Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 128 arası toplam 128 sonuç

Konu: [TSL]G.Antepspor Araştırması 2007

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

evet Oğuz 10 numarayı aldı... üstelik takımda 4-5 tane forvet varken...

küçük bir not düşeyim, kendisi (oğuz) taraftarlar arasında hiç sevilmez. geçen sezon fenerbahçeden 4 gol yedikten sonra bir türlü affedilmedi, hatta tlf nosunun bile 1907 ile bittiği söylenir. ayrıca son olarak Afanou ile tartıştığı ve Afanou'nun kadro dışı bırakıldığı hadiseden sonra tüm taraftarlar Afanou'yu haklı buldular... bence Oğuz haklıydı...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

afanou okuz gibi tartismada degil kafa atmis galiba oguza (afanou yu ılk izlediğimde yuhh demiştim adama bak oğuzun halini düşünemiyorum )

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

kaba diawara ve afanou kadro dışı bırakılarak kulüp bulmaları istendi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

de nigris 9 numarayı almış yakışır koçuma diawaranın gönderilme kararı çok iyi olmuş afounun da yerine adam bulunabilir orman dan falan

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by extensor View Post
    de nigris 9 numarayı almış yakışır koçuma diawaranın gönderilme kararı çok iyi olmuş afounun da yerine adam bulunabilir orman dan falan
    dostum öyle diyorsun ama; Kadjo Afanou, Antep savunmasında İrtegün'le beraber adeta harikalar çıkardılar. ligin devre arasında alındı ve ikinci yarı tüm maçlarda oynadı... ve performansı çok iyiydi... hazırlık kampına geç katılma ve bundan doğan problemlere ise karısının rahatsızlığını bahane gösterdi...

bana sorarsan karakter özellikleri bi tarafa, çok sağlam bir savunmacıdır...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mehmet cogumla bekir goturur onu ya bekir muhtesem bir stoper olacak en guvendigim turk stoper bi kere solak ve top teknigi var

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Fm06 ve 07'de süregelen bir hata var, Ekrem Dağ AMR olarak geçiyor... belirgin özellikleri ise top sürme ve orta yapma... bu oyuncu AMC'dir, hatta çoğu zaman ML, AML de oynuyor. buna ek olarak en göze çarpan özelliği sık sık kaleye isabetli şutlar atması...

ayrıca bir büyük hata da, Faruk Bayar'da... bu oyuncunun da top sürme ve orta yapma özellikleri bariz bir şekilde abartılı. evet top sürme belki tamam ama, orta yapmada Faruk'un ciddi sorunları var. geçen sezon antepspor'da kanatlardan adamakıllı bir orta göremedim... üstelik takımın yıldız oyuncuları arasında Faruk olmamalı; Murat Ceylan, Ali Bayraktar ve Erdal Kılıçaslan olmalı...

bir not da yeni katılan bir oyuncu; Metin Tuğlu, A.Sebat'tan geldi ve DL, WBL oynuyor...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Uğur'u her oynadığı maçta izledim, ama kabul etmek lazım ki fazla "dribbling" yapmadı, veya yapamadı... elHadji ile kesinlikle hemfikiriz, ve kendi updatesinde çok isabetli davrandığı için kutluyorum... şu an bana puan ver deseniz, Uğur'un dribblingi en fazla 10-11 derim... ama yine de biraz daha izlemekte fayda var...

ayrıca, en son oynanan K.Erciyes kupa maçında fazla izleme şansı bulamadıklarımı da gördüm...göze batanları aktarayım...

Erdal Kılıçaslan: benim favorim ama fazla forma şansı bi türlü bulamıyor...bu maçta 90 dk sahadaydı ve tam da beklediğim gibi oynadı. çok koştu, çok çalıştı, hızlı da bir oyuncu. saha içi zekası ve tekniği en beğendiğim tarafı... ama hala eksik olan bişeyler var... belki de ilk 11 tecrübesine ihtiyacı var, bu adam B.Münih'in altyapısında yetişti ve gençlerde oynadığı son sezon gol kralıydı... mevkisi ise bence ST değil, AM/FC en mantıklısı duruyor...

Ekrem Dağ: Erdal'la beraber sahanın en iyisiydi... yine harika ortalar çıkardı, göründüğü kadarıyla "dribbling" özelliği şimdiye kadar izlediğimiz Uğur'dan daha iyi...

Tomas Sedlak: ilk defa izleme şansı buldum ve performansı tam anlamıyla vasattı... fm'de göründüğü kadarıyla gerçekçi olmuş. ama yine de daha fazla izlemek gerek. ayrıca bunu biz yapmıycaz galiba?...

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri