Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 128 sonuç

Konu: [TSL]G.Antepspor Araştırması 2007

Hybrid View

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL]G.Antepspor Araştırması 2007

FM 2007 Gaziantepspor Genel Araştırması
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default G.Antespor Oyuncu Araştırma

G.Antep oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Gaziantep sporda Kaba Diawwara'nın "heading" ve "finishing" ve "pace" özellikleri gerçeği yansıtmıyor.Aynı zamanda Kiritâ'nın "markaj",Bekir İrtegün'ün "top kapma"özellikleri fazlasıyla az...

Saygılar...

Not:Ayrıca Kirita normalde dc oynuyor fakat oyunda mrc,bu da önemli bir hata...

Nesil
    2005

Nikola Jozic'in de sezon başlamadan sözleşmesi fesh edilmişti oyunda ise hale Antep'te...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gaziantep i yapan arkadasin ellerine saglik kim yaptiysa tebrik ederim kucuk ayrintilar belirteyim afanou dr yapilmamali dc sadece ve goksele wbr eklenmeli krita belki tek hatadir krita dc turuncu dm yesil mc yesil mr yok hatta asil mevkii acik yesille olan dm olmali

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet Kirita dm olmalı ve top kapması da yüksek olmalı gerçekten bu adam Samsunda da iyiydi antepin de en iyisi anadolu takımlarında ki en iyi ön libero kanımca

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Tam isim Gaziantepspor
    Takma isim(ler) Yok
    Renkler Kırmızı - Siyah
    Kuruluş 1969
    Stad Kamil Ocak Stadı, Gaziantep
    Kapasite 17,000
    Başkan İbrahim Halil Kızıl
    Teknik Direktör Erdoğan Arıca
    Lig Turkcell Süper Lig
    2005-06 Turkcell Süper Lig, 11.

Lig Mücadeleleri

1. Lig: 1979-1983, 1990-

2. Lig: 1972-1979, 1983-1990

3. Lig: 1970-1972

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

krita ankaragücüne transfer oldu fiziksel ozellikleri uzun sut ve top çalma yüksek olmalı iyi bir önlibero

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kirita' nın transferiyle ilgili kesin birşey yok henüz.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

G.Antepspor'da Diawara'nın özellikleri biraz yüksek geldi bana.Ayrıca Bekir İrtegün'de gerçeğe göre pek uygun değil gibi geldi bana.Çünkü oyunda oldukça etkili ve 1-2 sene içinde dünyanın sayılı defans oyuncularından birisi oluyor.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Murat kardesim oyunu 2015 e kadar oynadim bekir bjk deydi ve kayboldu dünya stari felan olmuyor yani

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ömer bende BJK ile oynuyordum ilk sene transfer ettim,Milli Takıma da yükseldi.3.sezon sonunda Arsenal başıma bela oldu takımda tutamadım.Mecburen sattm

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

kadroya girememistir orda

Default bahtizm...

fanatikte yer alan habere göre kaba diawara bursasporla 2 yıllık anlaştı kupler arasında bonservis sorunu yok fakat bursaspor klubu transferi daha doğrulamadı...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Gaziantepspor, Antalyaspor'dan forvet oyuncusu Ali Cansun ile anlaştı.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

gaziantepin altyapisi cok abartilmis

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ne bakımdan abartılmış Ömer, ona göre bizde önlem alalım.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Editör'ü acin bakin Youth Setup: 18 Türkiye'nin en iyi altyapisina sahip Galatasaray'in bile 17 iken (ki bence 19 olmali). Antep'in son 5 yilda altyapidan cikardigi oyunculari sayarmisiniz?
    Ayrica oyunda bircok takimin antrenman tesisleri cok kötü hadi 2. 3. lig takimlarinda normal fakat bir süperlig takiminda nasil bu sayi 5-6 olabilir Kayseri,Bursa,Rize gibi takimlarin antrenman tesisleri yeniden gözden gecirilmeli.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    Editör'ü acin bakin Youth Setup: 18 Türkiye'nin en iyi altyapisina sahip Galatasaray'in bile 17 iken (ki bence 19 olmali). Antep'in son 5 yilda altyapidan cikardigi oyunculari sayarmisiniz?
    Ayrica oyunda bircok takimin antrenman tesisleri cok kötü hadi 2. 3. lig takimlarinda normal fakat bir süperlig takiminda nasil bu sayi 5-6 olabilir Kayseri,Bursa,Rize gibi takimlarin antrenman tesisleri yeniden gözden gecirilmeli.
    Antep ile ilgili biraz indirim yaptik. Alt yapi acisindan Dardanel, Galatasaray ve Gencler'in oldukca ust seviyede olmasi gerekli.

Yine bazi Super lig takimlarinin antrenman tesisleri ile ilgili oynama yaptik. Dosyalar SI'dan gelince bir daha hepsini gozden geciririz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Anladım ANTEP konusunu ...

Ancak antrenman tesisi konusunda mesela BURSA ;

Kendi yöneticileri de beğenmiyor bu aralar tesislerini buna dair bir yazı okumuştum. Galiba yenilenecek o söylediklerin Ömer.

Sağolasın paylaştıkların için.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

arkadaşlar foruma yeni üye oldum, Gaziantepspor ve Gaziantep takımları için gözlemci olmak istiyorum. zaten ilk mesajım da buraya oldu. hazır yazmışken aklımdaki notları da paylaşayım...

Gaziantepsporun altyapısının abartıldığına katılıyorum, fakat antrenman tesisleri gerçekten Türkiye ortalamasında saygıdeğer bir konumdadır.

Ayrıca, kulüp bilgilerınde taraftar sorunu (birçok anadolu takımında olduğu gibi) çok kötü ayarlanmış. ben Gaziantepsporun tüm maçlarına giderim ve -abartmadan söyliiim- 9-10 binin altında taraftara rastlamadım.

Çalışmalarınızda başarılar diler ve bu hususta yardımınızı rica ederim...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by alparslank View Post
    arkadaşlar foruma yeni üye oldum, Gaziantepspor ve Gaziantep takımları için gözlemci olmak istiyorum. zaten ilk mesajım da buraya oldu. hazır yazmışken aklımdaki notları da paylaşayım...

Gaziantepsporun altyapısının abartıldığına katılıyorum, fakat antrenman tesisleri gerçekten Türkiye ortalamasında saygıdeğer bir konumdadır.

Ayrıca, kulüp bilgilerınde taraftar sorunu (birçok anadolu takımında olduğu gibi) çok kötü ayarlanmış. ben Gaziantepsporun tüm maçlarına giderim ve -abartmadan söyliiim- 9-10 binin altında taraftara rastlamadım.

Çalışmalarınızda başarılar diler ve bu hususta yardımınızı rica ederim...
    Gaziantepspor'u iyi arastirabilecek bir kisiye her zaman kapimiz acik olur. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31609 adresindeki ornekte oldugu gibi bir calisma cikartmaniz mumkun mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gaziantepspor volkan arslan ve ugur yıldırımı almış büyük transferler

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

gösterdiğiniz örneği ve turksportal scout'lar için belirlenen kriterleri okudum. en kısa sürede -şimdilik sadece- Gaziantepspor için bir rapor hazırlamaya başlıyorum.

ayrıca Volkan Arslan, Uğur Yıldırım transferine ek olarak bikaç transferi daha oldu antep'in...tamamını buraya aktarıyorum...

gelenler: Ankaraspordan Volkan Arslan, FC Heerenveenden Uğur Yıldırım, Antalyaspordan Ali Cansun, Erciyesden Özgür Bayer, FC Thun'dan Armand Deumi ve RBK Ruzomberok'dan Thomas Sedlak, Bursaspor'dan Ömer Çatkıç...

gidenler: Kırita Ankaragücü'ne, Veysel Cihan Konyaspor'a, Hasagiç İst.Bş.Bld.spor'a, Göksel Akıncı Kasımpaşaspor'a ve Engin Öztonga Eskişehirspor'a...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by alparslank View Post
    gösterdiğiniz örneği ve turksportal scout'lar için belirlenen kriterleri okudum. en kısa sürede -şimdilik sadece- Gaziantepspor için bir rapor hazırlamaya başlıyorum.
    Burada bir not duseyim. Bu calismayi gectigimiz sezon uzerinden yaparsaniz ve yeni transferleri bu calismaya eklemezseniz en dogrusu olacaktir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

antep in 10 numarası oğuz dağlaroğlu ne alaka
    (her topu ayağıyla kurtarıyor dıye olabilir )

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

evet Oğuz 10 numarayı aldı... üstelik takımda 4-5 tane forvet varken...

küçük bir not düşeyim, kendisi (oğuz) taraftarlar arasında hiç sevilmez. geçen sezon fenerbahçeden 4 gol yedikten sonra bir türlü affedilmedi, hatta tlf nosunun bile 1907 ile bittiği söylenir. ayrıca son olarak Afanou ile tartıştığı ve Afanou'nun kadro dışı bırakıldığı hadiseden sonra tüm taraftarlar Afanou'yu haklı buldular... bence Oğuz haklıydı...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

afanou okuz gibi tartismada degil kafa atmis galiba oguza (afanou yu ılk izlediğimde yuhh demiştim adama bak oğuzun halini düşünemiyorum )

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

kaba diawara ve afanou kadro dışı bırakılarak kulüp bulmaları istendi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

de nigris 9 numarayı almış yakışır koçuma diawaranın gönderilme kararı çok iyi olmuş afounun da yerine adam bulunabilir orman dan falan

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri