Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 50 arası toplam 50 sonuç

Konu: [TSL]Manisaspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

İyi günler arkadaşlar manisaspor araştırmasında Uğur inceman' a dc özelliği eklendi biliyorsunuz kaptan oyunda dm gözüküyor dm nin yanına şuan oynadığı pozisyon olan dc eklendi, caner amlc yapıldı holosko, marquez ve özellikle hakan kadir baltanın özelliklerini kayda değer şekilde düzelttim bilgilerinize

rafael turk oldu yabanci kontejyani harcamiyo

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Vestel Manisaspor 1931 yılında Manisa'da Manisa Sakaryaspor Gençlik Kulübü adıyla kurulmuştur. Maçlarını Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynamaktadır. Şu anda Türkiye Süper Liginde bulunan Vestel Manisaspor'un teknik direktörü Türk Milli Takımı'nın bir önceki teknik direktörü Ersun Yanal'dır.

1931 (Bazı kaynaklara göre 1932) yılında ilk kurulduğunda adı Manisa Sakaryaspor Gençlik Kulübü iken daha sonra 1965 yılında Manisaspor, son olarak da 2000 yılında Vestel'in sponsorluğunda Vestel Manisaspor adını almıştır.

Tam isim: Vestel Manisaspor
    Takma isim(ler) :Tarzanlar
    Renkler:Kırmızı-Siyah-Beyaz
    Kuruluş: 1965
    Stad: Manisa 19 Mayıs Stadı
    Kapasite: 10.000
    Başkan: Haluk Çubukçu
    Teknik Direktör: Ersun Yanal
    Lig: Turkcell Süper Ligi

2005-2006 Turkcell Süper Ligi, 10.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bulent Ataman 20 mac ceza aldı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ugur inceman kadro yetersizliginden dolayi dc oynatildi caner amlc-fc tuncay sanli gibi istesezer abartilmis hakan balta abartilmis yapmayin bu kadar vestel dusmemeye oynu insallah seneye duzeltilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ha bide reinaldo amc-fc necati tarzi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hakan baltanin ozelliklerini dusurun ayrica aml oynamiyor soyle olur 3lunun solunda oynadi 1-2 mac dc turuncu dl asilm mevkii yesil dwl cok bindiremedigi icin ve ileri cikmayi pek sevmedigi icin koyu yesil yapin ml en fazla turuncu olabilir dmc as mevkiilerinden orada eskiden cok oynadi acik yesil mc de koyu yesil yapilmali ozellikleride dusurulmeli 1.5 milyon dolari gecmez ve ben eminim gelecektede muthis bir yetenek olamayacak
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    nizamettin her onune gelen yerde oynamiyor iki ayagini kullanimiyor ozellikleri cok abartili ugur inceman oyle selcuk inan oyle bu vesteli ve tranbzonu yapan arkadaslarla konusmak isterim oyunda hakan baltayi sevilla aliyor ismi bu yani madem manisa bu kadar iyiydi neden dusme potasindan son hafta kurtuldular

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Sonuç olarak uğur stoper oynadı onun için ozelliğiini 10 a kadar yükselttik. Nizamettin için haklısın katlıyorum sana Sezer' i de düşürdüm ben baya zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ewet sezer de oyle aslında baslı basına dusurulmelı kalecı fevzı de oyle umıt bozkurt ta oyle reınaldoya fc yapın amc de var o adamda holosko ya amr de yapın gerçi rafael marquez de ml bile oynatıldı bu sene ama yapmayın ml 193 adamı ugur ıncemanıda ben olsam dc yapmazdım ilginçtir bu takım 4-4-2 gibi bişey oynuyor gerçek sol bek bir tane var hakan balta gerçek sağ bek hiç yok şener bazen oynatılıyor gerçek mr yok gerçek ml yok nasıl 4-4-2 oynadılar anlayamadım

Quote Originally Posted by extensor View Post
    ewet sezer de oyle aslında baslı basına dusurulmelı kalecı fevzı de oyle umıt bozkurt ta oyle reınaldoya fc yapın amc de var o adamda holosko ya amr de yapın gerçi rafael marquez de ml bile oynatıldı bu sene ama yapmayın ml 193 adamı ugur ıncemanıda ben olsam dc yapmazdım ilginçtir bu takım 4-4-2 gibi bişey oynuyor gerçek sol bek bir tane var hakan balta gerçek sağ bek hiç yok şener bazen oynatılıyor gerçek mr yok gerçek ml yok nasıl 4-4-2 oynadılar anlayamadım
    onu düşür bunu düşür istersen küme düşürelim manisayı...gerçek sol bek hakan var demiisin oda sonradan olma sol bek mustafa denizli onu almanyadan getirdiğinde forvet oynatıyordu levent eriş sol açık yaptı ersunda sol bek...şenerde yıllardır kanat oyuncusu olarak oynatıldı okan koçta kanat oyuncusudur mr yok demişsin saçma geldi bana...fatih terim ufuk ceylanı geleceğin milli takım kalecisi olarak açıkladı onuda düzeltmek lazım...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ufuk ceylanin ne gibi ozellikleri iyi belirtirmisiniz
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

top atma ve ayak gücü hariç manisanın son oynadığı maçlara bakılarak geliştirilebilir....

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by patriot45 View Post
    top atma ve ayak gücü hariç manisanın son oynadığı maçlara bakılarak geliştirilebilir....
    Manisa'nin son oynadigi maclari yakindan izlemis bir kisi olarak senin daha iyi bilecegini dusunerek sorulmustu saniyorum ki.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

patriot ee vestel küme düşüyordu zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Metin Akan'ın Acceleration'u 10'dan 15 e kadar yükseltilmeli.Oldukça hızlı bir oyuncu...

Sezer Öztürk'ün Dribbling özeliğinin yine bile çok olduğunu düşünüyorum,diğer özellikleri nerdeyse gerçeğe uygun...

Uğur İnceman'ın mevkiisi oyunda DC/DM/AMC olarak belirltilmiş fakat ben onu pek AMC olarak oynarken görmedim genellikle DM ve MC de oynuyor...

Ümit Bozkurt'un First Touch'u çok yüksek kaçmış 19 olarak onu 15'e falan indirirsek daha iyi olur gibi...Hem kendi kalesine attığı gol sayısıda makul bir değere düşer

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Okan Koc yeniden gözden gecirilmeli berbat yapilmis...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Metin Akan'ın Acceleration'u 10'dan 15 e kadar yükseltilmeli.Oldukça hızlı bir oyuncu...

Sezer Öztürk'ün Dribbling özeliğinin yine bile çok olduğunu düşünüyorum,diğer özellikleri nerdeyse gerçeğe uygun...

Uğur İnceman'ın mevkiisi oyunda DC/DM/AMC olarak belirltilmiş fakat ben onu pek AMC olarak oynarken görmedim genellikle DM ve MC de oynuyor...

Ümit Bozkurt'un First Touch'u çok yüksek kaçmış 19 olarak onu 15'e falan indirirsek daha iyi olur gibi...Hem kendi kalesine attığı gol sayısıda makul bir değere düşer
    1.First Touch topu stop etme. Kendi kalesine gol atmayla nasıl bir alaka kurdun Murat
    2. Acceleration çok iyi Metin bu kadar iyi mi Tuncayın yanılmıyorsam 17

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak abi benim bildiğim First Touch topa ilk müdahale anında müdahale demek...

Metin konusunda ise gerçekten hızlı ve etkili 15 olmasa bile en az 13 olabilir...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Burak abi benim bildiğim First Touch topa ilk müdahale anında müdahale demek...

Metin konusunda ise gerçekten hızlı ve etkili 15 olmasa bile en az 13 olabilir...
    Ilk mudahale de degil. Ilk temas.

Yani oyuncuya pas verildiginde, bu topu kontrol etmek icin hamle yaptiginda topu kontrol icin ne kadar iyi bir ilk temas yapabiliyor topa. Yani topa ilk dokundugunda topu istedigi yere ne kadar yuksek bir isabet orani ile indirebiliyor.

Ornegin bir oyuncuya 2 metreden pas atarsin, kontrol etmeye calisirken ayagindan 1 metre acar.. Zayif ilk temas.

Diger bir oyuncuya 60 metreden pas atarsin, topu ayagi ile sondurur veya cok uygun bir yere inmesini saglar. Kaliteli ilk temas.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ilk mudahale de degil. Ilk temas.

Yani oyuncuya pas verildiginde, bu topu kontrol etmek icin hamle yaptiginda topu kontrol icin ne kadar iyi bir ilk temas yapabiliyor topa. Yani topa ilk dokundugunda topu istedigi yere ne kadar yuksek bir isabet orani ile indirebiliyor.

Ornegin bir oyuncuya 2 metreden pas atarsin, kontrol etmeye calisirken ayagindan 1 metre acar.. Zayif ilk temas.

Diger bir oyuncuya 60 metreden pas atarsin, topu ayagi ile sondurur veya cok uygun bir yere inmesini saglar. Kaliteli ilk temas.
    Ömer' e ek olarak "stop etme" yeteneği deriz biz ona futbolda. Muratcığım

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Abilerim kusra bakmayın ben öyle olduğunu düşünmüştüm kusrum varsa affola

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri