Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 142 sonuç

Konu: [TSL]Kayserispor Araştırması 2007

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Kayserispor Oyuncu Araştırma

Kayserispor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Johnson DC DM olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ragıp DMC olmalı M.Hanifi de AML,FC İglesias oyunumda çok fazla atamıo gerçekte gol özellikleri iyi bir oyuncu biraz geliştirirseniz iyi olur bi de alt yapıda bi kaç tane alman yabancı oyuncu var onu anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

ragıpın mevkisi doğru ertuğrul sağlam hep orda oynatır johnsona gelince johnsonn dc dm olmalı hanefi aml de eklenebilir aydın toscalının oyunda özellikleri düşük olmuş aydın güzel bi oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

M.Hanifi nin biraz özellikleri düşük olmalı İglesias oyunda iyi ama kafası iyi olmalı ama son vuruşları biraz kötü olmalı bence Mendez bence çok iyi bir oyuncu onunda özellikleri iyi olursa çok güzel olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

iyi günler arkadaşlar ben 7.01 için hazırladığımız araştrmada johnson' a dc özelliğini ekledim ve kesiciliğini yükselttim mehmet topuza Amc özelliğinide ekledim fatih Ceylan ve Bülen Bölükbaşı ile de yakından ilgilendim bilgilerinize

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

fatih ceylan ve bulent bolukbası ilgilenilmesi gereken oyuncular oyunda gercekten cok zayıf yapılmış.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Kayserispor 1975 yılında Kayseri'de Kayseri Emniyetspor adıyla kurulmuştur. Maçlarını Kayseri Atatürk Stadı'nda oynamaktadır. Şu anda Türkiye Süper Liginde bulunan Kayserispor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'dır.

Tam isim Kayserispor
    Takma isim(ler)
    Renkler Sarı - Kırmızı
    Kuruluş 1969
    Stad Atatürk Stadı, Kayseri
    Kapasite 24,000
    Başkan Recep Mamur
    Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam
    Lig Turkcell Süper Lig
    2005-06 Turkcell Süper Lig, 5.
    Ezeli Rakipler Sivasspor

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

hamed kavianpourun sözleşmesi fesh edildi

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

fatih ceylanın özellikleri çok düşük olmuş yükseltilmeli
    mehmet topuzun ise frikik atışları süper artırılmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Vallahi Fatih ve Bülent çok iyi oynuyolar özellikle bülentin özellikler düşük olabilir ama çok iyi maçlar çıkarıyo Fatih için son söz ömer' de ömer düşürmüş özelliklerini ama gerçekçi olmuş ben biraz abartmış olabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ümit Aydın ın mevkisi SW:0 olmalı DM:20 MC:20 olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Doğrudur OrjinaL Datada sw geldiğinden belki eski yıllarda sw oynamıştır diye düşenerekten 0 yapmamıştım

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

mehmet topuzun frikikler yükseltilmeli

Gökhan Ünal devre arasında sözleşmesini 06.09'a kadar uzatmıştı.

Ragıp Başdağ DM
    Fatih Ceylan D/ML
    Bulent Bölükbaşı AMRLC
    Fabian Mendez DC
    Ümit Aydın D/MC böyle olmalı

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

kayserispora araştırmacı olmak istiyorum evindeki her maçına gidiyorum deplasmanlarda ise yakın bölgelerdeki maçlarına gitmeye çalışıyorum eğer bir araştırmacısı yoksa ben olmak istiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

inter-toto elemelerinde son elemde seri başı katılmıyo seri başı olması lazım bu yüzden hep vilarreal newcastle gibi takımalr geliyo

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

fm 2008de yeni stadı unutlumamalı

32000 kapasiteli alttan ısıtmalı tamamı koltuklu stadın özellikleri ayruıca tesileride 5 yıldızlı hotele sahip tüm özellikleri var bunlar dikkate alınmalı çok kaliteli tesisilermizi var

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by dnz009 View Post
    fm 2008de yeni stadı unutlumamalı

32000 kapasiteli alttan ısıtmalı tamamı koltuklu stadın özellikleri ayruıca tesileride 5 yıldızlı hotele sahip tüm özellikleri var bunlar dikkate alınmalı çok kaliteli tesisilermizi var
    Bilgileri toplandi ve FM 2008 icin girilmeye hazir bile.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

kulup gökhan ünal ve mehmet topuzu hemen ve değerinin altında hemen satıyo oyunda birazdaha zor olmalı transferi ayrıca oyuncularda hemen üzgün oluyo buda düzeltilmeli sözleşme imzalamıyolar buda bi eksin bunları mehmet topuz ve gökhan ünal için konuşuyorum

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bilgileri toplandi ve FM 2008 icin girilmeye hazir bile.
    acaba kayserispor Training facilities özelliklerini öğrenebilirmiyim en azından 20 üzerinden kaç olduğunu

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by LeHeb View Post
    acaba kayserispor Training facilities özelliklerini öğrenebilirmiyim en azından 20 üzerinden kaç olduğunu
    Veritabaninda 7/20. Kayserispor tesisleri ile ilgili pek bir bilgim yok. Bunun gercekciligi nedir?

aranızda kayseri araştıran warmı?..

Veritabaninda 7/20. Kayserispor tesisleri ile ilgili pek bir bilgim yok. Bunun gercekciligi nedir?
    evet eski veri tabanında 7 idi onu biliyorum. benim sorum FM 2008'de kaç olacağı. çünkü bildiğim kadarıyla kayserispor antreman tesislerinin adını 'Kadir Has Tesisleri' olarak değiştirdi ve tesisleri çok modern bir hale getirdi, iyileştirme yaptılar.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by godly175 View Post
    aranızda kayseri araştıran warmı?..
    elhadji Kayserispor'u arastiriyor.

Quote Originally Posted by LeHeb View Post
    evet eski veri tabanında 7 idi onu biliyorum. benim sorum FM 2008'de kaç olacağı. çünkü bildiğim kadarıyla kayserispor antreman tesislerinin adını 'Kadir Has Tesisleri' olarak değiştirdi ve tesisleri çok modern bir hale getirdi, iyileştirme yaptılar.
    Kulubun icini disini benden daha iyi taniyan bir kisinin takdirine birakiyorum bu karari. Ancak bir modernlesme varsa bunu yansitmamiz gerekir.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

elhadji Kayserispor'u arastiriyor.

Kulubun icini disini benden daha iyi taniyan bir kisinin takdirine birakiyorum bu karari. Ancak bir modernlesme varsa bunu yansitmamiz gerekir.
    kulubu ben bizzat biliyorum anlatayım

5 yılıdzlı yıldızlı otel niteliğine yepyeni bir tesis yapıldı.
    İçerisinde odalar, tv salonu, oyun salonu vs gibi hetürlü ihtayaca cevap verecek fonksiyonlara sahip tesis haline getirildi ve türkiyenin sayılı tesislerinden biri olma özelliğine sahip yani en az 4 büyüklerin tesislerinde olan tüm özelliklere sahip ayrıca kapalı ve açık antreman sahaları bulunmaktadır

buda bir resmi

26. Default

kulup gökhan ünal ve mehmet topuzu hemen ve değerinin altında hemen satıyo oyunda birazdaha zor olmalı transferi ayrıca oyuncularda hemen üzgün oluyo buda düzeltilmeli sözleşme imzalamıyolar buda bi eksin bunları mehmet topuz ve gökhan ünal için konuşuyorum
    Katılıyorum.

Nesil
    2003

kulubu ben bizzat biliyorum anlatayım

5 yılıdzlı yıldızlı otel niteliğine yepyeni bir tesis yapıldı.
    İçerisinde odalar, tv salonu, oyun salonu vs gibi hetürlü ihtayaca cevap verecek fonksiyonlara sahip tesis haline getirildi ve türkiyenin sayılı tesislerinden biri olma özelliğine sahip yani en az 4 büyüklerin tesislerinde olan tüm özelliklere sahip ayrıca kapalı ve açık antreman sahaları bulunmaktadır

buda bir resmi
    Bu yazdiklarina gore 16-18 gibi bir seviye tesisler icin herhalde dogru olacaktir.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bu yazdiklarina gore 16-18 gibi bir seviye tesisler icin herhalde dogru olacaktir.
    ewet doğru bir karar bu yazıyı tesisler yapıldığında kayseride taınıtım yerinde yazmışlardı

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Favori Personeller:Ertuğrul Sağlam, Samuel Johnson, Gökhan Ünal, Mehmet Topuz, Bülent Bölükbaşı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

umit aydin da sw ne dc yok halil helal olsun mesajlarini begeniyorum bulent bolukbasi dogru mevkiilerde fatih ceylan d/aml gokhan unal 1.85 degil 1.88 mehmet topuz bir motor arabasi mevkiide oynuyor turkiye ligi disinda bir oyuncuya bu kadar mevkii verildigini gormuyorum biz nedense bu yanlisi yapiyoruz dr turuncu wbr yesil dm yok mc turuncu mr yesil amr yesil olmali ayrica uzun sut orta yapma frikik soz gecirme gibi ozelliklerini arttirin hakan baltadan kat kat iyi oyuncu hatta turkiyedeki en iyi genc yetenek

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri