Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 182 sonuç

Konu: [TSL]Trabzonspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Omer Extensor uçmuş kaale alma onu...
    sen bana bir ayman yapsana üstad merak ettim gerçekten

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

- Stepanov, Porto'ya 3.5 milyon avroya transfer oldu.

- Stepanov'un favori kulüplerine Trabzonspor eklenmeli.

- Fatih Tekk kesinlikle favroi kişilere eklenmeli ayrıca Stepanov'uda buna ekleyebiliriz.

- Ayrıca Trabzonspor favori isimlerinden Ziya Doğan çıkarılmalı..

- Eski oyuncularımızdan Tolga Seyhan Shakhtar kulübünden 1 yıllığına kiralandı.

- Ezeli rakiplerde sadece Fenerbahçe var.Beşiktaş ve Galatasaray'da eklenmeli.Bunun yanı sıra kapatılma kararı alınan Smasunspor diğer rakiplerden kaldırılmalı.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    evet umut hayalinin ispanya liginde oynamak oldugunu söylemişti...ayrıca bence de favori klüp veya kişiler oyun için önemli bi ayrıntı..
    Evet çok doğru.Bir oyuncu kendisine favori kulübünden teklif geldiği zaman daha kolay kabul ediyor teklifi.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Evet çok doğru.Bir oyuncu kendisine favori kulübünden teklif geldiği zaman daha kolay kabul ediyor teklifi.
    Evet kesinlikle sana katılıyorum. Bunlara eğilmemiz lazım.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ama bu durum profesyonallikle pek bagdaşmıyor bu oyuna yansıtılabilirmi peki

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Yansıyor ben elhadjide Engin' in favori kulübünü kocaeli yapmıştım. Normalde körfeze gelemk istemezken elhadjide geliyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Berk çok dogru söylüyor ezeli rakiplerden rize ve samsun çıkartılmalı...fb-gs-bjk eklenmeli...ayrıca rekabetin fb'de 100 üzerinden 100, gs'de 90 bjk de 85 olmalı...şimdi diceksinizki gs aslında trabzona sıcak gelir...aslında gs-ts yakınlaşmasının sebebi fb'dir...ts-gs maçlarının pekte dostluk havasında geçtiği söylenemez...istanbulda son yıllardaki en sorunsuz takım bjkdir..tabi trabzon açısından bakarsak..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Ezeri rakiplerimiz arasında Rize ve Samsun olmalı bence...
    Fenerbahçe 100, Galatasaray 90, Beşiktaş 90
    Rize 60, Samsun 60 şeklinde yapılabilir.

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Ezeri rakiplerimiz arasında Rize ve Samsun olmalı bence...
    Fenerbahçe 100, Galatasaray 90, Beşiktaş 90
    Rize 60, Samsun 60 şeklinde yapılabilir.
    Samsunspor zaten kapancakmis yani olsada olmasada artik fazla fark etmez bence. Rizespor'la aramizdada son zamanlarda baya bir yakinlasma oldu diyebilirim. Gecen gün Forumlarinda dikkatimi cekti Özel bölüm var "Kardes Takimimiz Trabzonpor" diye. Ayrica bircok macta bizim lehimize pankartlarda acildi. En hosuma giden söyle: "Cay, Hamsi, Muhlama bizim isimiz; Trabzonspor kardesimiz"

Galati maçında Yusuf çok iyi oynadı.Bu oyuncu ile ilgilenilmeli CA ve PA'sında.Bence çok yenetekli bir oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Galati maçında Yusuf çok iyi oynadı.Bu oyuncu ile ilgilenilmeli CA ve PA'sında.Bence çok yenetekli bir oyuncu
    evet yusuf gerçekten iyi bir genç oyuncu...vllaznia maçlarında da müthiş oynamıştı 1 tanede gol atmıştı vllaznia'ya...

yusuf kurtuluş , ferhat çökmüş , tolga zengin(özellikle) , yattara

bu oyuncuların özellikleri biraz yüksek olmalı diye düşünüyorum. mesele Tolga oyunda çok dandikdi itibarı yerel di özellikleri de kötüydü heralde bunlar fm 2008 de düzeltilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by offyeterya View Post
    yusuf kurtuluş , ferhat çökmüş , tolga zengin(özellikle) , yattara

bu oyuncuların özellikleri biraz yüksek olmalı diye düşünüyorum. mesele Tolga oyunda çok dandikdi itibarı yerel di özellikleri de kötüydü heralde bunlar fm 2008 de düzeltilir.
    Yusuf yükseltilebilir sadece.Diğerleri normal.Ferhat ve Tolga bence iyi bile yapılmış.Tolga zate dandik bi kaleci..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Dandik kaleci dediğin adam için Fatih Terim gelecekte milli takım için iyi bi alternatif dedi dandik olsaydı geçen sene 18 maç oynarmıydı

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Oynardı.

Kalitesini tartışmıyorum ama

geçen sene JEFFERSON sakatlığının ardından takımda kaleci yoktu.Mecburen de olsa oynayacaktı.

Arkasında Ahmet Şahin vardı galiba ama son 2-3 maç oynadı ve gol yemediği maç ta yoktu galiba.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

erdinç in özellikleride yükseltilmesi lazım

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Oynardı.

Kalitesini tartışmıyorum ama

geçen sene JEFFERSON sakatlığının ardından takımda kaleci yoktu.Mecburen de olsa oynayacaktı.

Arkasında Ahmet Şahin vardı galiba ama son 2-3 maç oynadı ve gol yemediği maç ta yoktu galiba.
    kardeş Tolga jeff iyileşdikten sonrada oynamaya dvm etti.
    ayrıca bu adam a milli olmuş bi kaleci nasıl itibarı yerel yetenekleri berbat oluyo ona şaşmışdım.ahmet şahin bile tolgadan iyi yapılmış.

Saygılar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Ahmet Şahin Trabzona gelmeden önce gayet başarılı bir kaleciydi ama şanssızlıklar yakasını bırakmadı ilk maçında 4 tane yedi ve kaleyi kaptırdı belki oynatılsaydı şuan Tolga veya Jefferson'dan daha iyi bir kalecimiz olacaktı.

ahmet şahin trabzonspor a nuri albayrağın torpili ile gelmiştir ist belediyeden nuri albayrak ist belediyede başkan iken bizim başkanlığa geçdi ve yanındada ahmet şahin geldi 2 sezonda 2 lig maçı oynadı 6 gol yedi ahmet bence ts de 3.kaleci bile olamaz oyunda zaten ts yi alınca ilk sattığımdır kendisi

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by offyeterya View Post
    ahmet şahin trabzonspor a nuri albayrağın torpili ile gelmiştir ist belediyeden nuri albayrak ist belediyede başkan iken bizim başkanlığa geçdi ve yanındada ahmet şahin geldi 2 sezonda 2 lig maçı oynadı 6 gol yedi ahmet bence ts de 3.kaleci bile olamaz oyunda zaten ts yi alınca ilk sattığımdır kendisi
    bende sana katılıyorum ahmet şahin oyunda bence kendi oldugundan daha iyi yapılmış ve trabzonsporda oynamayı hakeden birisi değildir

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ahmet Şahin Trabzona gelmeden önce gayet başarılı bir kaleciydi ama şanssızlıklar yakasını bırakmadı ilk maçında 4 tane yedi ve kaleyi kaptırdı belki oynatılsaydı şuan Tolga veya Jefferson'dan daha iyi bir kalecimiz olacaktı.
    İşte Serhatcığım bu görüşüne nadir de olsa katılıyorum

Bir oyuncunun şansı kötü gittimi malesef öyle oluyor

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

konuyu uzatmanın anlamı yok fm2008 de inş tolga iyi bi kaleci olarak yapılır en büyük beklentim

Nesil
    2003

Jefferson icin Trabzon ve Ziya Dogan sevilmeyen kulup/personel haline gelmeli.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Jefferson icin Trabzon ve Ziya Dogan sevilmeyen kulup/personel haline gelmeli.
    Ziya Doğan kesinlikle eklenmelide Trabzon konusunda katılmıyorum çünkü yaptıgı bir açıklamada herşeye rağmen Trabzon'da çok mutlu oldugunu ve çalışıp tekrar formayı alacagını söylemişti.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    İşte Serhatcığım bu görüşüne nadir de olsa katılıyorum

Bir oyuncunun şansı kötü gittimi malesef öyle oluyor
    Kalecilik işi nasip kısmet. Bu ülkede Rüştü tartışıldıktan sonra daha fazla konuşulacak birşey olmadığını düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

trabzonspor o kadar inanılmaz bir kulupki musampanın nefret ettiği insanlar arasına girmeli hatta ziya doğan bir çok futbol sever bilirki musampa ajax tada atletico madrid tede mancester city dede aml idi yani sol açık geçen sene trabzonda gerçek yeri sol açık olan bir tek futbolcu yokken musampayı önliberoda oynattı ziya hoca bir spor yazarı sordu hocam musampayın neden önliberoda oynatıyorsunuz diye ziya dediki ben daha önceki takımlarında orada oynadığı için orada oynattım ve gözlerime inanamadım dedim ne diyor bu bunun üzerine musampa futbolu bıraktı geçen yılın en büyük transferiydi ama futbolun f sinden anlamayanların kulubunde futboldan sogudum ve futbolu bırakıyorum dedi adam haksızda değil
    ahmet şahinin torpilinden bahsetmişsiniz iyi bir kaleci olduğunu düşünüyorum ve tolga zengin inşallah iyi kaleci yapılır demişler ahmet tolgadan daha iyidir aslında herkez trabzonun geçen yıl yedeği gollere baksın sonra tolga neler yapıyor ona baksın bir hava hakimiyeti berbat hakan şükür onun kafasına oturmuşdu de wilde yaptığı gibi topa vurmayı bilmiyor oyunu geriden kuramıyor (bütün türk kalecilerinde olduğu gibi çok zayıf ve çok çelimsiz kalede güven vermiyor vs vs bence trabzondaki asıl torpilli oyuncu tolga zengindir sonra celaleddin gelir yahu türkiyede sadece 1 tanemi sol bek var ziya hocam düşünüyorum bulunamıyor acaba fabiano eller e ne oldu atletico maridte şimdi almaya kalksanız 10 milyondolardan aza alamazsınız sonrab erdinç türkiyede ondan başka stoper yokmu tolga seyhan yokmu yani başka stoper hüseyinden başka ön libero yokmu senelerdir illlede bunlarla oynayacak olmuyor işte bu laz inadımıdır nedir anlamadım ve trabzon yine başarılı olamayacak neden çünkü kimse futbolun f sinden anlamıyor

Nesil
    2003

Ziya Doğan kesinlikle eklenmelide Trabzon konusunda katılmıyorum çünkü yaptıgı bir açıklamada herşeye rağmen Trabzon'da çok mutlu oldugunu ve çalışıp tekrar formayı alacagını söylemişti.

Tamamdir Serhat, sen daha iyi bilirsin.

Ayrica, Trabzon'un bu sezon oynadigi dizilisi ben 4321 olarak goruyorum. Yaniliyormuyum acaba?

Yani:
    MC: Serkan
    MC: Huseyin
    MC: Ayman
    AMC: Ceyhun
    AMC: Gokdeniz
    ST: Umut/Ersen gibi gozlemledim ben.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Bence Ziya Doğan'ın oynattıgı diziliş 4231 yani
    DM: Hüseyin
    DM: Ayman(Serkan)
    MC: Ceyhun
    MR: Yattara
    ML: Gökdeniz
    ST: Umut/Ersen

Yattara ilk 11'de çıkarsa böyle başlıyor maça ama Yattara ilk 11de başlamazsa Ceyhun'u bir kanada Gökdeniz'i bir kanada koyuyor ve ortaya Serkan vb. koşan çalışan bir adam koyuyor.

Nesil
    2003

Bence Ziya Doğan'ın oynattıgı diziliş 4231 yani
    DM: Hüseyin
    DM: Ayman(Serkan)
    MC: Ceyhun
    MR: Yattara
    ML: Gökdeniz
    ST: Umut/Ersen

Yattara ilk 11'de çıkarsa böyle başlıyor maça ama Yattara ilk 11de başlamazsa Ceyhun'u bir kanada Gökdeniz'i bir kanada koyuyor ve ortaya Serkan vb. koşan çalışan bir adam koyuyor.
    Ceyhun'u hic kanatta izleme sansi bulamadim. Serkan'da DM'den daha cok sag kanada yakin gibi geldi bana o yuzden 3'lu MC dizilisi dusundum.

Gokdeniz ise AMC olarak oynasa bile ofansa ciktiginda kanatlara zaten kayiyor ama ozellikle defansif anlamda ben Gokeniz'i daha cok gobekte gozlemledim, kanati savunmak yerine. Bu yuzden ne Gokdeniz ne de Ceyhun bana pek cizgi oyuncusu izlenimi vermedi.

Hafta sonu biraz daha dikkatli bakarim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

işin kötü yanı trabzon sporun en iyi iki futbolcusuda amr gökdeniz tam bir sağ kanat oyuncusudur tabi yattarada öyle hatta yattara taç çizgisin de oynar oyunu onun için hangi taktiği koyarsanız koyun saçma olacak çünkü 1 tane ne ml si var ne aml si 4-3-2-1 deseniz serkan hüseyin ayman orta sahasında gökdeniz ceyhun oynar amc yattara yedek kalır 4-2-3-1 oynayacaksanız neden serkanı aldınız herzaman diyorum bu trabzonlu yöneticiler de teknik adamlarda bu işten anlaıyor türk futbolunun en ilginç transferlerine imza attılar ispanya liginde harikalar yaratan elleri biz trabzonda beğenmedik koskoca musampaya futbolu bıraktırdık jun a 3 maç sabredemedik onun iyi bir santrafor olabileceğini düşünüyorum geleceğin milli brezilya milli takım kalecisi trabzonun 3. kalecisi durumunda bide ziya diyomuş jeffersonu göndermeyin o benim 3. kalecim hehe amma güldüm yani ben aylardır düşünüyorum akıl sır erdiremiyorum sizde hiç boşuna düşünmeyin kafayı sıyıracak gibi oluyor insan

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri