1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: FM'deki korner taktikleri hile midir, değil midir?..

Default FM'deki korner taktikleri hile midir, değil midir?..

arkadaslar bir iki koner taktikli paketlere baktım...enteresan pozisyonlarda goller oluyor..dunyada boyle goller yok bi taktik paketinde oyuncular kornerde kale içine dolusuyor ceza sahası yayındada biri bekliyor ona pas geliyor vuruyor gol...boyle bir diziliş dunyada yok dolayısıyla boyle bir golde..bunlar hileye girmezmi benim fikrim hiledir..sizler n diyorsunuz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tam olarak hile sayıllmaz tamam gerçekte böyle bi şeyin olması imkansız ama sen dalgana bak böyle küçük bişeyi hileden sayma

kucuk mubazıları 120 nin ustunde gol atiyor bu taktikle..dunya gol rekoru kırıyolar..neden burada o golerin ss leri var..neden cok bişimiş gibi anlatılıyor kucukse...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o anlamda demedim bu oyunda istersen çook büyük hileler yapılır o hilelerin yanında küçük çaktın

caktımsen hile değil diyorsun yani...saygı duymak lazım

Hile & Oyun hatası,Çünkü önlem alınamıo.. oyuncu komutlarında yay da bekle die bi özellik yok ve gerçekte olması imkansız

hadi yayda beklemeyi gectimde...kalenin önünde bi ben eksiğimherkes oraya toplanıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ya bunu tartısmanın geregi yok artik dostum hile oldugunu dusunen kullanmasin bu konu yuzunden ztn bircok arkadas gereksiz tartisti artik bu konu icin ayri ayri konu acmaya gerek yok

9. Default

bu futbolda olabilir ama diğer oyuncuların yaptıgı (yani rakip defans oyuncularını itelemek) foul olur, olmasa da o kadar kisi arasında gol olmaz bana sorarsanız hile değil , önlem alınabilir. korner taktiğinde vuran oyuncuya adam markajı yaparsınız olur biter.

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Hilenin KRALI arkadaslar bu tartısmak bile yersiz.

Hiledir o hile...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kuvvetmira
    Hile & Oyun hatası,Çünkü önlem alınamıo.. oyuncu komutlarında yay da bekle die bi özellik yok ve gerçekte olması imkansız
    oyun hatası işte bu doğru

Bence direk hile var o taktikte.Kullandım ordan biliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

hile değil engellemenin yolu var onu bütn oyunculara adam al dersen öle sana bir tehklike oluşturmaz gool olmuyo

ben sezon boyu kornerden en fazla 5 gol atıyorum dolayısıyla hiç görmedim ama sanırım oyunun hatalarından birisidir .....

ark lar dediginiz taktik 4-4-2 master da war ve bu korner taktiginde yayda bekleyen oyuncu ailton du bende we adam kornerler sayesinde her macta en az 1 gol atıyodu ama tabii bu korner taktigi yuzunden zaman zaman kontradan gol yedigimde oldu bence hile deildir...

kardeşim frenzzy bu hileyi nerden buldun ya trabzon sporda adriano henry beckham andriy schenvko seedorf lampart olmasına ramen ligde ortadan gol atma 2 bi türlü ortadan golatamıyom sölede biz de bakalım gl atalım

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

hiledir tabikide

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben hiç kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum. Kullanan arkadaşlara saygım var ama bana havadan kazanılmış gol gibi geliyor. Kornerden ben de gol atıyorum tabi ki ama bu şekilde ve bu kadar çok değil.

Ayrıca bizim turnuvalarda bu taktik hile olarak geçtiği için kullanılması yasak...
    "YÜCE ATATÜRK"

ben hile olduğunu düşünmüyorum,özellikle bilgisayara karşı oynarken.Çünkü oyunun bilgisayara sağladığı o kadar çok avantaj var ki,hanginize sorsam kesinlikle bir kaç şey sayarsınız.Hem yapılabilecek hileleri düşünürsek bunun hile olmadığı anlaşılır.Ben cm3te oyunu iyi oynamadığım dönemlerde maç öncesi rakip takımın başına geçer maçta kalecisini ileri koyardım.Alın size hile.Bu taktikle çok gol attığımız doğru ama oyunda bunu yapmadığımız zaman da durantoplardan az gol attığımız gerçek.Düşünün Fenerbahçenin duran toplardan ne kadar gol kazandığını.Hanginiz oyunda normal kornerlerle bu avantajı sağladı?

"oyunun hatasını iyi kullanmak" bence

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

ya biri bana şu korner taktiğinin linkini verebilirmi?!

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

master ozzy taktigini kullan yeter

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

ya aldım bu korner taktiğini ama 10 maçtır kornerden BİR gol bile atamadım

Quote Originally Posted by the_dunker
    "oyunun hatasını iyi kullanmak" bence