Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 427 sonuç

Konu: [TSL]Fenerbahçe Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Fenerbahce'de nefret edilenlere Rüstü Recber,Hasan Sas,Elvir Baljic,M.Nobre eklenmeli

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Rüştü ve Nobre saçma olur bence ama hasan şaş kousunda hemfikirim ....

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bence bu konulardan uzak duralım arkadaşlar

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet Hasan Şaş eklenebilir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Hakemlerden de Selçuk Dereli eklenebilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    Fenerbahce'de nefret edilenlere Rüstü Recber,Hasan Sas,Elvir Baljic,M.Nobre eklenmeli
    Zaten sendende böyle bir fikir çıkardı ancak...

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Hakemlerden de Selçuk Dereli eklenebilir.
    evet selcuk dereli kesinlikle eklenmeli, hatta yildirim demirören ve özhan canaydinda eklenebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Haluk Ulusoy falan da eklenmeli.Aaa olmazsa olmaz bunlar.Hatta tüm kulüp başkanları,tüm hakemler,uefa görevlileri hepsi eklenmeli.Tövbe tövbe

Kulübün nefret ettiği kişiler farklıdır, taraftarların nefret ettiği kişiler farklıdır. Şimdi taraftarlar nefret ediyor diye, bu koca bir camiaya mal edilemez. Fenerbahçe'nin ezeli rakipleri gerçekte Galatasaray ve Beşiktaş'tır, oyunda da bu böyledir, Denizlispor veya başka takımlar/kişiler değildir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fenerbahçe camiası ve taraftarı neden ısrarla bu akdar antipatik olmaya çalışıyor anlaryamıyorum ya lütfen elinizi vicdanınıza koyun
    1. rüştü rençber senelerce senin kaleni koruyor ve kaptan oluyor bir derbi maçı öncesi traş olurken jiletle elini kesiyor kaptanlığını ömür boyu elinden alıyorsun sesini çıkarmıyor başarıyla sana hizmet veriyor pendik maçı öncesi tvler önünde dövüyorsun bunu karısı ve kızıda izliyor bütün türkiye izliyor ve ben kalıyorum diyor gitmiyor türk milli takımını üçüncülüğe taşıyan takımda ondan başka fb futbolcu yok senin övünç kaynağın oluyor barca ya gitmeden önce bosman kuralıyla gitmem diyor kulubune para kazandırıyor geriye döndüğünde gözünü kırpmadan fenerbahçeyi seçiyor ve tekrar kaldığı yerden devam ediyor günün birinde haliyle yaşlanınca ve bacağı kırılınca 6 ay oynayamayacak diye biz seni istemiyoruz diyorsun bu nankörlük olmuyordu onun son derece profesyonal bir şekilde bjk ye gitmesimi nankörlük oluyor
    siz olsanız ne yapardınız
    sen 2 senede ortalama 2 maçta bir gol atan nobreyi gönderiyorsun yerine kezman gibi bir saksağanı alıyorsun sonra nobreye diyorsun ki
    hop ulan nobre ben senin popona tekmeyi vurdum ama sen neden bjk ye gidiyorsun tüh sana
    sonra bir gün adamın biri çıkıyor diyorki lige 3 hafta kala 9 puan ilerde olmassak şampiyon olmamız engellenir
    NASIL ŞAMPİYON OLDUN ÖYLEYSE

lütfen bu kadar mızmız antipatik ve NANKÖR olmayın
    FENERBAHÇE CAMİASI 100 YILLIK BİR ÇINARDIR KİMSENİN MALI DEĞİLDİR NE AZİZ YILDIRIMIN NEDE SEVİYESİZ YARDAKÇILARININ FENERBAHÇENİN ADINI BU ŞEKİLDE KİRLETMEYE HAKKI YOKTUR

fenerbahçe bundan on sene önce ali şen döneminde çok kaliteli bir taraftar kulubune sahipti ben galatasaraylıyım gs türübünlerinden ve taraftarlarının kalitesizliğinden nefret ediyorum hepsi kıro nun tekidir
    ama sevdiğim bir taraftar vardı fb taraftarı onunda bu başkan ve yöneticilerinin etkisiyle bu hale geldiğini görmek içimi acıtıyor 2004-2005 yılı 33. haftası fenerbahçe galatasaray maçı vardı ERGÜN PENBE taç çizgisine gitti ve taç atmak için taraftardan topu istedi taraftar ona orta parmağını gösterdi acayip derece üzüldüm o taraftarı o futbolcuya karşı böyle davranmaya yönlendiren yöneticiler! gerek galatasaray yönetici gerek fenerbahçe yöneticisi olsun aynı şey benim takımım içinde geçerli 19 mayıs gençlik ve spor bayramında gördük atatürk bize dediki bu gün spor günü gençlik günü eğlenin ve biz savaşa çevirdik utanç duydum kendi taraftarımdan nefret etdiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Helal olsun sinan belki de ilk defa bir yorumuna böyle yürekten katılıyorum. Kesinlikle mükemmel yazmışsın...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Yasin Cakmak ile 4 yillik sözlesme imzalandi, gelecek sezon 5 numarali formayi giyecek.

Yasin Çakmak, Çaykur Rizespor takımından Fenerbahçe'ye 1 milyon 350 bin Dolar karşılığında transfer oldu.

Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Yasin Çakmak, 1. yıl 900 bin, 2. yıl 1 milyon, 3. yıl 1 milyon 100 bin ve 4. yıl için de 1 milyon 200 bin Dolar alacak. 22 yaşındaki genç futbolcu Fenerbahçe'de 5 numaralı formayı giyecek.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Can'ı hiç beğenmiyorum. Yükseleceğini de hiç sanmıyorum. Kerim gerçek mevkiisinde (hücuma dönük) oynarsa daha başarılı olacaktır.
    Bencede Can çok abartıldı.Marking ve tackling 11 ve civarında olmalı...

Lugano veya Edu kart cezalısı olursa veya sakatlanırlarsa, eminim Zico Can'ı değil Yasin'i oynatacaktır o bölgede, çünkü o da Can'ı beğenmiyor. Can oyunda yanılmıyorsam 140 PA, Türkiye'de iyi bir defans oluyor oyunda, bence potansiyeli bu kadar yüksek bir oyuncu değil, özellikleri son derece abartılı.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Lugano veya Edu kart cezalısı olursa veya sakatlanırlarsa, eminim Zico Can'ı değil Yasin'i oynatacaktır o bölgede, çünkü o da Can'ı beğenmiyor. Can oyunda yanılmıyorsam 140 PA, Türkiye'de iyi bir defans oluyor oyunda, bence potansiyeli bu kadar yüksek bir oyuncu değil, özellikleri son derece abartılı.
    Hatta 150 PAsi. Bence Tarik Can uzerinde biraz daha dusunecektir. Fiziksel ozellikleri tamam ama teknik ve zihinsel ozellikleri gozden gecirilirse iyi olur.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Evet en abartılı oyunculardan biri kesinlikle Can Ömer abininde dedigi gibi sadece fiziksel özellikleri iyi pozisyon alma zamanlama falan çok kötü belki ileride kendini geliştirse bile orta sıralarda oynayan bir takımda görev alır ancak...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oynanan hazırlık maçlarının bu araştırmalara bi etkisi olacakmı?
    Eğer olcaksa Uğur Boral ile ilgili bi artış söz konusumu?

Çünkü hazırlık maçlarındaki performansı etki etmezse Uğur Boral geçen sene oynadığı sol bek pozisyonundan dolayı özelllikleri duşecektir galiba, fakat hazırlık maçlarında gördükki asıl mevkisi olan sol açık ta oynayınca gayet etkiliyo oluyor. Skora olan katkısınıda göz ardı etmemek lazım.

Gerçi sadece bir maçını izledim ama çoğumuzun FM 2007 de begenmeyip direk olarak serbest bıraktığı yada sattığı Mateus (Edmar de Souza) oynadığı hazırlık macında cok guzel isler cıkardı. Mateus ile ilgilide bir artış (yada düzenleme diyelim) söz konusu olcakmı?

Nesil
    2006
    Yer
    -

Evet Uğur BORAL yükseltilip Can düşürülebilir.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Can'ı bende zaten düşürmeyi düşünüyordum Uğur Boral için çok acele etmemek lazım hazırlık maçlarında iyi performans gösterdi ama bakalım resmi maçlarda da aynı başarıyı sağlayabilecekmi eğer öyle olursa tabiki onada da bir miktar artış olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fenerbahce sampiyonlukta acik ara favorim 4-2-3-1 taktigi muthis uyuyor inanilmaz guzel trasnferler yaptilar bir zamanlar turk milli takiminin yarisindan cogu galatasarayli futbolculardan olusuyordu simdi ise fenerbahceli yedek futbolculardan olusacak yasin ali bilgin vederson colin kazim gokhan trasnferleri harika her mevkii ye 2 super futbolcu kadroda lacka degil hunuz insallah diatta gibi kadroyu bozmak icin trasnfer yapilmaz sag bek onder gokhan kerim kiralanmali sol bek roberto carlos vederson mahmut gonderildi stoperler lugano edu yasin can cift on libero appiah aurelio selcuk deniz kemal gonderilmeli amrler ali bilgin colin kazim aml ler ugur boral tumer metin amc ler alex ilhan parlak gurhan gursoy kiralanmali olcan kiralandi ve santraforlar kezman deivid semih semih yada deivid gitmeli trasnfer yapilacaksa kezman gonderilip yerine uzun boylu bir SANTRAFOR alinmali Kezman gibi saksağan değil
    galatasaraylı olmama ragmen açık ara şampıyonluk favorim ama gurhan kerım kıralanmalı deıvıd ve kemal satılmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Kerim Istanbul Belediyespor'a kiralandi, Gürhan'i kiralamazlar, Deivid ve Kemal konusunda sana katiliyorum Kemal bi sezon oynadigi tüm maclari toplasan 5 mac üst üste oynamamistir nedeni de sürekli sakat olmasi adami bi kere oynarken göremiyoruz sürekli forma tanitimlarinda karsimiza cikiyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gürhan kiralanmazsa yada gönderilmezse türk futbolu adına ilhan parlak adına gürhan gürsoy adına fenerbahçe adına kötü olur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçede bazı numaralar yenilendi ...
    Ali Bilgin 18
    Kemal Aslan 7
    Yasin Çakmak 5

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    Kerim Istanbul Belediyespor'a kiralandi, Gürhan'i kiralamazlar, Deivid ve Kemal konusunda sana katiliyorum Kemal bi sezon oynadigi tüm maclari toplasan 5 mac üst üste oynamamistir nedeni de sürekli sakat olmasi adami bi kere oynarken göremiyoruz sürekli forma tanitimlarinda karsimiza cikiyor
    Quote Originally Posted by extensor View Post
    gürhan kiralanmazsa yada gönderilmezse türk futbolu adına ilhan parlak adına gürhan gürsoy adına fenerbahçe adına kötü olur
    Gurhan kiralanamaz zaten.

Avrupa kupalarinda 25 oyunculu kadro ile oynayabilmek icin takimin alt yapisinda 3 yil oynamis 3 adet oyuncu bulunmasi gerekli kadroda. Gecen sene Fenerbahce 4 oyuncu bildirmisti, Semih, Kerim, Olcan ve Can.

Bu sene ise herhalde Gurhan, Semih, Can, Umut ve/veya Alper bildirilecek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

İyi de Gürhan senin dediğin gibi alt yapı kontenjanı için tutuluyosa yanlış olur. Çünki Gürhan Adanaspordan transfer edilmişti.. Yani Altyapısı Fenerbahceden değil..

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    İyi de Gürhan senin dediğin gibi alt yapı kontenjanı için tutuluyosa yanlış olur. Çünki Gürhan Adanaspordan transfer edilmişti.. Yani Altyapısı Fenerbahceden değil..
    Semih ve Umut da Fenerbahçe altyapısından değil, senin de dediğin gibi Gürhan da.

Avrupa kupalarinda 25 oyunculu kadro ile oynayabilmek icin takimin alt yapisinda 3 yil oynamis 3 adet oyuncu bulunmasi gerekli kadroda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Hmm o zaman geçerli sayılıyo bunlar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu arada gürhan 16 yaşındayken adanasporla süper ligde oynadı belki ligin en genç forma giyen oyuncusudur ama fenerbahçe alt yapısından sayılmaması gerekir

Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri