Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 114 sonuç

Konu: FM 2007 demo hakkında yorumlar

Quote Originally Posted by peluk
    maç esnasında seslerin olması gol vuruslarında ve faullerde yavas goruntu akmasına neden oluyordu. ses yüklenirken aynı anda pozisyon ilerleyemiyordu. bunu ben ve benim fm 2006 oynayan çoğu arkadaşım dile getirmişti. ses olayının kaldırılmasının sebebi bence o.

arkadaslar demo versıyonda ses olmaz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BuriBurhan
    ibrahimoviçi yine abartmışlar. hollanda milli takımı yok... arda yıçok kötü yapmışlar...bunların dışında sizlere katılıyom genel olarak iyi bir oyuna benziyor ama türkçe yaması lazım
    Arda kötü mü olmuş?? Sizi bilmiyorum ama Arda'yı Man Utd'a aldım..

Sonuç: 16 Maç 2 Gol 14 Asist

Bence Arda çok iyi olmuş.. Antrenmanlarla zaten özellikleride yukarı çıkar..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by aanilll
    Arda kötü mü olmuş?? Sizi bilmiyorum ama Arda'yı Man Utd'a aldım..

Sonuç: 16 Maç 2 Gol 14 Asist

Bence Arda çok iyi olmuş.. Antrenmanlarla zaten özellikleride yukarı çıkar..
    teknik özelliklerinde sadece dribbling 'i biraz iyi o kadar. arda resmen bir hayal kırıklığı olmuş bence fm 2007'de
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence yerinde olmuş özellikleri.. Belki pas özelliği 14-15 olabilirdi..

Güzel bence. Oynadım 4-5 saat ve sildim. Tabii ingilizce old. için detaylara inemedim...

Default FM 2007 DEMO icin oneri

arkadaslar ben de fm 2007 demoyu yükleyip oynayamayanlardanım aklıma bir fikir geldi.Oyunu açabilen ve oynayabilen arkadaşlar yeniden oyunu açıp bir lig başında menejer olarak kendilerini ekleyip save as yaparlarsa ve bu save dosyasını biz oyunu isimden dolayı açamayanlara site aracılığıyla gönderirilerse belki biz de oyuna girdiğimizde direkt load kısmından onların açtığı oyundan oynayabiliriz belki.(düştüğümüz durumlara bak!!!Seni kınıyorum si games!!!)

burada bize kayıtlı oyunlarını gönderecek arkadaşlara şlimdiden teşekkür ederim.Umarım bu çözüm olur.

Not: menejer eklediğinizde takımda seçeceğiniz için tercih ettiğim takımlar inter, man. utd., arsenal, ve chelsea olursa sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

maç esnasında seslerin olması gol vuruslarında ve faullerde yavas goruntu akmasına neden oluyordu. ses yüklenirken aynı anda pozisyon ilerleyemiyordu. bunu ben ve benim fm 2006 oynayan çoğu arkadaşım dile getirmişti. ses olayının kaldırılmasının sebebi bence o.
    Demo dosyasinin boyutlarini belli bir duzeyde tutmak icin ses yok yoksa orjinal oyunda olacak, illa ses isteyenler FM2006 ses (sounds) dosyalarini FM2007 Demo klasoru altina kopyalarlarsa sesli oynayabilirler. Bu arada yabanci forumlarda coktan bircok potansiyel oyuncunun adi cikmis adamlar profesyonel inceliyor demoyu. Velhasil guzel oalcak guzel saygilar.

Del Piero_10 Misafir

Ben şimdiden genç yıldızları söylüyorum

Palladino tam bir gol makinası olmuş
    Marcelo(fluminense) oyundaki en iyi sol kanat

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir yenilik daha gördüm.. Eğer yazıldıysa kusura bakmayın.. CL Gruplarının kura çekimlerini seyredebiliyoruz.. Bu çok hoş olmuş bence..

Quote Originally Posted by aanilll
    Bir yenilik daha gördüm.. Eğer yazıldıysa kusura bakmayın.. CL Gruplarının kura çekimlerini seyredebiliyoruz.. Bu çok hoş olmuş bence..

dostum katılıyorum sana benımde hosuma gıttı bu ozellık...

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

bi sacmalik iste.adamin degeri 1.8 euro deneme amacli 145 m onerdim adamlar kabul etmiyo bu kadar mi sacma olur yaa

O paraya kulupü bile vermeleri gerekir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şu an oynadığımız oyunun demo versiyonu.. Böyle hataların olması bana göre normal..

ya benim hayallerim yıkıldı ben oyun bir kaç yıl gider sanıyordum devre arasında bitti üzüldüm valla bi ton mb ingirdik devre arasında biteceğini bilsem indirmezdim.

Ardaya gelince her yeni oyunda güçleri farklı çıkıyor ya umarım oyun demo olduğundandır full sürümde böyle hatalar olursa yazık olur.

Son bir şey daha demoyu kurarken bir tomar ayar değişikliği yaptık pc de full sürümdede bu değişiklikleri yapacakmıyız?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by jagatai
    ya benim hayallerim yıkıldı ben oyun bir kaç yıl gider sanıyordum devre arasında bitti üzüldüm valla bi ton mb ingirdik devre arasında biteceğini bilsem indirmezdim.

Ardaya gelince her yeni oyunda güçleri farklı çıkıyor ya umarım oyun demo olduğundandır full sürümde böyle hatalar olursa yazık olur.

Son bir şey daha demoyu kurarken bir tomar ayar değişikliği yaptık pc de full sürümdede bu değişiklikleri yapacakmıyız?
    oyunu kimse bedavaya vermiyor. zaten demosu her sene sezon yarısına kadar ilerler.

deneyelim, eksikleri görelim ve beğenirsek alalım diye çıkıyor bu demo.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Turksportal yetkilileri oyunun Türkçe çalışmama olayını inşallah sigamese belirtirler yoksa oyunun full sürümüde böyle çıkar. sitenin adminleri halletmiştir sanırım bu olayı ama peşlerini bırakmasınlar sigamesin. bence bu sorunu hergün dile getirsinler. böyle ayar değiştirirp değiştirip oyun oynanmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by abseyhan
    Turksportal yetkilileri oyunun Türkçe çalışmama olayını inşallah sigamese belirtirler yoksa oyunun full sürümüde böyle çıkar. sitenin adminleri halletmiştir sanırım bu olayı ama peşlerini bırakmasınlar sigamesin. bence bu sorunu hergün dile getirsinler. böyle ayar değiştirirp değiştirip oyun oynanmaz.
    Vieri Abimiz Beta Tester ve böyle bir sorun olmadığını belirtti..

BEnim merak ettiğim şey oyunu yükleme ekranında sadece türkiye ligini seçmeme rağmen oyunda ilerledikçe diğer ligleride yükleyebilme özelliği olacaktı.Yani menejerlik açmadığın bi ülkeye transfer olabilecektik..? Var mı bu özellik..?
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Quote Originally Posted by EreN
    Vieri Abimiz Beta Tester ve böyle bir sorun olmadığını belirtti..

BEnim merak ettiğim şey oyunu yükleme ekranında sadece türkiye ligini seçmeme rağmen oyunda ilerledikçe diğer ligleride yükleyebilme özelliği olacaktı.Yani menejerlik açmadığın bi ülkeye transfer olabilecektik..? Var mı bu özellik..?

evet o dediğin özellik benim yıllardır istediğim özellik. bazen insan açtığı bi ligin gereksiz olduğunu görüyo ve oyunu yavaşlatmamak için kapatmak istiyo, bazende keşke oyuna başlarken şu ligide seçseydim dediğim oluyo. en azından sezon başlarında ligleri açıp kapama koymaları çok iyi olurdu.

diğer maçlar oynanırken beklemesi can sıkardı eskiden.şimdi oynanan maçların aynı anda golleri ve dakikaları bir ekranda sırayla beliriyor.bu da beklerken canımızın sıkılmasını önleyecek galiba.
    maç içinde farklı hareketler olduğunu oyunun müdavimleri mutlaka anlıyordur.motor resmen değiştirilmiş.ve güzel olmuş.
    ufak bi bug var.o da kaleci kale vuruşunu yapmak için 1 metre önündeki topu almaya gitmiyor.diğer takımın forveti 30 metre koşup kaleciye topu veriyor.

oyunu kimse bedavaya vermiyor. zaten demosu her sene sezon yarısına kadar ilerler.

deneyelim, eksikleri görelim ve beğenirsek alalım diye çıkıyor bu demo.
    daha önce demosunu hiç indirmedim ki nerden bileyim

kesinlikle doğru boyle cok zor oluor

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

nası yani demo sezon yarısında bitiyor mu? ben aralık sonundayım şu an ne zaman bitiyor tam olarak :s

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Birazdan biter..

eskiden yeni yılda biterdi demolar eğer bu da öyleyse son maçlarını yapıyosun alkaweb

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

bende ne güzel hayaller kuruyodum yaw fm 2006'yı bile silmiştim full oyun çıkana kadar demo ile idare ederiz, bi sürü genç yetenek bulurum fln ama hayallerim boşa çıktı =)

Quote Originally Posted by alkaweb
    bende ne güzel hayaller kuruyodum yaw fm 2006'yı bile silmiştim full oyun çıkana kadar demo ile idare ederiz, bi sürü genç yetenek bulurum fln ama hayallerim boşa çıktı =)

tam sürüm çıkınca inşallah

bende silcektim 2006 allahtan silmemişim ama demo bile olsa en azında yıl sonuna kadar oynanmalıdır bence nasılsa kısıtlı ligler ve kısıtlı database ile oynuyoruz demo olduğu gayet belli oluyor

Sheriff Misafir

bisey diecem bu shevchenko kaleyi gordugu her yerden vurmaya programlanmis galiba bi macta 10dan fazla sut cekio

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Bildirildi email olarakta bildirildi, si beta testerlar forumundada dile getirildi. İnşallah bu probleme cevap verirler. Fakat oyunun kurulum aşamasında yaşanan probleme ilişkin şöyle bir açıklama geçen gün bir Si yetkilisi tarafından si forumlarında verildi, "Belki bu kurulum problemi İngilizce kullanmayan bilgisayarlarda devam edebilir" bu problemin java ile alakalı olduğunu ve firmayla alakası olmadığını belirttiler. Umarım kurulumda yaşanan problem ve oyunda ki unicode eksikliği düzeltilir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Vieri
    Bildirildi email olarakta bildirildi, si beta testerlar forumundada dile getirildi. İnşallah bu probleme cevap verirler. Fakat oyunun kurulum aşamasında yaşanan probleme ilişkin şöyle bir açıklama geçen gün bir Si yetkilisi tarafından si forumlarında verildi, "Belki bu kurulum problemi İngilizce kullanmayan bilgisayarlarda devam edebilir" bu problemin java ile alakalı olduğunu ve firmayla alakası olmadığını belirttiler. Umarım kurulumda yaşanan problem ve oyunda ki unicode eksikliği düzeltilir.
    inşallah düzeltilir Vieri. ilgilendiğiniz içinde sağolun. birilerinin sigamese bunları bildirmasi lazımdı. inşallah java ile ilgili kısımda halledilir. sanki kurlumu java platformuyla yapmak zorundalarmış gibi niye ısrar ediyorsa sigames anlamıyorum. birsürü install platformu var. geçen seneki gibi micsoft installer ile halletseydi bu işi olmaz mıydı sanki. neyse kurulum işi o kadar dert değil aslında ama oyunu inşallah çıktığında ayar yapmadan oynayabiliriz. bakalım sigames biz Türkleri ne kadar kahle alacak

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri