj Yetkileri