Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 75 sonuç

Konu: ● Turksportallı Aslanlar ● Galatasaray - Ankaragücü Maçı

Thumbs up ● Turksportallı Aslanlar ● Galatasaray - Ankaragücü Maçı

Turksportallı Aslanlar olarak takımımızı yine yalnız bırakmayacağız ve her ne koşulda olursa olsun sonuna kadar, ölene kadar desteklemeye devam edeceğiz. Çünkü biz Renklere Aşığız!

● Turksportallı Aslanlar - Maç Konuları ve Resimleri●

Turksportallı Aslanların ilk maçı, Şampiyonlar Ligi: Galatasaray - Bordeaux

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=19459
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=21202

Turksportallı Aslanların ikinci maçı, Turkcell Süper Lig: Galatasaray - Konyaspor
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=22013
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=330698

● Turksportallı Aslanlar - Maç Hakkında ●

Maç: Turkcell Süper Lig - 8. Hafta
    Stad: Ali Sami Yen Stadı
    Tarih: 14 Ekim Cumartesi / Saat 20:30
    Hakem: Belli Değil
    Sakatlar: Belli Değil
    Cezalı: Belli Değil
    Hava Durumu: Belli Değil

Galatasaray
    Turkcell Süper Ligi’nin ilk sekizinci haftasında 11 puan toplayan Galatasaray, 6. sırada yer alıyor. İki galibiyet, beş beraberlik ve bir de mağlubiyeti bulunan Galatasaray’ın attığı 15 golün altısı Saşa İliç, ikisi Ümit Karan’dan diğer ikisi Arda Turan'dan gelirken, diğer golleri Hakan Şükür, Cihan, Necati, Ayhan Akman ve Hasan Şaş kaydetti.

● Turksportallı Aslanlar - Maça Gelecek Arkadaşların Dikkatine! ●

Zaman zaman gidemeyeceğimiz maçlar olacaktır. Sağlımız, okulumuz ve işlerimiz el verdiğince tüm maçlara gitmeye karar verdik. Her gittiğimiz maçta eğleniyoruz, gülüyoruz, üzülüyoruz ama en güzelide zamanla oluşacak olan edebi dostluktur.

- Gelmek için ne yapmalıyım?
    Pazar günü saat 20:30'da Ali Sami Yen stadında yapılacak Ankaragücü maçına gelmek isteyenler arkadaşlar bu konun altına cevap yazabilirler.

- Nerede ne yapılacak? Nerede Buluşacaz?
    Sarı - Kırmızı giyinip, ilk önce maça iyice ısınacağız Mecidiyeköy Galatasaray Mega Store içinde ve dışında buluşma gerçekleşecektir. Maç saatine göre en geç saat 19:00 civarı Mega Store'un önünde olunacaktır. Stada hep birlikte girilecektir.

- Bilet konusunu ne yapacağız?
    Eskiden yaptığımız hataları bu sefer yapmayacağız. Eskiden herkes tek tek bilet alıyordu. Geçen maçta gördüğüm olay çok güzeldi. Belirleyeceğimiz 2 arkadaş gelenlerin biletlerini alacaktır. Maça girmeden önce biletler sahiplerine dağıtılacak, paralar biletleri alanlara verilecektir. Böylece herhangi bir bilet unutma, kaybolma veya alamama söz konusu olmayacaktır.

- Stadda nerede oturacağız?
    Eski Açık tribününde oturacağız. Konyaspor maçında kendi belirlediğimiz bölümde oturacağız.

● Turksportallı Aslanlar - Maça Gelecekler ●

yeşil renk: maça geliyorkırmızı renk: maça gelmesi belirsizmavi renk: biletleri alacak arkadaşlar

ermoon (Eray)
    http://img155.imageshack.us/my.php?i...untu376hm1.jpg

TaşkınMahmut (Taşkın)
    http://img243.imageshack.us/my.php?i...untu371qw9.jpg

emre1905 (Emre)
    http://img224.imageshack.us/my.php?i...untu372uo5.jpg

djdragon (Kasım)
    http://img243.imageshack.us/my.php?i...untu370kz4.jpg

comandante (Yücel)
    http://img180.imageshack.us/my.php?i...6135kh4ko4.jpg

qwert1989 (Onur)
    http://img520.imageshack.us/my.php?i...sc00246ga2.jpg

hadiyin Aslanlar bu maça daha kalabalık gidin...

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

ben tabikide geleiyorum bu sefer farklı kişilerinde gelsin ve sayımız artsın haydiiiiii Turksportallı Aslanlar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Valla sizi canı gönülden kutluyorum nerdeyse tüm maçlara gittiniz bravo :kk:

bu arada herkez benim imzayı kullanıyo ya "galatasaray ve beşiktaşımıza avrupada başarılar"
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

sen maça geliyonmu cihan

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

daha net değil abime bağlı yani maça gelirim ama yeri abime bağlı UAkarşı bazen kapalıda oluyo bazen eski açıkta
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

eray kardes bu ne hız hadi bu sefer alalım su macı ya ama daha cok var maca

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

bu maçı alırsınız inşallah mutlu dönersiniz foruma
    [SIGPIC][/SIGPIC]

GÜLEMEDİLER..!

Turksportallı aslanlar bugüne dek GS nin 2 maçına gittiler. Ancak 2 maçtada yüzleri gülemedi. İlk maçları olan Galatasaray-Bordoaux maçında Olimpiyat çilesini çektiler. Ancak bu çileye rağman GOL dahi göremediler. Aslanların 2. maçıysa ALİ SAMİ YEN stadyumunda ki KONYASPOR mücadelesiydi. Aslanlar her zmaan ki gibi bu maça da umutla gittiler. Takımlarına elinden gelen desteği verdiler. Ancak Son saniyede gelen golle 3-3 lük bir beraberliğin hüznüü daha yaşadılar. Bu konuda Turksportallı Aslanların Kurucusu olan Eray (Ermoon) basına bugün ilginç açıklamalarda bulundu.

ERAY'DAN BOMBALAR..!
    2 Maçtada beraberliğe razı olan Turksportallı Aslanların kurucusu Eray dan Gündemi değiştiricek açıklamalar. şimdi söz Eray da

" Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Biz renklere aşığız. Gerçek taraftarlık iyi günde yapılan taraftarlık değil, kötü günde takımı desteklemektir. Bugüne kadar Turksportallı Aslanlar olarak takımımıza hep güvendik hep destekledik. Ama onlar 2 maçta da bizim yüzümüzü güldüremediler. Sevinçle,coşkuyla başlayan olimpiyat ve Samiyen maceraları hep buruk bitti. Ama artık bizde gülmek istiyoruz. Coşkuyla gittiğimiz maçlardan Sevinçle dönmek istiyoruz. Umarım Ankaragücü maçı ile kötü güler geride kalacak ve artık Turksportallı Aslanların da Yüzü GÜLECEK..!"

hep fotospor mu sallayacak yaw birazda biz sallayalım

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

evet busene öyle oldu ama olsun tek biz degiliz ki herkezin yüzü gülmüyor bu aralar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hizlioglu
    GÜLEMEDİLER..!

Turksportallı aslanlar bugüne dek GS nin 2 maçına gittiler. Ancak 2 maçtada yüzleri gülemedi. İlk maçları olan Galatasaray-Bordoaux maçında Olimpiyat çilesini çektiler. Ancak bu çileye rağman GOL dahi göremediler. Aslanların 2. maçıysa ALİ SAMİ YEN stadyumunda ki KONYASPOR mücadelesiydi. Aslanlar her zmaan ki gibi bu maça da umutla gittiler. Takımlarına elinden gelen desteği verdiler. Ancak Son saniyede gelen golle 3-3 lük bir beraberliğin hüznüü daha yaşadılar. Bu konuda Turksportallı Aslanların Kurucusu olan Eray (Ermoon) basına bugün ilginç açıklamalarda bulundu.

ERAY'DAN BOMBALAR..!
    2 Maçtada beraberliğe razı olan Turksportallı Aslanların kurucusu Eray dan Gündemi değiştiricek açıklamalar. şimdi söz Eray da

" Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Biz renklere aşığız. Gerçek taraftarlık iyi günde yapılan taraftarlık değil, kötü günde takımı desteklemektir. Bugüne kadar Turksportallı Aslanlar olarak takımımıza hep güvendik hep destekledik. Ama onlar 2 maçta da bizim yüzümüzü güldüremediler. Sevinçle,coşkuyla başlayan olimpiyat ve Samiyen maceraları hep buruk bitti. Ama artık bizde gülmek istiyoruz. Coşkuyla gittiğimiz maçlardan Sevinçle dönmek istiyoruz. Umarım Ankaragücü maçı ile kötü güler geride kalacak ve artık Turksportallı Aslanların da Yüzü GÜLECEK..!"

Bence bu sallama değil abi Eminim Eray abide böyle düşünüyodur
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Quote Originally Posted by hizlioglu
    GÜLEMEDİLER..!

ERAY'DAN BOMBALAR..!

Harikasın abi ya Koptum burda.. Valla bizde mi bir sorun var yoksa inadına mı yapıyolar anlamadım.. Ama bu maçı kesin kazanacağımıza inanıyorum..

Emre listeye ekledim.. Lütfen herkes gelmeye çalışsın. Hiç bir sorun çıkmıyor. Eğer aile sorunu varsa ben araryıp konuşurum.. Kendi ellerimle teslim etmeye çalışırım

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

evet artık başkalarıda gelmeli yaş farketmez herkezi bu sefer bekliyoz

Bu arada maçta göstermek için mini pankart hazırlıyorum evde. tek tek tüm harflerle Turksportal yazıyorum.. Resimlerini çekiyorum en sonunda bittiğinde koyacağım bakalım nasıl olacak

Şuanlık ilk Turks kısmı bitmiştir. Yakında Portal kısmı gelecektir. Turks kırmızı - Portal mavi olarak düşündüm. Kağıtları a4 ile 2'şer kağıt koyarak yaptım. En az 6 en fazla 11 kişi olarak tutabiliriz. Girişti, maç ortasında ve maç sonunda Turksportal yazımızı göstereceğiz..

Görüldüğü gibi el emeği, göz nurudur Şİmdilik bununla idare ederiz. İlerleyen günlerde yazıya çerçeve yani arkasına uzunlamasına bir karton alırım. Biraz büyük olur üstüne logoyuda çıkarttırıp yapıştırırız.. Madem para verip alamıyoruz o zaman kendimiz yaparız..

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

çok güzel oluyor artık bi pankartımız olacak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şimdilik bununla idare edersiniz abi. El emeği nede olsa Fena olmamış
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

ermoon kardeşim ben geliyorum bu sefer maçi alicaz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Umarım bu sefer yüzünüz güler. Bu arada pankart baya iyi fakat yanına .net te eklerseniz iyi olur. Sonuçta siteye girerler. TURKSPORTAL yazınca websitesi olduğu belli olmaz.

Quote Originally Posted by LaKe
    Şimdilik bununla idare edersiniz abi. El emeği nede olsa Fena olmamış
    tabi abi el emeği olsun şimdilik bunla idare edelim..

Quote Originally Posted by djdragon
    ermoon kardeşim ben geliyorum bu sefer maçi alicaz
    ekledim kardeşim.

Quote Originally Posted by WishbonE
    Umarım bu sefer yüzünüz güler. Bu arada pankart baya iyi fakat yanına .net te eklerseniz iyi olur. Sonuçta siteye girerler. TURKSPORTAL yazınca websitesi olduğu belli olmaz.
    İnşallah. Pankart olayına girişince extra .net yazdırabilirim. Şuan gözüm yemiyor .net yazmaya.. Ellerim çok kötü ağrıyor çünkü. şimdilik Turksportal sonra Turksportallı Aslanlar daha sonra www.turksportal.net yazdırırız..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Tamam Eray nasıl biliyorsan öyle yap.. Kolay gelsin, fazla kasma kendini daha var ne olsa.

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

pankart iyi güzel hazırlnıyorda maça şu an için 3 kişi geliyo bu sayı artması lazım

Quote Originally Posted by emre1905
    pankart iyi güzel hazırlnıyorda maça şu an için 3 kişi geliyo bu sayı artması lazım
    Şuan için dışarıdan aldığım haberlere göre 5 kişiyiz. 1 kişi daha bulmak gerekirki pankartı tutalım Son güne Görkem yetişir, Yücel belki gelir.. Extradan birileri çıkar inşallah

Quote Originally Posted by WishbonE
    Tamam Eray nasıl biliyorsan öyle yap.. Kolay gelsin, fazla kasma kendini daha var ne olsa.
    Sağol

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

biri maç mı dedi???bi dakka bi dakka bi yol açın bana...=)=)bensiz maçın taaaa...

Quote Originally Posted by comandante
    biri maç mı dedi???bi dakka bi dakka bi yol açın bana...=)=)bensiz maçın taaaa...
    Heyyyyytttt açılın uleeenn Yücel geliyor Hele şükür kardeşim yaa.. Gel tabii gelll (ekledim listeye)

Bu arada msnden mesajlara başladım

Otomatik Mesaj(Özel Mesaj): Turksportallı Aslanlar olarak 15.Ekim.2006 tarihinde yapılacak olan Galatasaray - Ankaragücü maçına seni bekliyoruz.

İlgili Konu:
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=22641

Turksportallı Aslanlar

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

güzel güzel sayımız artıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekten öncelikle böyle bir grup kurulması çok iyi olmuş. Hem takımınızı destekliyorsunuz hem görüşmüş oluyorsunuz hem de iyi olur yani bu konuyu düşünen ve başlatan sanırım ermoon.o yüzden ona helal olsun diyorum.pankart konusuna gelince gayet hoş bi düşünce uğraşmışsın da ama bu pankart olayını baya severim çok da yapıp götürmüşümdür benim tavsiyem bi çarşaf al sprey ile yap. hem daha güzel yaparsın, hem daha kolay olur hem de görüntü açısından güzel olur. büyük olacağından daha rahat görülebilir.

bu grubu kurarak öncülük etmiş oldun belki ilerde beşiktaşlı ve fenerli arkadaşlar da aynısını yapar. çok da iyi olur. mesala ben beşiktaşı her maçına gidiyorum gelmek isteyen olursa biz de gideriz ama ben ermoon gibi böyle güzel güzel renkli sayfalar hazırlayamam habeiniz ola
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Quote Originally Posted by koray_capello
    Gerçekten öncelikle böyle bir grup kurulması çok iyi olmuş. Hem takımınızı destekliyorsunuz hem görüşmüş oluyorsunuz hem de iyi olur yani bu konuyu düşünen ve başlatan sanırım ermoon.o yüzden ona helal olsun diyorum.pankart konusuna gelince gayet hoş bi düşünce uğraşmışsın da ama bu pankart olayını baya severim çok da yapıp götürmüşümdür benim tavsiyem bi çarşaf al sprey ile yap. hem daha güzel yaparsın, hem daha kolay olur hem de görüntü açısından güzel olur. büyük olacağından daha rahat görülebilir.
    Teşekkürler. Koray haklısın bu konuda bu işlerle olmaz ama herşeyi zamana bıraktım ben Çünkü daha 3.maçlık bir grup olduk. Yavaş yavaş artıyor sayımız o ayrı ama dediğini bende yapmak istiyorum. Bir ara bu çarşaftı spreydi alabileceğim yerleri yazarsan yardım edersen sevinirim. Bu maçta benim yaptıklarımla bundan sonraki maçta çarşafla kim bilir Bunu elde tutmalık yaptım ama asmalıkta yapacağım elbet..

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

bu maç bu pankart kullanalımda diğer maçlarda yapabiliriz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

ben varım ama illa burayamı mesaj yazmam gerekiyor

Beyler gelecek arkadaşlar lütfen ilk sayfayı dikkatlice okusun. Özellikle bilet konusunu..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri