1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Degirmendereli 2006-2007 (Neden en iyi Türkiye Ligleri Update'i)

Default Degirmendereli 2006-2007 (Neden en iyi Türkiye Ligleri Update'i)

Süper Lig, LigA, ve bazı 2b, 3. Lig transferleri, teknik direktör değişiklikleri ile az sayıda da olsa dünya liglerinden transferler, teknik direktör değişiklikleri, milli takım kadroları değişiklikleri veritabanına aktarıldı. 8 Eylül tarihi itibariyle tff.org'dan 1. transfer dönemi kapsamında Süper Lig, LigA 'daki tüm transferler ve teknik direktör değişiklikleri transfer olma tarihine göre teker teker işlendi.

Ayrıca 2005-2006 sezonu kadroları da şimdiye kadar yapılmamış şekilde güncellenmiştir. Yüzlerce oyuncuya işlenmemiş özellikleri işlenmiş, bazılarının pozisyonları eklenmiş, değiştirilmiş, sevdiği/sevmediği oyuncular, kadrolar, takımlar eklenmiş, tercih ettiği ayak seçenekleri değiştirilmiştir. Emekli olmuş oyuncuların emekli olma tarihi devre arasına ayarlanmış, geçen sezon emekli olanlar ise 1 Temmuz tarhine ayarlanmıştır.

İndirmek için;

http://rapidshare.de/files/32500012/...date_part1.rar

http://rapidshare.de/files/32504333/...date_part2.rar

bu dosyaları indirdikten sonra C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db içindeki tüm dosyaları klasörleri siliniz, sildiğiniz yere indirdiğiniz dosyaları yapıştırınız. Ayrıca SIGAMES'in oyun için çıkardığı 6.0.3 adlı güncellemeyi yüklemeden bu dosyaları kullanmayınız, oyunda hatalar meydana gelebilir, oyun çökebilir. Oyunu tekrardan silip, yüklemek zorunda kalırsınız.

Eleştiri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, istediğiniz takdirde takım ve oyuncu profillerini resim olarak gönderebilirim.

Ellerine Sağlık abi

eline sağlık en kısa zamanda deniyecem..

Quote Originally Posted by aliugur
    Ellerine Sağlık abi

ilk sezonu bitirmeye çalış sen önce . çıkaramazsan takımı bozuşuruz bak, kasımpaşa deplasmanına gelemezsin

Quote Originally Posted by rustem goldberg
    eline sağlık en kısa zamanda deniyecem..

saolasın ilginiz için

Quote Originally Posted by memocemo
    ilk sezonu bitirmeye çalış sen önce . çıkaramazsan takımı bozuşuruz bak, kasımpaşa deplasmanına gelemezsin

saolasın ilginiz için
    Kasımpaşa'da Hep Çingene Varmı Gelmiycem Bu Arada Ne Zamandan Beri FM Oynuyorum Çıkartırım Tabi

vbulletin kullanmasını bi öğrensem

Msjlar için düzenle seçeneğini bulamıyorum. Bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

update bolluğu var bu aralar önceden kim çıkaracakda indireceğiz diye beklerdik

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

eline sağlık
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by rectangle
    update bolluğu var bu aralar önceden kim çıkaracakda indireceğiz diye beklerdik

teşekkürler ilginiz için.

Quote Originally Posted by PESkolik
    eline sağlık

çok saolasın hem şehrim. bir de mesajları düzenleyebilme hakkımız aktif olsa daha iyi olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Nasıl yok yaa ben de yazınca düzenleme butonu var..Yoksa ben mi söylediğini yanlış anladım......

Quote Originally Posted by istanbul1453
    Nasıl yok yaa ben de yazınca düzenleme butonu var..Yoksa ben mi söylediğini yanlış anladım......

evet şu anda da düzenle seçeneği yok. iori'ye söyledim, konunun ilk mesajını düzeltti saolsun. sanırım herkeste aynı yetki yok.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Keşke diğer liglerdeki trasnferleri de yapsaydın

Update güzel olmuş ellerine sağlık

Quote Originally Posted by Bursaspor
    Keşke diğer liglerdeki trasnferleri de yapsaydın

Update güzel olmuş ellerine sağlık

saolasın. yeni yapacağım güncellemede yeni transferler 1 sene sonrasında değil oyun açıldığında gerçekleşmiş olacak. şu anda tff.org kaynağından yararlandığım güncellemede süper lig ve 2a bitmiş durumda 2b'yi güncellemekteyim. yakında bitireceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

saol kardeş

biraz sonra upload edeceğim.

http://rapidshare.de/files/34995150/...rmendereli.rar

Yeni güncelleme ile Süper Lig, 2A ve 2B'deki tüm takımların kadroları yenilenmiş, takım tanınmışlıkları, bütçeleri ve seyirci sayıları ayanmıştır.

Alt liglerde bulunan ve boşta olan abartılmış kapasitedeki oyuncuların kabiliyetleri(abilities) azaltılmış, 60'dan fazla oyuncunun emekli olma tarihi 1 Ağustos 2005 olarak ayarlanmıştır.

Süper Lig'de ve 2A'da çoğu oyuncuya basit özellikleri eklenmiş, pozisyonları ile kabiliyetlerinde değişiklikler yapılmıştır. Kabiliyetleri çok düşük olan oyuncularda da iyileştirilmeler yapılmıştır.

Süper Lig'de ve 2A'daki tüm teknik direktörler işlenmiştir.

Bunların yanında çoğu 3. lig takımının oyuncu kadroları bu kısıtlı zamanda büyük ölçüde güncelleştirilmiştir. Ayrıca 2B'den de teknik direktör güncellemeleri yapılmıştır.

Avrupa'dan yeterli olmasa da 70'in üzerinde transfer gerçekleştirilmiştir. Kusura bakmayın daha da yazacaktım fakat ezan okunalı 10 dk oldu. Sorularınız varsa az sonra cevaplayabilirim.

Arkadaşım linler kırık bi kontrol etsen

Quote Originally Posted by swat28
    Arkadaşım linler kırık bi kontrol etsen
    uyarın için teşekkürler. Yarın tekrar yüklüyorum rapide.

yeni link http://rapidshare.de/files/36220634/degirmendereli.rar

Mesaj Yetkileri