1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM 06 Oyun Başlamıyor

Default FM 06 Oyun Başlamıyor

oyunu uzun zamandır oynuyorum.hiçbir sorun yoktu.ama dün oyunu açmak için masaüstündeki simgeyi tıkladım.önce herşey normaldi.daha sonra beklememe rağmen hiçbişey olmadı.simgeye tekrar tıkladığımda fm 2006 zaten çalışıyor mesajı geliyor.bekliyorum ama yine de bişey değişmiyor.bir ara run time hatası diye bir mesaj gelmişti.onunla bi alakası var mıdır?arkadaşlar lütfen yardım edin.oynamayınca çok sıkılıyorum.

save gameni yedekleyip yeniden yükle...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bilgisayarı aç-kapa öyle dene. Yine olmuyosa arkadaşın dediği gibi dosyalarını yedekleyip yeniden kur.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

ctrl alt delete yap fm varsa geçiş yapde yoksa işlemlere geç fm varsa geçiş yapde daha ne diiim

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Valla bilgisayarı açıp ilk fm ye girişimde bende çok bekliyorum hatta onun için bi kere girip sonra çıkıyorum sora tekrar giriorum ki hızlı olsun.Sende yeterince beklediğine emin misin..?

bencede fazla beklemiyosun

Quote Originally Posted by y_layta
    ctrl alt delete yap fm varsa geçiş yapde yoksa işlemlere geç fm varsa geçiş yapde daha ne diiim
    çok saol derdim buydu

önemli diilde ilk defa bayan kullanıcı görüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Ben Önceden Görmüştüm Ama tabi her zmn insanın karşısına çıkmıo...

sizi burda hep görmek isteriz.sizi buraya çekebildiysek ne mutlu bize

Quote Originally Posted by y_layta
    bencede fazla beklemiyosun
    valla epeyce bekledim açılır belki diye ama olmadı.ctrl-alt-del yapıp oyun çalışıyo mu diye de baktım.hiçbişey yoktu.oyunu tekrar başlatmaya çalıştığımda da fm 2006 zaten çalışıyor diyo.
    BU arada sorun oyunun orjinal skinlerini silmemmiş.bilgisayarı önceki bi tarihe geri yükleyip dosyaları geri aldım.oyun açılıyo şimdi ama diğer skinleri kullanamıyorum.

Mesaj Yetkileri