Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 142 sonuç

Konu: [TSL]Kayserispor Araştırması 2007

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by extensor View Post
    umit aydin da sw ne dc yok halil helal olsun mesajlarini begeniyorum bulent bolukbasi dogru mevkiilerde fatih ceylan d/aml gokhan unal 1.85 degil 1.88 mehmet topuz bir motor arabasi mevkiide oynuyor turkiye ligi disinda bir oyuncuya bu kadar mevkii verildigini gormuyorum biz nedense bu yanlisi yapiyoruz dr turuncu wbr yesil dm yok mc turuncu mr yesil amr yesil olmali ayrica uzun sut orta yapma frikik soz gecirme gibi ozelliklerini arttirin hakan baltadan kat kat iyi oyuncu hatta turkiyedeki en iyi genc yetenek
    bir çoğunda haklısın önerilerini dikkate alacağız teşekkür ederiz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Johnson,Mendez yollar ayrıldı

Mehmet Topuz'un uzun şut ve frikikleri güçlendirilmeli. Diğer artıları aklıma gelmiyor şimdi ama Türkiye'nin en iyi sağ kanat oyuncusu yapılmalı, Avrupa standartlarına getirilmeli. Bu süper futbolcu oyuna yansıtılmalı. Bu seneki süper performansını önümüzdeki sene oyunda görebilirsek çok iyi olur. PA ve CA'sı da yükseltilmeli.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Mehmet Topuz'un uzun şut ve frikikleri güçlendirilmeli. Diğer artıları aklıma gelmiyor şimdi ama Türkiye'nin en iyi sağ kanat oyuncusu yapılmalı, Avrupa standartlarına getirilmeli. Bu süper futbolcu oyuna yansıtılmalı. Bu seneki süper performansını önümüzdeki sene oyunda görebilirsek çok iyi olur. PA ve CA'sı da yükseltilmeli.
    benim düşüncemde bu yönde özel olarak ilgilenilmesi gereken oyunculardan birisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mehmet Topuz un PA: 135 CA: 165 Türkiye standartlarına göre çok iyi yapılmış bence PA,CA yükseltilmesi suanda cok fazla olur mehmet topuz seneye muhtemelen 3 büyüklere transfer olcak seneyede izlemek gerekir bu grafiğini devam ettirebilecek mi,(Pele nin Cristiano Ronaldo hakkında yaptığı açıklmama daha dünyaca ünlü bir yıldız değil diyor Ronaldo için bu grafiğini devam ettirebilirse dünyaca ünlü yıldız olabilir diyor biraz izlenenmesi gerektiğini söylüyor)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Halil kesinlikle katılıyorum. Mehmet Topuz için bence bu özellikler şimdilik kafi. Mevkilerine gelince mlli takımda sağ bek oynuyor, takımında geçen sene amc oynuyordu bu sene amr de oynuyo bu özelliklerin hepsi yerinde

Nesil
    2003

Bir cok oyuncunun CA ve ozellikleri duserken bazi oyuncular bundan nasibini almayacaklar. Bence Mehmet Topuz bunlardan birisi. Yukseltilmesi gerektigine katilmiyorum ancak. Ayni CA ile bir ozellikten diger ozellige transfer olabilir tabii.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Halil kesinlikle katılıyorum. Mehmet Topuz için bence bu özellikler şimdilik kafi. Mevkilerine gelince mlli takımda sağ bek oynuyor, takımında geçen sene amc oynuyordu bu sene amr de oynuyo bu özelliklerin hepsi yerinde
    evet mevkileri çok doğru birçok mevkide oynayabiliyor.PA ve CA sı iyi ancak bir kaç özelliği azda olsa yükseltilmeli diye düşünüyorum çünkü bu adam bu sezon hiç gelişme göstermedimi gösterdi.Ben çıplak gözle izledğimden dolayı biliyorum.Maçlarda hep onu gözlemliyorum ve bu yıl kendini dahada geliştirdi.Mesela uzunşut, frikik, isabetli pas, çeviklik(dikkatinizi çekerim bu sezon daha hiç sakatlanmadı ilk kez milli takım kampında sakat oldu)

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by dnz009 View Post
    evet mevkileri çok doğru birçok mevkide oynayabiliyor.PA ve CA sı iyi ancak bir kaç özelliği azda olsa yükseltilmeli diye düşünüyorum çünkü bu adam bu sezon hiç gelişme göstermedimi gösterdi.Ben çıplak gözle izledğimden dolayı biliyorum.Maçlarda hep onu gözlemliyorum ve bu yıl kendini dahada geliştirdi.Mesela uzunşut, frikik, isabetli pas, çeviklik(dikkatinizi çekerim bu sezon daha hiç sakatlanmadı ilk kez milli takım kampında sakat oldu)
    Gelisme gostermemis olsa zaten dusurulecekti.

Turkiye liginin tamami 5 CA puani dusecek. Mehmet'in ayni kalmasi, bir bakima 5 puan yukseltilmesi gibi oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Gelisme gostermemis olsa zaten dusurulecekti.

Turkiye liginin tamami 5 CA puani dusecek. Mehmet'in ayni kalmasi, bir bakima 5 puan yukseltilmesi gibi oluyor.
    diğerleri düşecekse sorun yok ben birçok oyuncu yükselirde bu yükselmezse büyük hata olur ondan söyledim

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Evet bende mehmet topuzu bende çıplak gözle takip ettim gerçekten çok başarılı ve kendisini çok geliştirdi.Dar alandaki çalımları çok iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Hiç birşeyi düzeltilmezse bile Mehmet topuz'un uzaktan şutları kesinlikle artırılmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Long shotu 16 ya çıkarmısım zaten ben update te yenı gelen update' te gorebılırsınız

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Bence 16'dan da fazla olmalı.Minimum 18 olmalı.Uzaktan çok klas goller atabiliyor.Böyle biri için 16 az diye düşünüyorum

Uzaktan bu sene oldukça fazla gol attı, 17-18 olmalı diye düşünüyorum ben de.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Mehmet Topuz için söylemek istediklerim var. Özellikle büyük maçlarda çok etkili. Çizgiden ayrılmıyor. İçeriye bol bol orta yapıyor. Oldukça dayanıklı bir oyuncu. Devamlılığı da üst düzey olan bir oyuncu Mehmet Topuz. Kararlı, uzaktan sert vurabiliyor. Ayrıca dribbling özelliği de iyi bence. Bunlara göre düzenlenirse sevinirim
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Mehmet Topuz için söylemek istediklerim var. Özellikle büyük maçlarda çok etkili. Çizgiden ayrılmıyor. İçeriye bol bol orta yapıyor. Oldukça dayanıklı bir oyuncu. Devamlılığı da üst düzey olan bir oyuncu Mehmet Topuz. Kararlı, uzaktan sert vurabiliyor. Ayrıca dribbling özelliği de iyi bence. Bunlara göre düzenlenirse sevinirim
    evet bende katılıyorum bunlarda düzenleme yapılmalı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Uzaktan bu sene oldukça fazla gol attı, 17-18 olmalı diye düşünüyorum ben de.
    bende öyle düşünüyorum bu yıl baktığımızda tüm golleri uzaktan veya frikikten

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

mehmet eren(erciyesspor), koray çölgeçen(kocaeli) ve savaş yılmaz(zeytinburnu) kayserisporda...

Mehmet Topuz'un sözleşmesi 31 Mayıs 2009'a kadar uzatılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

bülent bölükbaşı sözleşmesi bittiği için kulüpten ayrılımıştı.Yönetimden yapılan açıklamada szöleşme yenilenmeyecektir

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Vay be Bulent Abi gibi adami tutmadilar demek takimda saskınlık ıcındeyım. Bulent bolükbaşı Trabzon alır sanırım
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Vay be Bulent Abi gibi adami tutmadilar demek takimda saskınlık ıcındeyım. Bulent bolükbaşı Trabzon alır sanırım
    vallaha bende çok üzüldüm ya o takımın abisiydi resmen orkestraydı

Mehmet Topuz'un uzaktan şut kesinlikle arttırılmalı. Her maç 10 tane uzaktan şut çekiyor Mehmet Topuz oyunda, bir tanesi bile kaleyi tutmuyor. Oysaki gerçekte çok isabetli vuruşlar ve goller atıyor.

Bir de Topuz'un orta yapma, hırs vb. özellikleri de arttırılabilir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Mehmet Topuz'un sözleşmesindeki 2 milyon paunda serbest kalır maddeside kaldırılsa iyi olur o madde yüzünden çok ucuza başka takımlara gidiyor...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Mehmet Topuz'un sözleşmesindeki 2 milyon paunda serbest kalır maddeside kaldırılsa iyi olur o madde yüzünden çok ucuza başka takımlara gidiyor...
    evet öyle bir madde zaten yok sözleşmesinde çok saçma birşey

Quote Originally Posted by dnz009 View Post
    evet öyle bir madde zaten yok sözleşmesinde çok saçma birşey
    Ben 7.02 ile oynuyorum, öyle bir madde yoktu benim oyunumda, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

7.0.2 de var elhadjı de bu sorunu cozduk. Kayserıde kalıyo
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

onca teknık dırektor arasından bülent korkmazı elinden kaçıran hıkmet karaman yılmaz vural erdogan arıca gibi tecrübeli kaliteli hocaları bosta olmalarına ragmen almayan (yılmaz hoca da bosta sayılır yanı kayseri alabilir) ersun yanal gibi kendini defalarca kanıtlamış boşta olan hocayı almayıp tolunay kafkasla devam edeceğiz diyen yönetime şaşırıyorum tolunay bu takımı kaldıramaz ne tecrübesi var ayrıca kayseride bu yanlışlar 2 sene içinden diğer anadolu takımları kalıtesine düşer yazık gerçekten

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by extensor View Post
    onca teknık dırektor arasından bülent korkmazı elinden kaçıran hıkmet karaman yılmaz vural erdogan arıca gibi tecrübeli kaliteli hocaları bosta olmalarına ragmen almayan (yılmaz hoca da bosta sayılır yanı kayseri alabilir) ersun yanal gibi kendini defalarca kanıtlamış boşta olan hocayı almayıp tolunay kafkasla devam edeceğiz diyen yönetime şaşırıyorum tolunay bu takımı kaldıramaz ne tecrübesi var ayrıca kayseride bu yanlışlar 2 sene içinden diğer anadolu takımları kalıtesine düşer yazık gerçekten
    ilk başta bende aynı böyle düşünüyordum ancak hatırlarsanız ertuğrul hocada öyleydi geldiğinde çok sinirlenmiştik.Tolunay hocanın artık bu işi yapabileceğine inanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Mehmet Topuz'a,

-Shoots from distance ve shoots with power preffered move'ları eklenmeli.

-Ayrıca long shots özelliği en az 18 olmalı.

-Sol ayağı da 12 olmalı
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

fiziki özellikleride mutlaka artırılmalı mehmet topuzun

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri