1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: FM 2006 Bomba Taktik!

Thumbs up FM 2006 Bomba Taktik!

Arkadaşlar yeni yaptıgım bi taktik gerçekten bu taktikle inanılmaz basarılar elde ettim..Eskişehirsporda başladım her senemde lider olarak süperlige cıktım.ilk senemde kadromda yabancı oyuncu sayım 2 idi dierlerinin hepsi türktü ve acıkcasını sölemem gerekirse o kadar da güclü bi kadrom yoktu ama ligde 2. oldum üstelik 1. olan fenerbahçeyle aramda 2 puan wardı. fenerbahçeyi ewimde 6-0 Galatasarayı 3-0 besiktası 4-0 trabzonu 5-0 yendim. deplasmanda ise k.erciyesi 6-0 antalyasporu 5-0 gibi sonuclarla yendim.Daha bir cok macım war ama bunlar aklıma gelenler. Şu anda Livornoyu yönetiyorum ve inanın 8 maca cıktım sampdoria deplasmanından 4-0 parma ile ewimde oynadıgım mactan 3-0 ternana ile deplasmandaki mactan 3-2 bologna ile ewimdki mactan 5-1 galip ayrıldm.. Taktiğn Özelliği Çok seri paslaşmalarla karsı kaleye yaklasıyorsunuz.Oyuncularınız Bencillik Yapmıyor Devamlı Paslasıp karsı takımı yoruyorlar.Küçük Takımlar İÇin Çok iyi sonuclar alındı.Büyük takımlarda ise tam anlamıyla EZİCİ Bİ taktik taktiğin linki aşağıdadır..Deneyenlerin Yorumlarını Bekliyorumm..

Link: http://www.hemenpaylas.com/download/...2009_.tac.html

Arkadaşlar Nededini Bilmiyorum ama ss koyamıyorum arıza cıkartıyo.. Taktiğin Dizilişi Modifiyeli Diablodur.. cok begendim bunu ya

indiriom.inşallah güsel bişidir.we takım o taktiğe alışır

Nesil
    2006
    Yer
    Köşeyi dönünce sağda

abi bi daha denesen bi ss koymayı

ya ss koyamıyorum kafayı yicem. Arıza Çıkartmayan bi site söler misiniz? belki ordan olur. Deneyenler yorum yazsın.

hemen deniyorum kardeşim yorum yazarım

Quote Originally Posted by fraankyyy
    ya ss koyamıyorum kafayı yicem. Arıza Çıkartmayan bi site söler misiniz? belki ordan olur. Deneyenler yorum yazsın.
    http://www.imageshack.us/

bunu dene birde

saol kardesim denedim oldu.

Taktik Dizilişi:

ya dierlerini koyamadım gene yaaa

deniyen olduysa yorumlarını bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

beyler deniyen arkadaslar bi yorum yazsin da ona gore kullanim

Denedim .. Udinese ile Modenayi yenemedim ..

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

ozaman kalsin abicim

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

Arkadaslar bir maçla taktik denedim kötü veya denedim iyi olmaz deneyecekseniz en az bi 20 maç oynuyacaksınız oyuncularınız alısacak birde oyunda taktikden daha önemlisi antremanlar antremanlarınız iyi ise zaten çok maçı kazanıyorusnuz

arkadaşlar ben taktiği denedim.gayet iyi.beşiktaşla şu ana kadar ligde 29 maçta 28 galibiyet ve bir beraberlikle devam ediyorum.UEFA kupasında finel oynayacağım.bu taktikle Beyern Münih'e deplasmanda 4 tane attım.Arkadaşın eline sağlık .

indiriyorum inşallah iyidir bide bu takımıun alışması için kaç maç geçmesi gerekir

Taktigin iyi dostum bizzat denedim iyi sonucLar aLdim.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

tamam ozaman. bende de deniycem. bakalim 2007 de nasil sonuclar verecek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben denedim hiç hoşuma gitmedi Beşiktaşa 3-0 yenildim

Default ..

ArkadaşLar taktiği en az 8-9 hafta deneyin. Daha sonra geLecek başarıLarı görürsünüz.Yorum yazan arkadaslara teşekkürler.. Deneyen arkadaslar yorumlarını esirgemesin..

iimiş taktik saol

eywaLLah arkadasım begendigine sewindim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

4-4-2 ile eskiden çok oynardım.Ama sonradan bana 4-1-2-1-2'nin bana daha uygun olduğunu gördüm. Ondan sonrada 4-4-2'ye dönmedim hiç. Yinede paylaşımın için sağol. İndirip deneyeceğim.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

OmErCaGaTaY Misafir

hemenpaylas kapandı rapidshare upload edermisiniz

eevet raide upload edersen sevinirim

yaw ben oyunu tamamen sildim sonra tekrardan yükledim taktikte gitti ben burda wardır die de kaydetmedim başka yere indiren arkadaşlar warsa banada bi zahmet buraya koyarsa sewinirim

yaa abi ben linke tıkladım da nerden indirecegimi bulamadım yardım edermisin

Red face Bulamıyorum Yardım edin

arkadaş çok iyi güzelde ben bu "hemen paylaş" sitesinde o taktiği bulamadım bana bir yardım eli uzatırsanız çok sevinirim (ÇOK ACİL)

ARKADAŞ BİR YOLUNU BUL BİZİ BU TAKTİKTEN MAHRUM ETME

hemen paylaş patladı pls

Nesil
    2007
    Yer
    Chelsea Futbol Cemiyetind

Arkadaslar ben denedim sonuclar kotu ama
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaslar Ben 3-5-2 Tktigiyle oynuyorum süper sonuclar alıyorum ama bunun için Orta saha futbolcu lazım mesela genc bir yıldız Serhat kum Süpper bir orta saha tavsiye ederim...

Yıllar sonra şu taktiği merak eden birine gösterebilecek bir büyüğümüz mevcut mu

Mesaj Yetkileri