Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 68 sonuç

Konu: [Lig A]Karşıyaka Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Geçen sene de Mardin'deydi bu sene 2 defa mı transfer oldu anlamadım. Ama çok klas forvet.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

şeyhmuz mardinden geldi başka takımdan değil, sezer badur sözleşme yenilemedi, hakan korkmaz transferi suya düştü. sezer sezgin bjk den bir sene daha kiralandı. sebatspordan emrehan (kaleci) transfer edildi. ayrıca kocaelispordan cihan korucuoğlu transfer edildi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca almanyadan 3 gurbetçi kampta deneniyor, durumları netleşince bilgilendiricem. şu ana sadece adlarını biliom ismail, cihan, ?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Cihan çok düz bir oyuncu ancak koşar daha fazlasını yapamaz.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

ahmet çağıran(denizlispor daydı geçen sezon) 1 saat önce imza attı, hayırlı olsun camiamıza.
    cihan ön libero galiba pek olumlu şeyler duymadık bizde, umarım yanılırız.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Cihan ön libero ya da orta saha ortası çok iler çıkmaz. Kişilik olarak iyi bir oyuncu. Düz çalımı sevmez koşar mücadele eder.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Karşıyakaspor galiba FB'li OLCAN ADIN ile anlaşmış ama pek bilgim yok...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Olcan Adın Karşıyaka'da 1 sene kiralık olarak forma giyecek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çok iyi transfer fenerbahçe adına karşıyaka adına gürhan gürsoy adına alexi yedeği gürhan bu sene

İnşallah bu İzmir kulübümüzü seneye Süper Lig'de görürüz

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

ALTAY: Süleyman *** - Hakan ***, Macit ** (15 Erdi ***), Recep *** (60 Enis **) - Emirhan ***, Yakup ****, Merter ***, Yasin ***, Volkan *** - Aydın (46 Murat Bölükbaşı ***), Mehmet Şen ** (46 Adem ***)
    (4-4-2)

KARŞIYAKA: Onur *** (46 Emrehan **) - Ozan **, Gurur ***, Ahmet *** (75 Serkan **) - Sezer ***, Mustafa ** (75 Atilla ***), Cihan **, (46 Ramazan ***), İnanç *** (46 Cihan Yılmaz **), Olcan *** (65 Timuçin **) - Özgür **, Şehmus ** (4-4-2)
    GOL: Dk.54 Murat Bölükbaşı

altay 1-0 ksk

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Gurur çok iyi topçu olacak

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

inşallah olur, engin hoca şans verirse olur...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    kalecimiz onur kıvrak ümit milli takım aday kadrosuna çağrılmıştır.

onur gurur sezer şeyhmus ve olcan bu takımda çok iş yapar

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Burak Duran View Post
    onur gurur sezer şeyhmus ve olcan bu takımda çok iş yapar

Onur bugünkü maçta çok iyi toplar çıkardı, ancak degajları çok kötüydü neredeyse ortasahayı geçmedi.

Gurur pek iyi oynamadı aslında klasik bir defanstı.

Sezer, KSK'nin en iyisi ve ayakta kalan nadir isimlerindendi.Çok koştu,çok oynadı.Bravo.***

Şehmus, maçta varlık gösteremedi, kaçırdığı penaltı da cabası.

Olcan, Şehmus gibi o da varlık gösteremedi, sadece 1 kez kaleye şut vurabildi o da çok farklı auta gitti.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

fotomaç:

GİRESUNSPOR: Ünal ***, Levent **, Kemal ***, Mithat ** (dk. 85 Bahadır ?), Emrah Kol ***, Mehmet **, Serkan **, Emre **, Tolga ** (dk. 75 Fırat H), Ümit H (dk. 61 Adnan H), Emrah Kaya **

KARŞIYAKA: Onur ***, Ozan **, Saffet ***, Ahmet **, Sezer **, Cihan (dk.

67 Atilla ), Mustafa (dk. 79 Ramazan ), İnanç ** (dk. 83 Serkan ?), Olcay **, Şehmuz **, Özgür **

Yeniasır:
    GİRESUNSPOR
    1 Ünal **
    2 Levent **
    5 Kemal **
    8 Mithat **
    55 (85 Bahadır)
    9 Emrah **
    10 Mehmet **
    19 Serkan **
    28 Emra Karaman **
    35 Tolga **
    86 (75 Fırat *)
    61 Ümit **
    20 (61 Adnan **)
    77 Emrah **
    KARŞIYAKA
    1 Onur ****
    48 Ozan **
    4 Saffet ***
    7 (68 Atilla **)
    5 Ahmet **
    39 Sezer ***
    3 Cihan **
    61 Mustafa Cevahir **
    11 (78 Ramazan **)
    22 İnanç ***
    54 (82 Serkan)
    29 Olcay **
    10 Şehmuz **
    9 Özgür ***

milliyet:
    GİRESUNSPOR: Ünal ( 7 ) - Levent ( 6 ), Kemal ( 7 ), Serkan ( 7 ), Emre ( 6 ) - Mithat ( 7 ) (Dk.84 Bahadır), Mehmet ( 7 ), Tolga ( 5 ) (Dk.72 Fırat 4 ), Emrah Kaya ( 6 ) - Ümit ( 5 ) (Dk.61 Adnan ( 5 ), Emrah Kol ( 6 )
    KARŞIYAKA: Onur ( 7 ) - Ozan ( 6 ), Saffet ( 6 ), Ahmet ( 6 ), Sezer ( 6 ) - Cihan ( 5 ) (Dk.67 Atilla 4 ), Mustafa ( 6 ) (Dk.78 Ramazan 4 ), İnanç ( 6 ) (Dk.82 Serkan ( 3 ), Olcan ( 7 ) - Şehmuz ( 5 ), Özgür ( 5 )

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaslar bu arada Saffet yaziyoru o Gururun diger ismi yanlislik olmasin.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yıldız ve puan dağılımında çoğu izlemeden yazıyor arkadaşlar ezbere inanmayın.

Sadece MİLLİYET'in kine katılıyorum, maçı canlı olarak izlemiş birisi olarak.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar, bir maçın oyuncu puanlamasının araştırmaya bir katkısı olmaz. Bunlar gazetelerin kafadan salladığı puanlar. Karşıyaka ile ilgilenen arkadaşımız zaten izliyor bu maçları. Oyuncu özellikleri hakkında yorum yapın lütfen. Araştırmaya katkı sağlayacak yorumlar olsun.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

haklı olabilirsiniz ben sadece ideal 11 konusunda fikir sahibi olunsun diye pasteledim...

araştırmaya katkı sağlıyacak yorumları da elimden geldikçe yapmaya gayret ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    haklı olabilirsiniz ben sadece ideal 11 konusunda fikir sahibi olunsun diye pasteledim...

araştırmaya katkı sağlıyacak yorumları da elimden geldikçe yapmaya gayret ediyorum.
    Zaten TFF web sitesinden araştırmacılarımız kimin kaç maç oynadığını, kaç maça yedek çıktığını ve sonradan girdiğini alıp istatistiki olarak kaydediyorlar. O yüzden bunlara lüzum yok diye düşünüyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

hocam haklısın ama problem şu ki oyun(FM 2007) açıldığında takımlar (ÖZELLİKLE LİG A) abuk sabuk dizliş ve 11 lerle karşılaşıyoruz (bütün sezon 4 savunma oynamasına karşın 3-5-2 oynayan altay aynı şekilde telekom sporda aynı durumda, altay da sürekli oynayan 4 oyuncunun (merter yüce, sancak, hakan turan, ibrahim öztürk ün oyunda kadroya girememesi vs vs)).

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Zaten siz de bu sebepten ötürü araştırmayı daha güzel yerlere getirmek için alındınız, gerekli istatistikleri tutun diye

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Zaten siz de bu sebepten ötürü araştırmayı daha güzel yerlere getirmek için alındınız, gerekli istatistikleri tutun diye
    oke sir...

Onur Kıvrak çok yetenekli bir kaleci.Çok iyi yerlere gelecek ileride diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    hocam haklısın ama problem şu ki oyun(FM 2007) açıldığında takımlar (ÖZELLİKLE LİG A) abuk sabuk dizliş ve 11 lerle karşılaşıyoruz (bütün sezon 4 savunma oynamasına karşın 3-5-2 oynayan altay aynı şekilde telekom sporda aynı durumda, altay da sürekli oynayan 4 oyuncunun (merter yüce, sancak, hakan turan, ibrahim öztürk ün oyunda kadroya girememesi vs vs)).
    Onların büyük bir bölümü bu yeni data da düzeltildi. Oynadığıunız zaman çok daha iyi göreceksiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

savaş bahadır(dc) resmen karşıyakada... (ümit aydın da yüzde 99 da ksk de)

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

ümit aydın olmadı... mehmet kahriman(kocaelinden bonservisiyle) ve serdar güneş (kiralık) ankaraspordan transfer edildi.

Adı Soyadı : Serdar Güneş
    Oynadığı Takım : Ankaraspor
    Forma No : -
    Doğum Yeri : Berlin
    Doğum Tarihi : 24.06.1987
    Boy : 1.83
    Kilo : 72
    Mevki : ORTA SAHA
    A Milli : -
    Sözl. Bitiş Tarihi : 31.05.2007
    Ülke : Türkiye AB
    Oynadığı Takımlar : Berlin Ankaraspor
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Erol' un yazdıklarına hemen ekleme yapayım. Mehmet Kahriman trasnfer bence gereksiz olmuş. Markaj ve top kapması lig a standartlarının üstünde olmasına rağmen çalışmay sevmeyen ve kabadayı tavırlarıyla tanınan bir oyuncuyu bu takıma almak ne kadar mantıklı tartışılır? O takımda bir de ŞEhmus gibi papaz tabir edilen bir oyuncu varsa.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Erol' un yazdıklarına hemen ekleme yapayım. Mehmet Kahriman trasnfer bence gereksiz olmuş. Markaj ve top kapması lig a standartlarının üstünde olmasına rağmen çalışmay sevmeyen ve kabadayı tavırlarıyla tanınan bir oyuncuyu bu takıma almak ne kadar mantıklı tartışılır? O takımda bir de ŞEhmus gibi papaz tabir edilen bir oyuncu varsa.
    neden ya birbirleriyle mi kavga edecekler yani hırs her futbolcuda olmalı bence iyi transfer

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Hırs dmeedim ki ben kabadayı dedım hırslı olmak başka kabadayı olmak başka. Hırs tabi ki önemli hırssız oyuncuyı ben de sevmem ama İksi de çok papaz oyuncular.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri