1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Güç Antremanı

Default Güç Antremanı

ben bir antreman programı istiyorum ve bu program sayesinde oyuncularımın sadece gücünün , dengesinin , çevikliğinin artmasını istiyorum. (tabi diğer özellikleri de düşmesin sabit kalsın) , böyle bir antreman programı mevcut mudur?

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

hileli bi tane var sitede herşey fulll

hileli olmasa daha hoş olurdu aslında neyse olmazsa o antremanın abartı kısımlarını çıkartıp kendime göre ayarlarım ismi ney onun?

burda çok war ama hileli yapma be.zevki kalmaz herkez 20 olurmu...ama sen bilirsin snn oyunun

yok yok o ne irenç bişeymiş öle. cidden hepsini 20 mi yapıyor geç ya. bana şu dediğim özellikleri artıran bir antreman programı lazım.

oyuncularım mevkilerindeki en iyi özelliklere sahipler ama güçleri olmadıgı için çabuk yıkılıyorlar çoğu 23yaştan daha genç o özelliklerini artırırsam müthiş işler ya***am

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Yok arkadaş sen sen ol hileli oynama ama heralde bütün oyuncularına özel antreman programı uygulamak zorunda olucaksın...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sitede antrenman programları var.ama hileli değil tabi

ya sitede hangi özelliklere ağırlık verilerek yapıldıgı yazmıyor. yanlış özelliğe abanmaya başlarsa uzun zamandır özellik kastıgım elemanlar boşa gitmiş olucak şuan ihtiyacım güç , çeviklik , dayanıklılık vs.

-eng- : öyle özelliklere ait bir ant. programı yok sanıyorum.. Ama kaliteli bir ant. programı istiyorsan " ozzy " ant. programı var .. üstünde bir kac degisikli ile istedigin kıvama getirebilirsin ..

Mesaj Yetkileri