Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 5131415
421 ile 427 arası toplam 427 sonuç

Konu: [TSL]Fenerbahçe Araştırması 2007

Can'ı hiç beğenmiyorum. Yükseleceğini de hiç sanmıyorum. Kerim gerçek mevkiisinde (hücuma dönük) oynarsa daha başarılı olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Can'ı hiç beğenmiyorum. Yükseleceğini de hiç sanmıyorum. Kerim gerçek mevkiisinde (hücuma dönük) oynarsa daha başarılı olacaktır.
    yüz de yüz katılıyorum edu yada lugano sakatlansa yerini dolduramaj avrupada can daha hiç bir şey bilmiyor ne markaj ne kademe önder çok iyi bir sağ bek ancak oda stoper oynayamıyor geçen yılki dinamo kiew maçında kaçırdığı adamlarla bunu kanıtladı onun için fenerbahçenin tecrübeli bir yedek stopere ihtiyacı var örneğin emre aşık

Bence yeni sezonda Fenerbahçe Önder'i sağ bekte oynatmalı, olası bir Lugano-Edu sakatlığında ise Önder stopere çekilip sağ beke Gökhan Gönül monte edilmeli. Can'ın da derhal takımdan gönderilmesi gerekir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sağbekte önder ve gökhan gönül var sol bekte carlos ve wederson var sağ stoperde lugano ve can var ancak sol stoperde edunun yedeği eksik buraya bir takviye alınmalı ve lugano veya edu sakatlanırsa cana bırakmadan ilk onbiri götürebilmeli

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yeni Numaralar :
    Lugano 2 Numara
    Volkan Babacan 88 Numara

Yeni transferlerin önümüzdeki sezon giyeceği forma numaraları ve değişiklikler
    Roberto Carlos: #3
    Gökçek Vederson: #6
    Colin Kazım Richards: #8
    Ali Bilgin: #18
    İlhan Parlak: #38
    Gürhan Gürsoy: #32
    Alex de Souza: #20 ("Önümüzdeki sezon da 20 numarayla devam edeceğim‚ taraftar beni böyle görmeye alıştı.")
    Gökhan Gönül: #77
    Yasin Çakmak: #5
    Kemal Aslan: #7
    Diego Lugano: #2
    Volkan Babacan: #88
    Mert Günok: #89

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçenin resmi internet sitesinden bakabilirsin futbol bölümünde çıkıyor zaten

Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 5131415

Mesaj Yetkileri