1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: 2006-2007 Güncellemesi

Default 2006-2007 Güncellemesi

arkadaşlar bu güncellemeyi yükledim oyuna girdim herkesin ismi değişmiş değişik ismler gelmiş galatasaraydaki oyuncuların ismi filan hep değişik bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim mesela tomasın adı stephan cahamk olmuş

ilginc yaa bizde bişi olmadıı

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

nası yaw ne olmuş mesela isimler

bakk söliyeyim oyun kuaraken gerçek oyuncuları kullan kutucuğu var onu işaretlee

5. Default

evet gerçek oyuncular kullan seçeneğini işaretlemeyi unutmussun..

sağalun arkadaşar düzeldi teşekkürler

Default 06-07 güncellemesi..

güncellemeyi indirdim...db klasörünü datanın içine attım...oyunu açıp...new game diorum ama oyundan bi uyarı vererek çıkıo..lütfen yardımcı olun!

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

hata ne kardes??

Quote Originally Posted by ilhanaydogdu
    güncellemeyi indirdim...db klasörünü datanın içine attım...oyunu açıp...new game diorum ama oyundan bi uyarı vererek çıkıo..lütfen yardımcı olun!
    aynı sorun bendede war yalwarırım yardım adin ailecek aç açıkta kaldık walla

Default Sorun!!

kardeş aşağıda yazdığım uyarıyı verio...oyunu silip tekrar yükleyeyim mi?? ama öle düzeleceğini pek sanmıorum..

İŞTE BU UYARI:
    A serious error was encounteraeal and the application will close.An error file has been generated in:YOUR-801D 90C3E4/c:\/Program files/Sports Interactive / Football manager........????

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

yirmiyedimilyonaltıyüzyirmibir kere söyledim bu yirmiyedimilyomaltıyüzyirmiiki olsun

Update'nin sorunsuz çalışması için versiyonunuz 6.0.3 olmalıdır....
    "YÜCE ATATÜRK"

Ee Napcam Şİmdİ???

Nesil
    2005
    Yer
    ev

Quote Originally Posted by ilhanaydogdu
    Ee Napcam Şİmdİ???
    gayet basit 6.0.3 ü kuracaksın sonra update edip öyle oyun açacaksın oyunun keyfine varacaksın

Nesil
    2006

ilhan aydogdunun problemini bende yaşıyodum ama "SEKOPEJ" abi yardımcı oldu ona çok teşşekkürler ALLAH ondan razı olsun.
    :-)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar 6.0.3 ü indirip kurdum...sonra db yi silip güncellemedeki db yi onun yerine yapıştırdım...sonra new game dedim hata verdi..ne yapmam gerekiyo bilen varsa sölesin lütfen...teşekkürler..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by agiradam
    arkadaşlar 6.0.3 ü indirip kurdum...sonra db yi silip güncellemedeki db yi onun yerine yapıştırdım...sonra new game dedim hata verdi..ne yapmam gerekiyo bilen varsa sölesin lütfen...teşekkürler..
    yüklediğin 6.0.3 datalı versiyon mu datasız mı eğer datasız olanı yüklediysen böyle bir sorunlar karşılaşabilirsin 70 mb olan datalı 6.0.3'ü yükelemelisiniz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu yama yüklenmiyor..yarısına bile gelmeden yükleme tamamlanmıor bilen arkadas varsa lütfen yardım etsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

az önce onu da denedim gene olmadı...70 mb lık olanı yükleyip db yi attım sonra new game dedim gene hata...başka fikri olan varsa lütfensölesin...teşekkürler...bu arada o linkten yüklemede sorun var sports interactive in kendi sayfasına girip yüklemek en iyisi..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

az önce onu da denedim gene olmadı...70 mb lık olanı yükleyip db yi attım sonra new game dedim gene hata...başka fikri olan varsa lütfensölesin...teşekkürler...bu arada o linkten yüklemede sorun var sports interactive in kendi sayfasına girip yüklemek en iyisi..
    çok ilginç o zaman son olarak oyunu silip tekrar yülke bu şekilde de olmazsa başka daha nasıl olabilir bende bilmiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya oyunu tekrar yükledim...6.0.3 ü kurdum sonra db yi yapıştırdım..bu seferde oyun başlıyo ama güncelleme olmadan eski kadrolarla...ben anlamadım bu işi ya...birşey soracam, acaba sizdede güncelleme paketini winrardan çıkarırken hata veriyomu yoksa bende yüklemede mi bi sorun oldu...çıkarırken dosyayı ilk anda 1 tane bide tam bil e kopyalanırken 2 tane hata veriyo...sizdede veriyomuydu o hatayı??

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben indirirken bir hatayla karşılaşmadım, gerçekten sende baya sorun oldu. Bir de önceden de yazılmış olabilir db yi atmadan önce diğer db nin içini silip öyle atmayı dene yeni db yi...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

ya oyunu tekrar yükledim...6.0.3 ü kurdum sonra db yi yapıştırdım..bu seferde oyun başlıyo ama güncelleme olmadan eski kadrolarla...ben anlamadım bu işi ya...birşey soracam, acaba sizdede güncelleme paketini winrardan çıkarırken hata veriyomu yoksa bende yüklemede mi bi sorun oldu...çıkarırken dosyayı ilk anda 1 tane bide tam bil e kopyalanırken 2 tane hata veriyo...sizdede veriyomuydu o hatayı??
    Rar'dan çıkarırken hata vermemesi lazım buyur sana birde ziplenmiş halinin linkini vereyim zip fazla sıkıştırmadığı için boyut biraz daha yüksek tabi
    http://rapidshare.de/files/33570674/zip.zip

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

ilginç bi olay bende hiçbir değişiklik olmadı

dnz498 kardeş nasıl uptadate edilir bana cevap verirsen sevinirim.lüttfen cevap vermeyı unutma...teşekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Jesus..hocam eyvallah ya..sitedeki linkte problem varmış senin gönderdiğin linkten indirdim sorunsuz çalışıyo artık...saolasın..

Mesaj Yetkileri