Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 171 sonuç

Konu: Turksportal - Futbol Grubu Kapatıldı

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Turksportal - Futbol Grubu Kapatıldı

Turksportal futbol forumlarında kaliteli paylaşımları sağlamak amacıyla 16 Eylül 2006 tarihi itibariyle yeni sisteme geçilmiştir.

Yeni sisteme göre artık futbol bölümünde konu açmak, mesaj göndermek için Futbol bölümü grubuna katılmanız gerekmektedir.

Futbol forumlarında paylaşım yapmak isteyen üyelerimiz Futbol grubuna başvuru yapacak ve ilgili yöneticilerimiz tarafından uygunluğu kararlaştırıp başvurunuza onay verilecektir.

Futbol bölümü grubuna başvurusu kabul edilmiş bir üyemiz konu açabilecek ve mesaj gönderebilecektir.

Futbol bölümü grubuna başvurmamış bir üye sadece başlıkları okuyucu olarak takip edebilir, forumlara mesaj yazamaz.

Futbol grubunda yer almak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuzu üye profilinizi düzenleyebildiğiniz Kontrol paneliniz içerisinde sol menuden Grup Üyelikleri altından yapabilirsiniz. Veya bu linke tıklayabilirsiniz.

Futbol Forumlarında Turksportal Kurallarını ihlal eden kullanıcılar sorumlu yöneticiler tarafından uyarılacaklardır. Futbol forumlarında kuralları sürekli ihlal eden üyelerin grupla olan ilişkisi kesilecektir.

Futbol Bölümü Grubuna kapatılmıştır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

çok güzel bir uygulama. böylece futbol forumu daha derli toplu ve de fanatiklerden arınmış olacak...

Bayağı Zamandır , Sorun Olan ve Üzerinde Ne Yapabiliriz Diye Düşündüğümüz Futbol Bölümü Böylelikle Çözümünü Bulmuş Bulunmaktadır..
    Herkese Hayırlı Olsun..!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

çok güzel bi uygulama olmuş teşekkürler zaten olayları başlatanlar belli başlı kişiler böylelikle o kişiler artık ortalığı kızıştıramıyacak
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Güzel bir uygulama, tebrikler.

az önce cevap yazmaya çalışıyordum şimdi soracaktım ki bu yazıyı gördüüüm

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Peki başvuru yaptığımızda ne kadar süre içinde yazma yetkisi kazanıp kazanmadığımız belli olacak?

Hadi bakalım hayırlısı.

eminim işe yarayacaktır..

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

çok güzel bir uygulama çok iyi düşünülmüş tebrikler
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

arkadaşlar devreye girdide bir takım yetki ayarları yapıyorum devreye girince bu başlıkta yazacağım
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006

Güzel bir düşünce bence forum için yararlı olacaktır. Peki başvuru yaptığımızda nasıl bir kritaller istiyeceksiniz nelere dikkat edeceksiniz?

Del Piero_10 Misafir

bende başvuru yaptım,gerçi üyesi olduğumuz bir siteye tekrar tekrar üye olmak garip gelmedi değil

birde dünyadan futbol bölümünüde kapsıyor sanırım bu uygulama

Bence Saçma Bir Uygulama. İnsanlar Düşüncelerini Yoneticilere Sormadan Paylaşamayacak!
    Siz Diyorsunuz Küfürlü konusanlardan, kavga cıkaranlardan dolayı bu Uygulama Yapıldı.Bence Saçma.
    Her Sitenin Kuralları vardır, Üye olan kişi hata yaptıgında uyarılır bir daha yaparsa Atılır. Bu Kadar Basittir. Böyle Bir Uygulama Başlatarak, İnsanların Düşüncelerini Özgürce Paylaşmasını Engellemiş Oluyorsunuz!. . .

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by batuhan1907
    Güzel bir düşünce bence forum için yararlı olacaktır. Peki başvuru yaptığımızda nasıl bir kritaller istiyeceksiniz nelere dikkat edeceksiniz?
    sanırım sicilin temiz olmalı ama bu benim düşüncem benim yaptığım başvuru kabul edilmiş gözüküyor ama henüz tam olarak devreye girmediği için mesaj yazamıyorum

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by tosunpasa
    sanırım sicilin temiz olmalı ama bu benim düşüncem benim yaptığım başvuru kabul edilmiş gözüküyor ama henüz tam olarak devreye girmediği için mesaj yazamıyorum
    benimde üye görünüyor ama henüz bir gelişme yok,sanırım hallolur kısa sürede

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by Del Piero_10
    benimde üye görünüyor ama henüz bir gelişme yok,sanırım hallolur kısa sürede
    mustafa abi açıklamasını yaptı zaten #10. mesajda kısa bir süre sonra tam anlamıyla devreye girecekmiş bu uygulama

Nesil
    2006

Üye olup olamadığımızı nasıl anlıyoruz?Benim ismin aşağıdaki isimler arasında yok şuan.

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Üye olup olamadığımızı nasıl anlıyoruz?Benim ismin aşağıdaki isimler arasında yok şuan.
    Onlar zaten grubun başkanları.Onların içinde ismin geçmez zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

kontrol panelinde sol alt köşede grup üyelikleri yazıyo oraya tıklayarak öğrenebilirsin batu

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

bence uygulama yeterli olmayabilir ve paylaşıma sekte vurabilir...siteye yeni üye olanları futbol hakkında yorum yapmadan diğer yorumlarından nasıl değerlendirebilirsinizki?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Beklenen uygulamaya sonunda geçildi. En azından ortamı germek için gelenler, huzursuzluk çıkarmak isteyenlerin önüne geçilmiş olacak. Şu anda bir takım sorunlar olabilir fakat siz de fikirlerinizi belirtirseniz en iyi sistem için olması gerekenler yapılacaktır...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by AlicanKidd_05
    Bence Saçma Bir Uygulama. İnsanlar Düşüncelerini Yoneticilere Sormadan Paylaşamayacak!
    Siz Diyorsunuz Küfürlü konusanlardan, kavga cıkaranlardan dolayı bu Uygulama Yapıldı.Bence Saçma.
    Her Sitenin Kuralları vardır, Üye olan kişi hata yaptıgında uyarılır bir daha yaparsa Atılır. Bu Kadar Basittir. Böyle Bir Uygulama Başlatarak, İnsanların Düşüncelerini Özgürce Paylaşmasını Engellemiş Oluyorsunuz!. . .
    Okumak isteyene karışmıyoruz. İsteyen okusun. Çok yazmak istiyorsa kurallarımıza uyacak. Futbol bölümlerinden bundan itibaren kaliteli mesajlar istiyorsak bu kaçınılmazdı.

Bu sistem kullanılacak. isteyen beğenmeyebilir. kimse katılmazsa biz adminler konuşuruz
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Ben Düşüncemi Belirttim.Ben Bu Şekilde Düşünüyorum.
    Zaten Bu Uygulamayı Beğenmeğenler Çok Olursa Ancak Yöneticiler Konusabilecek Seviyede Kalır Uygulama. Ama Buradaki Sürekli Üyeler Beğenmiş Okudugum Kadarıyla.Hayırlı Olsun Başka Bir Demiyorum.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

eyvallah kardeşim
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Ya zaten şuana kadar seviyeli bir şekilde konuşmuş olan insanlar anladığım kadarıyla kabul ediliyorlar gruba..YAni öyle çok bi çabaya gerek yok..Biraz saygı biraz seviye biraz da hoşgörü...
    Güzel bi uygulama..
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Nesil
    2006

Böyle bir sistem geldi peki mod onaylaması devam edecek mi yeni başlıklar için?

S-B-Z Misafir

Böyle bir sistem geldi peki mod onaylaması devam edecek mi yeni başlıklar için?
    mehtemelen edecektir.

muhtemelen edecektir.

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

uygulama için diyeceğim bişey yok, hayırlı olsun forum adına fakat anlıyamadığım nokta, bundan önceki uygulamada yani klasik şekli ile bu denilenlerin önüne geçilemiyor muydu?..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

vieri kardes gerci ben alındım futbol forumuna ama nasıl kişiler alınmıcak
    ben elimden geldigince kaliteli haberler bulmaya calısıyom

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

amaç haber bulmak değilki yani bir haber olabilir önemli olan bu gündemdeki futbol olaylarını en kaliteli şekilde seviyeyi koruyarak paylaşmak. tartışma olmayacakmı tabiki olacak ama sistemin farkı üyenin hemen gelip mesaj atmasını engellemek ve kaliteli yorumları olan ve mesaj kirliliği yaratıp gereksiz mesaj adan kullanıcıların önüne geçmek.

hangi kıstaslara göre alıyorsunuz konusundada zaten geçmişte attığı mesajlar veya forumda hal ve tavırlarını tanıdığımız insanları biliyoruz takip ediyoruz. uyarıları varmı ne değildir biliyoruz. gözden kaçanlar olabilir onlar bizlere ulaşıp zaten gereğini yapıyorlar ve tekrar incelemeye alacağız.

bu gruba dahil olupta daha sonradan kurallara uymadığı tespit edildiği için gruptan atılacak herhangi bir üye sonradanbu bölüme yazmak için baya çaba sarfedecek tabi. kısacası bu sitede fanatizmi değil kaliteli futbol konuşmasını ön plana çıkartabileceğimiz bir uygulama. deneyeceğiz.

diyorlarki adam yeni üye olmuş foruma futbola yazmak istiyor nasıl olacak. çok basit girecek gruplara başvuracak. bizde onaylayacağız. en basit seviyeyi düşürdüğü veya fanatizm yaptığını tespit edersekte gruptan çıkartacağız.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri