Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 54 sonuç

Konu: [TSL]Ankaraspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Edmar de Souza Ankaraspor'da

Fenerbahçe'de forma şansı bulmakta zorlanan Brezilyalı futbolcu Edmar de Souza Ankaraspor'a kiralandı. Bugünkü antrenmana eşofmanlarının yerine sivil bir kıyafetle ve ailesiyle beraber gelen Brezilyalı futbolcu bu sezon kiralık olarak Ankaraspor'da forma giyeceğini belirtti.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ankaraspor sol bek almassa düşecek ayrıca izledim muhamet hanefi gibi bir adamı sol bek oynatmışar murat akyüz firat akkoyun bide bide muhammed var ya insan hiç mi bi tane sol bek almaz arkadaş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    3sağ bek 0 sol bek acayip yani bu adamlar nasıl teknik direktör oluyor anlamıyorum gerçi kardeşide belli ediyor hepsini

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by extensor View Post
    ankaraspor sol bek almassa düşecek ayrıca izledim muhamet hanefi gibi bir adamı sol bek oynatmışar murat akyüz firat akkoyun bide bide muhammed var ya insan hiç mi bi tane sol bek almaz arkadaş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    3sağ bek 0 sol bek acayip yani bu adamlar nasıl teknik direktör oluyor anlamıyorum gerçi kardeşide belli ediyor hepsini
    Gaziosmanpaşaspordan Serhat Gülşen' i alsınlar. Bu sezon başında Ankaragücü ve Konyaspor istedi kulüp bırakmadı. Belki ankaraya bırakır
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ankaraspor Sol beke Çaykur Rizespor'dan Erhan Albayrak'ı aldı ,Radoslav Batak'ı da sol bek oynatabiliyor Aykut Hoca,Uğur Demirkol da sol bek kendisi U17 milli takımda oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Erhan Albayrak'tan söz açılmışken bu oyuncunun anlaşmazlığı kesinlikle 20 olamlı konya'dan rize'ye rize'dende ankara'ya olaylı bi şekilde yollarını ayırdı..Hocalarla sürekli problem yaşayan birisi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet bir ara hakkında eşcinsel dedikodusu çıkmıştı Vichniarek' le öpüşmüş falan ben onların yalancısıyım. Neyse özel hayata girmeyelim bir zamanlar Antep' te muhteşem oynuyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Evet bir ara hakkında eşcinsel dedikodusu çıkmıştı Vichniarek' le öpüşmüş falan ben onların yalancısıyım. Neyse özel hayata girmeyelim bir zamanlar Antep' te muhteşem oynuyordu.
    bu olayı biliyorum ama önemli değil önemli olan ankaraya gitmiş olması türk futbolu adına iyi bir transfer erhan rizeden ayrılınca sanki çok sol bekleri varda gönderiyorlar demiştim inşallah ankaraya gider diyede eklemiştim ankaraya gitti direk ilk onbir oynayacak aferin akıllı futbolcuymuş hakan şükürün zamanında yaptığı gibi ronaldo zamorano salas recobanın arkasına 5. forvet olarak gitmedi bir futbolcu gitmesi gerektiği takımı bilmeli

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    Erhan Albayrak'tan söz açılmışken bu oyuncunun anlaşmazlığı kesinlikle 20 olamlı konya'dan rize'ye rize'dende ankara'ya olaylı bi şekilde yollarını ayırdı..Hocalarla sürekli problem yaşayan birisi
    Notlarımın arasına ekledim...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Bilal bence de biraz abartılı ama çok kötü de bir oyuncu değil..Oyunda AMC olmasına ragmen bildiğim kadarıyla bu sene forvet arkası değil forvet oynadı yanlışmıyım ?

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Bilal bende ilk sene GS'ye transfer oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bilal kısa sol ayaklı asla forvet oyuncusu değil amlc dir ben daha çok aml de görüyorum uzun şutları iyidir ben bazen ceyhun erişe benzetiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Bilal Kısa bu adam gayet güzel hoşta 7.0.2de biraz abartılı gibi geldi bana.

Ayrıca 5-6 tane oyuncu hareketi eklenmiş.

Halil bu konuda biraz bilgi verebilirmisin bize. Bilal Kısayı nasıl yaptın. Sana göre nasıl bir oyuncu.

Örneğin 2008 yılında Fenerbahçeye transfer oldu. Özellikleride baya iyi. İlk 11de oynuyor.
    Bilal Kısa,Ankaraspor da genelde sol açık veya ikinci forvet gibi tabir ettiğimiz forvetin yanında yada arkasında oynuyor.Bana göre Anakraspor un en iyi futbolcularından biri tekniği yüksek

Dediğin doğru kardeşim Bilal Kısa nın p.a. 7.0.2 de oldukça yüksekti,bir düşme oldu 140 a kadar indi,Hızlanmasını indirdim.

Mevki düzeltmesi yaptım ML:12 MC:14 AML:18 AMC:20 SC:12

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

amc ile aml nin yerini değiştirsen daha iyi olurdu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

amc ile aml nin yerini değiştirsen daha iyi olurdu
    Bilal Kısa'nın mevkisi AMC dir aslında oyüzden AMC:20,Aykut Hoca onu sol açık veya forvet yanında oynatıyor.(Hocanın tercihi yani)

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    <Teşekkür ederim bilgiler için kardşeim anladım.> Peki oyuncu özellikleri konusunda herhangi birşey yaptın mı?
    7.0.2 de Bilal Kısa'nın özelikleri iyi olduğunda fazla bir elleme yapmadım kardeşim sadece Acceleration düşürdüm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

halil 4-2-3-1 gibi mi oynuyorlar anlayamadım tam olarak amr özer amc tita aml bilal mi oynuyor eger öyleyse neden 4 tane forvet aldılar hepside bir birinden iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

halil 4-2-3-1 gibi mi oynuyorlar anlayamadım tam olarak amr özer amc tita aml bilal mi oynuyor eger öyleyse neden 4 tane forvet aldılar hepside bir birinden iyi
    Sinan,geçen sene 4-4-2 ve 4-5-1 gibi oynuyorlardı,Bu sene lig başlamadan TSYD kupasında izledim dediğin gibi Tita forvetin arkasında gibi oynuyordu,taktik konusunda 4 büyüklerle oynayacak maçlarını izleyip daha iyi bilgi edinicem.

Aldıkları forvetlerden Jaba gitti Tita geldi,Tayfun bildiğin giibi hem forvet oynuyor hemde defans bir futbolcuyla iki bölge ihtiyacını giderdiTevfik ve Edmar genç futbolcular ikiside kiralık.

Ben kaleci bölgesinde sorun yaşayabileceklerini düşünüyorum,Ramazan yetersiz kalabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ramazan ve Haluk ikilisi orayi kaldiramayacaklar.

Tevfik ve Edmar anakrasporun forvetini çözer bence cok iyi oyuncular..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

1-70 lik adamlar çözer eminim yani mehmet yılmaz varken tevfik kim

Pardon kardeşim walla mehmet yılmazın olduğunu unutmuşum...

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    murat tosun önceki sezon ksk deydi, murat hem yetenekli hem de farklı bir oyuncu arkadaşımız, komple bir oyuncu öncelikle... iyi korner ve frikik kullanır, uzaktan sert şutları ve frikik golleri atmıştı ksk deyken, ayrıca sağ açıkta ve gerekirse sol açıkta da oynayabilicek kapasitede, finishing süper lig için iyi bir kardeşimiz...

MURAT TOSUN ***AMR/FC
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    JEVRİÇ maccabi haifa ya gitti... murat hacıoğlu konyaspor a, volkan arslan da g.antepe imza attı.
    MURAT TOSUN (AMR - FC)

Shots with power

free kicks 12-13
    corners 12-13
    crossing 12-13
    finishing 13-14
    acceleration 11-12
    stamina 9-10
    strength 10-11
    flair 13-14
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

MURAT TOSUN (AMR - FC)

Shots with power

free kicks 12-13
    corners 12-13
    crossing 12-13
    finishing 13-14
    acceleration 11-12
    stamina 9-10
    strength 10-11
    flair 13-14
    Datalar tekrar geldiğinde Murat Tosun'un özelliklerini ve mevkisni tekrar gözden geçirip,düzelticem

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by halil85 View Post
    Datalar tekrar geldiğinde Murat Tosun'un özelliklerini ve mevkisni tekrar gözden geçirip,düzelticem
    ben tosun u 8-9 kere canlı, 2-3 kere tv.den izlemiş biri olarak yazdım, senin görüşlerin aynı paralelde mi peki?

saygılar...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben tosun u 8-9 kere canlı, 2-3 kere tv.den izlemiş biri olarak yazdım, senin görüşlerin aynı paralelde mi peki?

saygılar...
    Fikirlerin için sağol,

Murat Tosun la ilgili görüşlerim seninle aynı paralelde.Fm 2008 de Murat'ın CA:110 yaptım Ankaraspor da gelecek vadeden yeteneklerden biri ama senin de belirttiğin noktalarda düzeltmeler yapmam gerekiyor,onlarıda dosyalar geldiği zaman düzelticem

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL]Ankaraspor Araştırması 2007

FM 2007 Ankaraspor Genel Araştırması
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Ankaraspor Oyuncu Araştırması

Ankaraspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kingston ve ramazan kontratı yok
    volkan arslan DM olmalı
    kaleci Hakan ın ozellikleri cok düsük

jaba ve wederson cok kotu,tita kiralik oldugu halde yabanci kontenjani sayiliyor

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Kiralık oyuncular yabancı kontenjanında sayılır zaten..
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by meddah View Post
    Kiralık oyuncular yabancı kontenjanında sayılır zaten..
    Kiralik giden oyuncunun sayilmamasi lazim ama. Bu senelerdir Turkiye liglerinde olan bir sorun.

Bir ara Galatasaray'in PAF takiminda yabacilar oynarken yabanci statusunde sayiliyorlardi ancak o zamanlar PAF takiminin kendine ait bir yabanci kontenjani vardi ancak bu oyuna yansitilmamisti.

Bunun duzgun bir sekilde kodlanmasi lazim SI tarafindan. Kolay bir is degil cunku tum kadro sisteminin gozden gecirilmesi, ayrica kadro belirleme yapak zekasinin daha gelismis olmasi gerekli. Turkiye gibi az gelir getiren bir ulke icin bu yukun altina gireceklerini sanmiyorum.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri