Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 54 arası toplam 54 sonuç

Konu: Fredi almak cok mu zor?

waLLa iLK sezon aLamadım devre arasıda qitti kerLon iLe idare edios o da yatıo sezon sonuna kaLdı artık

fred almak kolay benim icin

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Quote Originally Posted by dj_romantic
    ben valla aldım fred i trabzon sporum işte belgesi

Karşısında çocuk olduğunu zannediyor? Editör'den kendine para yapmış. İyi oyuncuları kadrosuna katmış! Para yapmış. Sonra "fred'i ilk sezonumda aldım bık bık bık"diye konuşıyor

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Way anam wayyy ADAM 1 sene içinde THİERRY HENRY'i bile almıs sen neymissin ya ABRAMOVİCH'le akrabalık filan varmı HENRY'i alan adam FRED'i hawada karada alır cocuga kızmayalım ama Su EDİTÖR kullanmayi bir konu altinda bizlerede anlatsanda ögrensek

sanırım benim sansıma lyonda fred gozden düsmüstü 19 milyona aldım aslında almıycaktım işe yaramaz diye düsündüm.sonra üc forvetim de sakatlanınca aliyim dedim iyi de oldu kerlon fed muthiş ikili oldular..

bn real madridim 73 bin dolara aldım

bnde fredi fenere getirttim çok güzel oynuo her pozisyon goooooooooool

arkiler bn ilk mesajda real madrid yasdım çünkü inanmicaktınız şimdi b**tım doğal karşılıosunuz bnde doorusunu yasdım yemin edeerim bu arada ss nası koyuluo

bn ilk mesajımda real madrid die yasdım çünkü inanmicaksınız die b**tım doğal karşılıosunuz bnde doorusunu yani fenere getirtiğimi

Quote Originally Posted by ibrahimovic R
    kardeş baştan şımartmışın sen fmscout indir orda kaç diosa onu ver kabyul edio ama bi şımardımı.. bi daha zor alırsın walla dikkatli ol...
    fm scout ne abi anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben de hiç alamadım fredi fm scout ne hakkaten

fm scout war orda snn kayıtlı oyununda olan oyuncuların herşeyı yazıyo.fiyatıda tabi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet buldum indirdim süper bişşi herkese tavsiye ederim

11. Default

ben 2007 sezonu başlamadan önce beşiktaşa 11m pounda aldım fredi.
    çok mutluyum.süper bi forvet.özellikle şmp.liginde her maç gol atıyo.

ben fredi alırken işlk sene kısa listeme bile eklemiyorum..klup izlediğimi gorurse sene boyu bence ikinci sene bası yuksek fiyat istiyor..ikinci sene temmuz basında 12 13 milyon sterlinm varsa frede 0 peşin 24 ay taksitle 22.5 milyon sterlin oneriyorum kabul ediliyor..yanlız fredin size gelebilmesi için ilk sene lyonla basari yakalamamıs olması lazım..arada sırada lyon uefa da final oynuyor...

13. Default

hayır bence cook kolay

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fred'i alman, 2.ligde olduğundan dolayı zordur muhtemelen. Yoksa ünlü ve zengin bir klübe seve seve gelir Fred Parasını verdiğin sürece yani...
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Öncelikle fredi almak o kadar da zor deil.İlk başta alamazsın çunku kontratı yeni daha yeni lyona geldi ama sezon ortası 22 milyon dolara alabilirsin.Tiko vermene de gerek yok 2 milyon tiko 20 milyon uda taksitle verdinmi hem diğer transferle para kalır

fenerbahçede oynuyorum ben adama 20$ werdim 25 istediler 25 vericeğime 2 tane kaliteli alırım dedim tevez(11.5$) + donovan(5$) ı aldım özelikle donovan çok iyi oynuyo adam 10 maçta 15 gol attı tevezde 15 maçta 10 gol attı öle bişe yani donovanı mutlaka alın! adam ilk maçında son 15 soktum oyuna 5 dk da 2 gol attı şampiyonlar liginde adamın 2. maçı orda 3 gol attı gerisini siz düşünün

arkadas ben 22 milyon euroya fenerbahceye aldım su an benim takımda oynuyor..bu sezon 58 gol attı yanında halil altıntop var.hilesiz hurdasız aldım.

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

Fenerbahce ile oynuyorum ocak ayında anelakyı 32 milyon $ a bayerne postaladım Fred i yerine 25 milyon $ a aldım oyunu ilk açtıgınızda fredi almak için astronomik rakamlar önermeniz gerekir cunku lyon oyuncu yeni transfer ettiğinden satmaya yanasmıyor sezon sonunu beklerseniz ve lyon basarı yakalarsa ve fred de oynarsa o zaman hem lyon vermek istemiyor hemde oyuncu gelme taraftarı olmuyor en iyisi devre arasında almak ama o zaman da avrupada oynuyamıyor

Cool dusuk fıyat

Quote Originally Posted by streetboy
    Ben juventusu aldım 2.ligden cıkarmak ıcın.Herkes fredi ovüyo alayım dedım. degeri 9m€ ben 18m€ verdım kabul etmedi.Degerleri en az onun kdr iyi zaleyetayı verdım yıne kabul etmedi.
    İşi biraz abartıp En son ki teklifim:Fred=18.75€+Camoronesi+Zaleyeta+Trezeguet İşi inada bindirince bu oldu ama lyon benden inatcı cıktı.Satmadı ya nasıl alıyonuz su fredi?
    bence bıraz dusuk fıyat cekseydın once ıse yarayabılırdı ama daha sonra nedense ıse yaramıyo bazen ılk basta dusuk fıyat cekmek ıse yarıyo ama hepsınde dıgıl

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lyon'da Kolay ßırakmıo zaten
    Almak ßiraz zor ama Arkadaşın Dediği Gißi Fm Scout indir..

Abi Fred Fenerbahceye Gelmeyi Cok Istiyo Ama Chelsea Ya Istemiyor.anlamadim Gitti.neyse Ben Fenere 26milyon$ Aldim

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

Semco burdan ne çıkartıyoruz fenerbahçe > Chelsea

bnim ilk sezon bitti fredi kesinlikle hilesiz 16.5 milyon pound'a galatasaray'a getirttim gerçekten tavsiye ederim ii oyuncu affetmiyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri