Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 128 sonuç

Konu: [TSL]G.Antepspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Gaziantepspor, Antalyaspor'dan forvet oyuncusu Ali Cansun ile anlaştı.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

gaziantepin altyapisi cok abartilmis

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ne bakımdan abartılmış Ömer, ona göre bizde önlem alalım.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Editör'ü acin bakin Youth Setup: 18 Türkiye'nin en iyi altyapisina sahip Galatasaray'in bile 17 iken (ki bence 19 olmali). Antep'in son 5 yilda altyapidan cikardigi oyunculari sayarmisiniz?
    Ayrica oyunda bircok takimin antrenman tesisleri cok kötü hadi 2. 3. lig takimlarinda normal fakat bir süperlig takiminda nasil bu sayi 5-6 olabilir Kayseri,Bursa,Rize gibi takimlarin antrenman tesisleri yeniden gözden gecirilmeli.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Anladım ANTEP konusunu ...

Ancak antrenman tesisi konusunda mesela BURSA ;

Kendi yöneticileri de beğenmiyor bu aralar tesislerini buna dair bir yazı okumuştum. Galiba yenilenecek o söylediklerin Ömer.

Sağolasın paylaştıkların için.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

arkadaşlar foruma yeni üye oldum, Gaziantepspor ve Gaziantep takımları için gözlemci olmak istiyorum. zaten ilk mesajım da buraya oldu. hazır yazmışken aklımdaki notları da paylaşayım...

Gaziantepsporun altyapısının abartıldığına katılıyorum, fakat antrenman tesisleri gerçekten Türkiye ortalamasında saygıdeğer bir konumdadır.

Ayrıca, kulüp bilgilerınde taraftar sorunu (birçok anadolu takımında olduğu gibi) çok kötü ayarlanmış. ben Gaziantepsporun tüm maçlarına giderim ve -abartmadan söyliiim- 9-10 binin altında taraftara rastlamadım.

Çalışmalarınızda başarılar diler ve bu hususta yardımınızı rica ederim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hepsine katilmiyor ekrem dag amc asla oynayamaz asil sol ayaklidir aml dir bu bir ikincisi faruk bayar konusunda sana katiliyorum ozellikleri dusulmeli beklenen patlamayi yapamadi ve normal sol bek iste vasifsiz bir adam
    ama takimin yildizi olabilecek son isimler murat ceylan ali bayraktar erdal kilicarslan zaten antepin yapisi bu
    oyunda ki key player tarzi oyuncu kesinlikle yok antepte en fazla 4-5 te as oyuncu var iste onlarda bekir zurita volkan falan olur
    antep tam bir rotasyon takimidir

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by alparslank View Post
    Fm06 ve 07'de süregelen bir hata var, Ekrem Dağ AMR olarak geçiyor... belirgin özellikleri ise top sürme ve orta yapma... bu oyuncu AMC'dir, hatta çoğu zaman ML, AML de oynuyor. buna ek olarak en göze çarpan özelliği sık sık kaleye isabetli şutlar atması...

ayrıca bir büyük hata da, Faruk Bayar'da... bu oyuncunun da top sürme ve orta yapma özellikleri bariz bir şekilde abartılı. evet top sürme belki tamam ama, orta yapmada Faruk'un ciddi sorunları var. geçen sezon antepspor'da kanatlardan adamakıllı bir orta göremedim... üstelik takımın yıldız oyuncuları arasında Faruk olmamalı; Murat Ceylan, Ali Bayraktar ve Erdal Kılıçaslan olmalı...

bir not da yeni katılan bir oyuncu; Metin Tuğlu, A.Sebat'tan geldi ve DL, WBL oynuyor...
    Gayet guzel. Su scout olmak icin onkosulu halledersen bir an once, bunlarin hepsinin duzeltilecegine kendin emin olabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

dostum ben Ekrem Dag'ı 2 sezondur izliyorum
    birçok maçta AMC olarak oynadı ve kaleye çok isabetli şutları var, fakat daha çok sol kanatta oynuyor ve soldan bindirmeleri mükemmel... tek kötü yanı ikinci yarının yarısından sonra perfonsanının iyice düşmesi... bu arada -oyundakinin aksine- sol ayağını kullanır, yani sana katılıyorum...

ayrıca gençlerden Murat Ceylan'ı fazla izleme şansımız olmadı fakat Ali Bayraktar ve Erdal Kılıçaslan'ın bu sezon iyice parlayacaklarını düşünüyorum. özellikle Erdal, çok çalışkan ve saha içinde daha çok yanında oynayan forvete gol attıran bir adam. Bayraktar'ın kafa vuruşları, hırsı ve fiziği gerçekten iyi... ikisi de, eğer daha çok forma şansı bulurlarsa çok dikkat çekeceklerinden eminim. tek zayıf yanları tabii ki tecrübe eksikleri ve ayaklarında fazla top tutamamaları...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tam isim Gaziantepspor Kulübü
    Lakab Kırmızı Şahinler
    Renkler Kırmızı-Siyah
    Kuruluş 1969
    Stad Gaziantep Kamil Ocak
    Kapasite 15000
    (Stadyumun tamamı kapalı ve koltukludur, koltuk çalışmasından önce kapasite 17000 idi.)
    Başkan İbrahim Halil Kızıl
    Ezeli Rakip Yok
    Diğer Rakipler Diyarbakırspor, Fenerbahçe
    (Aslında bunlar da olmayabilir ama; Diyarbakırsporla yıllar öncesinden ölümlerin yaşandığı kavgalar çıkmış ve haliyle bir antipati oluşmuştur, Fenerbahçeye gelince, malum 3-0 dan 4-3'e dönen maçın ardından taraftar gruplarında bu takıma karşı bir "Feneri yenelim de...." havası oluşmuştur.)
    Sevilen Kişiler Celal Doğan, Sakıp Özberk, Nurullah Sağlam
    Sevilmeyen Kişi Fatih Tekke
    (fm07'de sevilmeyen kişi neden Ümit Kayıhan anlayamadım; Tekke Antep'ten Trabzona giderken o zamanki başkan Celal Doğan'la tartışmış ve ardından Trabzon deplasmanında Celal Doğan'a saldırıldığı vs. iddiaları olmuştu...)
    Dost Takımlar Gaziantep Bş. Bld. Spor, Gaskispor, Şahinbey Bld. Spor
    (Aslında bu takımlara Gaziantepsporun "doğal" pilot takımları diyebiliriz. Altyapıdaki oyuncular bu takımlara gönderilir ve A takımda düşünülenler geri çağrılır. Veya bu takımlarda dikkat çeken genç oyuncular pazarlıksız Gaziantepspor'a alınır. Erdal Kılıçaslan, Murat Ceylan, Barış Durmaz, Fatih Şen vs. bunlardandır.)
    T.Direktör Mesut Bakkal
    Ort.Seyirci 9000-10000
    (Bu konuda fm verileri çok sağlıksız, bi kaç istisna hariç tüm Anadolu takımları Süperlig maçlarını 150-250 seyirci ile yapıyor, çok komik. Sigames'e giden verilerde bu rakamlar belirtilmiyor mu?)
    Tesisler Celal Doğan Tesisleri
    (Celal Doğan tarafından yaptırılmış ve yaklaşık 2 yıl gibi bir sürede tamamlanarak 1998 yılında hizmete açılmıştır. Dülükbaba ormanları kenarında olan tesis Avrupa standartlarında olup, kulübün tüm eğitsel, sosyal, sportif etkimliklerini karşılayabilen, en modern kondüsyon aletleri, sağlık cihazları ve saha donanımı ile dev bir komplekstir.
    Teknik Özellikleri:
    - toplam alan 58.000 m2
    - 1 adet 105x90m çim saha
    - 1 adet 25x50m çim saha
    - 1 adet 52x75m suni çim saha
    - tüm sahalarda UEFA standartlarında ışıklandırma
    - 50 araçlık otopark
    - 40 sporcunun kamp yapabileceği, içinde sauna, kondüsyon merkezi, sosyal ve idari hizmet binaları bulunan 5 yıldızlı otel standartlarına sahip kompleks
    - evli futbolcular ve teknik adamlar için 10 adet dubleks villa
    - dersane, soyunma odaları, idari odalar ve kafeteryadan oluşan hizmet binası.)

Şimdilik bu kadar, eksik veya yanlış görülen yerleri tartışabiliriz. Daha sonra oyunculara geçeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

KALECİLER :

OĞUZ DAĞLAROĞLU
    Aslında Oğuz iyi bir kalecidir, fakat sürekli yedekte beklemesi ve çok şanssız maçlarda ilk onbirde çıkması kariyerini kesinlikle etkilemiştir. Örnek olarak, Fenerbahçe deplasmanında Hasagiç'in cezalı olması yüzünden kaleye geçmiş ama 4 gol yemiştir.
    Bölge hakimiyeti ve elle kontrol çok yüksek, biraz düşürülmeli. Buna karşılık yumruk eğilimi ve bire bir ortalamanın biraz üzerinde olması gerekirdi. Refleksleri sağlamdır ama bu oyuna tam yansıtılmamış. Yıldızı ise ***, PA'sı biraz aşağıya çekilmeli...

ÖMER ÇATKIÇ
    Ömer yeni bir transfer ve tanınan bir isim olduğundan fazla detaya girmiycem. Özelliklerinin oyuna iyi yansıtıldığını düşünüyorum. Fakat, hava toplarında ve yumruk da çok etkilidir, daha iyi olması gerekirdi. Ayrıca Ömer'in en belirgin özelliği, attığı toplarla rakip kalede bir anda tehlike yaratabilmesidir. İleri çıkışları ise genellikle riskli oluyor.

MAHMUT BEZGİN
    Gaziantepsporun müzmin yedeği. Uzun yıllardır Gaziantepsporda yedek bekliyor. Açıkçası hakkında hüküm vermek çok zor. Fakat benden daha fazla onu izleyenler, en az Oğuz kadar iyi olduğunu ve Ömer'in yedeğinin Mahmut olduğunu söylüyor. Yine de yıldız vermek gerekirse **.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ewet ekrem ayni zamanda cok sert sut atiyor degil mi amc oynamis olsa bile amlc yapilir aml si 20 olur ama bu saydigin isimler belki gelecekte turk futboluna damgalarini bile vursalar su an itibariyle takimin yildizi olabilecek konumda degiller bu adam illa olacaksa bekir olur

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by extensor View Post
    ewet ekrem ayni zamanda cok sert sut atiyor degil mi amc oynamis olsa bile amlc yapilir aml si 20 olur ama bu saydigin isimler belki gelecekte turk futboluna damgalarini bile vursalar su an itibariyle takimin yildizi olabilecek konumda degiller bu adam illa olacaksa bekir olur
    Galiba yanlış bir anlatım oldu, ben "yıldız oyuncu" derken, gelecek vaadeden anlamında kullandım, özür dilerim...
    Takımın yıldızı ve vazgeçilmez oyuncuları ise, bu sezon için Bekir, Ömer ve Uğur Yıldırım, kesinlikle... Deumi de ilk maçta çok etkiliydi, ilk 11'in vazgeçilmezleri içinde olacağı kesin gibi...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

DEFANS oyuncuları :

MEHMET ÇOĞUM :
    Sözleşme başl. 28.01.2005
    Sözleşme bitiş 31.05.2009
    Kırita'nın gitmesiyle 3 numaralı formayı aldı. Dardanelspor'dan 2005'te Gaziantepspor'a gelen oyuncu tam bir profesyoneldir. Özelliklerinin oyuna iyi yansıtıldığını düşünüyorum. Yine de CA'sı biraz daha iyi olabilirdi. Pozisyon ise, oyundakinin tam tersi olmalı, DC 20, DR 15.

BEKİR İRTEGÜN :
    Sözleşme başl. 01.08.2004
    Savunmanın solunda ve ortasında Antepspor'un en iyisi ve kaptanı. Forma no 4. Yine özellikleri iyi yansıtılan bir oyuncu. Fakat PA'sı biraz daha artırılmalı. Top sürme ve tekniği de oyunda çok düşük, daha iyi olmalı.

MEHMET POLAT :
    Sözleşme başl. 24.01.2007
    Kadrodaki en tecrübeli oyuncu diyebiliriz. Bekir'in sakatlığında kaptan o. DC pozisyonu en azından 15 olmalı. Saha içinde tam bir liderdir, buna karşılık top kapma biraz daha düşürülebilir ama, duran toplar kesinlikle artırılmalı.Forma no 27.

KADJO JULİEN AFANOU :
    Sözleşme başl. 17.01.2007
    Savunmanın göbeğinde tam bir markajcıdır. Top kapma, markaj, pozisyon alma özellikleri gayet iyi ama gerçekte hızı daha da düşük. Oldukça agresif olduğunu söylememe gerek var mı bilmem. Forma no 6. Sol bekte de oynadığı zaman gayet iyiydi.

