Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 338 sonuç

Konu: [TSL]Beşiktaş Araştırması 2007

Hybrid View

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL]Beşiktaş Araştırması 2007

FM 2007 Beşiktaş Araştırması
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

bence batuhan karadeniz oyunun yeni turk starlarindan biri olabilirdi canli izlemedim ama 24 macta 84 gol attigina gore bos bi adam olmamali

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

değil zaten yaklaşık 2 sene önce bizim karşı binada oturuyorlardı iyi oynar

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

bu adam kaç yaşında
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

Quote Originally Posted by fatih öksüz View Post
    bu adam kaç yaşında
    16 yasında

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Yeni eklenen oyunculardan bazılarının geç kalındığını söylüyorum. Batuhan Karadeniz en az Cem Sultan kadar yetenekli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

bence gökhan güleç sadece fc yada sadece st olmalı am/fc olmamalı ..

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

yaşı 15-16 civarları olması lazım

Batuhan Karadeniz 15 yaşında.Bu sene Manchester City çağırdı.Bi turnuvayamı ne katıldı,takımda kaptan oldu hatta.Beşiktaş'ta 80 e yakın golu var.2-3 senedir gol kralı oluyor.Beşiktaş'ın dergisinde haberide vardı.. Bulursam onuda yayınlarım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

serdar DRC D/WB R DM olmalı
    toromanın DRC olmalı
    baki DLC olmalı
    burak AMRC FC olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by halil85 View Post
    serdar DRC D/WB R DM olmalı
    toromanın DRC olmalı
    baki DLC olmalı
    burak AMRC FC olmalı

serdar , toraman ve bakinin pozisyonlarında hata yok oyunda.

senin yazdıkların tigana'nın yapmış olduğu fanteziler.

çok şükür ki sigames bunu dikkate almamış

Quote Originally Posted by cryshal View Post
    serdar , toraman ve bakinin pozisyonlarında hata yok oyunda.

senin yazdıkların tigana'nın yapmış olduğu fanteziler.

çok şükür ki sigames bunu dikkate almamış
    ya simdi bi cok yildiza bak cogu ilk mevkisinin disinda oynuyo gencken adamlara bir cok bolgede oynama firsati verecen daha sonra daha ii oldugu bolgenin ustune gidecen ama diger bolgelerde joker kalacak.su an yukaridaki futbolcular belirtilen yerdemi oynuyo ewt o zaman olay bitmistir bencede bu olay duzeltilmeli.....

evet halil85 hataları çok iyi tespit etmişsin..

özellikle burak çok kötü olmuş o yüzden oynatamıyorum

evet takimda adam gibi bi sol defans yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağ kanadı ölü beşiktaşın en önemlisi bu kesinlikle.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

burak amrl fc olmalıydı
    i. toraman drc
    serdar kurtuluş a dm eklenmeliydi
    mehmet sedef e de ml eklenmeliydi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by m.kidd View Post

i. toraman dlc
    şimdi burada toraman dlc değil drc olamalı demek istemişin herhalde ama bu özellik normalde yok ibrahimde tigana onu orda oynatmaya bu sezon başladı
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by semsi1991 View Post
    şimdi burada toraman dlc değil drc olamalı demek istemişin herhalde ama bu özellik normalde yok ibrahimde tigana onu orda oynatmaya bu sezon başladı

evt yanlış yazmışım drc olacaktı ama en azından o bölgeyi kotarıyor. bakiyi de dlc yazabilirdim ama o bölgede rezil oynadı ve oranın oyuncusu olmadığını gösterdi..

evt yanlış yazmışım drc olacaktı ama en azından o bölgeyi kotarıyor. bakiyi de dlc yazabilirdim ama o bölgede rezil oynadı ve oranın oyuncusu olmadığını gösterdi..

bence bakiyi komple çıkarsanız iyi olur adam atsan atılmıyor (yönetim izin vermiyor) satsan satılmıyor (bin dolara bile alan yok adamı) oynatsan oynamıyor.

bu kadar gerçekçi olmaya ne gerek vardı

Del Piero_10 Misafir

burak amrl fc olmalıydı
    i. toraman drc
    serdar kurtuluş a dm eklenmeliydi
    mehmet sedef e de ml eklenmeliydi
    tigana oları öyle oynatıyor,sonuç ortada gördüğünüz gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Bence türk basını ve BEŞİKTAŞ SERDAR ÖZKAN diye bir adam vardı onu uutturdu çok yazık ..
    Bence number one

