Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
271 ile 300 arası toplam 338 sonuç

Konu: [TSL]Beşiktaş Araştırması 2007

bence kadromuzu oldukca iyi yapmıslar, bikac yanlıs var tabi, okadar da olur..
    gül de bile diken vardır yalnız gecen oyunlarda da dikkatimi cekti ibrahim toraman ve gökhan zan ının güçlerini hic iyi yapmiolar....

bursaspor ile ankaragücü bizim rakibimiz bile olamaz arkadaslar ne ezeli rakipi

merak ettiğim bişi var.. türkiye liginin haricinde fransa ligini secinde PascalNouma gözüküo, kulüp bilgilerinde fakat fransa ligi secilmeyince gözükmüo ve bulamiosun onada bi care bulunıur mu acaba?

futbol federasyonunu resmi sitesine bakınca Beşiktaş'ın kadrosuna alt yapıdan bazı yeni isimlerin eklendiğini gördüm.Bazılarını tanıyorum ve mevkilerini biliyorum ama bazılarını ilk defa duydum;
    Deniz Boğatekin (12.12.1989)
    Can Erdem (08.06.1987) ST
    Can Gümrükçü (12.11.1987)
    Koray Şanlı (26.12.1989)
    Mustafa Aşan (11.09.1988) MC Eskişehirspor'da kiralık
    bunun yanında;
    Kürşat Ergun Aydın Gaziantep B.Ş BLD. Spor'da kiralık
    Selahattin Zan Hatay Spor da kiralık
    Kenan Özer Karşıyakada kiralık
    Serdar Özkan Samsunspor da kiralık
    Soner Ergençay İnegölspor da kiralık

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bobo'yu son maçta da izledim. Güç ve dayanıklılık özellikleri artırılmalı. 17 veya 18 olmalı ikisi de bence. Determination ve Heading özellikleri de artmalı diye düşünüyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ricardinho milli takımı bıraktığını açıkladı
    mustafa dogan DRC olarak mevkisi eklenmeli
    ibrahim kas DRC olarak mevkisi eklenmeli

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

baki de dl olmalı

hiç kimse delgadonun sol ayaklı yapıldığını görmemiş mi arkadaşlar pes...

oyununun başında delgado 150bin€ bobo da 200bin€... (güçsüz takımlarla başlayan arkadaşlar hemen alsın ikisini de o zaman ohh..)

toroman a dr yi tigana ekledi unutmayın...

mustafa doğan da toroman ve zan a göre abartı olmuş bence...

burak keşke amr de olsaydı.. ama biraz oynatın gelişio hemen en azından böyle avutursunuz kendinizi...

marcio nobre neden hala Türk gözükmüyor bütün yamaları yüklememe rağmen adam yabancı gözüküyor sağ kanat hem defans hem de orta saha olarak felaket zaten ataklarda sürekli soldan delgado yapıyor.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by erhanmoray View Post
    marcio nobre neden hala Türk gözükmüyor bütün yamaları yüklememe rağmen adam yabancı gözüküyor sağ kanat hem defans hem de orta saha olarak felaket zaten ataklarda sürekli soldan delgado yapıyor.
    7.0.2 yamasini yukleyip, 7.0.2 veritabani ile yeni bir oyun acmaniz gerekli.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul/Ümraniye

ibrahim toraman ı sol ayak yapmışlar bir de o var

Delgado sorun yaratıyo hep bende... Fahri çok iyi oynuyor... Bobo da fena degil...

Nesil
    2005
    Yer
    izmir/bornova

kardesim burak yilmaz kötü olmamis aksine süper yapmıslar sen oynatamamıssın.koy forvete adam kafa topu bırakmıyo ve bu sayede hem cok gol atıyo hemde rakibe hava topu bırakmıyo.sen dediğimi dene pişman olmıcaksın.Burak yılmazı forvette oynattt...

bizim süper ufaklık muhammed demirci çok mu küçük kalıyor oyun için?olsaydı eminim ki muhteşem bir PA'ya sahip olacaktı ve 7. , 8. sezonlarımızda onu oynatmak bize çok büyük keyif verecekti.neyse o günleri de görücez inşallah

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by iCeD_eMRe View Post
    bizim süper ufaklık muhammed demirci çok mu küçük kalıyor oyun için?olsaydı eminim ki muhteşem bir PA'ya sahip olacaktı ve 7. , 8. sezonlarımızda onu oynatmak bize çok büyük keyif verecekti.neyse o günleri de görücez inşallah
    Hem yas olarak kucuk, hem de henuz profesyonel sozlesme imzalamadigi icin oyun'a alinmiyor. Eger amator oyunculari da eklemeye kalksak bir cok takim'in kadro'su 150 oyuncu'ya sahip olurdu.

Quote Originally Posted by iCeD_eMRe View Post
    Barcelonaya transfer oldu

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

matias deLgado..

adam haLa oyunda AMLC oLarak gözüküyr ve soL ayak ya.. bu adam sağ ayakLı ve soLakLıkLa aLakası yok..bu soL ayak olayını nereden cıkardıLar anLamadım..türkiyeye geLisinde de süper soLak feLan diye bahsediLdi..bu düzeLtiLmeLi.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003

Gokhan Zan asiri cesaretli olmasinin cezasini cok sakatlanarak yasiyor. Bravery yukselmeli ve injury proneness yukselmeli.

Burak'a PPM olarak "moves ball to right foot before dribble attempt" eklenmeli.

Bobo'nun natural fitness ve professionalism yuksek olmali - sakatligini cok cabuk atlatti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Smile

bobo nun bitiricilik ve soğuk kanlılık özellikleri arttırılmalı
    bakinin de özelliklerini cok kötü yapılmış oda düzeltilmeli
    i.toraman ında özellikleri iyi değil bence oda düzeltilmeli

saygılar

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by numetaller View Post
    bobo nun bitiricilik ve soğuk kanlılık özellikleri arttırılmalı
    bakinin de özelliklerini cok kötü yapılmış oda düzeltilmeli
    i.toraman ında özellikleri iyi değil bence oda düzeltilmeli

saygılar
    Iyi yapilmamis ne anlama geliyor anlayamadim..

Bu iyi yapilmamis, oyuncular yeterince kaliteli degil mi? Yoksa ozellikler gercekci degil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Not:Murat Şahin sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

Yıllık 200.000 YTL garanti para,1. kaleci olursa 20.000, 2. klaeci olursa ise maç başına 10.000 YTL alıcak.

Bence Aydın Karabulut Sol Ayagı İyi Hertha dan Aldık Ama A Takımda Fazla Yer Bulmasada Genç Takımda Süper Oynuo Beşiktaş'ın Sol Kanadı Sağlam Bu Genç Oyuncumuz Aydın Karabulut Gelecek FM Versiyonunda İyi Görme Dilegi İle...

Thumbs down

gokhan gulec super oynuyor
    ama burak pek guzel degil
    gokhan gulecin yanina gokhan unal i alin cok gol atarlar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ONURE_BJK View Post
    batuhan karadeniz iyidir ama turk oyuncularina yabanci takimlardan teklif hec gelmio degerleri de anlasilmio ondan
    tabi onun icin gokhan gulec e teklif geldi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kakaka View Post
    ya ben fahrinin hiç amc oynadığını görmedim şahsen.bi de toramanın özellikleri çok kötü yaa.türkiyenin en ii defansı öle mi olur..
    fahrı amc sı 0 yapıldıgı ıcın makına kendı kafasına gore koyuyor eger 1 yapılsaydı oyle cıkmazdı

Nesil
    2003

Beşiktaş Kulübü Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, Beşiktaş'ın mali açıdan her geçen gün daha iyi hale geldiğini belirtti.

Beşiktaş Dergisi'nin mayıs ayı sayısında röportajı yer alan Ertunç Soğancıoğlu, Beşiktaş'ın mali yapısıyla Türkiye'de en güçlü olan kulüplerden bir tanesi, belki de en güçlüsü olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

''Belki bir dönem yapılan transferler ve harcamalar nedeniyle yüksek borçlanmalar söz konusu olabildi, ama bunu çabuk geçtik. Son iki yılda önemli oranda borç tasfiyesine başladık. Kullandığımız bütün kredilerde her türlü yabancı kaynağın karşısına mutlaka bir gelir koyduk. Bir mali disiplin sağladık. Beşiktaş Kulübü borçlanmasını hiçbir zaman bir karşılığı olmadan yapmadı.''

Bu dönem içerisinde ilave yatırımlar yaptıklarını belirten Soğancıoğlu, ''Ancak sportif başarının gelmemesi, harcanan paraların eleştiri konusu olmasına neden oldu. Mali yapıdaki gözle görülür önemli düzelmeler, sportif başarının da gelmesiyle kulübe rahatlık sağlayacak'' dedi.

"BANKA BORÇLARI 45 MİLYON DOLAR"

Ertunç Soğancıoğlu, Beşiktaş Kulübü'nün kısa ve uzun vadede banka borçlarının 45 milyon dolar olduğunu bildirdi.

Bu banka borçlarına karşılık televizyon yayın geliri temlikleri, müşteri çekleri ve senetleri gibi likit güvenceler bulunduğunu aktaran Ertunç Soğancıoğlu, şu bilgileri verdi:

''Biz Beşiktaş'ın bütün borçlarını kısa vadeden çıkarıp uzun vadeye yaymayı hedefliyoruz. Bir bankadan 10 yıl vadeli bir kredi kullanacağız. Karşılık olarak da Fulya kira gelirlerini teminat olarak göstereceğiz. Kulübü borçsuz bir hale getireceğiz. Zaten gelir gider dengesini sağladık. Şampiyonlar Ligi'ne kaldığımızda 7-8 milyon Avro ilave gelirimiz olacak ve bu gelir nakit akışımıza büyük katkı sağlayacak.''

Soğancıoğlu, BJK Fulya Süleyman Seba Projesi'nin bitimiyle birlikte plaza geliri dahil yıllık toplam 16,5 milyon dolar civarında kira geliri elde etmeyi planladıklarını da ifade etti.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Serdar Kurtuluş yeni yamada daha iyi olmalı çünkü bu sezon kendini bayağı geliştirdi
    So what?
    Saike

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Serdar Kurtuluş yeni yamada daha iyi olmalı çünkü bu sezon kendini bayağı geliştirdi
    Serdar'in hangi ozellikleri yanlis veya eksik sence?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bence CA sı artırılabilinir tabi aşırıya kaçılmadan
    So what?
    Saike

Nesil
    2003

Bence CA sı artırılabilinir tabi aşırıya kaçılmadan
    Bir oyuncunun CA'si ozelliklerinin ortalamasi olarak tanimlanabilir. Eger ozellikleri oyuncuyu dogru yansitiyorsa, CA'da yukselme ihtiyaci yoktur. Bu nedenle hangi ozelliklerinde yanlis/eksik oldugunu sormustum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ömer abi maalesef o kadar ince detayını açıklayacak kada oynamadım oyunu ben sadece birazcık oynamışlığım ve sene içindeki performansı ile bu kanıya vardım yinede benim yorumumu dikkate aldığın için teşekkür ederim ve seni boşuna oyladığım için özür dilerim
    So what?
    Saike

Nesil
    2003

Ömer abi maalesef o kadar ince detayını açıklayacak kada oynamadım oyunu ben sadece birazcık oynamışlığım ve sene içindeki performansı ile bu kanıya vardım yinede benim yorumumu dikkate aldığın için teşekkür ederim ve seni boşuna oyladığım için özür dilerim
    Biraz daha detayli oynama sansi buldugunda yorumlarini bekliyorum o zaman.. Arastirmayi ilerletmek isteyen herkezin yazdiklarini okumaktan memnuniyet duyuyorum o nedenle bosuna oyalamadin..

Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon

Mesaj Yetkileri