1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: 70000 Kontörlü Adam

Default 70000 Kontörlü Adam

Turkcell GSM şirketinin en iyi müşterisinin İnegöl’de yaşayan işçi emeklisi Recep Çıttır olduğu ortaya çıktı. 2001 yılında ev telefonuna bin 500 YTL fatura gelmesinden sonra ev telefonunu kapatarak 4 bin 500 YTL değerinde 72 bin kontör yükleten Çıttır, Turkcel’in en iyi müşterisi oldu.
    İnegöl’ de ikamet eden işçi emeklisi Recep Çıttır isimli vatandaş 2001 yılında ev telefonunu bin 500 YTL fatura gelmesinin ardından ev telefonunu iptal ederek cep telefonuna 4 bin 500 YTL’lik kontör yükledi. Telefonuna 72 bin kontör yüklettikten sonra 6 yıl boyunca ancak 32 bin kontör harcayabilen Çıtır, Turkcell tarafından Türkiye’nin en iyi müşterisi kabul edildi.
    Yaşadıkları ile ilgili açıklama yapan Recep Çıttır, şunları söyledi. 2001 yılında ev telefonumuzu kaçak yoldan kullanan bir şahıs bin 500 YTL fatura gelmesine neden olmuştu. Bende bu olay üzerine kızdım ve ev telefonunu iptal ettirdim. Ardından Turkcell bayiine giderek 4 bin 500 YTL değerinde kontör almak istediğimi söyledim. Yetkili önce yüzüme şaşkınlıkla baktı. Benden şüphelendi. Benim aklımı kaçırdığımı sandı. Bende parasıyla değimli diyerek isteğimi yerine getirmesini tekrarladım. Daha sonra bana ödediğim 4 bin 500 YTL’ye karşılık 72 bin kontör yüklendi. 6 yıldır kullandığım kontörlerin ancak 32 bin adetini harcayabildim ve şuan 40bin 94 kontörüm hala mevcut. Aldığım yüklü miktar kontörün ardından Turkcell her ay 500 kontör hediye göndermeye başladı. Ayrıca yol hizmeti ve tatil imkanları gibi fırsatlar sundu.”dedi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XLhlEdt0Lfo[/youtube]

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

bana bir 5 kontör atar artık dimi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bize de yollasa biraz

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

baa da 70 atsana

6 yıl boyunca 32 bin kontör harcamış

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Bahçelievler

Bu kontörün süresi dolmuyor mu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İzlemedin galiba 6 ayda bir kontor yukluyomus. onun dısında 40.000 kontorun altına hic dsurmuyormus. hahahaha adam hastalık oldu bende diyo.

Adamın telefonunu bulalım çaldırıp kapatalım bizide arasın haciiiii bize kontor atsan ya diyelim

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Süper ya .

ne tuhaf iş yahu...

her ay 500kontör de hediye ediliyomuş...

Nesil
    2006

ne güzel

Mesaj Yetkileri