Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: FM 2007’de en sevdiğim yenilikler (Açıklama)

Nesil
    2003

Default FM 2007’de en sevdiğim yenilikler (Açıklama)

Bu ceviri bana aittir. Ingilizcesini okumak icin http://www.myspace.com/sigames ‘i ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Test yapanlar:

Vlad
    1. Oyuncu tarama – Oyuncular hakkinda cok daha acik bilgiler – ozellikle tarayicilardan oyuncu maliyetini tahmin etme yetenegi
    2. Yonetimin transfer tekliflerine karismasi – cok iyi transfer teklifleri artik yonetim tarafindan, menajere sormadan, kabul edilebiliyor
    3. Oyuncularin, takim arkadaslari ile benzer ucretleri kazanma istegi
    4. Pilot takimlar, ozellikle pilot takim ile ana takim arasindaki urun alim satim bagi
    5. Kuluplerin yeni stadium yapabilmesi

Ackter
    1. Rakip oyuncu talimatlari – rakibin iyi oyuncusuna karsi ozel taktikler belirleme ve macta basarisiz olmasini saglama
    2. Gelistirilmis mac motoru – daha gercekci. Gittikce gercek mac seyretmeye benziyor
    3. Pilot takimlar – genc oyuncu gelistirmede buyuk ilerleme sagliyor. Farkli pilot takim ozellikleri her oyuncunun gelismesi icin farkli ortamlar yaratiyor.
    4. Oyuncu ektilesim – oyuncularin fikirlerini sorma, rakip oyuncular hakkinda fikir belirtme.
    5. Gelistirilmis medya – Gercek disi transfer haberleri, gol orucu vs. Hepsi etrafinizdaki oyun ici dunyayi hissettiriyor.

SI Calisanlari

Lee Marlow
    1. Uyarlanabilen ana sayfa – ana sayfadaki bilgilerin cogunun degistirilebilmesi guzel bir ekleme. Sadece ufak bir bilgiye ulasmak istediginizde cok zaman kazandirici.
    2. Teknik ekip/kulup bilgisi – her teknik ekip mensubunun kisitli bilgileri olmasi.
    3. En zengin kulupler listesi
    4. Bir cok satir secme – belki de en cok zaman kazandirici ozellik. Artik her oyuncu icin ayri ayri antrenor veya tarayici raporu istemenize gerek yok. Bir kac oyuncu secip, bu hamleyi biki-uc tikla yapabiliyorsunuz.
    5. Oyuncu etkilesim – Cok fazla degisim var bu konuda. Yildiz oyuncunuzdan yeni transfer tavsiye etmesinden, genc defans oyuncunuza kaptandan cok ogrenecegi seyin oldugunu soylemeye kadar.

Neil
    1. Yeni Football Manager’de en cok begendigim ozellik, oyun icinde detayi ayarlayabilmem. Artik ise yaramaz bilgisayarimda bile bir cok ligi yukleyip, oyunun yavaslamasindan endise duymuyorum. Ayrica baska bir ulkeye transfer olmak istedigimde, oyunun ilk yillarinda o ligi aktif olarak bulundurmam gerekmiyor.
    2. Ikinci gozlemledigim yeni oyuncu tarama sistemi. Tarayicilarin belli ulkeler hakkinda oyuncu aramadan bilgi sahibi olmasi, o aranan yildiz oyuncuyu bulmayi daha da zorlastiriyor. Ayrica, artik tarayicilarin verdigi raporlar sadece bir cumlelik degil, bilmek istediginiz butun bilgileri sunuyor.
    3. Ucuncu olarak pilot takimlar. Artik oyuncularin calisma izni sorunlarini, oyuncuyu alip, pilot takima gondererek cozumlendirebiliyorsunuz.
    4. Dorduncu olarak spesifik antrenorler. Ornegin kondisyoner ve alt yapi hocalari atrenmanlari artik antrenorlere daha fazla gorev vermeden detayli bir sekilde hazirlamaniza izin veriyor.
    5. Belki de oyuna eklenen en ufak yenilik sonuncusu. Mac oynarken rakibinizin defansini acmak icin ugrasan takimini izlerken bir seyler oluyor.. Gozleriniz yedek kulubesine gidiyor.. O da ne.. oyuna girmek icin isinan yedekler!! Evet ufak ve cok onemli degil ama harika..

