1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Alıntı Yaz Uleyn..!! :)

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Default Alıntı Yaz Uleyn..!! :)

Birçok başlıkta görüyorumda bu olay var forumda..
    Özellikle bu başlığı açmamdaki sebep bi başlıktaki yazı
    Alıntı yazsana kardeşim yazmış..Eee sen onun alıntı olduğunu anlıyorsunda.Paylaşımcı kardeşimiz yazmak zorunda mı ? Bi gazete haberi almış..E çocuk gazeteci olacak değil ya ?
    Anlam veremiyorum.Forum denen şey Belli bir konu üzerinde Üyelerin tartışıp yazıştığı yerdir ve yazılardan oluşur.ALıntı Yazılar çoğunluktadır..Dikkat ettiyseniz nerdeyse heryerde bi kaç Kopyala-Yapıştır konu vardır..Elimden geldiğince böyle yapmam.Ama yapanada "Alıntı Niye Yapmıyorsun uleynnnn yazsana oraya alıntı diye" bi söylemde bulunup karşıdakinin şevkini kırmam..
    Bana Doğru Gelen Bu ...
    Sizde Alıntı Yap Uleyn'seniz..Bu konuya yazmayınız
    Alıntı:EreN
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

alıntı yapsana uleyyn işin şakası ydı bu aslında dediğin doğru ama dosya paylaşımında bu önemli

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by ulumemo295
    alıntı yapsana uleyyn işin şakası ydı bu aslında dediğin doğru ama dosya paylaşımında bu önemli
    Demek istediğim.Dosya paylaşırken kimden alındığı tabi ki yazılacak, bi haberde kaynak belirtmek olacak, Ama düz bir yazının adına ALINTIDIR ibaresini görmek istemek v bunu isteyiş biçimi karşıdakinin şevkini kırmamalıdır.Bu çok var forumda..Bunu belirtmek istemiştim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya bu laf bana galiba kardeşim ama benim sana bunu dememin sebebi 3 konu açmışsın ve hepsinin alıntı olduğunu anladım başka yerlerde görmüştüm ve de bunu yazmamana kızdım sadce yani onu yapanın emeğine büyük bi saygısızlık deilmidir bu sen söyle alıntı yazmanı söyledim onun için.

Tabi ki uleyn diyenler yok değil, çoğu forumda abartılı tepkiler olabiliyor. Bunun sebebi kişinin kendini yeteri kadar geliştirememiş olması ya da muhtemelen o an için sinirli olması. Bence kişi tarafından yazılmamış her yazının kaynağı belirtilmelidir. Bu arada eren kardeşim ben bir gazeteciyim, bunlara dikkat etmekte fayda var diyorum .

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by memocemo
    Tabi ki uleyn diyenler yok değil, çoğu forumda abartılı tepkiler olabiliyor. Bunun sebebi kişinin kendini yeteri kadar geliştirememiş olması ya da muhtemelen o an için sinirli olması. Bence kişi tarafından yazılmamış her yazının kaynağı belirtilmelidir. Bu arada eren kardeşim ben bir gazeteciyim, bunlara dikkat etmekte fayda var diyorum .

Gazeteci olduğunuzu belli edin o zaman
    Neyse ya..

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by hakan sükürü
    ayrıca ben sana ulan gibi bir üslup kullanmadım
    Bana yapan olmadı bu zamana kadar..SAdece forumda yapanları gördüm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet benden bahsediyosun bi kere yaptım dün

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

evet ya basbas bağırıyolar alıntıysa alıntı yazdiye ya zaten belli upuzuuun bi yazı kendisimi yazmış olucak

zaten kendisi yassa öve öve söyler bu yazının tamamı bana aittir diye
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

hem inasn unutuyo bazen,dün de hakan_sükürü bende öyle yapti biraz bozuldum.hem insan bir kere unutur hemen azarliyorlar ama birdaha yaparsa ii olmaz,bende bir kere yapmistim ama artik akillandim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya arda sana m ıdemiştim ya pardon ama sen orada bikaç tane konu açtın ard arda ben anladım alıntıydıalr daha önce başka yerlerde görmüşütüm ama ben üslubumu bozmadım arkadşım...

Quote Originally Posted by hakan sükürü
    ya arda sana m ıdemiştim ya pardon ama sen orada bikaç tane konu açtın ard arda ben anladım alıntıydıalr daha önce başka yerlerde görmüşütüm ama ben üslubumu bozmadım arkadşım...
    evet bana söylemistin (hemde bu simgeyi kullanmistin )ama olsun bir kereligine bende cünkü bir arkadasimiza öyle yapmisti,önemliolan hatasini anlamak,bu arada benim adim baran

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tmm baran sıkıntı yok yani aramızda

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by arda_ultraslan
    evet bana söylemistin (hemde bu simgeyi kullanmistin )ama olsun bir kereligine bende cünkü bir arkadasimiza öyle yapmisti,önemliolan hatasini anlamak,bu arada benim adim baran
    zaten aklımdaydı bu konu.Dün senin o bahsettiğin AZARLAMAYI görünce yazdım buraya..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

biliyorum zaten en başta dedim benden bahsediosun dme diye

S-B-Z Misafir

eğer alıntıysa mutlaka bu yazılmalı,çünkü bunun yüzünden diğer sitelerle problemler yaşanabiliyor,ama bununda uyarı yapılırken güzel bir uslupla dile getirilmesi lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karışık

ben de yapıyorum bundan sonra dikkat edeceğim ama bunu düzgü bir şekilde dile getirebilrsin ben yazmıyordum çünkü gazete haberi oldğu belli ama yazı olursa elbette altıan not düşüyorum.

Mesaj Yetkileri