ARMAND DEUMİ :
    Takıma yeni katılan oyuncu 12 numaralı formayı giyiyor. Savunmanın göbeğinde oldukça sağlam bir adam. Boyunun fazla uzun olmamasına rağmen, hava toplarında çok etkili. Oldukça soğukkanlı ve ileri direkt pasları çok isabetli. Bu oyuncunun, Gaziantepspor'la anlaştıktan sonra Dünya Karmasında forma giydiğini eklemek isterim. Kadronun vazgeçilmezi olacağına inanıyorum.

MEHMET OZAN TAHTAİŞLEYEN :
    Oyuna iyi yansıtılan oyunculardan. Fakat bana oyundaki hızı çok düşük, PA'sı ise biraz abartılı geldi. Antepspor formasıyla fazla oynamadı, bu yüzden hakkında fazla yorum yapamıyorum. Forma no 53. Sözleşme ise 28.08.2006 - 31.05.2007.

Sonra devam edeceğim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

deumiyi çok beğendim bekir sakat herhalde farukun özellikleri düşürülmeli gaziantep iyi bir takım olacak

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

deumiyi çok beğendim bekir sakat herhalde farukun özellikleri düşürülmeli gaziantep iyi bir takım olacak
    ewet Bekir sakat. geçen sezon sonlarına doğru sakatlandı ve bir dizi ameliyat geçirdi...

şunu söylemekte yarar var, Gaziantepspor, son 2 yıldır geldiği noktaya nazaran, bu sezon yaptığı transferlerle gerçekten kalitesini artırmıştır. belki konu dışı ama, takımın bu sezon yaptığı (bence) en iyi transfer, Genel Menajer olan Hasan Çetinkaya'dır...

Daha önce Gençlerbirliği'nde yine Mesut Bakkal'la çalışan Hasan Çetinkaya, bir ara Galatasaray'a gitti ama tekrar G.Birliği'ne dönmüştü. bu sezon başında Gaziantepspor'un, idari yapıda yaptığı "yeniden yapılanma"nın ilk önemli adımı, onun gelmesi oldu. zaten yapılan transferler de onun eseri...

DEFANS oyuncularına devam...

ÖZGÜR BAYER :
    K.Erciyes'ten alınan Özgür, bence biraz abartılmış. Markaj özelliğinin daha az olması, buna karşın duran toplarda daha iyi olması gerekirdi. PA'sını normal buluyorum, sonuçta iyi olmaya doğru gidiyor. en önemlisi disiplinli bir futbolcu. gerçekte kademede ve pozisyon alma'da çok hataları var. zannedersem bu da konsantrasyon'un düşüklüğünden kaynaklanıyor, oyunda 15. ayrıca oyundakinin aksine DR 20, DC 15 olmalı. Özgür 30 numaralı forma giyiyor ve 1 yıllık kontratı var.

BARIŞ DURMAZ :
    Mevki hatası dışında, özellikleri bence gayet yerinde. oyunda AMR olarak geçiyor. fakat bu oyuncunun oynadığı pozisyonlar DR, WBR 20, MR 15 olabilir. Top sürme artırılmalı, PA'sı ise bana sorarsanız en az 115-120 yapılmalı. 45 forma numarası.

METİN TUĞLU :
    11 numaralı formasıyla çoğu kişinin forvet zannettiği Metin, aslında defansın solunda ve bazen biraz da önünde oynuyor. DL 20, WBL 10 olmalı. oyunda ise MC yapılmış. PA'sı iyi fakat, bence CA'sı en azından 100 olmalı. antrenmanlarda gayet iyiydi ama lig maçlarında aynı formu göremedim. Sözleşme başl. 19.01.2007, sözleşme bitiş 31.05.2011.

FARUK BAYAR :
    Bence, mevki hatası yapılan bir başka oyuncu. kesinlikle AML değil. belki ML 10 olabilir. ama DL ve WBL 20 olmalı. yine de sık sık ileri çıktığı doğrudur. bunun yanında takımın yıldız oyuncusu da yapılmamalı. (belki, takımın playboyu olabilir, bir ara adı manken ece uslu'yla anılmıştı) PA ve CA'sını iyi buluyorum. 26 numara giyiyor ve ateşli bir yapısı var.

Devam edeceğim...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

ORTASAHA oyuncuları ile devam ediyorum...

CRİSTİAN RODRİGO ZURİTA :
    Arjantinli oyuncu 8 numarayı giyiyor. Oyunda MRC yapılmış ama, buna AM RC dersek daha doğru olacak. Genelde ofansif oynuyor, topa hakimiyeti iyi, hızlı ve düzgün pas dağıtabiliyor. Buna karşılık performansında süreklilik yok. Bazen uyuz uyuz sahada dolaştığı da oluyor. Yine de gününde olursa takımı ateşleyen adam, lider özelliği yüksek.
    Sözleşme başl. 03.07.2006

EKREM HAYYAM DAĞ :
    Mevki hatasını daha önce de yazdım. AML 20, AMC 15 olmalı. Hızlı, top sürmesi iyi, duran toplarda ve özellikle orta yapmada gayet becerikli. Bu sezon Faruk'u kesinlikle kesecektir. Tomas Sedlak iyi form gösterirse yedek bekleyebilir ve çok önemli bir oyuncu kaybedilebilir. 2 sene önce Sturm Graz'dan geldi, bir ara Avusturya A milli takımında da oynamış kaliteli bir oyuncu. Çabuk yorulması dışında eksi bir özelliğini göremedim ama daha fazla forma şansı bulursa takımın demirbaşı olabilir.
    Sözleşme başl. 01.08.2005

ÖZGÜR VOLKAN YILDIRIM :
    36 numarayı giyen oyuncu, iyi bir orta saha. Fakat defansa yakın (DMC) oynatıldığında çok etkili değil. Bence en iyi pozisyonu MC. Sık sık uzaktan şutlar deniyor. Ankara Demir, DÇ Karabük ve Ankaragücü forması giyen tecrübeli oyuncu, bence oyundakinden biraz daha fazla iyi olmayı hakediyor. Ayrıca kişisel özelliklerinde "sadakat" mutlaka yükseltilmeli. Markaj özelliği de biraz yükselebilir.
    Sözleşme başl. 01.08.2007
    Sözleşme bitiş 31.05.2008

FATİH ŞEN :
    Ortasahada etkisiz, vasatın ötesine geçemeyen bir oyuncu. Forma numarası 52. Geçen sezonlarda, kadroda ciddi sıkıntılar olmadıkça oynatılmadı ve oynadığı maçlarda da göze görünür bir performansı yoktu. PA olarak 100 belki tamam ama, CA'sı 50'den biraz daha fazla olmalı.
    Sözleşme başl. 01.08.2006

İBRAHİM FERDİ COŞKUN :
    20 Nisan 1987 Gaziantep doğumlu oyuncu, altyapıdan yetişmiş bir yetenek. Bu sezon 18 numaralı formayı giyecek. Mevki olarak AMC 20, MC 18 diyebilirim. Yanılmıyorsam ligde forma giymedi, bir kupa maçında oynadı galiba ama, PAF maçlarında izlediğim kadarıyla hızlı ve süratli bir oyuncu. Beklenmedik pozisyonlardan gol bulabiliyor, yani "bitiricilik" yüksek ama, tam olarak forvet de oynamıyor. Bu sezon forma şansı bulursa daha iyi gözlem imkanı olabilir.
    Sözleşme başl. 03.08.2006
    Sözleşme bitiş 31.05.2008

MURAT CEYLAN :
    Bu sezon 5 numaralı formayı giyecek oyuncu, yine Gaziantep 02.03.1988 doğumlu. Oyunda AMR olarak yapılmış ama, sağ kanatta her mevkide oynayabiliyor. Çok hırslı ve hızlı. Oyunda 30 olan CA'sı kesinlikle yükseltilmeli. Bu sene ondan çok şey bekleniyor ve kesinlikle ilk onbirde forma şansı bulacaktır.
    Sözleşme başl. 01.07.2007
    Sözleşme bitiş 31.05.2010

VOLKAN ARSLAN, TOMAS SEDLAK ve UĞUR YILDIRIM yeni transferler oldukları için burda birşey yazmıyorum. Zaten Tomas Sedlak, lisans ücreti hala yatırılmadığı için ligin ilk 2 maçında forma giyemedi, yani benim için tam bir kapalı kutu.

Şimdilik bu kadar, sonra yine devam edeceğim. Katılıp katılmadığınız hususlar olursa, burda tartışabiliriz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

şşş metin tuğlu ortasaha mlc klasık bir maçlık fener macında orada oynadı

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

şşş metin tuğlu ortasaha mlc klasık bir maçlık fener macında orada oynadı
    metin tuğlu; Kasımpaşa, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında DL oynadı... üç maçta da!..
    tekrar izle istersen...

ayrıca, kendisi diyor zaten "bekir'in yokluğunu aratmayacam" diye...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

olurmu dünkü maçta izledim ileri çıkmaktan kendini alamadı neyse sonradan sol bek olmuş olabilir ama sol beke benzemiyor

son olarak uğur yıldırımın özellikleri müthiş bir futbolcuymuş gibi gelicek o kadar büyük futbolcu değil volkan arslan kadar yapılsa yeterli

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ben fener macinda izledim ugur yildirimi cok kaliteli futbolcu klas bir adam. Buram buram toculuk kokuyor.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak abi, BJK-ANTEP maçını da izledik ama Uğur Yıldırım hiçbişey yapamıyor.

1-2 hafta sonra Uğur'dan da, Kezman gibi "Türkiyede Oynamak Çok Zor, Gol Atmak Çok Zor" diye açıklama duyarsak şaşmayın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

katiliyorum murata el hadji bir kac macini daha izle gorursun o kadar kaliteli bir futbolcu degil volkan arslan daha iyi bence

son olarak volkan arslanin ozel yetenek 15 ustunde ve yaraticilikta 15 uzerinde yapilmasi gerekir paslari 14 uzun sutlarida 14 tur hiz hizlanma 10 un altinda olmali guc denge gibi ozelliklerde 14 16 arasi olmali
    de nigrisin kafa topu 17 olmali

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

De Nigris'in için önerdiğin rakam çok uçuk, maximum 12-13 olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

nedediğinin farkındamısın kafa topundan bahsediyoruz de nigristen bahsediyoruz 1-88 boylarında ligin en iyi kafacılarından 12-13 te nedemek bu oyuncunun en önemli özelliği kafa vuruşları o 13 olursa hiç bir özelliği 13 ün üzerinde olmamalı LÜTFEN elinizi bu kadar korkak alıştırmayın gerçekten mükemmel kafa topları var

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

@ extensor

Ozellikleri belirlerken asagidaki siniflandirmayi goz onunde tutunuz :
    18-20 Oyuncunun bu ozelligi Dunya Capinda ve/veya tum zamanlarin en iyisi.
    15-17 Oyuncunun bu ozelligi Dunya Standartlarina gore Cok iyi seviyede
    12-14 Oyuncunun bu ozelligi Dunya Standartlarina gore Iyi seviyede
    9-11 Oyuncunun bu ozelligi Dunya Standartlarina gore Orta seviyede
    5-8 Oyuncunun bu ozelligi Dunya Standartlarina gore Zayif seviyede
    1-4 Oyuncunun bu ozelligi Dunya Standartlarina gore Cok Zayif seviyede
    Sence De Nigris hangi aralığa girer ?

Duygusal davranmadan söyle bakalım ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Murat Özdemir;

De Nigris hız ve hızlanmada kötü. Ancak heading ve jumping'de gayet iyi. Heading bana göre 15 olabilir. Ama acc. ve pace maksimum 10-11 olur. extensor burada haklı. Adam topsuz alanda ve havadan gelen toplarda iyi. Hızı kötü hızlanması kötü. Bu özellikleri düşürüp diğerlerine önem verilebilir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Abi extensor, 17 olmalı diyor, O kadar da abartı değil, 12-13 dedim ben ama 14-15 de olabilir ama fazlası asla olamaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

15'ten aşağı olmamalı, hatta hızını azalttığımızda 16'ya yükseltebiliyorsak olabilir, çünkü gerçekten havadan çok iyi.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

16 bence de cok De Nıgrıs ıcın kafa ıle attıgı gol bellı bır rakamı gecmelı kı o degerı alsın.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İyi de heading'i iyi diyebilmek için sadece attığı gollere mi bakacaksın? Kafayla verdiği paslar ve kafa vuruşları bence son derece iyi, öne çıkan en önemli özellikleri heading ve off the ball bence.

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri