Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Takımlara Özel Kale Ağları!!!

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by goktugd View Post
    Bunlar Fm 2007 DE CALISIRMI
    Çalışır. Dosyalar aynı çünkü.

SÜper Bİ PaylaŞim Çok Saol

ya oraya tıklayınca yabancı yazılar felan çıkıyor ne yapcaz biri anlatabilir mi ya

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Görsel güzellik olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by leondogus View Post
    ya oraya tıklayınca yabancı yazılar felan çıkıyor ne yapcaz biri anlatabilir mi ya
    Pardon, dün nete giremedim de pek.

Herhalde rapidshare sitesinden nasıl yükleyeceğini soruyorsun. Bak şimdi. Linke tıklayınca açılan sayfadaki "free" tuşuna basıyorsun. Sonra yine açılacak sayfada 1 dakika bekliyorsun. Ondan sonra alt tarafta 4 haneli bir şifre veriyor sana, o şifreyi hemen altındaki kutucuğa yazıp download tuşuna basıyorsun.

Not : Belki de 1 dakika beklemen gerekmeyebilir. Şifreyi, sayfa açılır açılmaz verir sana. Kolay gelsin.

evet indirebildim.ama başka bir sorun daha oldu.dosyayı dediğin gibi pitch dosyasına attım ama maça başlayınca renkli olmadı kaleler.acaba yeni bir oyun açınca mı oluyo.ben devam ettiğim oyundan bakmıştım.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by leondogus View Post
    evet indirebildim.ama başka bir sorun daha oldu.dosyayı dediğin gibi pitch dosyasına attım ama maça başlayınca renkli olmadı kaleler.acaba yeni bir oyun açınca mı oluyo.ben devam ettiğim oyundan bakmıştım.
    Sorun şu :

"C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007\Cache"

klasörünü siliniz. Ancak bu klasör normalde gizlidir. Görünür yapmak için önce Windows'ta, araçlar menüsü/Klasör Seçenekleri/Görünüm'e girin. Görünüm sekmesinde aşağıda "Gizli Dosya ve Klasörleri Göster" seçeneğini işaretleyin. Tamam diyip çıkın. Şimdi yukarıda gösterdiğim gibi "Cache" klasörünü siliniz. Sorun çözülmüş olacak. Bu işlemi her yeni grafik paketi yüklediğinizde yapmanız gerekiyor.

Anlamı : Eskiden kullandığınız dosyalar cache klasöründe hafızaya alınıyor ki bir sonraki açılış daha hızlı olsun diye. Siz bu klasörü silince artık yeni eklediğiniz dosyalar görünecektir.

İyi oyunlar...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

abi saol emek için ama gs için olanı hemen paylastan site kapalı napacaz

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

GS için olanı 1-2 gün içinde yaparım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12