1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: [Genel] Türkiye Datası

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [Genel] Türkiye Datası

Eski Forumdan bir alıntı

Bunlari sormak için burasi dogru yermi bilmiorum ama yine de bu kadar geldik sormayip ciksam komik kacar herhalde

Diyecegim şu ki:
    Burasi CM nin türkiye için resmi internet sitesi oldugundan şu sizin yaptıgınız data_update'lerini sormak istiorum. Yada şöyle diim. sizin SI'e verdiğiniz data_updateler onlar tarafından kaydedilip CM ye ekleniyomu.
    Eger öyleyse bence işinizi hiç iyi yapmamışsınız demektir. CM 01-02 ve CM4 arasında oyuncu mevki ve özellikleri acısından hemen hiç fark yok. Cok sıkıntı vereni Türkiye de o kadar cok free oyuncu var ki onnarın bir kısmı eminim ki kulüp bulmus veya bırakmıstır. Bu arada niye hicbiriniz (mod lardan biri) SI ın resmi sitesine girip msg yazmıosunuz. yunanistan head research elemanı yazılar yazıyo. ( Bu biraz anlamsız bi fikirdi ama sizleri de orda görmek güzel olur demek istiyorum . Çünkü orda hiç türk yok gibi).

Soru su ki;
    - Siz research yapıp, bulgularınızı SI'a yolluyo musunuz?
    - Eger evetse kaç kişi bu araştırma işi için calısıyor?
    - CM 03-04 için Turkiye data sını güncellediniz mi (evet biliorum editor var ama ben sizin kadar altlig arastırması yapamam)?
    - Ilk sorunun cevabı evetse daha önceki CM lerde CM01-02, CM4 de sizin yaptıınız Türkiye data güncellemeleri mi kayıtlıydı?

Bu sorular daha önce soruldu mu bilmiorum. Gercekten merak ettiim sorulardı. Umarım resmi (modlardan) bi cevap alabilirim.

Yukardakiler canınınızı sıktıysa kusura bakmayın. Sadece düşündüklerimi ve gördüklerimi anlatmaya çalıstım.

Yaptıgınız işlerde kolay gelsin. Cevaplar için şimdiden teşekkürler
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Eeeeeeeeeeeeee ? Bu soruların cevabı ne ?

cm 01/02 surumunun enson kadrolarını ındıremedım suankı kadrolarlar birlikte
    bu yamayı nasıl ındırebilirim yardımcı olursanız sevınırım bende olan enson surum cm 01/02 3968 zipli dosya daha yenisi varmış bulamdım lütfen yardımcı olun çalışmalarınızda başarılar dilerim

iyi site ama ne bilim türkoyuncuların da olması lazım bence oyuncu arsivinde

Default cm de türk oyuncularda olsa iyi olur

oyuncu arsivinde turk oyuncular olsun bence daha iyi olur

kayıtlarda mevcut oyuncular var zaten

Hakket yaw bu oyuncuları kim takip ediyo? Ya da kim ''bu adam gelecek vaadediyor'' diyo. Neden 3 büyük takımın gözlemcileri bu adamları almıyo yada en az 2-3 sene bekliyo. Neden bir önceki versiyonda gelecek vaadeden oyuncular bi sonraki versiyonda siliyo? Degerlendirmenin kriterleri ne? Türkiyede bulunan binlerce adamı teker teker izleyip istatıstık mı tutuyorsunuz?

Mesaj Yetkileri