Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 50 sonuç

Konu: [TSL]Manisaspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu arada RAFAEL MARQUES'in bazı özellikleri kısılmalı diye düşünüyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

rafael marques 2 yil once samsunsporla birlikte lig a ya düşünce çok üzülmüştüm. samsunda ki maçlarına tanık olmuştum ve yakın arkadaşlarıma bakın işte anadolunun jardeli diyordum. hiç bir anadolu kulubu bu starı görmedi ve ersun yanalın scout luğuna hayranım gitti vestel manisa liderken transferin son günlerinde meduna yerine 2. ligden bu futbolcuyu aldı. ve marques meduna nın yerini fazlasıyla doldurdu tam patlama beklerken ondan uızun süreli sakatlıklar yaşadı ayrıca yapılan transfer yanlışları, reinaldo alınması vs, zeleanın johanna nın gönderilmesi, ve gene ersun hocanın baskıları kaldıramayışı, yıldız oyuncularla geçiminin iyi olmaması gibi durumlardan dolayı vestel dağıldı ve marques kendisini gösteremedi. bu sene gol kralı adaylarımdan biridir. reinaldo gönderildi, holosko müthiş bir asistçi eğer hoca sabırla oynatırsa marques coşacaktır (SON VURUŞ ÖZELLİKLERİ HARİKA MÜTHİŞ TEKNİK VE KAFA TOPLARI ÇOK İYİ KLASİC JARDEL)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Marqes' i özellikle Samsunspor' da baya seyretmiştim. Marques, çok ağır bir oyuncu, driblingi de iyi değil. Teknik olarak da extensor' a katılmayacağım müthiş değil bence. Kafa topları iyi zaten boyu uzun. Murat' a ek olarak özellikle hızı tekniği düşürülebili görüşündeyim.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

hakan kadir balta nın (mustafa denizli döneminde manisaya gelen 6-7 gurbetçiden uğur inceman la beraber tutunabilen 2. arkadaş) hızlanması (accelaration) mutlaka ağır olduğunu gösteren bir seviyeye çekilme (adam servetten bile ağır- 7-8 olabilir) ayrıca uzaktan sert vuruşları olduğu ve sert frikiler attığı oyuna yansıtılması. (ayrıca oyuna nasıl yansıtılır bilmiyorum ama adam ileri az çıkıyor ama çıktığı zamanda çok etkili oluyor)

ayrıca ufuk ceylan da çok soğukkanlı, korkusuz iyi bir çizgi kalecisi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

katiliyorum söyledikleri oyunda çok şanslı yapılmalı hakan baltanın attığı gollerin yarısı savunmaya çarpar auta giden şut kaleciyi terse yatırır ve gol olur

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ufuk Ceylan' ı ben elhadji v3 te düzelttim biraz bakalım oynayınca bir değerlendirirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Holosko Türkiye'Nin en iyi 2-3 forvetinden birisi konumuna çekilmeli.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Holosko Türkiye'Nin en iyi 2-3 forvetinden birisi konumuna çekilmeli.
    Aynen. Finishing'i 16 dribbling 15 first touch 15 bence iyi olur

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

holosko nun dribbling ve acceleration ı oldukça iyi, öne çıkıyor ama finishing i o kadar üst düzeye çekmek için bence 3-4 maç yeterli değil... geçtiğimiz sezon çalışkan ama sonuca çok fazla etki edemeyen bir görünüm çizdiğini unutmamak gerekir diye düşünüyorum.

ersun hoca onu ilk aldığında AMR de, Zelenka sakat olduğu dönemde AMC de görev yaptı.

acceleration 13-14
    crossing 12-13
    passing 12-13
    work rate 12-13
    dribbling 13-14
    flair 13-14
    long shots 12-13
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Holosko geçen sene 12 gol atabilmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Holosko geçen sene 12 gol atabilmiş.
    Holosko' yu canlı izleyebilecek bir arkadaşımız olsa çok daha iyi olacak ama şu durumda benım bıldıgım kadarıyla böyle biri yok. Özel hareketlerine de birşeyler eklenmeli diye düşünüyorum ama yeterince izleyemedim izleyen arkadaşlardan fikir almak isterim.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

2006 da ki VESTEL MANİSASPOR 3-0 SAMSUNSPOR maçında canlı izlemiştim, o zamanlar Holosko (AMRC gibi oynamıştı) iyi top taşıyan ayağına hakim kanatlara giden çok hareketli ve dengeli bir adam diye hatırlıyorum. (Meduna tek forvetti arkasında da zelenka ve holosko destek veriyordu)
    [ çok iyi bir kontra atak oyuncusu izlenimi bırakmıştı bende...
    o zamandan bu yana üstüne çok şey kattığı kesin. daha fırsatçı bir yapıyıda kendine ekledi.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL]Manisaspor Araştırması 2007

FM 2007 Vestel Manisaspor Genel Araştırma
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Manisaspor Oyuncu Araştırma

Vestel Manisaspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Caner Erkin yeni oyundada golcu olarak gozukmekte,ancak su anki mevkisi daha cok AMLC gibi oynamakta ayrica defansin solundada fena degil.

Sag ayakli yapilmis,sol ayakli olmasi lazimdi.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Meduna kadrodan cikarilacak

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Meduna hala oyunda. Caner Erkin'in mevki hatası ve özellikleri gerçeğe uygun olarak düzeltilmeli.

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Arrow Yıldız tespiti iyi yapılmamış

Vestel manisasporda'ki Güven Varol inanılmaz yetenekli bir futbolcu bu oyuncu yeterince iyi yapılmamış!!!!!!

BANA GÖREEEEEE::::::::

19. Default

nizamettin,holosko,caner,güven,hakan balta,bu oyuncuların özellikleri bence tekrar gözden geçirilmeli ayrıyeten bence selçuk inan türkiyenin en iyi playmaker ı olmaya aday oda biraz daha geliştirile bilir...

20. Default

1.si vestelin teknik ekibi daha iyi yapılabilirdi bulduğu oyuncular ve kondisyonu ortada sonuçta
    2,.si ise arkasında vestel gibi bir dünya devi var beşiktaşın alamadığı zelenkayı anında getirdiler yani finansal durumu çok daha iyi olabilirdi...

21. Default

manisa çok iyi bir takım bir de güzeL kaLeci aLsaLar ..

22. Default

şener manisasporda sağ bek oynuyor şenerin asıl yeri amr dir kaç sene rizede o mevkide oynadı bence bunda sorun yok caner ise amlc st dir...bazı futbolcular daha önceki yıllarda başka mevkide daha sonrada teknik direktör değişmesi nedeniyle başka noktalara çekiliyor örneğin kerim aslında forvettir yada ofansif ortasaha ama zico onun sağbek oynattı...

Kesinlikle, ilk sezon sadece 425 K $ transfer bütçesi veriliyor.Gerçekte bu kadar düşük olduğunu sanmıyorum.

Şener'in asıl yeri AMR olabilir ama öyleyse en azından D/AMR yapılmalı diye düşünüyorum.Ayrıca as kaleci Bülent Ataman Fevzi'den daha kötü.Aklıma gelenler bunlar.

birde unuttuğun birşey var ersun hoca 3-5-2 oynatmıyor takımı takım dizilişi 4-4-2gibi gözüküyor ama takım atağa çıktığında ön liberodaki oyuncu defansın ortasına kayıyor ve bekler ofansif bir anlayış izliyor oyun içinde değişen bir taktik anlayışı var yani ersun yanalın...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyunda meduna hala var metin akan ın özellikleri geliştirirmeli

meduna kadroda yok rafael marques onun yerine war caner erkin amlc-st-fc yapılmalı..

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Umit__Karan9 View Post
    meduna kadroda yok rafael marques onun yerine war caner erkin amlc-st-fc yapılmalı..
    Caner ST-FC? Caner orta sahanin solunda veya ortasinda oynar. Hic ST-FC oynadigini görmedim.

Quote Originally Posted by Deza View Post
    Caner ST-FC? Caner orta sahanin solunda veya ortasinda oynar. Hic ST-FC oynadigini görmedim.
    manisaspor süper lige çıkmadan önce fc olarakta görev yapıyodu dostum amlc+fc olmalı canerin mevkisi

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by patriot45 View Post
    manisaspor süper lige çıkmadan önce fc olarakta görev yapıyodu dostum amlc+fc olmalı canerin mevkisi

U-17 dünya ve avrupa kupalarinda sol kanat oyuncusu idi. Ondan biraz garip geldi de.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri