Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 268 sonuç

Konu: Turksportal 2006-2007 Güncellemesi

eywallah ya çoook makbule geçti valla

eywallah ya çoook makbule geçti valla

eywallah 10 numara olmus .. yenı wersıon cıkarsa hataları duzelmıs bı sekılde daha guzel olur yenı wersıon u beklıorum ıyı calısmalar

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

TeŞekkÜrler Çok İŞe Yarayacak Bu Update

benim şimdi bi kayıtlı oyun var bu yamayı yaparsam kayıtlı oyunda bi bozukluk olurmu?Yama için gerçekten çok teşekkürler..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by jacke
    arkadaşlar bende teknik direktörlerden bahsedeyim ve bi kaç futbolcudan.örneğin dinamo kievde roberto nanni yok italyanın ikinci lig takımların crotone ye transfer oldu.sora fenere karşı güzel futbol ortaya koyan carlos correa dinamo kievde yok oda eski takımı palmeiras...portonun teknik direktörü değişti...co adriansee değil Jesualdo Ferreira oldu.daha sonra en büyük eksiklik milli takımlarda...almanyada klinsamnn yok yherine joachim löw var.ingilterede middlesbrougun eski hocası steve McClaren oldu.middlesbroguh un da yeni teknik direktörü eski futbolcuları gareth southgate oldu..italyada lippi gitti roberto donadoni oldu...ve son olarak ta brazilyada carlos alberto pareira gözüküo fakat dunga oldu.. şimdilik aklıma gelen bunlar inşallah bunlarıda dikkate alıp v2 yi hazirlarsınız kolay gelsin şimdiden..
    merak etme bu yazdıklarının hepsi düzelti bile burda yazan herşey göz önüne alınıp yapılıyor yakın bir zamanda hatasız bir versiyon ile karşınızda olucaz

Quote Originally Posted by eneshan
    benim şimdi bi kayıtlı oyun var bu yamayı yaparsam kayıtlı oyunda bi bozukluk olurmu?Yama için gerçekten çok teşekkürler..
    yeni oyuna başlaman lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

yama için aklıma yeni seyler geldi
    yasin sülün gercekte kasımpasada
    sivasspor dan kalla ayrıldı serbst bırakıldı
    marek heinz saint ettinne trnsfer oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

çok güsel olmuş yama ellerinize sağlık. birde ben yamayı yükleyince almanya gene eskisi gibi oyuncuları gözükmüyor wede Oliver Kahn ın adı mustermn olarak yazılmış sitede aradım ama yamalarını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

fm 2005 e çalıştırabilirmiyim ya 2006 açılmıyo..

arkadaşlar final versiyona eklemeyi unutmayın marek heinz st. etienne takımıyla imzaladı ...

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Messinin c.a sını ve p.a.sını kaç yapmayı düşünüyorsunuz.Bence c.a.165-170 civarı olmalı p.a. sıda 194-196 arası yapılmalı.Bide ronaldinhonun p.a.sınında biraz yukarı çekilmesi lazım .195 olan p.a.sı bence 197-198 olmalı.

hocam tam olarak kaç ligdeki transferler oyunma işlendi bilgi vreebilir misiniz piyasada çok update olunca haliyle seçici davranmak lazım geliyor

ellerinize sağlık arkadaşlar çok güzel olmuş.

Quote Originally Posted by anakonda52
    yama için aklıma yeni seyler geldi
    yasin sülün gercekte kasımpasada
    sivasspor dan kalla ayrıldı serbst bırakıldı
    marek heinz saint ettinne trnsfer oldu

kalla zaten sivasta değil ki

arkadaşlar beşiktaşı seçtim türkiye kupasında iki ön eleme oynuyor. Gerçekte direk grup maçlarından başlaması lazımdı. Oyunun orjinalinde direk katılıyor. Acaba kurallar mı değişti

tarık abi eyw

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by s.altas
    kalla zaten sivasta değil ki

arkadaşlar beşiktaşı seçtim türkiye kupasında iki ön eleme oynuyor. Gerçekte direk grup maçlarından başlaması lazımdı. Oyunun orjinalinde direk katılıyor. Acaba kurallar mı değişti
    bende zaten kalla svasda degildedim

Nesil
    2005
    Yer
    ali sami yen

arkadaslar yazıldı mı bilmiyorum ama corradi man city de olcak v2 de unutmayın

herkese teşekkür ederim ellerinize emeğinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

gercekten cok guzel bir guncelleme olmus emegi gecen arkadaslara tesekkürler

benim gordugum tek transfer hatası tevez ve mascheranonun bonservisiyle west ham takımında olusu. bir yıllıgına kiralık gittiler diye biliyorum..

bir de besiktastaki bazı oyuncular proffessional kontrata sahip olmaları gerektiği halde part time kontrata sahipler bunun düzeltilmesi gerek bence

benim bildiğim kadarıyla ikisi için toplam 35 milyon ödedi west ham ama kesin diyemem
    bi de galatasaray gençleri pek iyi yapılmamış arda turan ın bonservisi ve özellikleri düşük aynı şekilde türkiye ligi biraz daha iyi yapılabilirdi gençler
    bi de andy johnson gerçekte everton da oyunda hala crystal palace ta gözüküyor
    ama yinede en iyi patch bu

valla bu arkadaşlarda insan hata olacak.en iyi yamayı turksportal resmi fm sitesi olduğu için onlar yapio.ben başka bi siteden başka update indirdim biri türkiye ligini öyle abartmış ki saçmalamış resmen.arda turan özellikleri ronaldinho gibi olmuş..önemli olan gerçekçiliği bu oyunun.yoksa bende bilirim editörden adamın özeliiklerini full yapmayı...

Quote Originally Posted by anakonda52
    bende zaten kalla svasda degildedim

hayır yamada sivasta dedin gibi anladım da

Question

2006-2007 update'i FM 2005 e uygulayabilir miyiz yani onda çalışır mı bilgisayar FM 2006 nın çalışmasına izin vermiyor maalesef.FM 2005 e eklesem çalışır mı ona göre indircem de.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by crabheart
    2006-2007 update'i FM 2005 e uygulayabilir miyiz yani onda çalışır mı bilgisayar FM 2006 nın çalışmasına izin vermiyor maalesef.FM 2005 e eklesem çalışır mı ona göre indircem de.
    bu güncelleme 2006 için yapılmıştır 2005 te çalışmaz.

Oyunda rastladığım hatalar :

1) Mustafa Ceviz ve Reşit Katiskan, şu an İzmirspor'un kadrosunda bulunmalıdırlar.

2) Meduna V.Manisaspor kadrosunda gözükmüyor şu an, benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum.

3) Alex oyunda 68 kg, fakat Fenerbahce.org'ta yazan bilgiye göre 73 kg'dır.

4) Edu Dracena, milli takıma çağrılmamış gibi gözüküyor; fakat kendisi 4 defa U-20, 2 defa Ümit (U-23) ve 1 defa da Brezilya A milli takım forması giymiştir.

5) Kerim Zengin'in boyu 1.77, kilosu ise 78'dir.

6) Beşiktaş, Volkan Ünlü'nün kontratını fesh etti.

7) Daniel Van Buyten, Bayern Münih takımında forma giyiyor. HSV'den FC Bayern'e transfer oldu.

8) Malik Fathi, Almanya Milli Takımıyla 1 maça çıkarak (hazırlık maçı), milli oldu.

9) Diego Tristan, Deportivo'dan Mallorco'ya transfer oldu.

10) Solskjær iyileşti, maça çıktı, golünü de attı. Oyunda 5 ay sakat gözüküyor.

11) Kikin Fonseca, Cruz Azul'dan Benfica'ya transfer oldu.

İyi çalışmalar.

çok tşkler bu değerli çalışmanızdan dolayı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

valla v2 versiyonun cıkmasını bekliyorum diyebilirim ilk deneyenlerden biri olucam galiba

Quote Originally Posted by rectangle
    hocam tam olarak kaç ligdeki transferler oyunma işlendi bilgi vreebilir misiniz piyasada çok update olunca haliyle seçici davranmak lazım geliyor
    ?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

rectangle tarafından gönderildi
    Türkiye, İngiltere, italya, ispanya, fransa, almanya, portekiz, hollanda, yunanistan, belçika, iskoçya ve bazı balkan ülkeleri

Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri