Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 338 sonuç

Konu: [TSL]Beşiktaş Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

07-08 sezonu kesin oyuncu numaraları

1- Rüştü Reçber
    2- Serdar Kurtuluş
    3- Mehmet Sedef
    4- Mustafa Doğan
    5- Gökhan Zan
    6- Mehmet Yozgatlı
    7- Burak Yılmaz
    8- Baki Mercimek
    9- Gökhan Güleç
    10- Marias Emilio Delgado
    11- Mert Nobre
    13- Deivson Rogerio Da Silva Bobo
    14- Rodrigo Alvaro Tello
    15- Lamine Diatta
    17- Ricardo Luis Pozzi Rodriguez
    18- Edouard Cisse
    19- İbrahim Üzülmez
    20- Aydın Karabulut
    21- Serdar Özkan
    22- Ali Tandoğan
    26- Can Erdem
    29- Murat Şahin
    33- Koray Şanlı
    35- Atilla Özmen
    41- Mustafa Koray Avcı
    53- Fahri Tatan
    55- İbrahim Akın
    58- İbrahim Toraman
    78- İbrahim Kaş
    84- Hakan Arıkan
    87- Korcan Çelikay
    99- Batuhan Karadeniz

Kaynak : BJK.COM.TR

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ewet diatta trasnferinin kafasizligindan dolayi bu kadar gereksiz turk fotbolcularinin onune gecmek icin transfer yapilir tebrik ederim oyunu geriden kurma ozelligi olan tek turk stoperi ama inadina sol bek oynatilan baki gelecegin genc sol beki mehmet sedef ve yillarin eskitemedigi mustafa dogan ustune ustluk iki genc milli stoperimiz gokhan zan ve ibrahim toramani bitirecek trasnferlerinden dolayi besiktas yonetimini aptal trasnfer politikalarindan dolayi kutluyorum iyi olacak takim boyle yok edilir kadroda lackalik karmasa olmamasi icin mehmet sedef kiralanmali mustafa dogan gonderilmeli baki daha cok forma sansi bulmasi icin hem sol bek hem sol stoperin yedegi olmali diatta da yabanci bir futbolcu olarak gokhanin ve ibrahim toramanin arkasinda oturmali
    e o zaman neden yabanci yedek aldiniz turk bulamadinizmi (belki de göndermekten kalmamıştır çağdaşlar adem dursunlar göndere göndere alacak turk stoper kalmadı galıba)

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Uzun maraton'da DİATTA'ya çok işimiz düşecek arkadaşım.Geçen sene gördük ZAN' sakatlandı ne olduk.Yerine BAKİ oynadı uyum sorununun atlatana kadar şampiyonluk gitti.

Bana kalırsa bence türkiyede hiç bir kulüp transfer yapmak için transfer yapmadı.Beşiktaş'ın aldıkları da ortada : Sağ kanatta açık vardı M.YOZGATLI alındı, Kaleci sorunu vardı RÜŞTÜ alındı,Defans sorunu vardı DİATTA alındı,sol açıkta sorun vardı TELLO alındı, önlibero'da sorun vardı CİSSE alındı, forvette sorun var , birde forvet alırsak bence hiç gereksiz bir transfer politkamız yokmuş.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Uzun maraton'da DİATTA'ya çok işimiz düşecek arkadaşım.Geçen sene gördük ZAN' sakatlandı ne olduk.Yerine BAKİ oynadı uyum sorununun atlatana kadar şampiyonluk gitti.

Bana kalırsa bence türkiyede hiç bir kulüp transfer yapmak için transfer yapmadı.Beşiktaş'ın aldıkları da ortada : Sağ kanatta açık vardı M.YOZGATLI alındı, Kaleci sorunu vardı RÜŞTÜ alındı,Defans sorunu vardı DİATTA alındı,sol açıkta sorun vardı TELLO alındı, önlibero'da sorun vardı CİSSE alındı, forvette sorun var , birde forvet alırsak bence hiç gereksiz bir transfer politkamız yokmuş.
    Kalede sorunmu vardı ? Bence kalede asıl sorun bu sezon olucak Rüştü şimdiden sakatlanmaya başladı.Hakan hala Beşiktaş'ın kalesini koruyabilecek düzeyde degil.Runje'yi çok aricak Beşiktaş...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Runje'yi benden çok seven bir Beşiktaş'lı daha yoktur galiba dünya üzerinde.Ancak tribünün ona başta yaptığı tepki çok kötü şeylere mal oldu.

3-4 maç gol yemiyor adam, 5.maçta 1 gol yiyor.Sonra rakip takım taraftarı dalga geçercesine bağırıyordu RUNJEE diye.
    Bu beni inanılmaz derecede sinir ediyor.

O yüzden ayrıca kendisi de basın tarafından çok yıpratıldı.Kalsaydı kendi kariyer açısından kötü olacaktı.Ayrıca o moralle nasıl bir performans göstereceği de mualla idi.

Rüştü,Hakan,Atilla,Murat, Korcan... 5 tane kaleci var kadroda.5'i de kalemizi koruyabilir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Runje'yi benden çok seven bir Beşiktaş'lı daha yoktur galiba dünya üzerinde.Ancak tribünün ona başta yaptığı tepki çok kötü şeylere mal oldu.

3-4 maç gol yemiyor adam, 5.maçta 1 gol yiyor.Sonra rakip takım taraftarı dalga geçercesine bağırıyordu RUNJEE diye.
    Bu beni inanılmaz derecede sinir ediyor.

O yüzden ayrıca kendisi de basın tarafından çok yıpratıldı.Kalsaydı kendi kariyer açısından kötü olacaktı.Ayrıca o moralle nasıl bir performans göstereceği de mualla idi.

Rüştü,Hakan,Atilla,Murat, Korcan... 5 tane kaleci var kadroda.5'i de kalemizi koruyabilir.
    Geçen sene son maçta Erdemmi İrfanmı ismini tam hatırlamıyorum o oynadı gördük gelecegin kalecisini eliyle top tutmayı bile doğu düzgün beceremiyordu.O saydıgın 5 kaleciden sadece 2'si Beşiktaşın kalesini koruyabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Serhat'cığım o kaleci ERDEM KÖSE idi.Zaten saydığım 5 isim arasında o da yok

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Bildiğim kadarıyla Erdem Beşiktaş alt yapısının kalesini koruyor.Korcanda bildiğim kadarıyla alt yapıdan bu sene geldi Erdemle aralarında fazla bir fark oldugunu sanmıyorum.Atilla zaten 2.ligde bile çok iyi bir kaleci degildi.Murat'ı zaten sağ gören yok sürekli sakat.Birtek Rüştü iler Hakan kalıyor.Bence Rüştü'de sakatlıklarla boguşucak kale Hakan'a emanet onunda Beşiktaş'ın kalecisi olacak düzeyde görmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Valla Serhat şu anda sen varsayımlar üzerine konuşuyorsun sakat sakat diyerek.

Bakıp göreceğiz neler olacak.Ayrıca HAKAN'a da güvenim benim sonsuz.

Beşiktaş 3 Kuvarda oynuyor v Süper Kupa Ön Elemeler vs... uzun bir maç tablosu var... Diatta gibi tecrübeli bir oyuncuya ihtiyacımız vardı... Hem bedelsiz olarak transfer edildi... Kadroya derinlik kattı... Batuhan Karadeniz Serdar Özkan İbrahim Kaş çok iyi bir genç karoya sahibiz Serdar Kurtuluş Burak Yılmaz BoBo gelicek sezonlarda çok daha iyi olucaklardır...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Evet DİATTA'ya bonservis bedeli ödenmedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Ayrica oyunda Ricardinho'yu cok abarti gördüm PA'si Alex'ten yüksek. PA'sinin Alex'ten yüksek olmasi icin bu adamin 20 gol atip 25 asist yapmasi lazim. Alex'e yetismesi imkansiz.

Ama ztn 2.sezon çok düşüyo performansı sadece ilk sezon iyi oynuyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    Ayrica oyunda Ricardinho'yu cok abarti gördüm PA'si Alex'ten yüksek. PA'sinin Alex'ten yüksek olmasi icin bu adamin 20 gol atip 25 asist yapmasi lazim. Alex'e yetismesi imkansiz.
    PA'nın açılımı bildiğin gibi potantial ability demek. Yani genç bir futbolcu için önceden varsayılan ve ulaşabileceği en üst noktayı kasteden bir değer. Ricardinho ve Alex gibi artık yaşını almış, futbolu açısından gelişimini tamamlamış artık bu saatten sonra o düzeyde seyredecek veyahut yavaş yavaş düşüşe geçecek futbolcular için ise ulaşmış oldukları en üst düzeyi kasteden bir değerdir. Yani bugün bir oyuncunun PA'sı onun 20 gol atıp 25 asist yapmasını sağlamaz onu sağlayacak olan o oyuncunun CA 'sı yani current ability'si yani şuan ki yeteneğidir, aynı zamanda senin uyguladığın taktiktir ve takımının başarısıdır. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Ricardinho'nun PA değeri ile biz hiç oynamadık, tahminin o ki Alex'in PA'sı ile de hiç oynanmamıştır. Çünkü bu adamlar Türkiye'ye geldiklerinde gelişimini tamamlamış adamlardı. Ve bu adamlara bu PA'ları biçenler bizden önceki araştırmacılar, yani bu oyuncuların gelişimini görmüş ve onları futbollarının zirvesinde izlemiş adamlar. Ayrıca bu PA'ya da fazla takılmamak lazım, öneli olan şuan ki yeteneği yani CA'sı.

Quote Originally Posted by extensor View Post
    ewet diatta trasnferinin kafasizligindan dolayi bu kadar gereksiz turk fotbolcularinin onune gecmek icin transfer yapilir tebrik ederim oyunu geriden kurma ozelligi olan tek turk stoperi ama inadina sol bek oynatilan baki gelecegin genc sol beki mehmet sedef ve yillarin eskitemedigi mustafa dogan ustune ustluk iki genc milli stoperimiz gokhan zan ve ibrahim toramani bitirecek trasnferlerinden dolayi besiktas yonetimini aptal trasnfer politikalarindan dolayi kutluyorum iyi olacak takim boyle yok edilir kadroda lackalik karmasa olmamasi icin mehmet sedef kiralanmali mustafa dogan gonderilmeli baki daha cok forma sansi bulmasi icin hem sol bek hem sol stoperin yedegi olmali diatta da yabanci bir futbolcu olarak gokhanin ve ibrahim toramanin arkasinda oturmali
    e o zaman neden yabanci yedek aldiniz turk bulamadinizmi (belki de göndermekten kalmamıştır çağdaşlar adem dursunlar göndere göndere alacak turk stoper kalmadı galıba)
    Şahsi görüşlerim:

Geleceğin sol beki dediğin Mehmet Sedef evet ileride belki dediğin gibi çok iyi bir sol bek olabilir ama şuan için yetersiz. Ve Beşiktaş gibi büyük bir klupsen yetişmiş futbolcu oynatacaksın, sen o adamı yetiştirmek ile uğraşmayacaksın. Çünkü böyle adamları yetiştirmekle uğraşırken bir bakmışsın şampiyonluk gitmiş. Dünyanın her yerinde bu böyledir, büyük klüpler yetersiz gördüğü oyuncuyu kiraya verir sonra yeterli gelişimi göstermiş ise oynayacak düzeye geldiklerini düşünüyorlarsa alır oynatırlar. En yakın örneği Galatasaray'ın Vestel'e kiraya yolladığı ve sonra vazgeçilmez ismi yaptığı Arda Turan'dır. Ayrıca çok fazla genç oyuncu oynatıp, kadronun yaş ortalamasını da çok fazla düşürürsen başarılı olma ihtimalinin azaldığını düşünüyorum. Serdar Özkan, Serdar Kurtuluş, Burak Yılmaz, İbrahim Kaş gibi oyuncular Mehmet Sedefe kıyasla oynamaya daha hazır futbolcular.

Mustafa Doğan'a güvenerek zaten lige başlayamazsın çünkü oynadığı maç başına sakatlanan birisi. Futbolculuğuna ve profesyonelliğine olan saygım sonsuz ama dediğim gibi istikrar yok. Ayrıca federasyonun Dünyada hiç tutulmuş bir sistem olmamasına rağmen ille de uygulattığı +1 sistemine göre zaten bir oyuncuyu yedek oturtmak zorundasın. İşte bu oyuncu belki de Diatta'dır. Sonuçta defansa direk oynayacak bir oyuncu alınsaydı, forvete ise ismi olmayan, eldeki oyunculardan fazlası bulunmayan bir forvet gelseydi bu seferde aynı şeyleri bu forvet oyuncusu için söyleyebilirdik. Elimizden Bobo gibi bir golcü varken, Nobre gibi alternatif bir karambol golcümüz varsa yedeklerde Can Erdem gibi Batuhan gibi gelecek vaateden forvetler varsa, bunun da dışında Gökhan Güleç'in varsa onu da geçtim forvet oynayabilecek vasiflarda İbrahim Akın ve Burak Yılmaz varsa niye gidip bu forveti aldık diyebilirdik.

O yüzden ben kendime şu yöntemi seçtim; Bu işi yapan adamlar yani teknik adamlar bu işi bizden daha fazla bilen adamlar, heli ki Ertuğrul Sağlam gibi biriyse. Bizim bilmediğimizi bilen, bizim düşünmediğimizi düşünen adamlar. O yüzden rahat olalım birşey biliyor ki aldı bu adamları. Ayrıca kadronun şişmesiyle ilgili benim de bazen sıkıntılarım oluyor orda da şöyle düşünüyorum, Ertuğrul'a olan güvenim sonsuz, kim iyiyse kim hazırsa onu oynatacağına eminim, bunu Sheriff maçında İbrahim Kaş'ı, Serdar Özkan'ı, Batuhan'ı oynatark ispat etti zaten. O yüzden kimin geldiği de benim için önemli değil, şunu biliyorum ki sahaya çıkan 11 en hazır 11, olabilecek en iyi 11.

Beşiktaş araştırmasını dışına çıkıp, Beşiktaş hakkında da konuşmuş olduk o yüzden forum yöneticilerinden de özür dilerim.
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ee beşiktaşın iyi olan bir bölgesi yokmuydu o zaman nasıl lig ikincisi oldu nasıl türkiye kupasını aldı beşiktaş 4-2-3-1 oynuyor bobo mu yedek kalacak nobremi gökhan güleçin önü kapacak batuhan kiralansın hadi ee üçüncü forvet nereye geliyor diyelimki holosko nobre bobo oldu forvet hattı sen bobo nobre yi yedek kulubesinde oturtabilirmsiin aynı kalitede 3 santrafor alıpta tek santrafor oynamak ondan sonrada kadromuzu geniş tutucaz demek mantıklı değil galatasaray da geçen sene 3 kulvarda oynayacağız diye okan burukları emre aşıkları tolga seyhan ları topladı dedilerki onlar iyi yedek işimize yarayacak hiçte işimize yaramadı ve galatasarayhiç bir kulvarda oynayamadı üstüne üstlük carrusca gibi bir hanımefendiyi alıp cafercanı tolga seyhan gibi bir kalas ı alıp ugur uçarı ferhatı inamotoyu alıo mehmet güveni harcadı harcamasa bile bu futboluların daha fazla maç oynamasını engelledi kadro zenginliği 35 kişilik kadro kurupta her mevkii ye 3 adam bulundurmak değildir chelsea 4 kupada birden oynadı kadrosu 22 kişiydi terry ve carvalhonun yedeği bile yktu zengin geniş kadro demek 20 tane ilk onbir oynayacak kapasiteli futbolcuyu kadroda bulundurmak demek lucescu tam 21 futbolcuyla galatasarayı şampiyon yaptı türkiye kupasında oynadı şampiyonlar liginde 2. guruplara çıkardı ve o sezon her hafta arası şampiyonlar ligi oynanıyordu gruplardan sonra tekrar grup yapılıyordu
    yine fatih terimin ikinci kez galatasaraya geldiğinde 28 futbolcu alması 40 kişilik takım kurması onun fatih terim olmaktan çıkardı örnekleri arttırabilirim ama 30 kişilik kadro ile şampiyon olan bir takım hiç görmedim buna örnek veremiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Valla Serhat şu anda sen varsayımlar üzerine konuşuyorsun sakat sakat diyerek.

Bakıp göreceğiz neler olacak.Ayrıca HAKAN'a da güvenim benim sonsuz.
    Varsayımlar mı? Rüştü sakat olduğu için Fenerbahce maçında oynatılmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

FB maçında Rüştü istese oynardı, zaten yedekler arasında idi.

Duyduğum kadarıyla yönetimle görüşmüş ve bu maç oynamak istemediğini söylemiş, Sheriff maçında da oynayacak zaten.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by koray_capello View Post
    Yani bugün bir oyuncunun PA'sı onun 20 gol atıp 25 asist yapmasını sağlamaz onu sağlayacak olan o oyuncunun CA 'sı yani current ability'si yani şuan ki yeteneğidir, aynı zamanda senin uyguladığın taktiktir ve takımının başarısıdır.
    Koray burada bir kac ekleme yapmak istiyorum.

CA da yeterli degil daha cok gol atmak ve asist yapmak icin. Oyuncunun ozellikleri bunda cok buyuk onem tasiyor. Ornegin Alex gol pozisyonunu koklayan ve kendisini bosa kacirip pas alan ve gol vuruslari yapan bir oyuncu. Ceza sahasina cok yakin oynayan bir oyuncu.

Ricardinho ise oyunu daha geriden kuran, zaman zaman ilk asisti (pasi verir takim arkadasi gol atar), ama daha cok ikinci asisti (pasi verir, pasi alan oyuncu golu atacak oyuncuya rakibi ekarte etmeden pas atar) yapan oyuncu.

Istatistiklerindeki fark daha cok saha icindeki gorevlerinden ve oyun stillerinden kaynaklaniyor. Ricardinho gol koklayan bir oyuncu degil ama Alex'e gore topu ayaginda daha iyi saklayabilen ve en az Alex kadar oyunu okuyabilen bir oyuncu. Oyunu geriden kurdugu icin de asist yapma konusunda cok da goz acici istatistiklere sahip olmayan bir oyuncu.

Super kupa macinda Alex bir asist yapti ama o asist bir akil dolu pas sonucunda degil, akil dolu bir kosu sonucunda ortaya cikti. Zaten Alex'in gol ve asist sayisinda onemli katkilar yapan bu tip kosulari.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

FB maçında Rüştü istese oynardı, zaten yedekler arasında idi.

Duyduğum kadarıyla yönetimle görüşmüş ve bu maç oynamak istemediğini söylemiş, Sheriff maçında da oynayacak zaten.
    Maçtan önce sakattı istese maçta oynayabilirdi ama riske edilmedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by koray_capello View Post
    Gökhan Güleç konusu zaten bu sene tekrar gözden geçirilecek. Bazıları çıkıp Gökhan'ı çok kötü yapmışsınız diyor daha iyi olmalıydı diyor bazıları da senin gibi abartıldığını düşünüyor. Ben ise Gökhan'ın oyuna iyi bir şekilde aktarıldığını düşünüyorum ama yine de bu sezon ufak tefek oynamalar yapacağız. Ayrıca bana Gökhan Güleç çok abartılmış demek yerine hangi yönlerinin abartıldığını, sence niçin abartı olduğunu yazarsan daha yararlı olur, ona göre tartışır ve bi karara bağlamaya çalışırız.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Resmi açıklama henüz yapılmış olmasa da Bobo'nun ücretine yüzde yüz zam ypılmış ve yıllık 1.200.000 dolara 3 yıllık imza atılmış. Mustafa Doğan ve Gökhan Güleç bonservisi ile ayrıca Can Erdem de kiralık olmak üzere gönderilecekmiş.

Gökhan Güleç olması gerektiği gibi şu anda.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Araştırmacılar Bobo hakkında ne düşünüyorlar acaba? Kayda değer bir artma olacak mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

olmali bencede

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by starfreedom View Post
    Araştırmacılar Bobo hakkında ne düşünüyorlar acaba? Kayda değer bir artma olacak mı?
    702'de Bobo iyiydi. Biraz hava etkinliğini ve yaratıcı gücünü artırdık 2008 için.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Bence Bobo'nun pozisyon alma özelliği artırılmalı. Ne kadar artırılması gerektiğini bilemem ancak, Bobo'nun bu kadar gol atmasının sebebi, ne zaman nerede duracağını, ne zaman koşacağını, topa ne zaman vurması gerektiğini iyi bilmesi. Yani aslında Bobo gollerini bitiriciliği ile atmıyor. Gerçi bunlar topsuz alan ve önceden sezme özelliğini gösterebilir, ona birşey diyemem.

Nesil
    2003

Bence Bobo'nun pozisyon alma özelliği artırılmalı. Ne kadar artırılması gerektiğini bilemem ancak, Bobo'nun bu kadar gol atmasının sebebi, ne zaman nerede duracağını, ne zaman koşacağını, topa ne zaman vurması gerektiğini iyi bilmesi. Yani aslında Bobo gollerini bitiriciliği ile atmıyor. Gerçi bunlar topsuz alan ve önceden sezme özelliğini gösterebilir, ona birşey diyemem.
    Pozisyon alma sadece defansif bir ozelliktir. Ofansif anlamda yazdigin gibi topsuz alan ofansif pozisyon almayi gosterir. Onceden sezme ise yine hem defansif hem de ofansif anlamda oyunu okuma kabiliyetini gosterir bir oyuncunun.

Saniyorum ki Bobo'da bir miktar ilerlemeler yapildi.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Aslında Galatasaray başlığında biraz değinmiştim ama Beşiktaş'a özel olarak gelmek istiyorum. Gerçekten felaket bir Beşiktaş var oyunda. Gerek transferleri, gerek lig pozisyonları. Şu ana kadar hiç şampiyon olmadı. Çoğu zaman ilk 4'e bile giremiyor. Aslında ek$i'de biri "ben tsl çalışmalarının içinde bulunuyorum, bu sefer bomba gibi olacak" demişti. Yani Beşiktaş'ta sadece oyuncuların değil, takımında biraz düzeltilmesi lazım bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Aslında Galatasaray başlığında biraz değinmiştim ama Beşiktaş'a özel olarak gelmek istiyorum. Gerçekten felaket bir Beşiktaş var oyunda. Gerek transferleri, gerek lig pozisyonları. Şu ana kadar hiç şampiyon olmadı. Çoğu zaman ilk 4'e bile giremiyor. Aslında ek$i'de biri "ben tsl çalışmalarının içinde bulunuyorum, bu sefer bomba gibi olacak" demişti. Yani Beşiktaş'ta sadece oyuncuların değil, takımında biraz düzeltilmesi lazım bence.
    Ekşideki çocuk kafadan sallamış Beşiktaş bu sene olması gerektiği gibi, içiniz rahat olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Beşiktaş, 23 yaşındaki oyuncu için River Plate'ye 1.5 milyon Dolar bedel öderken, Federico Higuain'e ise yıllık 900 bin Dolar ödeyecek.
    3 Yıllık Anlaşma imzalandı.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Serdar Kurtuluş'un mevkiilerinde nasıl bir ayarlama yapılacak? Asıl mevkiisi büyük ihtimalle DR olacak ama DM özelliğinin puanı kaç olacak. 15-16 arası mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

DWBR-DM olmalı bence Serdar.

DR-20
    WBR-15
    DM-18

Olmalı diye düşünüyorum.

Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri