Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 141 sonuç

Konu: FM 2007 Demo Kurulum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default FM 2007 Demo Kurulum

FM 2007 Kurulumunun Anlatımı İçin Tıklayınız:

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...tsi=oku&id=101
    "YÜCE ATATÜRK"

Emeğe saygı

Sağolun arkadaslar 1 saattin ugrasıyorum şimdi deneyeceğim...

Default sorunum var

Dostum ben oyuna giremiyorum.oyunu kurdum.oyunu acmaya calıştıgımda ana menuye gelene kadar ki introlar gelıyo.fakat ana menuye sıra gelınce sırasıyla asagıdakı hataları verıyor ve kapanıyor.orun ne acaba cozemedım.yardımlarınızı beklıyorum......

sigames ı kınıyorum bu olaydan ötürü.. dil ayarlarımı değiştirmekte ne demek.. sanki türkçe konuşan veya kullanan yok dünyada... gözümden düştün sigames...

arkadaşlar sonnda durumu çözdüm.bazı arkadaşlarımız dil ve bölge değişikliklerini yapmalarına rağmen isim ve soyadı yazma yerleri açılmadığı gibi gerekçelerle oyuna başlayamamıştı.(ben dahil)şimdi nasıl çözdüğüme gelirsek:
    benim makinamda ana kullanıcı olarak kayıtlı isim türkçe karakterler içeriyor.
    ben de yeni bir kullanıcı oluşturdum türkçe karakter içermeyem.(örn:fm2007) gibi
    bilgisayarımı bu kullanıcı üzerinden açtım.oyunu kurdum.daha sonra dil ve bölge seçeneklerini ingilizce yaptım.oyuna girdiğimde ad soyadı yazma yerleri açıldı.şu an oynuyorum.ama ses yok.ona moralim bozuldu.sessiz tadı çıkmıyo.

tahminimce isim soyadı yazma yeri açılmayan arkadaşların hepsininde makinalarındaki ana kullanıcı adında türkçe karakter vardır.umarım doğru bir tespit yapmışımdır.ve uygulayanlar sorunu çözer.

bnde işe yaramadı deneyen varmı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

saolun sitenin büyük bi çoğunluğu bunu arıyo galiba
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Quote Originally Posted by Nedvedmania
    saolun sitenin büyük bi çoğunluğu bunu arıyo galiba
    hatta tamamı

çok teşekkurler ben denedim oldu saolun..

Quote Originally Posted by shadow43
    arkadaşlar sonnda durumu çözdüm.bazı arkadaşlarımız dil ve bölge değişikliklerini yapmalarına rağmen isim ve soyadı yazma yerleri açılmadığı gibi gerekçelerle oyuna başlayamamıştı.(ben dahil)şimdi nasıl çözdüğüme gelirsek:
    benim makinamda ana kullanıcı olarak kayıtlı isim türkçe karakterler içeriyor.
    ben de yeni bir kullanıcı oluşturdum türkçe karakter içermeyem.(örn:fm2007) gibi
    bilgisayarımı bu kullanıcı üzerinden açtım.oyunu kurdum.daha sonra dil ve bölge seçeneklerini ingilizce yaptım.oyuna girdiğimde ad soyadı yazma yerleri açıldı.şu an oynuyorum.ama ses yok.ona moralim bozuldu.sessiz tadı çıkmıyo.

tahminimce isim soyadı yazma yeri açılmayan arkadaşların hepsininde makinalarındaki ana kullanıcı adında türkçe karakter vardır.umarım doğru bir tespit yapmışımdır.ve uygulayanlar sorunu çözer.
    dostum benım kullanıcı adımda tukrce karakter yok.Pekı benım bılgısayrımda gelen daha oncekı pm de yazdıgım gıbı hatalar sende de oldumu?

Quote Originally Posted by fr33zup
    dostum benım kullanıcı adımda tukrce karakter yok.Pekı benım bılgısayrımda gelen daha oncekı pm de yazdıgım gıbı hatalar sende de oldumu?
    sendeki hatalar dil ve bölgeyi değiştirmeden önce çıkıyodu.dil ve bölgeyi ingilizce yapınca oyunun açılışında hata vermeden giriyo oyuna

13. Default

Orijinal oyunda da böyle kısıtlamlar olacak mı bu nedir ya ? bu eziyetin amacı nedir ?

ben arkadasin dedigini yaptim ama olmadi dil ayarlarinida duzelttim kullanici adinida allam ya

15. Default

çok teşekkürler.........şimdi oldu........

bende oyunu açarken bu sorunu veriooo ingilizce de yaptım dil dosyalarını ve ayrıcada türkçe karakterli bulan varsa yardım etsin

Quote Originally Posted by fr33zup
    Dostum ben oyuna giremiyorum.oyunu kurdum.oyunu acmaya calıştıgımda ana menuye gelene kadar ki introlar gelıyo.fakat ana menuye sıra gelınce sırasıyla asagıdakı hataları verıyor ve kapanıyor.orun ne acaba cozemedım.yardımlarınızı beklıyorum......

Dostum problemini halledebildinmi bilmiyorum ama ben de ayni problemle karsilastim ve denetim masasindan bolge ve dil seceneklerini ingilizceye cevirip butun ayarlari ingilizce yaptiktan sonra masaustunde
    sag alt kosedeki TR ikonuna sag tilayip ayarlara girip klavyeyi ingilzce sectim ve oldu umarim sorunun hallolur ....

Quote Originally Posted by fatih1984
    ben arkadasin dedigini yaptim ama olmadi dil ayarlarinida duzelttim kullanici adinida allam ya
    Klavye ayarlarinida masaustunden sag alt kosedeki TR ikonuna sag tiklayip ayarlardan ingilizce yapmalisin

http://img90.imageshack.us/img90/1904/adszid5.png arkadaşlar resimdeki hatayı verioo lütfen yardım edin kurulmdaki herşeyi yaptım ingilzce dil ayarları falan yinede olmadı

Muskaci
    Sen Gordugum Kadariyla Ingilizce Ayarlari Denetim Masasindan Yapmissin Ama Masaustunden Sag Alt Kosedeki Tr Ikonuna Sag Klik Yapip Ayarlara Girmeli Ve Oradan Klavye Yi Ingilizce Olarak Degistirmelisin
    Ancak Calismadigina Gore Ilk Once Yapman Gereken Sey Bilgisayardaki Butun 2007 Klasor Ve Datalari Silmen Bunu Baslat Sonrada Ara Sonra Klasor Bul Dan Fm 2007 Yapip Bilgisayarin Buldugu Klasorleri Kestirmeden Silebilirsin Unutma Bilgisayarda Hic Bir 2007 Klasor Ve Datasi Kalmamali Bunlari Yaptiktan Sonra Tekrar Sifirdan Fm Yi Kur Ve Calistir Umarim Yardimci Olabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Herşeyi doğru yaptıktan sonra application hatasını vermemesi gerekiyor. Bende de ilk başlarda bu hatayı veriyordu fakat oyunu tamamen kaldırıp yukarıda anlatıldığı şekilde kurarsanız bu hata kaybolacaktır....

Bir daha oyunu tamamen, bilgisayarda demo ile ilgili hiçbirşey kalmayıncaya kadar silin. Kayıt defterindeki dosyaları silmeyi unutmayın....
    "YÜCE ATATÜRK"

21. Default

ya simdi oyun aciliyor fakat oyuna menajer olarak giremiyorum isim yerleri acilmiyor

ceasy eyvallah o olduda bu seferde isim yerleri cikmiooo bi yardim yapan varsa soleyi versin kullanici profilim de turkce karakter yok onla bi alakasi yok

23. Default

bu ne rezalet bir durum ya........koskoca sigamesin yaptığına bak....

Arkadaslar ilk once fm 2007 ile ilgili herseyi silin daha sonra calistir a regedit yazip bul dan Fm 2007 yazin cikan anahtarlari da silin sonra bir yeniden baslatin java programi yoksa www.java.com dan java 5 kusur update 6 yi indirin kurun denetim masasinda bolgesel ayarlardan dili ingiltere ingilizcesi ulke yi de birlesik krallik yapin sonra kurun artik calismamasi imkansiz..........

Birde klavyeyi unutmayin o da ing olacak muhakkak....Acmaz oyunu yoksa....

Ben de sesler calismiyor neden bilmiyorum bir hata da vermiyor ama maclar sessiz ........
    Arti futbolcu resimleri cikmiyor cikanlar abidik kubidik futbolcular ....
    Unlu futbolcularin resimleri yok.....

Umarim yardimci olabilmisimdir........

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Her denilen yapili fakat bende boyle bir hata verdi.. Oyunu yuklemek icin setup dosyasini tikladigimda verdi bu hatayi..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

dosya eksik indirilmiş
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O sorun duzeldi.. Fakat bu seferde setup`i tikladigimda once setup`i hazirliyor.. Fakat daha sonra hic birsey olmuyor.. Yine dosyadan mi kaynaklaniyor bu sorun?

Nesil
    2005
    Yer
    afyonkarahisar

Quote Originally Posted by toutatis
    Orijinal oyunda da böyle kısıtlamlar olacak mı bu nedir ya ? bu eziyetin amacı nedir ?

bencede..............

beyler ben turksportalinkini indirdim mb me kiydim ama oynuyamiyirum cunku bilmiyorum lutfen yardim edin qick start mi dicem lutfen yardim

Del Piero_10 Misafir

260mb lık için torrent mi gerekiyor

ben hiç anlamam torrent falan

80 liği yükleyeceğim o zaman

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri