Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: [Lig A]İstanbul Büyükşehir Belediyespor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Evet Hasagic İBB için en iyi transferdir şu ana kadar. Yalnız bu takım ileri uç elemanı almadı. Şiddetle forvete ihtiyacı var yoksa geldikleri gibi giderler. Tabi kendilerinde kötü takımlar kurulmassa. Bu iş Adriano ve Sertan Eser' le gitmez. Bir de hazırlık maçlarında hala Haluk oynuyor. Mehmet Ali yedek yani anlayamıyorum ben Abdullah Hoca' yı bu kadar lobici olunmaz.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence adriano ideal yanına batuhan karadeniz yada özgürcan kiralanabilir cafercan yine kiralanabilir İBB düşmez gibime geliyor GS destek çıkacaktır

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Cafercan Ordu' ya gitti. Kaldı ki 1. ligte zaten oynayabilecek durumda değil. Lig A' da bile yedekti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

haklsıın bende iyi bir yedek olur diye düşünmüştüm zaten ama gerek hasan kabze gerek özgürcan gerek serkan çalık İBB nin işini fazlasıyla görür

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Metin Depe Erdincten iiyidir cok guclu bir defans. Metin Kafa toplarina da hakim top kapmasi da iyi. Tjikuzunun mevkilerine dm ve mc eklenmeli. Belediyede mc ve dm oynuyor. Rize de de boleydi ama oyunda dr mr. Rizvan sahinin ca si artitirlmali ki bu eleştiri kendime

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yapma el hadji her ne kadar allah tarafından trabzonda tutulduğuna inansamda erdinç yıllardır bu ligde oynayan bir oyuncu ayrıca kafa topları metin depe den az değildir bana kalırsa erdinç bi kademe daha iyi ama metin o işin altından kalkacaktır
    müthiş bir kadro mutlaka ilk ondalar

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Valla extensor Erdinci cok fazla seretmedim Metini daha cok serettim daha da dikkat ederim tabi Erdinc oynarsa ama Metin de boga gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

metini bende çok seviyorum ilk fenerbahçe maçında arkadaşla yanyana maçı izliyoruz ya dedi metinde kaç yıldır ikinci ligde kaldıramaz falan dedi yok ya dedim kaç yıldır 1. lige çıkma mücadelesi veren ekiplerde başarıyla oynuyor onunda hakkıdır çıkmak vs nitekim gayette iyi oynuyor fizigi iyi boyu 1,88 falan olması lazım bu arada

ilyasın uzun şut pas ve liderlik özellikleri iyi yapılmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İlyas'ın Dirtiness özelliğide 15-16 olmalı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

hele Sertan" in argues with officials eklenmeli bir de dirtiness 20 olmali. Agression da bir o kadar cok saldirgan.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Abi dur yaw 20 etme Sertan'ın DİRTİNESS'i o zaman Pascal için kaç olcakki

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ama seyretsen ole olur. Bu sene evinde oynadıkları 2 macı da stadda ızledım. Her şeye sert çıkıyor. İtiyor, kakıyor herşeye itiraz ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    İlyas'ın Dirtiness özelliğide 15-16 olmalı.
    yok yaw ilyas sakin çocuktur

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İlyas sakin mi ?

2 sene önce Giresun-Diyarbakır maçında oynarken izlemiştim onu ve saha içinde yapmadığı "pislik" kalmamıştı, yanlış anlamayın pislik bir tabirdir.Ondan dolayı yazdım.

Ayrıca bu sene izlediğimiz FB maçında da bu özelliğini gösterdi bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Hmm ben Ilyasın kırlılığını farketmemıstım daha da dıkkatlı ızleyecegım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Araştırmaya katkısı olmayacak ve içeriği boş mesajlar silindi.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Coşkun 15-16 az bile Sertan' a. Artık 33 yşaında bu saaten sonra değişmez. Her türlü sertliği, hakeme itirazı ve itişi kakışı rakip oyuncuları kızdırmayı seviyor. Her pozisyonda kabarıyor. Bunları tv çekmediği için görmüyorsunuz ama stadda seyredıınce goruyorsun.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [Lig A]İstanbul Büyükşehir Belediyespor Araştırması 2007

İstanbul BşB
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

bu takimi su anda canli izleme firsatim yok ama izlenmeye deger oyuncular oldugunu dusunuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

evet eskişehirsporla yapılan maçta gözlemledim Ali güzeldal,Sertan Eser,Volkan kocaloğlu gözüme çarpan oyuncularındandı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

İyi Günler Arkadaşlar;

İstanbul Büyükşehir Belediyespor araştırmasını ben tamamlıyacağım;
    Bilgilerini veya gözlemlerini paylaşmak isteyen arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Teşekkürler

Ali Güzeldal oyunda cok kötü yapilmis. Kendisi Türk futbolunun en büyük yildiz adaylarindandir. En belirgin özellikleri bence teknik, calim atma ve bitiricilik olmalidir. Tabi Ali suanda Süperlig kalitesinde degil ama cok yakinda öyle olacaktir.

ali kemal yuksekerin degeri ve profili dusuk olmasina ragmen cok iyi bir oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Selim55 View Post
    Ali Güzeldal oyunda cok kötü yapilmis. Kendisi Türk futbolunun en büyük yildiz adaylarindandir. En belirgin özellikleri bence teknik, calim atma ve bitiricilik olmalidir. Tabi Ali suanda Süperlig kalitesinde degil ama cok yakinda öyle olacaktir.
    Geçen ay yaptığım elhadji maxi updati yükleyip oynamanı tavsiye ederim bir de oradaki Ali' ye bak

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bu arada Haluk Güngör' ün CA' sı 120 bu kaleci için çok uçuk bir ca milli kaleci Orkun' un 105 onun için bu kalecinin en fazla 95 olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cafercan Aksu:AML20 AMC10 FC15 elvir baliçin aynısı gibi bu oyunda hiç değer verilmemiş şutlarından tutunda paslarına kadar aynen baliçi andırıyor şişirilecek adam ümit ozan kazmaz değil cafercandır
    Metin Hartamacı:AMR15 ST20
    Tayfun Seven: Kim neden bu kadar abartıyor akrabası falanmı var senelerdir ne yaptıki bu kadar abartılıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Cafercan Aksu:AML20 AMC10 FC15 elvir baliçin aynısı gibi bu oyunda hiç değer verilmemiş şutlarından tutunda paslarına kadar aynen baliçi andırıyor şişirilecek adam
    bende uzun sut 16 pas 16 cafercanin... bu arada tr deki butun 2. lig kluplerini nasil takip ettin maclar ligtv den yayinlansa neyse dicem...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende sana insan deli olmasin dicem

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Geçen ay yaptığım elhadji maxi updati yükleyip oynamanı tavsiye ederim bir de oradaki Ali' ye bak
    OK Tesekkürler. Gerci suanda Premier League'de yeni kariyer basladim ama 5-6 sezon sonra bikarim diye düsünüyorum. Yeni oyun actigimda Süperlig'de oynayacagim tekrar ozaman denerim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Razundara Tjikuzu'la 3 senelik anlaşma yapıldı.

Razundara Tjikuzu mevkisi DM olmalı

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri