Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 182 sonuç

Konu: [TSL]Trabzonspor Araştırması 2007

Hybrid View

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL]Trabzonspor Araştırması 2007

FM 2007 Trabzonspor Genel Araştırma
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Trabzonspor Oyuncu Araştırma

Trabzonspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

oyuna şöyle bir baktım TS kadrosundaki oyuncuların profillerine
    Marcelinho,Szymek,Jeff,Musa büyük,yattara özellikleri iyi

bu arada dikkatimi çekti emrah kol diye bi adam var bitiriciliği 17 teknik 16 20 yaşında
    bide yani çok güldüm hüseyin in tekniği 18 yapılmış yattaranın 16 çok komik geldi bana
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by PESkolik
    oyuna şöyle bir baktım TS kadrosundaki oyuncuların profillerine
    Marcelinho,Szymek,Jeff,Musa büyük,yattara özellikleri iyi

bu arada dikkatimi çekti emrah kol diye bi adam var bitiriciliği 17 teknik 16 20 yaşında
    bide yani çok güldüm hüseyin in tekniği 18 yapılmış yattaranın 16 çok komik geldi bana
    Neresi ilginç ben anlamadım.Emrah Kol gelecekte büyük patlama beklenen oyuncularımızdan.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by #10 Osmanozc View Post
    Neresi ilginç ben anlamadım.Emrah Kol gelecekte büyük patlama beklenen oyuncularımızdan.
    adını bilmiyorum gündemede gelmedi ilginç bişi diil bu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    kesinlikle ilginç birşey değil hüseyinin tekniği daha iyi sırf bi oyuncu diğerinden daha iyi diye her özelliği de üstün olmayacak ya?Yattara fiziken çok iyidir ama tekniği o kadar da iyi değildir.Bir çarpıklık görmedim ben bu konuda..

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

Quote Originally Posted by sasanargiz View Post
    .....Yattara fiziken çok iyidir ama tekniği o kadar da iyi değildir.Bir çarpıklık görmedim ben bu konuda..
    ben sana demedim peskolik sasanargize söyledim

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

gerçekte de böyle bir oyuncu var mı?

Quote Originally Posted by khasab View Post
    emrah ko diye biri gerçekten de var arkadşlar
    ewet war iyi oyuncu fmdede iyi tabiki...ama yattaranın teknik 20 olmalıydı onu geçicek kim war

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ömer Rıza Fm 2006'ya göre aynı. Eklenen oyuncular yerinde yapılmış. Bazı oyuncuların özelliklerinde çarpıklıklar görülüyor.

transfer listesine konulan oyuncularda yerinde
    Zeka Yaşım Tutmadığı İçin Hesabımı Kapattılar

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

ilk önce emrah kol dan bahsedeyim evet öle biri var ve ger.çektende iyi bi genç yetenek bu sene sarıyerde oynuyo bizden kiralık gitti hatta fenerle hazırlık maçı vardı sarıyerin galiba geçen seneydi 2 gol atmıştı. bide oyuncu özellikleri iyi değil adem koçak ve ibrahim ehgeen bu kadar kötü olamaz

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

teknik diyorum burda hüseyin i ne zaman çalım atarken gördün,adam eksiltirken
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

yattaranın fiziği asıl iyi deil tekniği iyi zayıf adamın fiziği nasıl iyi olsun?

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

ben fizikten değil teknikten bahsediyorum fiziği nerden çıkardınız
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

arkadaşlar bence yattaranın ytekniği iyide yattara normalde bi tek türkiyedeki maşlarda ve avrupada zayof takımlara karşı iyi oynuyo olsun o kadar yattara düdüğü avrupada ötüyo ama hüseyinde formda olduğu zman iyi oynuyo unutmayalımii hüseyin de iyi onuyo hamal gibi çalışıyo türkiyede onun görevini yapabilecek birisi var oda aurelio ama oda türk değil

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ferhat DRC DM olmalı
    gokdeniz AMRLC olmalı
    cagdas DLC olmalı
    musa D/WB R olmalı
    fatih DRC olmalı
    ufukhan bayraktar DRL D/WB RL olmalı
    marcelinho AMLC olmalı
    hasan DM olmalı
    mustafa keceli DLC DM olmalı
    jun gecen sene beşiktaşta kiralık oynadığı dönem geçmişinde yine trabzon diye geçiyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

stepanov berbat ötesi olmus bu kadar iyi bi oyuncu nasıl böyle anlayamadım...

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

arkadaşlar teknik derken sadece çalım değildir bence teknik beceri demektir oyun anlayışı demktir. bide fm gerçek ten bir oratam olmadığı için sonuçta sana bi oyun birebir olmaz ama hüseyini iyti yapmak için bu tarz çalışmalar yapılabilmiştir sonuçta

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by khasab View Post
    arkadaşlar teknik derken sadece çalım değildir bence teknik beceri demektir oyun anlayışı demktir. bide fm gerçek ten bir oratam olmadığı için sonuçta sana bi oyun birebir olmaz ama hüseyini iyti yapmak için bu tarz çalışmalar yapılabilmiştir sonuçta
    Oyunda teknik ozelliginin sencesi bencesi yoktur.

Ozelliklerin tanimini burada gorebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Oyunda teknik ozelliginin sencesi bencesi yoktur.

Ozelliklerin tanimini burada gorebilirsiniz.

mesaj için saol ben öle düşünmüyodum ama oyun tabiki kurallarına göre oynamak lazım

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

arkadşlar fm 2006 stepanov nasıl bileniniz varmı sırp ligini eklemedim ben ama eklemeyi düşnüyom daha yeni başladım oyuna yani 3. kez yeniden başlıyom 10 yılı geçtimi bırakyıom bilgisi olan bana swöleyebilirmi

kardeşim yattaranın teknik 20 olması lazım
    Zeka Yaşım Tutmadığı İçin Hesabımı Kapattılar

Kendimce fikirlerimi yazayım.Öncelikte Türkiye liginin kalitesi 14 sanırım.Buna göre değerlendirme yaparsak lig iyi derim.Bunu söylerken şu yönden bakıyorum bir ingiltere ve ispanya gibi değil bizim ligimiz.Yinede bir şey eksik oyunda.Özellikle başarı kazandıkca ligin gelişiminde ve ülkenın gelişiminde gözle görülür büyümeler olmuyor.Örneğin ispanya liginde önemli bir oyuncu 35 M Sterlin ediyorken aynı oyuncuyu türkiye ligine aldığınızda 10m sterline iniyor.Kötü olan bu diil yıllar geçtikce başarısı yükseldikce bunun üst seviyeye cıkmaması.

Gelelim Trabzona.....

İlk olarak Yattara'nın ciddi anlamda kötü yapıldığı aşikar bunun tartışması yok.Bu adam oynadığı 30 ila 32 macın hepsinde ya gol atmış yada gol attırmış bir adam.Gidip istatistiklere bakılabilir.Ayrıca benım Ronaldinho ile birlikte gördüğüm en kabiliyetli 2 futbolcudan birisidir.Yattaranın şu haliyle potansiyel ability'sinın 160 current ise 140 olmasını beklerdim.Ayrıca yattaranın pözel yetenek kısmında sık sık adam geçme topla birlikte sağdan koşma içe orta yapma gibi özel yeteneklerininde eklenmesi lazım.

Stepanov içinde aynı şeyler söz konusu.Belirleyici özellikte bir oyuncu Stepanov.Onunda seviyesi baya düşük.başlangıc değeri olarak 130 current verilebilir.

Gökdeniz AMLC olarak Gözüküyorki bu cok saçma Normal Mevkisi AMRC dir.Yinede AMRCL olmalı.Yine gökdenizinde topla birlikte ortadan koşar verkaç dener gibi özel yeteneklerininde atlandığını görüyoruz.

Trabzonspor'un altyapı özellikleride kötü yapılmış:en azından cıkan oyuncu potansiyeli 16 olmalı diye düşünüyorum.

Marcelinho AMLC olmalı.Genel özellikleri iyi.

Musampa'yıda beğendim.

Trabzonspor'un transferde yaşaığı en büyük sıkıntı kadrosunda 9 yabacı bulunması.Bu kiralık olan adamlar gerçekten satılmadıysa böyle kalsın.Ancak ben eller'in gittiğini biliyorum.Jun kiralık mesela.

Ferhak Çökmüş ise gerçekten bu oyunda çökmüş olarak bulunmakta.Düzeltilmeli.

Hasan üçüncü Kesinlikle MCR olmalı.

Aslında lige cok şey eklenir ama bu yazdıklarım olmalı.Her takımda belirleyici adamlar var.Mesela GS de arda'nın neden preffered Movies'I yok anlamadım.Adam özel bir yetenek.

Aynı şekilde Fenerde bir cok oyuncununda eksiği var.Beşiktaşta öyle keza.Süper ligin belirleyici oyuncuları iş yapmalı bence.

Bir Gökhan ünal'da bile Preffered movies yok.Girin bakın İspanya ligine en yerel adamda bile var bu gerçekci özellikler.

Saygılar....

Nesil
    2003

Northstar:

Bu yazdiklarin icin tesekkur eder, hepsinin gozonune alindigini ve oyuna yansitilacagini umit ettigimi eklemek isterim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yattarayı oyunda kötü yaptılar teknigi 20 olması lazım dı
    szmek güzel frikik kullanıyo ( %90 ı gol oluyo ) frikik puanı 20 tomas jun cok kötü gökdeniz forvette süper oynuyor..

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by byunuss1 View Post
    szmek güzel frikik kullanıyo ( %90 ı gol oluyo ) frikik puanı 20 tomas jun cok kötü gökdeniz forvette süper oynuyor..
    szmek dünyanin en iyi frikikcilerinden mi sence? Bence degil ve bunun icin 20 olmamasi gerek. Ayrica Yattara´dan daha iyi teknigi olan oyuncular var, kolay bir örnek Ronaldinho. Bundan dolayi 20 olmayacak, Ronaldinho 20 ise, Yattara 17-18 olur belki.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by byunuss1 View Post
    dostum bence jun bomba goller atıyo ama sana kotu zamani denk gelmis ama gökdeniz iyi onayi hakkaten sywmek harbiden bomba frikikler iyi atıyo hasatyım onun frikiklerine bide su ufuk bayraktar ve muhammet reis var arkadaslar hakkaten iyi bi anreman programı ile cok iyi duruma geliyolar bunlar size önerimdir ama m.reis her oyunda farklı mevkide çıkıyo hatta ilk oynadığımda orta saha diye çıktı ikinci oyunumda kaleci oldmuştu

Fabiano Eller internacional'dan geri dönüyor yani trabzonsporun malı gene orada bir yanlışın var arkadaşım.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Yattara nın tekniği iyi ama 20 olacak diye bişi yok16-18 gibi olsa yeter zate
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri