Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 56 arası toplam 56 sonuç

Konu: CM2007 Oyuncu Önerme

al saad takımından emerson ve pelipe
    golcü isteyenlere de alexender rondon tek kelimeli ile gol makınası

free transfer erkan özbey tek kelıme sag kanat

kayseri erciyesli DİEEEEE__??__

evet erciyesten sergie die ön libero olarak iyi işe yarar
    ali öztürk çok iyi bi striker hem de türk biraz oynasın milli takıma çağrılyıo
    oleg gusiev tanıya bilirsiniz dinamo kiev ve ukrayna milli takımından sağ kanatta çok ii
    ömer ateş çok iyi bir sol bek
    alexis sanchez işe yarar
    emre özkan beşiktaş alt yapısında sanırsam ve bende şuanda milli takımda ama yedek
    figueroa süper bi striker
    cavenaghi yi söylememe gerek yok zaten
    fahri tatan
    andrei lonescu(süper)
    alt yapınız için jorda oyunun ilk başında 13 yaşında psv de

3. Default

falcao, gago, evandro roncatto, dinelson, sasa iliç

4. Default

franklin salas - ionescu - menzil - henrik larsson(ucuz baya) - jan derek sorensen (yine ucuz) - pletikosa - alablrseniz beni 4 yıl bjk ile şampiyon yapan tuncay sanli var aklıma geldikçe daa yazaarm
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    haa bide al-sadd takımında felipe ve emerson var süper oyuncular 2 sinin toplam maaliyeti 2 milyon dolar ama bu adamlar öle böle diil takım kurtarıcıları..özellikle emersonu tavsiye ederm
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by emre_fb_58 View Post
    emerson ve felipe ikiside al sadd takımında felipe müthiş emerson müthiş üstü kesinlikle tavsiye ederim.Dr sıkıntısı çekenlere tavsiyem ya önder ya da anthony vanden borre...
    evet önder ayrıca gol de atıo baya tabi ben fb yi çalıştırırken şahit oldum

Thumbs up

Quote Originally Posted by fenerbahce_1907 View Post
    cm oynayan arkadaslar ben juventusdayım juveyi 1. lige cıkardım takımda birtek sağbek sıkıntısı var kimi alıyım oraya
    erkan özbey veya didier agathe işine yarar

marcelo sol bek 18 yaşında fluminensede nicholas millan 15 yaşında colo colo da shooting accuracy 19 shooting power 19
    ve john jairo mosquera werder de müthiş oyunuc birebirlerde kaleciyi çalımlayabiliyo
    matias fernandez,aiden mcgeady,ali öztürk,vagner love,higuain,diego(werderdeki),freddy guarin,diogo

katılıyorum takımımın golcülerinden birisi önder

coritibadan hugo forvet cok guzel tavsiye ederim bi de victor agali

8. Default

ya beyler bişey sorcam bu oyunu oynamayı beceremedim kafayı yiycem bu oyuncularla konuşma kısmını napıcaz hermaç konuşmak mı gerekiyo yoksa arada bir mi konuşucaz bi de oyuncular oynamıyo yaw henry 10 maçta daha bi kere bile 8'le oynamadı nedir sebebi????

9. Default

arkadaslar ben suan 2014 yılındayım ve 7 senedir juventustayim.kesinlikle tavsiye edecegim oyuncular sunlar:ilker cihan,nuri şahin,micah richards,kompany,gourcuff,agger,pepe,isaac promise,dos santos ve kesinlikle charles n'zogbia.her yıl bir kac tanesini transfer ettim ve denedim.hepsi müthiş oyuncular...

bana iyi bir sağ kanat we santrafor lazım yrdım etseniz

sağ kanat yoann gourcuff ya da mancini forvet fred , tuncay,nilmar,nelson haedo valdez,emerson(al sadd takımından)

arkadaşlar juve nin 1 yıllık sakat oyuncusu rey valpota mıdır nedir manyak harbiden shot 100 dribling 100 ama 3 sene bekle
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    he bu arada forwet

Bide altyapıdan çıkan victor moses var onu mutlaka alın.wgr,wgl,am,f her yerde oynuyor shot 100

14. Default

portodan ricardo queresma alınabilir 5 million £

digerlerinden ucuz ve bende cok iyi

victor moses ( emre_fb_58 ) onerisi ile aldım daha cok genc ama basarılı cristal palace dan aldım bonservis vermedim sadece tazminat odedim ve aldım

fatih tekke 1 million £ aldım iyi golcu birde victor agali ankaragucunde oynuyor cok iyi fernando cavenaghi 5 million £ karsılıgında alınabiliyor ve oyunun en iyi forveti rus liginde oynuyor orta sahada 1 million £ ile fabio roschemback alınabiliyor birde liverpool da oynaya dirk kuyt satılık listesine koyuyalar dusuk fiyata kaliteli oyuncu iyi paraya satıcagınıza eminim !! turkey liginde tuncay sanli ibrahim akın fahri tatan ibrahim toroman egemen korkmaz kaleye köln de oynaya kaleci var sozleme si bitiyordu ben kaptım iyi kaleci iyi oyunlar bye bye

15. Default

arkadaşlar türkiyeden yasin çakmak amc, ruslan yermelenko amc, şahin kayalı gk, ali öztürk s... şimdilik bu kadar.

.ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ.

arkadaşlar ben size liverpool dan daniel agger öneririm.21 yaşında defansın solunda ve ortasında oynuyor.adamın bütün yüzdelerini yüksek yapmışlar.puyol,terry,ferdinand tan bile yüksek.üstelik ucuz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaslar ben sivassporum ve anderson manyak bitirici ayrıca balili super frikik atıor

takayuki marimoto ve ali öztürk var genç yetenek

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

salvatore foti,yohan gourcuff,dos santos

christian vieri ama 1 sezon sonra futbolu bırakıyo.tuncay,sivaslı anderson süper,vurnon anita,cruzeirodan emerson,victor agali,denzliden ferit çelik,önder turacı her sezon 10 golün üstünde atıyor,ömer ateş...ama hiç transfer yapmadan fenerbahçeyle bütün kupaları alıyosunuz ilk yıllarında...

arkadaşlar bana iyi,yetenekli bir kaleci önerin.

quirino,igor,roberto lopes,
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    turk: dursun uzunoglu, cengiz morkoc, serhat kum, serkan gedık

HAMİT YETKİNER beşiktaş alt yapısında (dc)
    ALEXİS SANCHEZ şili sol kanat genç
    OSMAR MARES savunma genç
    CHRİS BURKE sağ kanat
    FERNANDO CAVENHAGİ forvet her sene en az 35-40 gol
    FREDY GUARİN ön libero çok sağlam
    DİEGO DE GREGORİO sağ kanat genç

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Emerson var.Katar'ın bir takımında oynuyor.......

Quote Originally Posted by sucuk31 View Post
    arkadaşlar bana iyi,yetenekli bir kaleci önerin.
    Servet Öngün,Castellazzi,Jose Ramon,Mushin İçten,Volkan Demirel.

Orta saha: edgar solis,theo walcott,nuri sahin,aiden mcgeady,andrei ionescu(mükemmel),nelson haedo valdez(santrfor bile oynuyor),victor moses,aiden mcgeady,magne hoseth,diego,alex de souza
    Defans: daniel agger,gabriel paletta,hüseyin doğan,serhat arat,anthony vanden borre,önder turacı,ümit özat,server çetin,wagner perreira,ömer ateş,nigel de jond(fb,d,m(r,l,c)
    santrfor:fred,nilmar,emerson(al'sadd takımından),vagner love,tuncay şanlı
    dm:manuel fernandes,fernando gago,ibson,fredy guarin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri