Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 114 arası toplam 114 sonuç

Konu: FM 2007 demo hakkında yorumlar

ya arkadaşlar ben bu demo daki kurulumdaki hata ve ztn full oyun 12 gün snra çkcagı için yüklemedm demoyu sizce hata mi etmişim???

Quote Originally Posted by alkaweb
    20 Ekim'de çıkacak
    kesinmi ben 27 ekim diye biliyorum

Nesil
    2005
    Yer
    ankara

kirmizi kartlar ve sakatliklar cok oluyor.
    ayrica su ingilizce isi de hiic hosuma gitmedi.
    demonun 1 ocaga gelince bitmesi hevesimi kursagimda birakti.

ama oyunun geri kalan kismi mukemmel.
    mac motoru gercekten guzel olmus.
    medya yorumlari ve team-talklar gelistirilmis.
    transferler zorlastirilmis. ozellikle rival olan takimlardan oyuncu almak icin bir servet odemeniz gerekiyor.
    gonderdiginiz scoutlar oyuncu hakkinda daha detayli bilgiler veriyor. oyuncunun ne kadara alinabilecegini bile belirtiyor.
    oyundaki butun oyuncular ve menajerler hakkinda yorum yapabiliyosunuz.

grafikler biraz basit olmus. Kulup logolari ve formalari yok bicok takimin.
    ama bunu TURKSPORTAL grafik ekibi cozecektir eminim.

bir suru yenilik var ama aklima gelmedi simdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by lekoanelka
    kesinmi ben 27 ekim diye biliyorum
    fm 2007 20 ekimde kesin olarak çıkacaktır
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

ingilterenin bile fomaları yok!
    insallah 2006 icin yapılan face packler ve formalar 2007'ye uyumlu olur
    olur mu dersiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

Fm 2007 Oynayan ArkadaŞlar 2006da OlduĞu Gİbİ Sİz Oyuncuyu BaŞka Bİr KulÜbe SattiĞinizda O KulÜbvÜn SÖzleŞme Teklİfİnİ Reddedİp Sİz De Kaliyo Mu Hanİ Az Sİnİrlenİp SaĞa Sola AteŞ PÜskÜrmÜyodum O YÜzden
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by gorkem88
    benim çok kötü bi sorunum war beyler.......yaw 3-4 ay oluo ben 2007 i bekliorm......ben antalyadaım we geçen hafta bi yıldırım düştü we benm PC yüksek woltajdan anakart gtti....... abi snir oldm ya.......sen okadar bekle oyunun demosu çksın we pc gtsin......şimdi cafedeim indrmeee çalışıom bakalım noolcak......benden size tavsie (CİDDİE ALIN WALLA BENDEN DEMESİ).....yıldırımlı hawalarda pc i kapaın........................... benim pc garantie gönderdim allhdan garantsi dolmadı şimdi istanbulda pfffffff........ama en kısa zamanda oyunicam sabırsızlanıormm
    Kardes gecen hafta senin yazdigini okurken "hay Allah, ne bicim is" demistim. Cuma gunu de benim eve yildirim dustu Bilgisayar ve Dijital TV sizlere omur maalesef Hemen aklima geldin bu kadar olur yani. Bakalim simdi yeni bir guc kaynagi aldim takacagim. Olmadi guzel bir kampanya var canavar bir bilgisayar onu alacagim yarin. FM'ye hazirlikli olmak lazim...

Gecmis olsun.

Turkcen cok kotu. Hangi millettensin? Benim de Antalya'ya yerlesmis bir cok yabanci arkadasim var da...

Saygilar

Quote Originally Posted by alkaweb
    ingilterenin bile fomaları yok!
    insallah 2006 icin yapılan face packler ve formalar 2007'ye uyumlu olur
    olur mu dersiniz?
    formalar sadece demoda boyle diye biliyorum full de orjinalleri olur diye tahmin rdiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by demaio
    Kardes gecen hafta senin yazdigini okurken "hay Allah, ne bicim is" demistim. Cuma gunu de benim eve yildirim dustu Bilgisayar ve Dijital TV sizlere omur maalesef Hemen aklima geldin bu kadar olur yani. Bakalim simdi yeni bir guc kaynagi aldim takacagim. Olmadi guzel bir kampanya var canavar bir bilgisayar onu alacagim yarin. FM'ye hazirlikli olmak lazim...

Gecmis olsun.

Turkcen cok kotu. Hangi millettensin? Benim de Antalya'ya yerlesmis bir cok yabanci arkadasim var da...

Saygilar

ya ben öle hızlı yazıp geçtim yoksa türkçem iyidir bakma sen
    nese bu arada senin mesajı okudum walla gülceim geldi....benim duygularımı anlamışındır aynı şekilde bizimde TV gitti ama yapıldı...şu an PC gdeli 2 hafta oldu istanbula...Daha bekliyorum bakalım ne olacak

Lisansı alınmış liglerdeki takımların formaları büyük ihtimalle oyunda mevcut olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

arkadaslar sanirsam demo da kaydettigimiz oyunlari fullunde oynayabiliyoruz bu arada eger bi takimi reddedersek bi ozelligimiz gelisiyomus tam goruyodum gitti pencere ...

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by gorkem88

ya ben öle hızlı yazıp geçtim yoksa türkçem iyidir bakma sen
    nese bu arada senin mesajı okudum walla gülceim geldi....benim duygularımı anlamışındır aynı şekilde bizimde TV gitti ama yapıldı...şu an PC gdeli 2 hafta oldu istanbula...Daha bekliyorum bakalım ne olacak

Guc kaynagini degistirdim ve calisti bilgisayar ana karta birsey olmamis, gerci cok da sevinemedim yeni bilgisayari almayacagim bu durumda) Hadi bakalim 20 Ekim'i bekliyoruz, sana da tekrar gecmis olsun umarim kisa surede gelir geri bilgisayarin...
    Saygilar

Amsterdam 13/10/2006

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

20 ekim i iple çekiyorum valla

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

son 6 gün
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2006-2007 sezonunun uğurlu sayısı 20

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İyi de oyun 20'sinde burada olur mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Olur Olur Takma Kafani ;d

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Hazirim bekliyorum, alet yildirim carpmasindan az hasarla kurtuldu, morali duzelsin diye RAM'ini 2gb ye cikardim... Gel 20 Ekim Gel...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

harbi yaw benimde 1GB ama 2GB yapmak için para biriktryorum..benimki kinston sen ne marka aldın we ne kadara aldın

oyun gerçekten güzel. basın ve maç öncesi konuşmalar güzel olmuş. ısınmalar da renk katmış. fm 2006 nın demosunda 31 aralıkta bitiyordu. bunda daha o tarihe gelemedim. eğer bitiyorsa arkadaşlar söylesin de boşuna heveslenmeyim.(diğerinde bomba transferler ocakta gelecekti ama bi anda kapanmıştı ve sinir olmuştum)

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by mehmetf89
    oyun gerçekten güzel. basın ve maç öncesi konuşmalar güzel olmuş. ısınmalar da renk katmış. fm 2006 nın demosunda 31 aralıkta bitiyordu. bunda daha o tarihe gelemedim. eğer bitiyorsa arkadaşlar söylesin de boşuna heveslenmeyim.(diğerinde bomba transferler ocakta gelecekti ama bi anda kapanmıştı ve sinir olmuştum)
    Evet bitiyor.

Arkadaşlar Ben Bizzat Sigamesin Resmi Sitesine Hatalı Ofsayt Felan Yazdım Gelen Cevabın Türkçe Tercümesi Şu :

Bu Demo Versiyonu Gelecek Versiyonda İse Böyle Bişi Olmiyicak Bizde Farkına Vardık Hepinizden Özür Dileriz

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by serhat271
    Arkadaşlar Ben Bizzat Sigamesin Resmi Sitesine Hatalı Ofsayt Felan Yazdım Gelen Cevabın Türkçe Tercümesi Şu :

Bu Demo Versiyonu Gelecek Versiyonda İse Böyle Bişi Olmiyicak Bizde Farkına Vardık Hepinizden Özür Dileriz

hmm kotu olmus yani aslinda her zaman hatali kaldirilmasada ofsaytlar ole %5 gibi bi oranda kaldirilsa arada yorumlar olsa hatali bayraktan yedimiz golden yenildik felan gibi daha gercekci olurdu aslinda bunun gibi hatali penalti felan olsa ama ole oran %5 gibi dusuk bi oranda hatali olsa dahada gercekci olurdu artik 2008 de oda olur heralde

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serhat271

hayıııııııır olamaaaaaaaaaaaaz
    ne biçim iş bu ya

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri