Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 98 sonuç

Konu: Adım Adım Türkçe FM v2.1 (Ekran Görüntüleri - 5 -)

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şuper olmus
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Volkan şaka falan siz bu işi aştınız söyliyeyim...

tolga abi harika olmuş yaz boyu oyunun başndayız artık

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

tolga abı kım yahu
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Volkan eline sağlık çok güzel olmuş
    Valla sayende FM ye bir kez daha bağlanıcaz haa
    Tekrar teşekkürller

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

Süper olmuş volkan abi sabırsızlıkla bekliyorum çıkmasını

kasım ayında fm2006 çıkıyo biz nezaman full tr oynayabilecez bu oyunu bu arada ekran görüntüleri çok güzel elinize sağlık ama benim çok uyuz olduğum bir durum var türkçe fm2005 e girerken neden o turksportal penceresini açmak zorundayız onu kaldırırsanız v2.1 de bence çok daha güzel olur çoğu kişi içinde aynısı tabii

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bu panel konusundaki düşüncelerine katılmıyorum arkadaşım,

Ortada bir emek varken ve çevremizde emek hırsızları kol gezerken bunu ortaya yaymak resmen enayiliktir.

Daha öncedende yaptık, ne yaptılar; bizim ismimizi silip kendi isimlerini koyup bu yama kendi çalışmalarıymış gibi yayınladılar.

Bugün, internet cafesinden tut kişinin şahsi bilgisayarına kadar FM'yi türkçe oynamak isteyen kişi, önce bizim panelimizi görüyor, güncelleme çıkacaksa bu program zaten uyarıyor. Hem bize destek oluyor, hem vay be bu adamlar yapmış oluyor. Açıkçası ben böyle olmasını istiyorum ve böyle olacak başka söze gerek yok
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

sonuna kadar arkanızdayız

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

süper olmuş

Quote Originally Posted by Vieri

Ortada bir emek varken ve çevremizde emek hırsızları kol gezerken bunu ortaya yaymak resmen enayiliktir.

Daha öncedende yaptık, ne yaptılar; bizim ismimizi silip kendi isimlerini koyup bu yama kendi çalışmalarıymış gibi yayınladılar.

Bugün, internet cafesinden tut kişinin şahsi bilgisayarına kadar FM'yi türkçe oynamak isteyen kişi, önce bizim panelimizi görüyor, güncelleme çıkacaksa bu program zaten uyarıyor. Hem bize destek oluyor, hem vay be bu adamlar yapmış oluyor. Açıkçası ben böyle olmasını istiyorum ve böyle olacak başka söze gerek yok
    çok güzel konuşmussun bu konu hakkında ve ben bu paneli kaldırın diye mesaj atanların gerçek niyetinin bu bahsettigin olayı gerçekleştirmek olduğunu düşünüyorum. yine eskisi ceviriyi alıp kendilerininmiş gibi göstermek istedikleri için paneli kaldırın diyorlar bence

sadece önünüzde saygıyla eğiliyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by efsane_goztepe

çok güzel konuşmussun bu konu hakkında ve ben bu paneli kaldırın diye mesaj atanların gerçek niyetinin bu bahsettigin olayı gerçekleştirmek olduğunu düşünüyorum. yine eskisi ceviriyi alıp kendilerininmiş gibi göstermek istedikleri için paneli kaldırın diyorlar bence
    katılıyorum sana efsane.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Katılıyorum Kardeşim.. Böyle kalsın.. En iyisi böyle... Kadıköy yakasında oturan varsa bilir. Yazıcıoğlu ve Bostancı da satılan oyunlarda Türkçe FM dediğinizde içinde bizim yamanın olduğu cd'yi veriyolar. Araştırdığınız zmnda biz yaptık falan diyolar. O yüzden böyle olması daha iyi oldu.. ( Böyle KALACAK olması da... )

Volkan: Kardeşim tebrik ediyorum müthişsin.. Böyle devam edersen seni sigames'e alacaklar ve direk fm de türkçe olacak (Allah söyletti galiba :P )

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

volkan abi ellerin zeval görmesin bizi mahrum etme bu Türkçe oyundan başarılar diliyorum

Nesil
    2005
    Yer
    karşıyaka

gerçekten de süper ötesi bi şey olmuş(özellikle erman hoca lı haber)
    emeği geçen arkadaşları kutluyorum tebrik ediorum
    ayrıca panelde dursun hiç kalkmasın hatta boyutu artsın diorum

17. Default

abi %100 tr yi ne zaman oynayabilecez.yaklaşık bir zaman verebilirmisin.bu oyunu fethiye de herkese yaydım.ilk benden duydular.hepsi bana soruyor bunun cevabını.istersen
    [email protected] veya [email protected] a maille cevap verebilirsin.

başarılar. süpersin gerçekten bu haberler oyuna apayrı bir zevk katıyor...

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by bjkkomec
    kasım ayında fm2006 çıkıyo biz nezaman full tr oynayabilecez bu oyunu bu arada ekran görüntüleri çok güzel elinize sağlık ama benim çok uyuz olduğum bir durum var türkçe fm2005 e girerken neden o turksportal penceresini açmak zorundayız onu kaldırırsanız v2.1 de bence çok daha güzel olur çoğu kişi içinde aynısı tabii
    Birçok blah blah sitesi üyeleri ile bu yüzden birbirine girdi; 'Türkçe FM'yi siz ne zaman yapacaksınız?' Ama onlar hiçbir zaman öyle birşey yapmamışlardı ki şimdi yapabilsinler, sadece çalmışlardı.

Burda insanlar günler saatler boyunca çalışıyorsa, okullarından, işlerinden zamanlarını kısıyorlarsa sonuna kadar da o panel orada durmak zorunda, duracakta.

Bizim için hiçte sorun değilken senin için niye sorun ki? Emek sarfedildiyse elbetteki O'nun karşılığıda görülmek zorunda. Hayır çok uyuz oluyorsan kendi deyişinle, blah blah sitelerin oyunu curcunaya çeviren çalıntı Türkçelerini bekle, mutlak birgün çıkarırlar...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by özgürkartal
    abi %100 tr yi ne zaman oynayabilecez.yaklaşık bir zaman verebilirmisin.bu oyunu fethiye de herkese yaydım.ilk benden duydular.hepsi bana soruyor bunun cevabını.istersen
    [email protected] veya [email protected] a maille cevap verebilirsin.
    Merhaba;
    İlk olarak Volkan'ın yolladığı bu screenshotlar üzerinde çalışıyo arkadaşlar yanılmıyosam. Öncelik bunlarda. Çünkü artık hep aynı yazılrı görmekten bıktı sanıyorum.. Bunlar hallolduktan sonra da %100 Türkçe FM çalışmalarına başlayacak ekip arkadaşlarım...

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

zaten şu anda %96 gibi bir oran var.işinizi rahatlıkla görür

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

ha yüzde 96 ha yüzde 100 bu kadarıda yeter zamanında yüzde 10 yoktu volkan abinin ellerine sağlık

Evet bu oyuna bu yamalardan sonra heyecan getirdinizi yine getireceğe benziyonuz tebrikler

bi çıkamadı gitti.artık 2.1i yayınlasanızda biz de beklemekten kurtulsak diyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

sabretmeyi öğrensen diyorum

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Şu anda Volkan arkadaşımız, tatile gittiğinden ötürü Türkçe FM çevirisine doğal olarak bir-iki haftalık ara vermiştir.Bilgilerinize..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2005
    Yer
    Şükrü Saraçoğlu

TeBrik edeRim ..

tebrikler çok ii olmuş erman hoca nın repliklerini daha fazla aktarırsak oyunun zevkini daha fazla alırız... ii çalışmalar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Fatih

Yaa bu türkçe yamayı bir şekilde sigames'e iletseniz nasıl olur? Belki adamlar gerçekten Volkan abiyi Türkçe FM sorumlusu yapacaklar ve FM'de orjinal olarak türkçe çıkacak. Maddi getiriden ise hiç bahsetmiyorum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

23 temmuzda londraya gidiyorum bu konu için görüşmelerimiz olacak inşallah merak etmeyin.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri