Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: [Lig A]İstanbul Büyükşehir Belediyespor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Tjikuzu Rize' den gönderilmişi ama yararlı bir oyuncuydu. Orteman' ı hiç izlemedim ama iyi bir oyuncu diye bahsettiler. Ayrıca Elazığspor' dan Erman Kılıç, Altay' dan Sancak Kaplan İBB' li oldu. Bu oyuncular lig a' nın en iyilerindendi. Özellikle Erman Kılıç çok özel bir oyuncu. Belediyespor, Oftaş ve Kasımpaşa' nın aksine iddalı ve lige damgasını vurabilecek bir ekip kurmaya çalışıyor.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İstanbul B. B. Hasagic'i aldı
    İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Gaziantepspor'un kalecisi Kenan Hasagic'i transfer etti.

Kulüp futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Boşnak kaleci Hasagic ile 2 yıllık anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Dizar, bu transferi bitirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, ''Bizim yapımızdaki bir takım için oldukça iyi bir transfer. Başarılı bir kaleciyi kadromuza dahil ettik'' dedi.
    19.07.2007

Kaynak : AA

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Super transfer...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ve transfer bombasıda kenan hasagiç oldu bu bence en iyi transferi

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

efe inanç fener altyapısından yetişen çok koşan basan ve süperlig ayarında izmirsporda izlediğimiz bir ön libero arkadaşımız.

efe inanç *** DM ;-)

yine stoper de altay da izlediğimiz ve yaklaşık 600000 ytl ye tranfer edilen Metin DEPE, havadan geçit vermez, hırslı ve oyuna katılımı iyi olan ve hücuma da çıkmayı seven bir abimiz. P.A. ve C.A. sı trabzonsporlu erdinç yavuz ayarında bir abimiz diye düşünüyorum.

Metin DEPE *** DC

yine önceki sezon ksk de oynayan sol bek ekrem ekşioğlu, son 2 sezonu solbek olarak geçirdi, ayağa pas yapan ortalama süratte, kademesi zayıf bir abimiz.

Ekrem Ekşioğlu **buçuk DL/WL

3 seszon önce ksk de iyi çıkış yakalayan ama sonra bir türlü o çizgiye gelemeyen kardeşimiz Gökhan KABA, rahat pozisyon bulmaya devam ediyor ama son vuruşları 2 yıldır çok etkisiz. AMA iyi motive edilirse deli pres yapar ve çalışkandır.

GÖKHAN KABA **BUÇUK SC

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dostum biz puanlarımızı yıldız hesabıyla vermiyoruz oyunun editörüyle ilgilendiysen orada görürsün current ve potansiyel ability diye bir kavram vardır genelde 100-200 arasıdır ama bizim türk futbolcuları 100-140 arası değişir bunlara dikkat et ayrıca yazılarının bir çogunu beğendim okumak bayağı bir zamanımı aldı

benim İBB ile ilgili olarakta düşüncelerim kesinlikle düşmezler bunu fb maçından öncede söylüyordum metin depe nin boyu 1,88 uzun bir stoper yanına adam yoktu sol bek murat ocak oynadı ama yabancı stoper hemen alındı murat ocak sol bek olacak rızvan iyi bir sağ bek yedeği olabilir kerim sağ bek oynar kalesi ve 4 lü defansı harika tjikuzu bu ligde rahatlıkla oynayabilecek bir ön libero efe inanç la birlikte bu mevkii yi götürürler oyuncuların birden fazla mevkii de oynayabilmesi en büyük avantajı ibb nin ayrıca sergio orteman ve ilyas gibi harika iki oyun kurucuları var buna keza ilyas orta sahanın her yerinde oynar sol ve sağ açık için sertan var ekrem ekşioğlu sadece sol bek değil sol açıkta oynayabiliyor ben olsam bir tane daha sağ bek sağ açık oynayabilecek bir türk daha transfer ederdim kulubeye
    santrafor mevkii içinde adriano ve gökhan yeterli ki zaten tek forvet oynayacaklar ikiside süper bence

lig başlamadan kadroları elime aldığımda işte takım bu demiştim en az 12 olurlar demiştim ilk haftadan gösterdiler

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

hacım şöyleki oyunun editörünü vs. sini biliyorum ama o kadar net konuşucak genel bilgim olmadığı için POTENTIAL ABILITY leri hakkında fikrim üzerinden koydum. erdinç yavuz 130 current ability e sahipse metin depe de o civardır...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri