Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 338 sonuç

Konu: [TSL]Beşiktaş Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by alparslank View Post
    ben Batuhan'ı en son oynadığı Gaziantep maçında izledim, "çok kötü oynadı ama son derece güzel bir bitiriş yaptı" yorumlarına katılmıyorum...

oyuna girdiği andan itibaren golü koklamaya başladı, bi kaç da gol pası verdi hatta... ne zaman nerede olacağını çok iyi biliyor... yani sonuçta, hem gol attı hem de güzel oynadı...
    Bence de. Bir forvetin yapması gerekeni yaptı. Ancak Nobre ağabeyinden ders alıp topsuz alan özelliğini geliştirmeli. Eksiği burada.

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Evet bende 91 liyim ben onu seyrederken o Beşiktaş'ta futbol oynuyor.Bu yaşta Beşiktaş'ta forma giymek nadir olaylardandır.Batu'nun pa sı hakkında ne düşünüyorsunuz İlhan abi?
    -9: 150-180

En kötü ihtimalle Türkiye'de 3 büyüklerin yıldızı, en iyi ihtimalle Avrupa'nın önde gelen oyuncularından olacak.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by peluk View Post

-9: 150-180

En kötü ihtimalle Türkiye'de 3 büyüklerin yıldızı, en iyi ihtimalle Avrupa'nın önde gelen oyuncularından olacak.
    merakımdan soruyorum.türkiyede pa sı bu düzeyde hangi futbolcular var.

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by jamboo77 View Post
    batuhan disinda volkan babacan ali ozturk nuri sahin arda turan vardi fm 2007 de fm 2008 de kimler olur bilmiyorum... burda bilgisi olan varsa soyleyabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by jamboo77 View Post
    PA'sı bu düzey içinde olan Arda Turan, Nuri Şahin var. Ayrıca GS altyapısında da bir oyuncu daha var, Cem Sultan.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by peluk View Post
    PA'sı bu düzey içinde olan Arda Turan, Nuri Şahin var. Ayrıca GS altyapısında da bir oyuncu daha var, Cem Sultan.
    bilgi için teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

-9 nasıl oluyor.Bir bilgi verebilirmisiniz?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

-9 nasıl oluyor.Bir bilgi verebilirmisiniz?
    -9 PA verilen bir oyuncu oyunda 150 ile 180 arası bir PA değerinde sahip olur. Bu her oyun açılışında değişir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

-9: 150-180 arasında bir pa değeri oluyor.

Bu şekilde genç oyunculara direk pa değeri verilmiyor bu şekilde -'li değerler veriliyor. -9'dan sonra -10 var zaten ki bu da dünya çapında yıldız olacak bir oyuncu demek. Ülkemizde de bu potansiyelde birisi yok maalesef.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Hımm anladım.Sağol abi açıklaman için.Peki bu "-" ler kaça kadar var.10'a kadar mı?

Serkan abi açıkladı bunuda.Tamamdır.Anladım.
    So what?
    Saike

bobo turkiyedeki en iyi forvetlerden biri neden ucuz degerleri çok düsük

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by kleberson14 View Post
    bobo turkiyedeki en iyi forvetlerden biri neden ucuz degerleri çok düsük
    Oyuna başlangıçta ucuz başlıyor ancak sonradan değeri 5 milyon avroya kadar çıkıyor. Transfer bedeli dataya girilmediği için böyle bir durum olmuş ama çok da büyük bir sorun değil.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Ayrıca Genç golcü batuhan. CA sında sanırım bir artırım söz konusu olacaktır. Gelişme gösteriyor.

1-2 tane bilgi vermek istiyorum.

Aylık bin 500 YTL'lik ücretine zam geleceği öğrenildi. Sezon öncesi Manchester City dahil birçok Avrupa kulübünün transfer teklifinde bulunduğu genç golcü, 2009'a kadar süresi olan sözleşmesi gereğince; yıllık 5 bin YTL peşin ve aylık bin 500 YTL maaş karşılığında Siyah-Beyazlı formayı giyiyor..
    Oyunda zaten 2009'a dek süren bir kontrat sahip. Maaş eklentisi de hesaba katıldı. CA'sındaki artışı ancak devre arasına kadar görebileceğimiz performans ile yapabiliriz.

Zaten Man City gibi bir kulüp bonservisini istediği için PA'sı -9 oldu.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Serdar Özkan ın da CA ve PA sında artışLar oLabiLir.O da geLişim gösteren oyuncuLar arasında.MevkiLerine de AMR de ekLenmeLi.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Tamamdır. CA sını kaç yaptınız peki kardeşim.
    Zannedersem 95 ama tam hatırlamıyorum.

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Serdar Özkan ın da CA ve PA sında artışLar oLabiLir.O da geLişim gösteren oyuncuLar arasında.MevkiLerine de AMR de ekLenmeLi.
    Dosya elimize geçtiğinde CA'sı 120 civarlarında bir değer olacak, eğer yaş haddini aşmazsa PA -8 veya 140-150 civarında bir değer alacak. Mevkisinde de AMR olacak

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Serdar kurtuLuşun nasıL oLucak peki ? ErtuğruL hocanın geLişi iLe artık DM mevkiin de oynaması biraz zor.Mevkii Lerinde DR DWR ve DMC acemi oLabiLir benim görüşüm.Çünkü bu sezon DM mevkiin de fazLa görev aLmayacak.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Serdar kurtuLuşun nasıL oLucak peki ? ErtuğruL hocanın geLişi iLe artık DM mevkiin de oynaması biraz zor.Mevkii Lerinde DR DWR ve DMC acemi oLabiLir benim görüşüm.Çünkü bu sezon DM mevkiin de fazLa görev aLmayacak.
    Onun 3 röportajını izledim Hayrettin abi. Şimdi Bursa'da devamlı bekte oynadı ve kendisini Beşiktaş'a böyle aldı. Geçen sene DM'deki eksiklik yüzünden Tigana onu oraya kaydırdı ve orada konsantrasyon, sağukkanlılık ve tackling gibi meziyetlere kavuştu. Ayrıca DM mevkisinde milli takıma kadar yükseldi.

Bu sebepten ötürü DM 20, DR 20, MC 15, WBR 15 olarak kalacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bakalım, dosya geldiğinde düşünürüz bunu.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Batuhan: CA:100 PA:-9 olursa oyun açıldıktan sadece 1 sezon sonra bence Batuhan Man.Utd vs.takımlarda çok rahat oynayacak hadde gelebilir.O yüzden ben CA'sının çok yüksek olacağını düşünmüyorum.En fazla 90 olabilir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

serdar ozkan in orta acmasi batuhan in da bitiriciligi daha yuksek yapilmali bence...

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Bence Serdar Özkan AMRLC olmalı.Sol,sağ,orta her yerde oynayabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Zaten Serdar Özkan'ı AMRLC yapmayı düşünüyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Richardinho'ya Looks To Pass Rather Than Attempting To Score ve Tries Killer Balls Often
    özelliği eklenmeli.

Cisse'ye Pays One Twos özelliği eklenmeli.

Tello'ya Tries Long Range Passes özelliği eklenmeli.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Richardinho'ya Looks To Pass Rather Than Attempting To Score ve Tries Killer Balls Often
    özelliği eklenmeli.

Cisse'ye Pays One Twos özelliği eklenmeli.

Tello'ya Tries Long Range Passes özelliği eklenmeli.
    1. Ricardinho'da bahsetttiğin PPM'ler zaten var. Zahmet edip oyunu aç bir Muratcığım

2. Cisse dosyası Fransa'daki araştırmacının elinden geçeceğinden bunu yapacağımız bir yamada veya şubat güncellemesinde ekleyebiliriz, ayrıca bu PPM'in kesinleşmesi için maçların %60'ında bunu yaptığını gözlemlememiz gerekir

3. İzlediğim Tello'da bu PPM'i koymaya gerek yok. Direkt paslar, kısa paslar da atan bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tellonun hızı gücü top kapması ortaları ve pası arttırılmalı.ayrıca DL mevkiide eklenmeli.serdar özkanın özellikleri berbat orjinal oyunda.hızı top sürmesi ortaları artırılmalı.bobonun hızı ve top sürmesi bitiriciliği ve soğuk kanlılığı artırılmalı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

tello'nun frikiği 14 bu 15 olabilir aslında ama çok da gerekli değil... Soğuk kanlılık bende 17... Bu kadar soğukkanlı mı bilemiyorum Ayrıca orta yapması bence kesin 15 olmalı... Ayrıca AML mevkiide eklenebilir bu futbolcuya... Defansif özellikleri iyi olmadıgından DL veya WBL eklenmemesi gerek bence

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tello'nun defansif özellikleri nasıl olmaz ?Adam bir kaç maç bekte oynadı.Ve bu zorunluluktan değil.Bu yeteneğe sahip.Ki zaten Tello yeni geldiği için araştırmacılarımız onada dokunamayacak.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tello'nun defansif özellikleri nasıl olmaz ?Adam bir kaç maç bekte oynadı.Ve bu zorunluluktan değil.Bu yeteneğe sahip.Ki zaten Tello yeni geldiği için araştırmacılarımız onada dokunamayacak.
    Evet oynadı ama oyunda özellikleri çok kötü eğer bek mevkii eklenirse o zaman mecburen defansif özellikleri de arttırılmalı... Top Kapma ve Markaj tek haneli Markaj yine çok şey değil de Top Kapma kesin arttırılmalı Tello da bek mevkii eklenirse Ayrıca bu özellikleri 7.0.0da 7.0.2den baktım şimdi markaj 6 top kapma 7 bence mutlaka bu özellikler arttırılmalı ya da ona aml mevkii eklenip dl mevkii eklenmemeli ama dl oynadı birkaç maçta ilerleyen maçlarda da bu sürerse mutlaka senin dediğin gibi olmalı genç kartal... Tello iyi bir oyuncu PA'sı 138 145 olabilir bence bu bir sakıncası yok...

Bunları yazdım birde araştırmacılarımız dokunamayacakmış ona da üzüldüm Çünkü Tellonun güncellenmesi lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ama çok yumuşak bir oyuncu deli ibrahim gibi rakiple güreş tutmaz onu o halde düşünemiyorum bile bencede dl 13 dwl15 olabilir ama savunma adamı gibi durmuyor bi kere

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tello'nun

DL-15
    WBL-17
    ML-20
    AML-12

Olmalı arkadaşlar ama portekiz araştırmacıları bakalım kaç yapacak bu değerleri...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by eglocc View Post
    Bunları yazdım birde araştırmacılarımız dokunamayacakmış ona da üzüldüm Çünkü Tellonun güncellenmesi lazım
    Artık 6 mac ızlendı bu adam emınım Şef Emir Tello' yu guncelleyecektir. Öyle bir kuralı Emir' de kabul etmıyor. Dogrusunu da yapıyor. Bu konuda Emiri destekliyorum. Nasıl dğeiştiremeyiz bu adam Beşiktaşdamı onun dosyasıda bizde mi o zaman gördüğümüüzü değiştiriz.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri