1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: [Lig A]Elazığspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bülent Karaman,

Sportsmanship - 3
    Dirtiness - 17

Olmalı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bulent Karaman gecen hafta Kartal deplasmaninda kavga cikarmisti dun de Giresun" da cikarmis. Zaten kuvvetli bir oyuncu 2 maçta da takımının tek golünü attı. Bu sene Elazığ' ın gol yollarındaki en büyük silahı.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [Lig A]Elazığspor Araştırması 2007

Elazığspor
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Elazığsor' da Erman Kılıç üstünde durulması gereken oyuncu oyunda dm yapılmış ama Erman orta saha da sol sağ orta her yerde oynuyor gole yönelik bir oyuncu. Explosive winger tabir edilebilir. Çok hızlı top tekniği yüksek uzaktn iyi şut atabilen ve her an tabelayı değiştirebilen bir oyuncu kısa zaman sonra süper ligte izleyebiliriz kendisini

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Serkan Kılıç: Uçmayın WBL20 DL15

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Serkan Kılıç: Uçmayın WBL20 DL15

Nerde ucmıyacagız serkan kılıc baska erman kılıc baska

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben ne dıyorum sen ne dıyorsun serkan kılıc sahanın her yerınde oynamıyor dıyorum dl 15 wbl 20 bu kadar mc dc dmc ml aml falan yok

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet yanlış anlaşılma olmuş, ama sen çok takmış durumdasın oyunuların birden çok mevkide oynamasına burası Türkiye unutma Ertuğrul bile libero oynadı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hehe haklısın ogun sw dc dmc mc amc kadar oynadı bunlar hep fatıh terımın uzun boylu santrafor meragı yuzunden oluyor bu arada bır dahakı oyunda fatih terimin favori personaline hakan şükür yapılabilir eskiden lukunkulu dönemde galatasarayın her maçını 90 dk izlerdim fatih terim mağlup olduğu maçlarda oyunu açmak için abel xaiveri bile santrafora koyardı uzun boyunu kullanmak için ama bence dediğim gibi bir çok türk futbolcuya cok fazla mevkii yapılmış diğer ülkelerde böyle değil o sebeble söylüyorum hemde bence görüntü kirliliği oluyor bi bakıyorum ergün penbe nin amc si bile yeşil ali bilginin her mevkide oynaması draman keza öyle bakın dramana bülent bölükbaşı mevkileri yapılmalı cok fazla var bu tip arda da öyle avrupada bunları göremezsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Dogru, yalnız şöyle bir durum var bazı mevkıleri yapay zeka ekliyor. Editörde özellikler 0 olunca yapay zeka mevki ekliyor yani araştırmacılarımız eklememiş olabiliyor. Bilgilerine

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

heh cok guzel bir noktaya degindin soyle bir olay olabiliyor dedigin gibi adami dr 20 dc 15 yapiyorsun diyelim bir bakiyorsun dl turuncu cikmis onu engellemek icin her yere 0 degil 1 yazin bir yazdiginizda cikmiyor ben oyle yapiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet biz de öyle yapıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Ali Kemal Yükseker; İstanbul B.Bld.sporun ortasaha oyuncusu Ali Kemal Yüksekeri 1 yıllıgına kiralık olarak anlaşmaya varıldı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    skender Genç;İst.B.Bld sproun genc kalecisi İskender Genç ile anlaşmaya varıldı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bu oyuncular Erman Kılıç karşılığında Elazığ' a verildiler. Erman Kılıç gibi takmın herşeyi olan bir oyuncuyu kaptırdılar.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Mesaj Yetkileri