Alexander Harris
    1. Mac oncesi takim konusmasi
    2. Tartismali pozisyonlar – oyunu daha da gercekci yapiyor. Istedigimiz de bu zaten.
    3. Sezon sonu ozeti. Artik ben her sezon sonrasi “en iyi transfer” veya “supriz takim” listesinde takimimin ismini ariyorum.
    4. Canli kupa kura secimi – tahminimce bir cok kisi bu ozelligi uzun suredir bekliyordu.
    5. Bir cok satir secme – bir takimi aldigim zaman genelde oyuncularin hepsini yollarim. Bu ozellik bana cok zaman kazandiracak.

evet bunu okudum güzel yenilikler var düşüncelerde çok olumlu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

çok saol paylaşımın için

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

paylaşım için teşekkürler süper bir oyun geliyor gerçkten çok sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Güzel şeylerden bahsetmişlerdir.. Umarım en yakın zamanda sorun çıkmadan ORJİNAL bir şekilde elimizde olur..

abi oyun süper olacak o bellide türkçesiyi yapansınız artık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar oyunun türkçesi yapılcakmı

Nesil
    2006
    Yer
    Diyarbakır

super yenilikler var heyecanla bekliyoz

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Daha ne istenebilir ki ?
    Tek eksik sponsorlar
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

bence de güzel olacak türkiye için de bir data yaması yaparız süper olur

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

muhteşem yaa.yedek oyuncular ısınmaya gidiyo,sezon sonu özeti.rarkip takım oyuncusunun aklını karıstırma vs. süper yaw.sabırsızlıkla bekliyorum.saol tercüme için

paylaşım için saol oyun gerçekten harika olcak sabırsızlıkla bekliyorum

ayrıca başka bir lige gitme olayı da çok iyi olmuş
    ben de acayip sabırsızlanıyorum

maç motoru dışında herşey ii.maç motoru hala pullar.ben maç motorunda adamın ayak hareketlerini görmediğim sürece bana göre maç motoru ii deildir

"Neil
    1. Yeni Football Manager’de en cok begendigim ozellik, oyun icinde detayi ayarlayabilmem. Artik ise yaramaz bilgisayarimda bile bir cok ligi yukleyip, oyunun yavaslamasindan endise duymuyorum. Ayrica baska bir ulkeye transfer olmak istedigimde, oyunun ilk yillarinda o ligi aktif olarak bulundurmam gerekmiyor."

Bu çok iyi bir özellikmiş

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

çok güzel yenilikler var Kuluplerin yeni stadium yapabilmesi seçeneği gzel olmuş

17. Default

allahım sabırsızlanıyorum fm 207 cıksada oynasak artık yaaa

valla çok güzel...

19. Default

SAbırsıslıkla bekliyorum çok güzel bi oyun gelior arkadaşlar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul un ücra köşeleri

benım en cok hosuma gıden bu pılot takım mevzusu super bence

Mükemmel olcakmış bide şu maçları 3 boyutlu yapsalar :P

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

özlediğimiz fm geliyo

23. Default

Quote Originally Posted by fatih öksüz
    özlediğimiz fm geliyo

geçmişten gelececege yolculuk halkindesin desene? özledigimiz olmaz bekledigimiz yada ozlemle bekledigimiz gibi olabilir ama özledigim fm olmaz.

yaa anlamıorm 3 boyutlu olsunmuş yok fifa gibi olsunmuş maçlar?çok saçma yaaa. öyle olsa kaç tane hareket koyabilcekler oyuna en fasla bin tane bin taneyi 2 sene oyna hep hareketler tekrar etcek kendini ama böyle yuvarlaklar filan olunca oyundaki goller hareketler kendini tekrar etmiyomuş gibi oluyo. yuvarlaklar bi adamı geçerken sen kendi hayal gücünle ve spikerin yardımıyla nasıl geçtigini anlıyorsun zaten. öteki türlü olsa hep aynı şeyler olcak. ben bu adamların maç motorlarına bayılıyorum olağan üstü akıllı insan bunlar. çık artk fm 2007 hiç bi oyunda bu kdar sabırsızlanmamıştım

25. Default

guzel konu
    guzel ceviri
    tebrikler
    ve paylasım için teşekkürler

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

arkadaslar heyecanlanmayın.oyun çıktıgında bir sürü hata oluyo.yeni versiyondu, updatesi derken oyundan tam keyfi ne zaman alırız bilinmez

dostumcevırın ıcın cok tesekkur ederız butun yenılıklerın harıcınde en ufagı olan oyuncuların ısınması cok hosuma gıttı...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

En çok seçmediğimiz liglere transfer olmayı sevdim. Mesala ben genelde avrupa liglerinde başlarım ama ilerleyince brezilya, arjantin gibi liglere gitmeyi istiyordum ama o ligleri açarsam oyun çok yavaşlayacağı için gidemezdim!
    Direk oradan başlamayıda sevmiyorum! Önce ünümü contiental yapmadan olmaz!

pilot takım ve yeni stadyum yapabilme süeper

cok saol kardes

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri