1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Transfer yapamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka ÇARŞI

Default Transfer yapamıyorum

arkadaşlar ben hiç oyuncu satamıom örneğin herhangi bir oyuncu mesela hasan kabze satmak istiyorum satılık listesine koydum, maçlarda oynatmıyorum ,ve sonunda oyuncu klüpten ayrılmak istiyor ama herhangi bir teklif geldiğinde hiç biyere gitmiyor benden büyük klüpler olsa bile

paraya bakar sonuçta bu bir teknik sorun değil adam gitmiyorsa gitmiyordur Reseale On Free(Serbest Bırak) seçeneğine bas , defolup gitsin ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka ÇARŞI

yok ya adam dio ki yakın gelecekte klüpten ayrılmayı umuyor dio,ilk onbirde oynamak için başka klübe gidebileceğini düşünüo dio ama adam bi türlü dier takımların tekliflerini kabul etmio eğer bu bi teknik sorun deilse o zaman oyun için kocaman bi saçmalık ve anti gerçekçilik

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya para konusunda anlaşamıyordur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

birader adamı kulüplere bi önersene bide öle dene... ama dedikleri gibi ilk önce verilen para önemli. ama senden büyük klübe gitmemesi gerçekten saçma.

Nesil
    2005
    Yer
    ev

Quote Originally Posted by *(DEFOE)*
    ama senden büyük klübe gitmemesi gerçekten saçma.
    Hiç saçma değil profesyonel anlayış içerisinde (Örnek Sergen, A.Dursun Şekersporda)
    Oyuncudan kurtulmaya gelince sürekli cezalandır elemanı ve transfer durumundan konumunu ihtiyaç olmayan oyuncuya getir, kadro dışı bırak o zaman tıpış tıpış gidecektir emin ol diğer kulübün önerdiği maaşa falan bakmaz yalnız gittikten sonra senden kurtulduğu için bayram ettiğini ilan edecek bilgin olsun

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Sözleşmeyi İptal Et - Gitsin İnşaatta Çalışsın Deyy.z

sürekli ceza ver arkadaşım o zaman gider

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka ÇARŞI

teşekkürler beyler sağolun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mutu termion yani sözleşmeyi karşılıklı fesh et olmadımı 0 euroya tüm klüplere öner odamı olmadı o zaman 18 yaş altı ligine gönder o büyük olduğu için o ligde oynayamaz ve eriyip gider

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka ÇARŞI

iii hoşta oyuncuyu cezalandırmakta o kadar kolay deil ki örneğin gereksiz yere uyarı werdim bi oyuncuya we kadro dışı bıraktım takım çok formda olmasına rağmen 6 da 6 galibiyet beni kovdular oyuncuları cezalandırmaktanda tırsıom artık walla..

puauahua abi harbi fenaa olmuş hee acımasız olmayın beyler bende prof futbolcuyumm yanii insaflı antrenorler olun ayıp oluoo.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bendede haiz meselesi var adama ne yaptıysam gitmiyo istersem karşılıklı fes edeyim kabul etmiyo tam biriyle anlaşıyo aha gitti diyom parayı kabul etmiyo bence biraz oynatmayı dene pirim yapsın rahatlıkla satarsın ben öyle yapıyom artık

ya arkadaş modunuda klübün ihtiyacı yok de öle yolla gitsin ya o zaman gider gitmiorsanda bilki kulübe yürekten bağlıdır adam

Mesaj Yetkileri