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben burakı sağ kanatta oynatırım diyordum adam sadece forvet görünüyor açtığım oyunda toramanın top kapma 8 gökhan zanın penaltı 17 top kapma 9 görünüyor bunlar düzeltilmeli bir de bu özellikler sabit olabilse başka bir oyun açtığımda farklı özelliklerle ortaya çıkacak oyuncular

ibrahim toraman ibrahim akın fahri tatan ALLAHa emanet başlıyo oyuna ya süperler yada 2.lig kapasitesinde futbolcular

ya ben fahrinin hiç amc oynadığını görmedim şahsen.bi de toramanın özellikleri çok kötü yaa.türkiyenin en ii defansı öle mi olur..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kakaka View Post
    ya ben fahrinin hiç amc oynadığını görmedim şahsen.bi de toramanın özellikleri çok kötü yaa.türkiyenin en ii defansı öle mi olur..
    fahrı amc sı 0 yapıldıgı ıcın makına kendı kafasına gore koyuyor eger 1 yapılsaydı oyle cıkmazdı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ya Türkiye Ligi hiç hoş değil. Beşiktaş'ı aldım, demin Tosunpaşa ile maç yaptım fakat Beşiktaş oyuncuları çok kötü. FM 2006'da bile kat kat daha iyiydi. Özellikleri çok düşük. Bu yüzden maçlarda çok etkisizler. İbrahim Akın daha iyi olabilir. Onun yanı sıra Bobo'nun da özellikleri verimsiz. Bence Bobo FM 2007 özelliklerinden daha güçlü bir oyuncu.. Umarım bu hatalar düzeltilir. Ayrıca dikkatimi çeken bir şey oldu. Nobre, FM 2006'da fena değildi. Fakat Turksportal'ın çıkardığı güncelleme sonrasında daha güçlü bir hale geldi, BJK'yı aldığımda maçlarda boş geçmiyordu. Fakat şimdi ise berbat. Bu çelişki ne anlamadım. Demekki Türkiye Ligi'ne önem vermiyor SIGAMES..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Ya Türkiye Ligi hiç hoş değil. Beşiktaş'ı aldım, demin Tosunpaşa ile maç yaptım fakat Beşiktaş oyuncuları çok kötü. FM 2006'da bile kat kat daha iyiydi. Özellikleri çok düşük. Bu yüzden maçlarda çok etkisizler. İbrahim Akın daha iyi olabilir. Onun yanı sıra Bobo'nun da özellikleri verimsiz. Bence Bobo FM 2007 özelliklerinden daha güçlü bir oyuncu.. Umarım bu hatalar düzeltilir. Ayrıca dikkatimi çeken bir şey oldu. Nobre, FM 2006'da fena değildi. Fakat Turksportal'ın çıkardığı güncelleme sonrasında daha güçlü bir hale geldi, BJK'yı aldığımda maçlarda boş geçmiyordu. Fakat şimdi ise berbat. Bu çelişki ne anlamadım. Demekki Türkiye Ligi'ne önem vermiyor SIGAMES..
    Bunun iki nedni var.

Ilk olarak oyun ile beraber dagitilan data'da Turkiye liglerinde bir cok oyuncunun ozellikleri oyun tarafindan belirlenecek sekilde birakilmis durumda.

SI games oyuncu ozelliklerini belirleyen sistemde bir degisiklik yaptigi icin de ozellikleri oyun tarafindan belirlenen oyuncularin kaitesi zayif oluyor.

Bu iki konuda yakin zamanda duzeltmeler olacaktir.

Not: Gecmiste Turksportal'in cikarttigi guncellemeler ile oyun ile beraber gelen data tamamen farklidir cunku bu iki calismanin yapilis bicimi ve yapanlari faklidir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bunun iki nedni var.

Ilk olarak oyun ile beraber dagitilan data'da Turkiye liglerinde bir cok oyuncunun ozellikleri oyun tarafindan belirlenecek sekilde birakilmis durumda.

SI games oyuncu ozelliklerini belirleyen sistemde bir degisiklik yaptigi icin de ozellikleri oyun tarafindan belirlenen oyuncularin kaitesi zayif oluyor.

Bu iki konuda yakin zamanda duzeltmeler olacaktir.

Not: Gecmiste Turksportal'in cikarttigi guncellemeler ile oyun ile beraber gelen data tamamen farklidir cunku bu iki calismanin yapilis bicimi ve yapanlari faklidir.
    Açıklamalar için teşekkür ediyorum.

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    ya ben yanlış oyun mu yükledim yoksa gözlerim mi yanlış görüyo.ibrahim akın ın özellikleri çok iyiydi bende.ayrıca burak da kezman ı geçip 31 golle gol kralı olmuştu.beşiktaşın kötü olmuş die yakınacağı asıl adam toraman dır bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

valla ne yalan soyliim ben besiktasliyim ama
    Ricardinho-Delgado-Nobre super oynuyor oyunda Runje de cok iyi fakat gerisi cok da iyi deil guc olarak.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri