Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 94 sonuç

Konu: Jingle Bells in tersi (kalbi olan tıklamasın)

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

abi buz gibi dondum kaldım konuşamadım yaw
    anket çok önemli lütfen bakın ve cvp yazın sonucunda açıklama yapacağım

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=27986

Allah'tan izlemiordumm sadece müzik çalıordu ama gene yusufladım

altıma yapıyodum ya elim ayağım tutmaDI vallahi!

çok hoşuma gitti la bu herkese yolluom

Nesil
    2006
    Yer
    Island

vaaay sacit kaptın olayı

ronnie91 sorunlumsun sn ne alıp veremedğin var bnmle manyakmısın nesin düş yakamdan

Nesil
    2006
    Yer
    Island

arkadaşlar şu arkadaşı banlarsanız sevinirim
    sacit,palavra uydurma
    madem sen 1966 doğumlu olmadığını iddaa edion,o zaman yaşını görünür yapta görelim

HATHOR Misafir

ya sacit66 ronie91 kapışmayın artık ya ufff sacit66 sevgili arkadaşım Barış sende yalan söylemekten vazgeç artık sen 1991 doğumlusun kendisi bizim sınıfta arkadaşlar ve tıpta mıpta omuyor lise2 öğrencisi roonie91 yani burak yücesan oda bizim sınıfta gelmişsiniz burda polemiğe girip milleti rahatsız ediyorsunuz onlar adına sizden özür diliyorum değerli forum üyeleri çoluk çocuk işte bende yeni geldim bu foruma.Bu daha ilk mesahjım ben daha çok DONANIM HABER FORUMUNDA takılıyorum.

sacit66=BARIŞ KAPLAN 15 YAŞINDA LİSE 2 ÖĞRENCİSİ 1OFEN/C SINIFI
    ronie91=BURAK YÜCESAN 15 YAŞINDA LİSE 2 ÖĞRENCİSİ 10FEN/C SINIFI
    BENDE GİRAY ÜÇÜMÜZ AYNI SINIFTAYIZ

Nesil
    2006
    Yer
    Island

HATHOR=giray güneş 15 yaşında lise 2 öğrencisi 10 Fen C sınıfından 203 numaralı hipermetrop gözlüğü olan bi çocuk

ayrıca bizi tanıtmak sana düşmez
    tanıtmak istiyorsan da bizbize sohbetler bölümü var orda tanıt burası yeri değil

böyle birşey olacağını biliyordum

ronnie91 ve HATHOR banlanmasını istiyorum kendilerini tanımıyorum beni tahrik ediyorlar BAN
    Dr.Sacit Samanlı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3ünüzde banlansın diyecemde bana düşmez.. arkadaşlar konuyla alakası olmayan şeylerden neden bahsediyosunuz? hepniize eksi rtep atardım bundan dolayı da neyse...

hiç bişey anlamadım

abi yapmayin öle seyler yaa kalbi olmayan bile gider.

buneydiiiiiiiiiiiiiii yavvv kafayı yedim birden çıkınca ödüm bişiye karıştı kafayı yedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi gülme kriz geçirdim yyaaww süperdi

belliydi böle bişi olucağı ama yine bi umut tersten belki komik bişi süylüodur die dinledik ve şu anda bacaklarımı hissetmiorum.felç

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    dinle abicim ölürmüsün bi kere dinle bişe olmuyo 2snlik bi şok sonra derin derin nefes alıon geçio.ama denemzsen olmazki had idene, bekliorum, hem sen hazırlıklısın korkucaını sanmıyorum.
    sen buna inanma 5 dk etkisinden kurtulamıyon

19. Default

Arkadaşlar bende başka bi sitede izlemiştim acayip tırsmıştım ve ordan bir yorum beni gülmekten altıma ettirmişti... İnsan bu kadar korkar kardeşiim

