1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: FM Scout

Question FM Scout

arkadaslar fm scoutu indirdim.nasıl kullanılıcagını bilmiyorum yardım edermisiniz?oyuncunun ismini nereden yazcaz veya oyunda yapılacak ayarlar varmı.Simdiden saolun yorumlarınızı bekliyorum...

http://img168.imageshack.us/img168/9974/adszmv0.png kayıtlı oyunuma girince bu hata geliyo

madem buraya konu acılmıs benimde bi sorum olcak...konu kirliligine sebep olmak istemiyorum...fm scout ne ise yarıyo????bide arkadasın dedigi gibi nası kurup yararlanabilicez???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

aç diyip oynadığınız kayıtlı oyunu accaksınız
    sonra S(staff) P(player) ve T(team) tuşlarını kullanarak arama yapacaksınız
    ayrıca fm scout oyuncunun yetenğini ve potansiyel yeteneğini de öğrenmenize yarar.....

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Arkadaşlar Fm Scout Oyuncunun Potansiyel yeteneğini Öğrenmemize Yarar - Önemli Bir Diğer Özelliği İse oyuncuyu Ne Kadar fiyata Transfer Edeceğimizin Orda Yazması

Yanlız Scoutta Para Biriminiz Oyunda Kullandığınız Para Birimiyle Aynı Olsun - Onu programı İlk Çalıştırdığınızda Ayarlayın

Quote Originally Posted by ms1907
    aç diyip oynadığınız kayıtlı oyunu accaksınız
    sonra S(staff) P(player) ve T(team) tuşlarını kullanarak arama yapacaksınız
    ayrıca fm scout oyuncunun yetenğini ve potansiyel yeteneğini de öğrenmenize yarar.....
    bana gelen bu hata ne .normal mi hatamı?hataysa ne yapmalıyım?

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Versiyon Kaç Senin FM nin - Hangi Updateleri Yükledin - O Hata İlgil Fazla Bilgim Yok Ama Oyunun Eklentileriyle Alakalı Olabilir

Quote Originally Posted by AndersonCosta
    bana gelen bu hata ne .normal mi hatamı?hataysa ne yapmalıyım?
    evet anderson costa nın hatası banada oldu...ne yapmamız gerek???benim oyunun versiyonu 3.0.3 datalı versiyon olan

ben 603 u yukledim degismedi .602 simdi.BarceloGs yaması ile oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Fm Scoutu Ben Sadece Orjinal Oyunda Yani 6.0 ersiyonda Oyunun orjinal Halinde Denedim - Ama bİ 6.03 yÜKLEYİP deneyim Sonucu Buraya Yazarı - 6.03 ile Birlikte Fm Scoutu Kullananlar varsa Lütfen Arkadaşa Yardımcı Olun

bende 6.0.3 yok
    yukledim ama hala 6.0.2 yazıyo .6.0.2 yle kullananlar yazsın

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Sen Bi Kaldır Hepsini - Oyunu Baştan yükle Türke Yap 6.02 Falan yükleme Oyunu Aç Yeni Bi Oyun A ordan - Oyun Açıldıktan Sonra Kaydet ve Çık Daha Sonra Fm Scouttan Kaydettiğinin Oyununu Aç - Eğer Scout Save i Açarsa 6.02 de yada 6.03 te Fm Scout Kullanılmıyo Demektir

ok bi denerim ama oyunun cd si su an yanımda yok ardasta haftaya ondan alır bi denerim

birde scout programındaki euro değeriyle oyundaki bazen şaşıyor. bunu engellemek için L ile başlayan bi para birimi vardı onu seçin. litvanya parasıydı galiba. o şekilde düzeliyo. olmadı bütün L ile başlayan dövizleri deneyin. zaten çok zaman almaz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

hayır hayır oyunu silme sakın scoutu sil baştan yükle olmazsa aldıın yere baak fm2006 içinmi diilmi olması lazım banada arkadaşa da olmuştu sen scoutu sil baştan yükle o da olmazsa bak fm2006 içinmiymiş die ok?

tamam arkadaş sildim bi daha yukledim yine aynı hata geldi.fm 2006 icinmi bilmiyorum yazmıyor yada ben goremedim.Siteye giriyorum ara bolumune fm scout yazıyorum bi beta var bide normal normali indiriyorum.

neyse ya zaten bana yaramaz bole seyler dogal haliyle daha eglenceli onlar para cıkartıyo sen indiriyon kıran kırana bi pazarlık

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

cengizvarts verdiğin linklerde benim sorunum yazmıyor ki ama

kaçıncı sezondasın

ilk sezondayım

Mesaj Yetkileri