1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Yüz paketleri hakkında

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Default Yüz paketleri hakkında

arkadaşlar hazırladığınız yamaları lütfen kararlaştırdıpımız kriterlere uygun şekilde yapınız özellikle screenshot ebatlarını gereğinden fazla büyük yapıyorsunuz lütfen bunlara dikkat edelim

Bu bölümlerimizde sadece dosya paylaşımı yapılacak, soru veya sorunlarınızla ilgili ayrı bir forum kullanılacaktır.

Çalışmalarını yayınlamak isteyen üyelerimiz bu bölümünde çalışmasına ait detaylı bilgilerle ilgili konusunu açacak, bölüm yöneticimizin onayı için konu beklemeye alınacak, bölüm yöneticilerimiz bu dosyayı sitemize ekledikten sonra konuya onay verip forumlarımızda yorum alması için üyelere açık hale getirecek. Bu şekilde bölümümüz düzenli kalcak; üyeler ve ziyaretçiler dosyalarınıza daha kolay ulaşabilecekler.

Çalışmalarınızın sitemizde yayınlanabilmesi için aşağıdaki kriterlere uygun olması gerekmektedir:

Yayınlayacağınız çalışma kesinlikle "alıntı" şeklinde olmamalıdır
    Çalışmanızı yayınlarken ekran görüntüsü koymak zorundaınız.
    Küçük resim harici normal resmini koyacaksanız 470*600 px den büyük olmamalıdır.
    Ekran görüntüleri açıkca mesaj üzerinde görünebilmeli, ayrıca bir link ile verilmemelidir.
    Geniş içerikli çalışmalarınızda detaylı bilgi vermelisiniz
    Çalışmanıza yapacağınız yardımlar ancak açtığınız başlık üzerinden olabilir. Kendi sitenizin linkini vererek buradan yardımcı olabilirim tarzında yazılar bulundurmamalısınız
    Çalışmalarınızın içerisinde site isminiz geçebilir, ancak sitemize üye olun tarzında yazılar bulunamaz

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Haklısınız.Yaptığım bir facepack gereğinden büyüktü.Yayınlanmamış.Hemen düzeltiyorum....
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

ARKADAŞLAR BUGÜNDEN SONRA BELİRTTİĞİMİZ KRİTERLERE UYMADIĞINIZ TAKTİRDE YAPTIĞINIZ HİÇ BİR ÇALIŞMA YAYINLANMAYACKATIR LÜTFEN AMA LÜTFEN SCREENSHOT BOYUTLARINI EN FAZLA 470*600 px YAPIN AKSİ TAKTİRDE YAMALARINIZ ONAYLANMAYACAKTIR

4. Default

ya 500*500 yaptım besiktasınkini nie kitlendi yaw

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

en fazla 470 diyor sen 500 yapmışsın gayet normal kilitlenmesi...

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by gabazurda
    ya 500*500 yaptım besiktasınkini nie kitlendi yaw
    500*500 çok büyük yaw daha küçük yap
    [SIGPIC][/SIGPIC]

bencede dikkate almak lazım arkadaşlar...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by paceywitter View Post
    bencede dikkate almak lazım arkadaşlar...
    evet sende dikkate al 640*480 koyamazsın foruma

facepackleri indirdim kurucam fakat savegames uzerinde bi etkisi varmı acil cewap bekliorm arkadaslar?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Saveli oyunlarında kullanabilirsin herhangi bir sorun olmaz....
    "YÜCE ATATÜRK"

türk ligi zipinden cıkmıyo?zip bozuk ayrıca,download olayını değiştirirseniz sevinirim,ne italya ligini indirebildim,nede süperligi calıştırabildim.download olayını ve süperlig resimlerini bir an önce cözerseniz,allah sizden razı olsun derim,ellerinize sağlık şimdiden

arkadaslar face pack calısmalarımızı forumda nasıl yayınlıyoruz bildigim kadarıyla rapıdshare yoluyla ama rapidshare ye nasıl upload edecegim yardımcı olursanız sevinirim

ya birde konuyla alakası olmaya bilir ama.sound patch diye bir program vardı 4 büyüklerin tezahuratları vasardı içinde.link ölmüştü bir türlü düzeltilmedi kaldırmışlar herhalde.bir daha olur mu acaba sound patch
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca başka bir konuda maçı oynarken ytucarlak gözüküyor adamlar acaba onu değiştirilebilecek mi acaba

Mesaj Yetkileri