Buyurun dikkatli okuyun ;
    ,
    Şöyle başlayayım ; daha doğrusu nasıl başlayacağımı bilemiyorum.
    Bu yılbaşı şarkısını dinlemeden önce satanistlerin ''fake''lerine sonracığıma o kediyi topuklarıyla ezen ''insanoğlu insan''a vs. v.s baktım. (tabi o arada mide kalmadı ki gözümün önünde ne adamlar kesilmiş doğranmış bilirim ) Kedileri sevdiğimden olsa gerek o ''insan''ı seyrettikten sonra bi fena oldum, saat gece 4 çifsıfır.. Baktım ilginç bir topic, arkadaışım şu şekilde yazmış: ''işte noel şarkısı tersinden dinlediğinizde çok ilginç şeyler duyacaksınız'' tabi bizde merakettik (insanoğlunun en kusurlu 2. şeyi tabiki olacak). Tabi herşey normel cingıl ben cingıl ben,çılgın oldum ben gözlerde kapanıyor ekrana kitlenmiş o kadar yorgun, en sonunda bitti şarkı.. Sonra bide tersinden dinleyin diyor gavurca. Bizde atladık tabi... Şarkı çalıyor bizde dinliyoruz hiçbi anlam çıkartamıyorum ne gavurca ne Türkçe.. Sonra o ruh gibi cadı çıkmazmı... (bunu 4-5 sene öncesi seyretmiştim ki o an hiç tırsmamıştım... )benim tabi kafamda kulaklık izlemeden önce son ses My tyourniquet dinliyorum.. O ruh karı çıkmazmı.. Ben kulaklığı fırlatmazmıyım... Kendimi on metre geri itmezmiyim.. Arkamdaki Gardobun aynasına kafayı çakmazmıyım... cam kafamda tuzbuz olmazmı.. (korkmayın benim kafa beton gibidir maaşAllah..)Ben tabi hala o karının sesini kulaklarımda işitiyorum, bir yandanda elller ayaklar 7.4 şiddetinde titremiyormu.. ( Kusra bakmasın o arkadaş, o anda ona 23988271387217 tane küfür gönderdim.)O titremekle kahkahayı basmıyormuyum. Evdekiler noluyo diye kapıya dayanmıyormu.. Onları bi göndermekle uğraşmıyormuyum.. Sonra bilgisayar açık kaldı tabi, korkudan dokunamıyorum, tuvalete bile gidemedim ki, sabah ezanına kadar sokaklarda dolaşan sıfat 2 adım atamadı. (yeniden teşekkürler.) Öyle ışık açık, idrar içerde sabaha kadar bekledim. Sabah olunca uykuya dalıvermişim, tabi bilgisayarda açık.. Sabah hilal gelmiş odama ( kardeşim) The lord of the ring middle earth'i oynayacak. Tabi çocukta uykudan yeni kalkmış, görmüş önünde o siteyi oda tıklamış, bir güzel tırsmış bir saat ağlamış.(tabi ben o ara uyuyorum top atsan uyanmam) öyle işte kardeşim... bugün üzerinden 2 gün geçti artık dayanamadım tekrar dinledim dinlerken bu sefer kendime küfür ettim, ama işin iyi yanı artık ses mes duymuyorum çok şükür.. Yeniden teşekkürler kardeşim, Hayatında üzerine silah doğrultulmasına rağmen korkmayan adama güzel bi tırıs tırıs yaşattın..
    İşte böyle...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

walla bu kadar da deil yani

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

abi senin olay da çok dehşet hani film tarzı bişey

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

süpermiş oyle bişeyin cıkcagını bekliyodum

yaw bune canımıza kastın mı var insan canı format atınca geri gelmio

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu ne yaa bole ewde de kımse yok zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

izleyin abi öyle yorumlara bakmak la olmazz ki..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Manyakkkkk manyakkkk

27. Default

abi bu ne kendimi atıcaktım camdan...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hadi dewam dewam