Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 81 arası toplam 81 sonuç

Konu: Oyuncular ölüyor mu?

YO ÖLE DAHA ALAKALI bence olsa fena olmaz ama FATİH TEKKE VE GÖKDENİZ ÖLÜRSE OYUNU OYNAMAM HERALDE 5 6 AY

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben hiç rastlamadım, rastlayanınıda görmedim...
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yaw okadarda yapmazlar herhalde ama gerçekçilik yapacaklarsa bu tribün ve seyirci olsun bence

saçma sapan bir şey olurmu öyle

ben fmde rastlamadım ama cm 01-02de oynarken futbolcum sakatlanıp futbolu bırakmıstı

yaw ne ölmesi sizi kandırmışlar gerçi bunun tam tersi bende oldu.2-3 sene önce aids'ten ölen zenci bi futbolcu vardı.sakaryaspor'da mıydı neydi.majid musisi ismi.ben ona rastladım data editörden kendi takımıma transfer ettim.adamı oynatıyorum şu anda.hem de forvet.2 gol attı şimdiye kadar.

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

ölüyolar bazıları futbolu bıraktıktan sonra antrenör oluyo bazıları ölüyo. aratıyorum bulamıyorum oyuncuyu benzer örneklerini fm5 ve cm4 de de başıma geldi ...

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

olmasın da üzücü ve saçma zaten ne gereği var ki...

saçma olur bence en iyi oyuncunuzun öldüğünü düşünsenize sinir krizleri geçirirsiniz

walla en çok emekli oluyorlar antereman veya maçta hiç rastlamdaım

Ölmezler Ama Emekli olabilirler

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

ölsünler ya ölüm Allah ın emri. ölenle ölünmez

valla benim basıma cm 2001 oynarken geldi hangi takım oldugunu hatırlamıyorum ama roger diye bi oyuncu idmanda kalp krizi gecirip ölmüstü kafadan atmıyorum tamamemn gercek olay!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ölmeye gerek yok ki. Emekli oluyorlar.

yapmayın ya gerard ım ölürse ben ne yaparım

Evet sevili arkadaşlar football manager 2007'de ölüm oluyor.Ben GALATASARAY'LA 2018-2019 Sezonundayım şanlı başkanımız Özhan Canaydın Ölüyor.5 yıl sonra FENERBAHÇE'nin Başkanı ölüyordu.Yani football manager 2007'de ölüm var.Ama uzun bir sure oynamanız gerekmektedir.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by uluc95 View Post
    Evet sevili arkadaşlar football manager 2007'de ölüm oluyor.Ben GALATASARAY'LA 2018-2019 Sezonundayım şanlı başkanımız Özhan Canaydın Ölüyor.5 yıl sonra FENERBAHÇE'nin Başkanı ölüyordu.Yani football manager 2007'de ölüm var.Ama uzun bir sure oynamanız gerekmektedir.
    ss koyarmısın arkadaşım ?
    I'm back...

Quote Originally Posted by comandante View Post
    böyle birşey olursa makara olur=)

düşünün bu olay eklendi...ve haberler...

ağzına sinek kaçan hakan şükür ağzından içeri sinek ilacı sıkınca öldü...

yattaranın kıvrak çalımı karşısında beli kırılan ismail güldüren olay yerinde can verdi...

ömer rızadan gol yiyen mondragon buna dayanamam diyerek intihar etti...

oruç başına vuran hakan şükür cinnet geçirip bütün sağbekleri öldürdü...

fenerin bariz penaltısını vermeyen hakem ismet arzuman devre arasında soyunma odasında ölü bulundu...birinci dereceden zanlı bulunan aziz yıldırım "fenerbahçe cumhuriyeti" dedi...anlamını çözemedik...

müslüman olmaya karar veren inamotonun adı imamcan olarak değiştirince japon taraftarlar tesisleri bombaladı.malzemecimiz ve teknik direktörümüz hakkın rahmetine kavuştu.bunun yanında iyi bir haberimiz de var...necati ateş de öldü...ayrıca ne mutluyuz ki cihanın futbol hayatı bitmiş...

iki amc oynatmayan tigana, delgado ve ricardinho tarafından linç edildi.hastane yolunda ali güneşin de bir tekme attığı fransız ne yazık ki kurtarılamadı...

bu takımda güney amerikalılar birbirini kayırıyo diye çıkış yapan kezman linç edildi.öldüğü söylenen kezmanın cesedi henüz bulunamadı.ama çıkan söylentiye göre o ölmemiş.anadoluda kezban teyze olarak yaşamını sürdürüyormuş.hadi hayırlısı...

aziz yıldırım bir önceki sene gibi kaçan şampiyonluğun ardından kalp krizi geçirdi.kurtarıldıktan sonra istifa eden başkan bir hafta sonra başkanlığa aday olduğunu açıklayında sadettin saran tarafından döve döve öldürüldü.niye diye sorulan saran "fenerbahçe cumhuriyeti" diyince aziz yıldırım hortladı...

arkadaşlar hepsi işin esprisi tabiki...olsa da olur olmasa da...
    süper olmuş ya.aman sen sakıın haber felan sunma.adın çıkar felaket tellalı diye aman
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mami_LEE View Post
    ölüyolar bazıları futbolu bıraktıktan sonra antrenör oluyo bazıları ölüyo. aratıyorum bulamıyorum oyuncuyu benzer örneklerini fm5 ve cm4 de de başıma geldi ...
    aratıp çımayınca ölmüş mü oluyo ki o zamna bnde 2012 deydim rui costa manager olmuştu.bir ara arattım çıktı ama sonra çımadı

eheue super yazmıssın

ama okadar bonservis verdik paralar gidicek desene:S olursa öle

öyle bişey yok var diyen uydurmuş arkadaşlar

abi futbolcu nasıl olurya ,ben hıc ihtimal vermiyorum bole bişeye oldu olacak cenazesıne gidelim

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri